Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Gość aguska12345
dziewczyny mąż sie zgodził, przedstawilam mu co i jak i powiedzial ze jak chce to mam robić:) ....djfhme,vy to jest operacja, po opalaniu raczej blizny jakoś tam widac niestety bardziej niż jesli dziewczyna jest biała ...ale piersi są tego warte:) ja zreszta nie mam zamiaru sie opalac toplesss:P... co do kasy....implanty sa dozywotnie ale twoja skóra nie zawsze bedzie taka jędrna..różnie w życiu bywa ale raczej estetyka moze byc troche potrzebna jesli znowu bedziesz chciala mieć sterczace...wierz mi że dużo kobiet bierze nawet kredyty żeby mieć takie cycki chociażby na 15 lat...zreszta zawsze można otworzyc konto i wpłacać miesiecznie 100 zl na przyszle wydatki:P...tylko co bedzie za 15 lat nikt nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sesja fotograficzna
Zgłoś się na profesjonalną sesje fotograficzną do Bartka Wardziaka www.wardziak.pl w Warszawie. Pod okiem stylistów, makijażystów przejdź przemianę i uwierz, że jesteś Piękną Kobietą. Prosimy o nadsyłanie swoich zdjęć na bartekwardziak@feelbeauty.eu dwie fotografie ukazujące Twoja twarz i całą sylwetkę. Prosimy podać wiek, dokładne wymiary. Prosimy o branie udziału nie tylko pewne siebie Kobietki, ale przede wszystkim Panie, które wmawiają sobie jak bardzo są nieatrakcyjne. Udowodnimy jak mocno się mylisz!!! Więcej tutaj: http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenka....ja byłam płaska jak decha! po prostu nic nie miałam czym można byłoby się pochwalić !!!poza tym stwierdziłam, że chcę mieć duży biust i już;) i mam :D co do blizn to wydaje mi się, że to zależy od lekarza, jego umiejętności, a także o to jak się po operacji dba o te blizny! DR Niemkiewicz robi świetne blizny!są ekstra i na prawdę nie są tak widoczne!! Jestem bardzo zadowolona z jego roboty :) Aguska a jakiego lekarza wybrałaś, jakie wkładki itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chce powiekszyc sobie piersi intersuje mnie jakaś klinika w poznaniu. Jeżeli ktoś robił to prosze powiedziec u kogo najlepiej i mniej więcej za ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia0303 ja robiłam u dr Bieleckiego, własnie w Poznaniu :) u niego za implanty okrągłe zapłacisz 9 500 a za anatomy ciut drożej bo 10 500. jeżeli chodzi o wkładki to dr polecił mi eurosilicone - bo to dobry produkt z dożywotnią gwarancją. Jestem zadowolona z rezultatów operacji - uważam ze Bielecki to dobry specjalista godny polecenia. Zwłaszcza, że operacja biustu nie jest byle jaką operacją ;) Mam nadzieję Nadia, że ciut pomogłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguska, to fajnie że mąż sie zgodził , zobaczysz Ty będziesz szcześliwa a mąż bardzo zadowolony :-) . Już zdecydowałaś gdzie robisz ? Ja jutro jadę zdjąć szwy, czuję sie już świetnie a piersi są po prostu rewelacyjne !!!!!!!!!! hehe z dziką przyjemnością wywaliłam swoje stare staniki !!!!!!! i oglądam w sklepach sukienki , które do tej pory były dla mnie nieosiągalne :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana Wrocław
Slicznotka Nr1 proszę powiedz mi jaki był koszt twojej operacji bo na tego samego lekarza juz się zdecydowałm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainteresowana Wrocław - ja płaciłam koło 12 500 . Ale to wszystko zależy jak się dogadasz z lekarzem, od konsultacji itp... generalnie to trzeba wybrać się na spotkanie z dr i pogadać:) A kiedy masz operacje i jaki rozmiar wkładek chciałąbyś mieć? :) Pozdrawiam gorąco!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki pamelaaa mam jeszcze pytanie czy długo dochodziłaś do siebie po operacji . Ja po prostu musze sobie zrobić bo mam tak estrętne piersi po ciążach że nie moge na siebie patrzeć .Mam po prostu straszny kompleks na punkcie swoich piersi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana Wrocław
Bardzo ci dziekuję Silcznotko za informację planuje zrobić operacje na początku 2011 roku jakbys mogła mi jeszcze powiedziec czy jakięś czyniki wpływają na cene ,opócz oczywiście rodzaju wkłądek tzn. mam na mysli anatomiczne i okrągłe. Myślałm o czechach ale po twoich postach zdecydowałm sie na Wrocław mieszkam tu więc...a czy w tej klinice oferuja jakis system kredytowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana Wrocław
