Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Emi one są BOSKIE!!!!! chce takie!!! naprawde pięknie:)!!! jaki ma implant włożony? u kogo robiła?? ile ona ma wzrostu? jeju przepiękne:(...chce takie juz...dziś....teraz...:P... dziewczynki mysle że powiększone cycuchy + sexy bielizna i każde będą piękne:P....faceci drobnych niedociągnięc i tak nie zauważą sylwik Pamela dobrze Ci doradziła, pokaż foty mężowi, może tym go przekonasz:>...ja pierwsze co zrobiłam to swojego storpedowałam fotami cycusiów:P....no i jak to facet -WYMIĘKŁ:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi wybacz nie doczytałam....widze, że 480...myslisz że lekarz zgodzi sie na takie przy naszym wzroscie? cholerka spory implant:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od alkoholu i kawy dobrze sie wstrzymac na kilka dni przed i po co do papierosow, to podobnie jak ze sloncem i solarium z kilka tygodni trzeba sie wstrzymywać ... tak to jest, chce sie byc piekną trzeba pocierpieć, ale ostatecznie akurat to wyjdzie nam na zdrowie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chyba też inne już nie spasują:) mam dużo skóry luźnej, nie powinno być problemu żeby je napchać....zobacze co lekarz powie na duży rozmiar....na różowym forum jest temat o piersiach ponad 500....laseczki wyglądaja super:).....właściwie 13 cm we wzroście to nie taka duża róznica:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syl.wik z tego co sie orientuje to opiekunka kosztuje i to całkiem ponad średnia krajowa...dziewczyno zajmij sie maleństwem a mężowi powiedz ze kasa wspólna i robisz!!!:) ...i postrasz że jak będzie fikał to po op. nie pozwolisz dotknąć:P....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi mój biuścik ma się bardzo dobrze:) na początku, po operacji to były ciężkie chwile....ale teraz już jest suuper:) zastanawialam sie między mentorami a eurosiliconami .... i mój dr polecił mi 350 eurosilicone. bardzo fajne są te wkładki i już prawie ich nie wyczuwam:) Sylwik poczekaj troszkę aż sytuacja troszkę znormalnieje! i wtedy zacznij na nowo temat. co do opiekunki...to troszkę one kosztują...pewnie cieżko będzie Ci płacić za opiekunkę i odkładać na biuścik..chyba ze od razu dostaniesz super płatną prace. ale nie poddawaj się! zobaczysz ze wszystko się ułoży i będziesz miec piękne cycuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syl.wik mężem sie nie przejmuj, może zazdrość go zżera, że chcesz się wypięknić:) ...trzymaj sie swojego zdania - wiecznie obrażony nie będzie:) jak mu przejdzie foty mu pokaż i cały czas mów że zdania nie zmienisz, nie mozesz mu pokazać ze chociaż przez chwile sie wahasz!:) co do niani, ja tylko słyszałam, że tyle biora i czasem nie opłaca sie iść do pracy żeby robić na niańke ;/.. syl.wik ta dziewczyna ma okrągłe, 480, widziałam gdzieś podobne tylko musze poszukac w której to klinice było to podeśle linka:) pozdrawiam dziewczynki- miłego dnia!!:) buźka Pamela pokazałabyś jakie Ci wyszły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , czytam Wasze wypowiedzi i strasznie współczuję syl.wik :-( że najbliższa osoba czyli mąż może być tak okrutny..... i nie pozwala jej na spełnienie marzeń czyli cycuszki. Ciekawe czy gdyby miał małego fiutka i gdyby wiedział że są możliwości powiększenia tego "interesu" to co by wtedy zrobił ??? wiadomo że faceci są strasznie wrażliwi jeśli chodzi o swój rozmiar i można to porównać właśnie z marzeniem kobiet o ładnych i w miarę dużych piersiach... jejku, syl.wik trzyma za ciebie kciuki żeby Twój mąż jednak zmiękł :-), tylko Ty przypadkiem nie wymiękaj i rezygnuj z tego marzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syl.wik - moze tzreba go zajsc ze tak powiem...od drugiej strony :) jest twoim mezem, kocha cie i chce dla ciebie dobrze. jego wkurzenie wynika z tego, ze w ogole nie rozumie problemu. mzoe nie mow o zabiegu tylko o tym dlaczego chcialabys zrobic i jak nie teraz to w przyszłości - tak zeby cie naparwde zrozumial. poza tym znajac zycie, mzoe ma klopoty w pracy, jest przemeczony i to wszystko dlatego. moze dobre beda jakies"kobiece" sposoby: masaz, cudowny obiad, chwila ciszy i spokoju (faceci chca ciszy i spokoju albo seksu...), to tez czlowiek, wierze gleboko ze