Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Hej! troszkę mnie tutaj nie było!;) Evik odpowiadam Ci na Twoje pytanko - na początku mialam maść ale mi nie podchodziła wiec zmieniłam na plasterki i do konca tylko plastry stosowalam. Evik a Twoj dr nie polecił Ci czegoś konkretnego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dzięki za odpowiedzi w sprawie blizn. Pani dr poleciła mi plasterki silikonowe, ale jak zobaczyłam ile kosztują to zastanawiam się czy nie lepsza i tańsza będzie jakaś maść...... efekty stosowania podobno są bardzo dobre zarówno po plastrach i po contratubexie, ale też chciałam znać Waszą opinię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam Macrolane u Wiatroszaka we Wrocławiu i wstrzykiwał mi po 100ml w każdą pierś. Zapłaciłam 7tys zł. Miałam jeszcze lekką asymetrię więc tam w jedną pierś wyszło minimalnie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, belgrad ja też w zeszłym roku zastanawiałam się nad macroline ale cena mnie zszokowała i to że ten materiał się jednak degraduje i po upływie mniej więcej 2 lat już nic nie widać i trzeba zabieg powtarzać, poza tym mojej znajomej która to sobie zrobiła to coś się tam poprzesuwało i taki wałek jej się zrobił pod piersią. Musiała w końcu iść do lekarza, który jej to usunął. No i na dodatek jak juz poszła na tą korektę to okazało się że nie jest jedyna..... było tam jeszcze kilka kobiet, którym też się przemieścił ten preparat w piersiach. Wszystko podobno zależy od gęstości tkanek, mięśni i skóry, oby u Ciebie wszystko było ok. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już gdzieś na forum chyba przewijał się wątek dotyczący Macrolane. Jedna z dziewczyn mówiła, że jej się grudki porobiły w biuście. W dotyku nie był taki gładki jak po silikonach. Ja już jestem po op od lutego i gdybym jeszcze raz miala się decydować na powiekszenie biustu to wybrałabym znowu silikonki :D jakoś tak dziwnie, że płacisz tyle kasy a efekt utrzymuje się przez krótki czas .... :) Belgrad jaki teraz masz rozmiar biuściku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny chce sie przywitac :) do tej pory was tylko czytalam ale za 2 tygodnie mam konsultacje, denerwuje sie, w sumie nei wiem czym do konca, przeciez to tylko wizyta u lekarza. wybralam dr Małka, jestem spod Karkowa, ale niedlugo sie przeprowadzam, chbya po zabiegu :) nie wiem jeszcze kiedy bede miala, ale jestem zdecydowana na 100%. Jednej zreczy sie tylko boje - jak prawdopodobne jest to ze starce czucie w brodawkach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaandraa
witajcie dziewczyny! włąśnie wróciłam z konsultacji z nerwów nie spałam przez całą noc... pierwsze wrazenie po wejsciu do centrum rewelacyjne miła obsługa, ciepłe i nowoczesne wyposażenie a potem rozmowa z panią dr Molską miałam dziesiątki pytań, i przyznam się szczerze,że dawno nie spotkałam tak kompetentnej osoby cierpliwie mi wszystko opisała, wytłumaczyła mam się zadeklarowac do końca tygodnia, ale już dzisiaj wiem,że się zdecyduje! naprawdę bardzo tego chce znając mnie jeszcze dzisiaj zadzwonie;) bo nie wytrzymam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak pójdę do Żukowskiej. jak na razie nie mogę się załapać na wizytę, bo tylko w soboty przyjmuje. Ale mam nadzieję że uda mi się zabieg mieć w październiku. Żeby chłodniej trochę było :), a tym czasem w skarbonce musi przybywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy któraś nie robiła u niej przypadkiem nosa? Tez by mnie to interesowało może nawet za jednym zamachem tylko nie wiem jak opinie o tej części ciała :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny czy ktoras z Was robila metoda BEAULI ? Siedze juz jakis czas w necie,a tu pisze tylko jak to sie robi...ale nie widze cen,adresow...moze macie jakas wiedze w temacie...? dzieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt mi nie odpisal o czuciu w brodawkach!! ktos cos wie? :)) za 2 dni konsultacja - musze o wszystko wypytac...napiszcie mi an co zwrocic uwage !!! troche sie denerwuje...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaandraa
dziewczyny! zdecydowałam się! 27 września mam zabieg! jak pisałam wcześniej - wybrałam dr Molską serdecznie Wam dziękuje za wszystkie słowa wsparcia i porady, jakie od WAS dostałam mam nadzieje,ze do usłyszenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktoreczka.. z tego co wiem to można stracić czucie w brodawkach ale po pewny czasie (nawet do roku czasu jak nie ciut dłużej) czucie powraca. Także nie ma co się martwić na zapas. Chyba tutaj na forum nie było dziewczyny która całkiem nie ma czucia w sutkach po po operacji :) Zresztą masz niedługo konsultację więc będziesz miała okazję wypytać się swojego doktorka!:) Sandraa gratulacje! teraz tylko czekać na operację! powodzenia!!! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovvvvitta
witajcie dziewczyny, ja zawsze miałam problem z piersiami, a raczej ich brakiem. od samego momentu dojrzewania nosiłam biustonosz w rozmiarze 70 A nawet ciąza i urodzenie dziecka nie wpłynęły na to,że stały się większe dlatego w wieku 30 lat postanowiłam poddać się operacji powiększenia biustu, i dzisiaj wiem,że to była świetna decyzja. powiększyłam biust z A do C, dzięki drJaworskiemu odzyskałam pewność siebie i wreszcie poczułam się prawdziwą kobietą, która nie wstydzi się już chodzic w bikini czy założyc bluzki z dekoltem operacja plastyczna naprawdę pomaga - ważne żeby była przeprowadzona przez specjaliste, i żebys sama tego chciała! ja żałuje że czekałam aż tak długo... i żal mi osób które nie mając o tym zielonego pojecia krytykują, a nawet szydzą! powinni się po prostu schowac pod ziemie i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
dziewczyny ja 7 wrzesien narazie konsultacja u kasprzyka, juz prawie mialam rezygnowac- problemy rodzinne ale jednak je zrobie, tylko cholera boje sie troche tego obcego ciała w sobie heh:) ale na lato 2011 musze być sexy;) czytam was co jakis czas, to mnie podtrzymuje na duchu, że warto czekać i być cierpliwym:) jeszcze miesiąc zobacze jak mojemu będzie na nowym kontrakcie, jesl bedzie ok to biore kase z konta i może nawet i grudzien zabieg zrobie:) napewno wam tu napisze,....a...i planuje jeszcze dwie konsultacje u Jarlinskiego i Niemkiewicza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny polecam gorąco stronke o operacjach plastycznych sa tam podane ceny opinie dziewczyn na temat lekarzy implanty jest to stronka o wszystkich operacjach powiekszanie piersi, liposukcja,plastyka brzucha, powiekszanie ust plastyka pochwy poprostu wszystko wejdzcie ... http://beautywpolsce.com/forum/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piersi320cc
jestem świeżo po konsultacji u dr Adama Kruka w Solumedzie w Poznaniu. umówiłam sie na 14.08 na impalnty firmy Allergan 320cc. Pan Doktor kompetentnie i spokojnie odpowiedział na wszystkie pytania. Pokazał zdjęcia pacjetek przed i po . ustaliliśmy wymiar implantów na 320cc-okrągłe-9 000pln doktor namawiał na anatomiczne ale uległam cenie . te anatomiczne po 12000pln. czkema cierpliwie na zabieg. zdam relację po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już myślałam, że wątek umarł...a tu jednak są nowe kobitki, które nas podczytują ;) Aguska12345 polecam Niemkiewicza ;) Robiłam u niego biust i dzięki niemu nabrałam pewności siebie i już nie muszę kupować push up'ów :D Dr Niemkiewicz polecił mi eurosilicone, bo mają miękki, naturalny żel i dożywotnią gwarancję. na prawdę super "noszą" się wkładki :D W każdym razie zrób rozeznanie wśród lekarzy i wybierz tego najlepszego dla siebie :) Piersi320cc czekamy na relacje! już niedługo będziesz miała swoje piękne piersiątka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasssia70
