Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Gość dawać 17tysięcy
Ludzie co to ma być? To ja mam robione za 12,5tys ale 17tys to kurna chata wziął z kosmosu. Wkładki max kosztują od producenta 5/6tys. Gościa równo porypało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...syl.wik ja sama myślałam o tym Czopkiewiczu, czytałam, że w Opolu przyjmuje...ale generalnie to dużo o nim nie pisze... evik39 sama nie wiem gdzie mam jechac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasprzyk
17 tysięcy u Kasprzyka. przesadził. co on sobie myśli. ile to naiwnych dziewek do niego trafi. 5 czy 6 tysięcy więcej niż najlepsi chirurdzy. Doktorku obudź się ze snu o mamonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renciaaa
Kurcze wiem ze powinnam zaczekac ale kolejne dziecko planule za jakies trzy lata i nie chce tak dlugo zwlekac. A znacie jakiegos innego tanszego i dobrego lekarza? I czy ktoras z Was miala robiony biust przed ciaza? Faktycznie tak obwisaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniaa po co ryzykowac, że będziesz musiała po ciąży mieć poprawke ..nie da sie przewidzieć jak piersi w kolejnej ciąży sie powiększą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasprzykowe cyce
17 tys z konia facet spadł. wkłada tylko małe wkładki ,bo inne boi się. Słyszałam , że jednej pannie przebił podczas punkcji implant i się nie przyznał. To patałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renciaaa
Racja dziewuszki, poczekam troszke. Na razie musze zadowolic sie tym co mam. Moze do tej pory zabiegi cus stanieja hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja u Bieleckiego płaciłam koło 10 tys.....! a 17000 to jest wysoka cena! ale może dlatego ze coś specjalnego się kryje pod tą ceną, w sensie ze jakieś dodatkowe usługi! Renciaaa ja robiłam u Bieleckiego i jestem zadowolona! dał mi 350 eurosilicony i jeszcze nie mam dzieci! a mam nadzieje ze kiedyś bede miała ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem !!!! kto jest po op. ??? jak wam sie goi??? mija 2 tydzien, dalej mnie troche ciagnie... ale ładnie stoją:)) a pewnie beda jeszcze ładniejsze :)) teraz juz sobei nie kupie samochodu a mialam taki zamiar, ale coz powoze cycuszki tramwajem i odloze na jakies male, tanie autko... Jakie macie masci na blizny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17tys. to faktycznie baaardzo dużo, moje piersiątka będą kosztować11tys. lekarz bardzo dobry robi naturalne i piękne piersi. Polecam dr. Jacek Jarliński....Wrocław:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jestem na wyjeździe wiec nie pisze... syl.wik jak maz? temat wrocil?:) AnusiaCzarna a jakie duże robisz? ile czeka sie na termin u Jalinskiego na wizyte? wlasnie planuje robic u niego:) czytalam że jest niezly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syl.wik więc poczekaj ale nie rezygnuj...zimowy okres często jest martwy w niektórych branżach...może akurat bedzie mial zlecenia i na wiosne zrobisz piersi:) ...dziewczyny czy któraś może doradzić w którym banku otworzyć jakieś konto oszczędnościowe? otworzyłam w Polbanku ale strona internetowa masakra do tego limit dzienny o którym nie zostałam poinformowana ( przelewy do 5000)!!!...jestem wściekła...no i to Grecki bank ( na szybko otworzyłam konto) , wolałabym Polskie gwarancje, dzisiaj ide odstąpić od umowy...wpłaciłam kase i nie moge jej z powrotem przelać:(...szlag mnie zaraz trafi!!! .... do tego tam są drzwi za drzwiami i musze isc bez wózka z dzieckiem:(:(:(.... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie połowa umowy jakby zerwana bo kase mi przelać muszą na konto, facet wychodził z siebie żebym nie rezygnowała, powiedział, że może mi jeszcze raz wszystko wytłumaczyć i moge dzwonić do niego o każdej porze:>..hmm..ciekawe....w każdym razie do poniedziałku mam czas sie zastanowić - najpierw musi kasa przejsc a potem dopiero moge zamknąć.. ...Emi jakoś tam sie to opłaca, od 16 000 po poł roku około 350 zł...drogą nie chodzi:>...do cycków bym miała tylko boje sie, że nie maja polskiej gwarancji...jedyne to ....cos tu ostatnio cicho....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia12345 nie czeka się długo na terminy, ja z racji karmienia musiałam czekać 6mies.:( ale znajoma miała wizytę 25 sierpnia i zabieg ma na 14 września. Wizyta kosztuje 50zł. Po operacji każda wizyta jest BEZPŁATNA:) W cene zabiegu wliczony jest stanik pooperacyjny:) Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz zasugerował 350 HP ja naoglądałam się miliona zdjęć i chcę minimum 400 lub 450:D Skóry mam dość. Zobaczymy przez tel powiedział że jeśli się zmieszczą to oki:D Ogólnie nie lubi robić wielkich cyców, raczej takie naturalne, ale bardzo ładne. Ja na zabieg wzięłam kredyt i spłacam po 320zł miesięcznie na 4lata co daje prawie 16tys. Gotówki w życiu bym nie odłożyła, brak zdolności oszczędzania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też w PKO najszybciej i najłatwiej tam dostać.To był nasz pierwszy kredyt, brak historii kredytowej utrudnia dostanie takiej gotówki:( Jeśli nie ma w tym całym BIK-U to ciężko. Nam o dziwo się udało, może dlatego że na firmę męża, ale oprocentowanie masakra. W sumie to nie narzekam, bo palę i w 3lata przepalam taki kredyt:P Hi...hi...:D Staram się rzucić, ale codziennie mówię od jutra,a tu termin op coraz bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski a jak sa poprawki to nie wiecie czy trzeba płacić? ...ja nie mam kredytów i narazie brać nie bede..chyba że na mieszkanie..ale jakoś narazie 30 lat wegetacji mi sie nie widzi...nigdy nie lubiałam oszczedzać ale sie zmotywowałam i na te cycki no musze..... ...chyba ten Jarliński tylko mi został:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyłek też pasowałby poprawić ale brak motywacji..nigdy ćwiczyć nie lubiłam ale może rzeczywiście trzeba - cycki będą fajne a pupa...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belinea30
AnusiaCzarna dużo naczytałam się na temat Jarlińskiego i ma bardzo dobre opinie, Ty rozmawiałaś z nim tylko telefonicznie czy osobiście też, możesz powiedzieć coś na jego temat? ile kosztuje u niego powiększenie? Ja mam w poniedziałek konsultacje w Bydgoszczy u Świątkiewicza ale zastanawiam się też nad Jarlińskim, na stronie kliniki są bardzo ładne zdjęcia piersi, super naturalnie wyglądają i o taki efekt właśnie mi chodzi. Dziewczyny możecie coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam konsultacje w maju, zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie:) Personel też przemiły, bardzo dobry lekarz. Koleżanka zrobiła u niego ponad dwa lata temu i właśnie ma bardzo naturalnie wyglądające piersi, nic nie zmalały i nie obwisły:D Z całego serca mogę go polecić. Piersi robione przez niego wyglądają bardzo ładnie nikt nie pozna że to robione, jak w przypadku innych lekarzy. Ma zasadę nie napychać klatek, dziewczyny które chcą bardzo duże mogę polecić Niemcewicza:P On wkłada ile się da:P Zabiueg mam za 2tyg wtedy będę mogła powiedzieć coś więcej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po plastyce piersi