na kazdego faceta jest sposob trzeba poglowkowac, ty znasz go najlepiej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi http://beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?f=27&t=10481 tu są dziewczyny które mają powyżej 500 ...ogólnie przejrzałam beauty, feelbeauty, wizaż:) naoglądałam sie tyle tych cycek, że napewno nie zrezygnuje:) ...jedyne co mnie powstrzymuje przed zrobieniem już teraz to praca męża, ustaliliśmy że zrobie w marcu:(:(:(...dopiero wtedy będzie miał 2 tygodnie urlopu:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu link nie działa:( wiec podaje jak wejść... FORUM BEAUTY * Strona główna forum KOREKCJE PIERSI Korekcje Piersi III - Przygotowanie Do Operacji i tam szukać tematu " kto ma rozmiar 500 -550 ??? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwik ja właściwie nie czytalam tam dokładnie:) foty głównie mnie interesowały, widziałam,że jedna laska ma wstawione 535ml ultra wysoki profil Mentor okrągłe pod mięsień a wymiary ma 158cm, waga 47kg, pod biustem 75cm - podobnie jak JA - napewno widziałaś jej foty, taka blondyna...uważam,że wygląda super i tak myśle, że może spróbować jakies większe...co do wyjściówki - przecież masz skóre rozciągnięta - może wejdzie duzy implant:) jej Jarliński chciał wsadzić 375 ....a jednak inny lekarz dał rade więcej:>...chociaż nie można też na siłe ryzykować zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwik chodziło mi właśnie o tą ze str 16 :) ta z początku również ma boskie!! chyba jest dosyć wysoka:) obie mają piękne...zazdroszcze!!.... ...my również takie będziemy miały!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil.wik trzymaj się, będzie dobrze! tylko się nie poddawaj:) musisz po prostu zastanowić się co się opłaca, czy iść do pracy i większość kasy wydawać na nianie czy może czekać aż maż zmieni zdanie. może po prostu u niego coś się nie tak w pracy dzieje... kurcze dziewczyny, 500 to chyba dość dużo?! gdzieś na jakimś forum widziałam dziewczynę która miała 450 i już myslałam ze to są wielkie wkładki....ale 500 to dopiero coś!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obie maja fajne cycki, duzo tez zalezy jak fota jest zrobiona i jaka jest budowa danej osoby:> ta pierwsza ma szczuplejszy tułów i wydaje sie wyższa:) na ostatnich stronach jest agnieszka która ma też piękne ale ona ma 180 cm!!! spora:P.... .......syl.wik najlepiej lekarza zapytać czy wejda ci większe:) ja narazie nie jade na konsultacje , bede ją przekładać na grudzień żeby na marzec zaklepać termin operacji, wogole jestem zła bo Klinika jest nieczynna cały sierpień;/...troche to dla mnie dziwne żeby żadnego dyżuru nie było... ....przez to czekanie śnią mi się te cycki po nocach:(...niech już będzie zima...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hha:) ja nie mam podejrzeń tylko dziwi mnie, że musze czekać do września żeby termin zmienić:> wszystkie telefony powyłączane hehe:) ... ....najchetniej to chciałabym mieć to już za sobą, to czekanie mnie męczy psychicznie:P ....za dużo o tym myśle:) ...jak tam mąż? coś ruszyło??? evik zaglądasz tu jeszcze..?> napisz jak Twoje nowe nabytki 2 miesiace po...bo juz chyba tyle Ci zleciało od op:)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska, jasne że zaglądam i czytam ! Wspieram Was Dziewczyny i to bardzo ! zobaczycie że czas szybko zleci i zaraz będziecie miały konsultacje no i wyczekaną operację ;-) Ja juz jestem 2,5 miesiąca po operacji i jest cudownie ! Czasami wpadam w taką euforę że nawet Aguś nie masz pojęcia :-D Spaliłam w ogródku wszystkie swoje stare staniki hehe... Nareszcie nie wstydzę się mężowi pokazac nago....wręcz odwrotnie , jest co eksponowac to eksponuję ;-) ........ no i "w tych sprawach" jest po prostu rewelacja ! A piersi robią się już coraz bardziej miękkie, wogóle już nie bolą , ślicznie się układają, kurde ale wpadłam w samozachwyt ;-) u Was też tak będzie, A co do rozmiaru to decydujcie się na DUŻE, ja miałam A a teraz jest C/D i mam poczucie że mogłam jednak wziąc jeszcze troszkę większe. Wzięłam 410 ml wysoki profil i tak naprawdę gdybym wzięła 450ml to byłaby to różnica na całości piersi tylko kilka minilmtrów. Jak juz macie wydac tyle kasy to idźcie na całośc !!