Slicznotko co do wkładek jaki rozmiar .. nie wiem tak was czytam że wieksze lepsze zdam si na opinię lekarza moje piersi są po 2 ciążach miejsce na wkładki jest hihih .Jestem niska 158 waze 51kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia0303 nie ma sprawy :) Wydaje mi się, że skoro jestem zadowolony z pracy dr Bieleckiego to mogę go polecić :D No troszkę do siebie dochodziłam, ból był przez pierwsze pare dni..pozniej już lepiej ale mimo wszytko oszczędzałam się i uważałam na siebie a szczególnie na biuścik :) Tak na prawdę kwestia dochodzenia do siebie po operacji jest sprawą indywidualną. Tutaj na forum znajdziesz dużo dziewczyn, które w miarę szybko doszły do siebie ..a są takie, które bardzo długo odczuwały ból !! Ale mimo wszystko to uważam, że warto zainwestować w taką operację! rezultaty są ekstra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
cześć dziewczyny, narazie o piersiach nie mysle bo moja Mała mi sie pochorowała i nie wiem co jej jest;/..od kilku dni gorączkuje i wczoraj wysypka sie pojawiła ...dzisiaj bylam u nowego gina prywatnie i mi odradzal operacje heh...nie wiem jakie implanty bo pomimo że duzo o tym czytałam to mało co z tego rozumie, wysoki profil,niski itd...za duzo tego...chyba lekarza sie poradze... evik zazdroszcze ze jestes po...dziewczyny czy ktoras widziala jakies foty piersi po paru latach? ciekawa jestem jak to wyglada bo mi gin nagadał że hejjj...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
evik boli cie teraz po paru dniach mniej? mozesz wogole cos robic w domu? chodzisz juz do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) aguska. JA już jestm po zdjęciu szwów, prawie nic nie boli a tak na prawdę to już w ubiegły czwartek byłam w pracy, niestety musiałam :( , nie było tak żle , dało się jakoś wytrzymać . A teraz to już wogóle jest super ! Piersi są jeszcz trochę twarde , ale wyglądają pięknie , nawet nie musze nosić tego pasa, bo się b.dobrze ułożyły. Mój gin mnie zachęcała do zrobienia piersi, żaliłam jej sie wielokrotnie że po dwóch ciążach i karmieniach wyglądają nieciekawie i sama mnie namawiała.Podobnie jak mój Pan doktor do którego chodzę od 3 lat na USG piersi - jak usłyszał jakie mam marzenie to powiedział że nie będzie stawał na drodze do ich spełnienia i że nie widzi przeciwskazań. Może to że Ci odradzała to kwestia tego że może planujesz jeszcze dzieci ? A co wogóle ci powiedziała ? Napisz koniecznie , proszę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evik podziwiam Cię. Ja przez pierwsze dni po operacji to się oszczędzałam ze heej. Bałam się ze coś się stanie albo że szwy mi się rozejdą i będą bardzo widoczne, a przeciez nie o to chodzi! Ale wszystko ślicznie zostało zrobione i zagojone!:) Świetnie, że jestes zadowolona ze swojego nowego biuściku ale uważaj na nie jeszcze:) Zainteresowana Wrocław - ja też słyszałam ze w czechach jest taniej, ale tam jeszcze stosują silikony PIP i podobno nie dość ze są jakies felerne to jeszcze chyba są wycofywane z rynku.:) Mi dr Niemkiewicz polecał Eurosilicony i powiem Ci ze lepszych to chyba nie ma My tutaj, owszem doradzimy Ci ale chyba najlepiej będzie jak wypytasz się doktora o wszystkie szczegóły Trzymaj się ciepło - pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
bylam u faceta gina, powiedzial ze jestem ladna dziewczyna i na co mi one..hehe..:) i zebym lepiej na wakacje pojechala bo to duzo kasy , ze nie sa fajne w dotyku, ze ma pacjentki ktore nie sa zadowolone, ze na forach sa ludzie od chirurgow ktorzy napedzaja ten biznes, ze malo sie mowi o komplikacjach, ze za 30 lat nie beda juz takie cudne( za 30 lat bede stara i bede to miała gdzies:P..)..i jeszcze zapytal czy maz mnie zacheca i czy to jego pomysl:>...a ja ze nie, no bo sama to wymyslilam i mezowi sie podobam, na koniec czy znam kogos kto ma dlugo silikony , na to ja że nie znam.... no to on znowu zebym NIE ROBILA...:) heh...na koniec do mnie, jest pani mloda po co pani one, a ja no wlasnie panie doktorze, jestem mloda i chce sie jeszcze podobac:P..no to chyba troszke go zagieło:) poza tym spoko, przebadal mi piersi,odpowiedzial za kazde pytanie- rowniez co do gronkowca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska wydaje mi się ze zawsze znajdzie się jakaś laska która będzie niezadowolona z efektu. ale to raczej kwestia indywidualna. Jeżeli Ty jesteś przekonana o tym, że chcesz mieć powiększony biust to rób operację. Ja nie żałuję swojej decyzji:) jestem bardzo zadowolona, że powiększyłam sobie biust:) Ale w sumie fajnie, że masz takiego gina ze możesz spokojnie na takie tematy pogadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaandraa
witajcie dziewczyny. za rok mam wesele i chciałabym na nim pięknie wyglądać. rzeczą, której brakuje mi do szczęście są ładne piersi - sama niestety jestem płaska.. powiedzcie mi - jak długo zastawiałyście się nad operacją, ile zapłaciliście i u kogo robiliście.. mam obawy, ale chciałabym się zdecydowac - chciałabym wreszcie zaakceptowac samą siebie i bez wstydu założyc skukienkę z dekoltem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj saaandra! ja nad powiększeniem biustu myślałam już od dłuższego czasu :) miałam trochę wątpliwości ale poczytałam troszkę w internecie, pogadałam tez z przyjaciółką i zdecydowałam się... Ja robiłam u dr Bieleckiego w Poznaniu. Polecił mi wkładki Eurosilicone. Za okrągłe płaciłam 9 500 zl. Jeżeli chodzi o obawy to pewnie każda z dziewczyn je miała lub je ma, to normalne. Ale po operacji zobaczysz jak to fajnie mieć biust, który widać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
widze ze temat pada...evik jak biuscik? ja od siebie - mąz dostał kolejny kontrakt wiec cycki robie ,tylko gdzies kolo stycznia-lutego - zjazdy bedzie mial co 3 miechy wiec drugi jakos tak wychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evik39- robiłaś u Żukowskiej? Jakie masz spostrzeżenia i wrażenia o operacji u niej. tzn podejście do pacjenta, fachowość, warunki w klinice, opieka po itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , dziewczyny pamela i ślicznotka jeśli jeszcze tu zaglądacie to proszę dajcie znać czym smarowałyście blizny, czy używacie tych plastrów silikonwych ??? Za dwa dni minie miesiąc od operacji i już muszę zacząć stosować coś na moje blizenki. aguska 12345 cieszę się, że się już zdecydowałaś :-) oby ten czas do operacji szybko Ci zleciał. Ja jestem mega szczęśliwa , że już jestem po.... agutka78 - tak robiłam piersi u dr.Żukowskiej i jestem bardzo zadowolona, zresztą już wcześniej o tym pisałam. Podejście do pacjenta jak najbardziej fachowe z bardzo dużą dozą zrozumienia i nie pozbawione humoru, jak poznasz panią doktor to zrozumiesz o czym mówię. Doradziła mi odpowiedni rozmiar i za to jestem jej wdzięczna, bo ja sama nie byłam zdecydowana co do rozmiaru.Wachałam się , ale za namową pani dr wybrałam większe i to jest właśnie to o czym marzyłam :-)))) Co do opieki po operacji to również bez zarzutu. Polecam, ale czytaj fora i dzwoń dowiaduj się bo prawie każda z dziewczy które tu piszą, jest zadowolona ze swojego lekarza. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evik39 dziekuję Ci za twoja opinię. Cały czas sie waham co do lekarza, a ze jestem z Łodzi to najchętniej tu bym zrobiła. O Żukowskiej czytałam też negatywne opinie i dlatego ciekawa byłam Twojej. Długo czekałas na termin? Ona nie liczy sobie chyba zawrotnych cen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agutka78, ja też czytałam te negatywne opine, ale mnie to nie zraziło. Mimo tego że nie jestem z Łodzi postanowiłam przyjechac na pierwszą konsultację i dopiero po wizycie podjąc ostateczną decyzję. Myslę, że może kiedyś rzeczywiście znalazł się ktoś niezadowolony z jakiegoś zabiegu i narobił szumu, ale to zdarza się prawie każdemu chirurgowi. Nie ma doskonałych lekarzy.... co do terminu to czekałam 3 tygodnie, a cena jeśli dzwoniłaś tam to pewnie sama wiesz, że warto :-). Działaj agutka , moje są piękne !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaaandra
witajcie dziewczyny! za tydzień jestem umówiona na pierwszą konsultacje - na podstawie tego co czytałam na forach, usłyszałam od znajomych wybrałam dr Molską-Sowę odezwę się jak juz będe po i podziele się swoimi wrażeniami pozdrawiam Was gorąco.. wten gorący dzieńl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kumpele poleciły klinike.Kolasinski z Poznania w sumie ze swarzędza,byłam na konsultacji itd dr.Swietny konkretny potrafi doradzic cokolwiek,mam zabieg za 10 dni!!!I Płace 11000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaandraa
no jasne, ale jeszcze nie wiem kiedy bede miała zabieg na razie ide na konsultacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Evik ja stosowałam contratubex na blizny. Mój dr mi ją polecił i teraz moje blizny są mało widoczne! a co do opinii o lekarzach to zawsze komuś coś nie podpasuje! o dr Żukowskiej widziałam większość opinii dobrych, pacjentki chwaliły Panią dr!!:) Agutka bardzo dobrze ze będziesz robić!a już zdecydowałaś się na któregoś lekarza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×