witajcie po długiej przerwie;)) widzę,że nie tylko ja zdecydowałam się jednak na zabieg... fajnie wiedziec,że nie będe sama;)) podobnie jak Sandraa mam wyznaczony zabieg na wrzesień - a dokładniej na jego poczatek zdecydowałam się na dr Jaworskiego, a zabieg będe miała w Warszawie z jednej strony trochę się boje, a z drugiej nie mogę doczekac dziewczyny, też się tak emocjonowałyście przed ja po podjęciu decyzji nie mogłam 2 noce spac;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaasssia70 - hehe , jasne że emocje były !!!!! zobaczysz przed samą operacją co się z Tobą będzie działo :-) Ja do tej pory budzę się czasami w nocy i sprawdzam czy to napewno mi się nie śniło, i czy nowe cycuszki są na miejscu ;-) ;-) Jest bosko ! Dziewczyny róbcie jak możecie, odczucia są niesamowite !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki!! jestem po 1 konsultacji, dr Malek - super, polecam :)) pelen profesjonalizm. powiedzial mi to samo o tych brodawkach - faktycznie zmniejsza sie czucie, ale powraca, ale w sumie to zalezy od soby i unerwienia. mam termin na za miesiac trzymac kciuki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no emocje są mega :) ja na początku przeglądałam się prawie non stop w lustrze i sprawdzałam czy to na pewno nie sen :) a później to już się przyzwyczaiłam i już w sumie nie pamiętam, że miałam operację :D a co do sutków to nie byłoby fajnie i pewnie żadna z dziewczyn nie wziełaby cięcia na brodawce gdyby całkiem czucie znikało....no bo przecież jest to ważny element naszego ciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U dr Turczyńskiej 100 ml w pierś kosztuje 6 500 tys zł. Oczywiście hialuronu, a nie implantów silikonowych, których swoją drogą totalnie nie uznaję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka77
To tanio,bo jak patrzyłam w stolicy to nawet dochodzi i do 10tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
dziewczyny czy ktoras czytala jakies komentarze na temat piersi silikonowych po paru latach? mąz poznajdywał różne artykuły, oczywiscie nie zmienil decyzji ale wciaz mi mowi ze moje zdrowie to podstawa:) wiec jak, ktoras cos czytała? jak to jest po 10 latach? evik boli cie? juz prawie 2 miesiace jestes po, jak sie czujesz psychicznie i fizycznie i jak mąż?:>....pewnie wniebowzięty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska12345
aktoreczka napewno bedziemy trzymały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasssia70
oj boje się... strasznie się boje.. zadałam setki pytań teraz siedzę i czytam artykuły do zabiegu chyba schudnę z 10 kg;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaassssia70 nie ma się czego bać :) wiele z nas to przeszło bez żadnych komplikacji wiec czemu miałoby coś Tobie się przydarzyć :) a kiedy masz zabieg? głowa do góry - bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......hmm
tez jestem ciekawa jak to jest po 10 latach..boje sie o swoje zdrowie ale zyc i sie zadreczac malymi piersiami gdzie dookola coraz wiecej wielkich cudownych biustow....w starych czasach jakos by sie zylo:P a teraz chce sie cieszyc z zycia w 100% bo tylko tego do szczecscia mi brakuje..tej pewnosci i wiekszej kobiecosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×