jezu...17 ooopln za wkładki. lekka przesada. uważam, że każdy powinien poszukać lekarza w swojej okolicy.oczywiscie nie za 17 ooopln.mi chodziło głównie o stały kontakt z lekarzem i taki miałam, a za wkładki okręgłe zapłaciłam 9 000pln i jestem bardzo zadowolona. no i po zabiegu az tak nie boli. to są chyba mity albo ignorancja lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Chcesz wiedzieć co się dzieje na forach medycznych http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 i jak nierzetelną wiedzę tam zdobywasz ? Przeczytaj i pomyśl czy warto brać za pewnik coś co pochodzi od ludzi zza ekranu komputera... ZBULWERSUJE CIĘ TA INFORMACJA http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 , ale może ochłońcie z euforii, że znaleźliście się wśród tylu doradzających, bo po jakimś czasie okażę się że trafiliście fatalnie. Wydacie niesamowitą ilość pieniędzy, będziecie nosić efekty swoich wyborów czasem do końca życia. Nie obwiniajcie wtedy lekarzy czy pseudo koleżanki z forum tylko miejcie pretensje do siebie, że pozwoliliście ingerować obcym ludziom w wasze wybory a czasem mieszać sobie w głowie osobom niekompetentnym http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rryyyhyhyh
NIE WAŻNE JAKIE PIERSI SA,OBY TYLKO ZDROWE BYŁY. PRZEKONACEI SIE PANIE Z TEGO TOPIKU PEWNEGO DNIA,ZE NAJWAZNIEJSZE JEST ZDROWIE A NIE WYGLAD. WIĘKSZOSC Z WAS BEDZIE MIAŁ KŁOPOTY ZE ZDRWOIEM PIERSI,WCZESNIEJ CZY PÓXNIEJ,ALE BEDZIE MIAŁA I NIE CHODZI TYUTAJ O TO,ZE POWIEKSZACIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to osoby powyżyje:) tak moze napisac tylko ktoś kto nie ma obwisłych worków:>... ...w tym tygodniu bede wiedziałą do jakiego ide lekarza, jestem na jednego zdecydowana, bede dzwonic, dam znać co i jak, terminy ma długie al eja moge poczekać na niego;)....napisze jak juz bede wiedziec na czym stoje... ... ....pozdrawiam i utrzymujcie temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszczuplona
do po plastyce piersi a napisz gdzie robiłaś zabieg i u kogo? interesują mnie implanty okragłe-te za 9 000pln. ile dni lezałaś w Klinice i jakie leki p/bólowe zazywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po plastyce piersi
do wyszczuplona na pewno mogę ci w Poznaniu polecic dr Kruka w Solumedzie. bardzo delikatny i perfekcyjny co do doboru implantu-spełnił moje oczekiwania w 100%-spokojnie dobieralismy sobie różne wkładki a potem jeszcze raz wynik sprawdził za pomocą pragramu komputerowego i wszystko się zgadzał. mam Mentory 300cc z gwarancją dozywotnia od firmy-co wazne w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny...cóz...wstępnie ustaliłam termin na 28 luty 2011...u dr Brzuchańskiego.... ..teraz z tych mnie fajnych wiadomości - mama naobiecywała i dupa blada, nagle że ona nie wie czy mi pomoże bo ma problemy w pracy, psa mi napewno nie wezmą bo robią remont teraz i chca mieć porządek:( normalnie sie zdołowałam na maxa:( jest mi strasznie przykro, że zostałam wkońcu sama:( ...nie wiem co mam myśleć teraz, co robić, nie wiem czy dam rade:( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po plastyce piersi
do wyszczuplona w cenie 9 000pln był zabieg wszczepienia okragłych implantów 300 cc, doba w klinice i potem jedna kontrolna wizyta-która według mnie zupełnie była niepotrzeba ale doktor chciał zrobic zdjęcia i upewnić się czy wszystko w porzadku. najwazniejsze ze miałem z lekarzem kontakt 24 h i zawsze mogłam na niego liczyc. po zabiegu bratałam ketonal fote 2x1 tabletka i czułam delikatne ciagnięcie w rękach ale odpuściło po dwóch dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×