Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

To jest tylko chwilowy efekt, poza tym zastanawiam się jak bardzo jesteś naszpikowana hormonami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest to kwas hialuronowy, którym powiększasz sobie piersi. z tym że masz ograniczoną ilość jaką możesz sobie wstrzyknąć no i efekt po pewnym czasie zanika....czyli dużo kasy na niedługi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxgosiaxx
Hej, właśnie dołączyłam do forum. 10 dni temu przeszłam operacje powiekszenia piersi z małego a na c:) zarówno sama operacja jak i okres po znioslam rewelacyjnie. Teraz kiedy patrzę na siebie to uważam że warto było. Piersi są jeszcze opuchniete ale już nie bolą. Zarówno chirurg jak i opieka po zabiegu spisali się na medal. Koszt też wg mnie nie był wygórowany ale tu lekarz indywidualnie określa cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy sobie szczerze - nic nie da takiego efektu jak implant. nic też nie jest tak długotrwałe. i tyle! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOniczkaq12
Na pewno operacja jest droga. Ja nie miałam robionego zabiegu powiększenia biustu. By powiększyć swój biust zdecydowałam się na łykanie tabletek – dokładnie takich - http://dermalab.pl/7,breast-actives.html . Biorę je już od czterech miesięcy i powoli zauważam efekty. Piersi są jędrniejsze i troszkę większe niż wcześniej. Nie wiedzę oczywiście takiego powiększenia jak po operacji, ale zawsze jest to jednak większy biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOniczkaq12
Na pewno operacja jest droga. Ja nie miałam robionego zabiegu powiększenia biustu. By powiększyć swój biust zdecydowałam się na łykanie tabletek – dokładnie takich - http://dermalab.pl/7,breast-actives.html . Biorę je już od czterech miesięcy i powoli zauważam efekty. Piersi są jędrniejsze i troszkę większe niż wcześniej. Nie wiedzę oczywiście takiego powiększenia jak po operacji, ale zawsze jest to jednak większy biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolciak1
Droga jest operacja, ale ja się nie ma wyjścia, to faktycznie tylko łykanie tabletek pozostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym tabletki antykoncepcyjne też powodują, że biust jest większy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belgijka
niestety powiekszenie piersi do najtanszych nie nalezy ;/ ale jest nadzieja,,.. taka stronka, a raczej firma ktora nam udzieli rat na rozne zabiegi chirurgiczne.. prawie jak bank z taka roznica, ze o wiele bardziej oplacalne (nizsze odsetki) .. sama skorzystalam i nie zaluje, akurat w moim przyh8padku operacja byla w miare konieczna ;p polecam :) http://goo.gl/nPqw0b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 tys, ja płaciłam w Lasermedzie, ale powiem, że Dr Osuch zrobił mi piękne piersi było warto każdej złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tabletek mogę polecić Breastfem z USA cena za kurację około 130zł więc nie dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskadrylion23
Hej dziewczyny Kochane:) Ja chciałam zapytać jak w temacie ile kosztuje teraz jakoś powiększenie piersi. Widzę, że część z Was wspominała o wkładkach eurosilicone...Moja kolezanka je ma, ale chcialam zapytac Was bo mi jest głupio spytać ją ile z tymi wkładkami to kosztuje:) Bo ona jest bardzio bardzo zadowolona. Dzieki za wsparcie i odpowiedzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też uważam, że tabletki to nie jest pomysł na stałe...A poza tym czy uzyskacie taki efekt jak zamierzony? Ja nie jestem na 100% przekonana co do tego...hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jakie wybierzesz wkładki :) ale generalnie są to widełki od 11 do 15 tysięcy średnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
hej sa dziewczynki z dłuższym stażem? ja robiłam w lodzi kwietnia 2011 tak wiec juz troszke czasu mineło u mnie sebidin 335ml okragłe i zapłaciłam 12,700 aale warto było, wybrałam najblizszego lekarza ktoremu po prostu po pierwszej wizycie zaufałam, pozatym jesli chodzi o male dziecko bardzo mi odpowiadal termin ..wieksze u mnie wygladałyby nienaturalnie a o taki efekt mi nie chodziło jest fajnie, zmiekły po takim czasie..;D zauwazyłam jednak że w jakięs infekcji ostrej mam w nich klucia ale to bardziej dyskomfort ktory wystepuje tez czasem w czasie okresu jak i dni płodnych...niektore babeczki z reszta i bez powiekszania odczuwaja te dolegliwosc.. zyje z nimi jak ze swoimi:P przyzwyczajenie juz wzielo gore..na boczku tylko musze miec reke jedna wzdluz ciała:P bo czuje lekki dyskomfort i lepiej tweraz spi mi sie w staniczku... jedno jest pewne Nie żałuje... mysle ze czas leci i niedlugo trzeba bedzie ponowic zabieg:|P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
aaa mam 172c wzrostu i chudzina ze nie, obojczyki bardzo wystajace... miesista jestem:P u jednej 335 sie schowa a u innej da pokazny efekt... zalezy tez od piersi wyjsciowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po dwóch latach chcesz ponownie robić operację? niezła jesteś ;) a co będziesz poprawiać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ile teraz bierze Mazan (Katowice) za powiększenie piersi? W środę mam konsultację i wszystkiego się dowiem, ale nie mogę o tym przestać myśleć, więc proszę o jakieś informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też bardzo ciężko jest przekonać, żeby piersi się dało powiększyć za pomocą tabletek, za dużo mam wątpliwości. No ale jeśli komuś pomogły no to dobrze. Jeśli chodzi o cenę zabiegów to chyba w większości miejsc są one zbliżone. W granicach kilkunastu tysięcy. Ale jednak też myślę, że lepiej i bardziej rozsądnie jest się kierować umiejętnościami lekarza niż ceną. Bo jak będzie tanio a potem się okaże, że coś poszło nie tak, do końca życia będziemy żałować swojej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×