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evik kurde jak ja Ci zazdroszcze!!!!:) jak Cie czytam to ąz miło mi sie robi na serduchu, ze spełniłas swoje marzenie i tylko czekam aż mi będzie to dane:) .... ...dzisiaj sie pokłóciłam z mężem, chyba za dużo mu mówie o tych cyckach i sie zdenerwował, że ma dość tego tematu:(....on tego nie rozumie, że takie czekanie to dla mnie koszmar:( ...wszedzie dziewczyny zadowolone a ja siedze z tymi zwisami;/....buu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi28 ile wiecej kasy bedziesz musiała zapłacić? dużo masz luźnej skóry? na jaki adres mail wysyłałas zdjecie piersi? moze i ja bym wysłałą żeby wstępnie sie coś dowiedziec...ja również mam skóre wiszącą:(:(:(.napisz cos wiecej syl.wik ciesze sie, że mąz sie zgodziił!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi28!!!! ale na jakiej to jest zasadzie? gdzie te blizny? czy to chodzi o cięcie w okół otoczki??? napisz cos wiecej, ja też mam zwisające piersi:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz emi28
Kochanie jestes dla mnie najpiekniejsza! Kocham Cie nad zycie! Tak mi Ciebie szkoda:( bedzie dobrze Kotku. Jestem i bede przy Tobie zawsze i zawsze bede Cie wspieral!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Chcesz wiedzieć co się dzieje na forach medycznych http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 i jak nierzetelną wiedzę tam zdobywasz ? Przeczytaj i pomyśl czy warto brać za pewnik coś co pochodzi od ludzi zza ekranu komputera... ZBULWERSUJE CIĘ TA INFORMACJA http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 , ale może ochłońcie z euforii, że znaleźliście się wśród tylu doradzających, bo po jakimś czasie okażę się że trafiliście fatalnie. Wydacie niesamowitą ilość pieniędzy, będziecie nosić efekty swoich wyborów czasem do końca życia. Nie obwiniajcie wtedy lekarzy czy pseudo koleżanki z forum tylko miejcie pretensje do siebie, że pozwoliliście ingerować obcym ludziom w wasze wybory a czasem mieszać sobie w głowie osobom niekompetentnym http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renciaaa
Hej dziewczyny. Możecie mi polecic dobrego lekarza z Krakowa? Też myśle powaznie o operacji. mam jedno dziecko i dwa malusie zwisy. Co prawda myślimy z mezem o kolejnym dziecku, ale to za jakies 2 lata a nie chce dluzej meczyc sie z moimi piersiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renciaa jak chcesz miec dziecko to poczekaj z operacja...lepiej zrób po:)....lekarz z Krakowa - Kasprzyk , więcej nie kojarzę niestety:) tylko on z tego co widzialam wczoraj podniósł ceny;/....było do 15.500 a jest do 17.000!!!!!!!....w głowach im się przewraca od tej kasy;/... Emi masz maila, wysłałam ci 4 foty swoje, napisz mi czy drugi mail doszedł.... syl.wik co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewraca
Temu Kasprzykowi to już się w głowie poprzewracało. Zabiegi max do 13tys a ten nie dość ,że robi masówkę to jeszcze takie ceny. Rozumiem Sankowski i lekarze z doświadczeniem, ale nie jakiś młody początkujący lekarz. Masakra! Na forach polecają go bo to sami naganiacze są. Lepiej pojechać do doświadczonego lekarza nawet kilka km dalej i nie dać się tak naciągać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie weszłam na strone Kasprzyka i szok!!! poj***** ich!! w życiu nie dam 17.000!!! w środe zadzwonie i nie przeniose wizyty tylko odwołam;/... wkurzyłam sie.... ....syl.wik ja też czytam i czytam i oglądam...dowiedz sie wszystkiego tak jak Ci mąż zaproponował i powiedz mu co i jak... .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, faktycznie cenowa masakra po prostu !!!! Może podnieśli ceny na jesień i zimę bo większość lasek wtedy robi cycki, żeby na lato było już wszystko zagojone .... no nie wiem albo może po prostu jest taki popyt na te usługi, że nawet i za taką cenę kobiety się decydują. Dobrze że mi udało się w czerwcu zapłacić "tylko" 10 tys.;-) Syl.wik wygląda na to że Twój mąż powoli oswaja się z myślą o Twojej operacji skoro podjął temat i kazał Ci posprawdzać opinie i lekarzy, teraz może pokaż mu jakieś foty przed i po, może to na niego podziała ;-] Aguska a Ty w końcu gdzie robisz op ? Bo już siętrochę pogubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×