Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Hej Ślicznotka! Chciałabym już być po, ale cóż muszę poczekać:((( A jak Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam się dobrze, moje bimbałki jeszcze lepiej....tylko ta dzisiejsza pogoda jest beznadziejna i spaaać mi się chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam stronę www.lotosvip.pl .Ja też miałam problem z nadwagą .Stosowałam diety i ćwiczenia ale to wszystko pomagało na krótko i mało.Za namową koleżanki poszłam na masaż odchudzający i ku mojemu zdziwieniu wyglądał on zupełnie inaczej jak normalny masaż. .Ale to jak wygląda to nic w porównaniu do tego jakie przynosi efekty.W skrócie powiem tak biodra,talia,uda chudną a piersi jędrnieją i stają się większe.Jak chcecie więcej szczegółów to piszcie na mojego mail:mtyminska1@o2.pl. Chętnie podzielę się wrażeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ufff. bylam zabiegana jak strzała ostatnio :D układam plan wycieczki :) chce jechać do Lwowa, moje cycuszki jeszcze tam nie były. Zwiedzamy świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wam zazdroszcze cycuszków
:) chciałabym mieć C a mam marne A Ile dokładnie kosztuje operacja? Jeszcze mnie nie stać, ale chce wyjechać i sprawić sobie piersi mam 22 lata, czy nie jestem za młoda? super wam :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi poczekaj jeszcze z miesiąc, wiem że juz nie możesz ale lepiej niech sie ułożą ładnie. Ja tez nie mogłam patrzeć po jakimś czasie na sportowy stanik - co ja mówię...od razu nie mogłam na niego patrzeć, ale jak mus to mus !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale wam zazdroszcze"......nie ma jednej ceny na operacje cycuszków. musiałabyś się wybrać do lekarza na konsultację i dowiedzieć się wszystkiego. Mniej więcej kosztuje to 10 000.... (plus/minus) Nie ma granicy kiedy można robić operację piersi wiec jeżeli chcesz robić operację to rób. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze, że mogę korzystac z forum w pracy, bo w domu mi sie zupełnie komputer zepsuł...weekend bez internetu - okropne... faktycznie beznadzieja z tym vatem. Boze tylko ciągle zdzierają, wszędzie podatki,złodzieje ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syl.wik racja, zapomniałam o tym, że vat poszedł w górę...ech operacja za 7 tys. marzenie. Ale to tak samo jak z mieszkaniami...kiedyś metr kwadratowe kosztował 2 tys...teraz to marzenie :) Niestety życie drożeje .... Anarchy niestety nie wszystkie mają tyle szczęścia co Ty żeby spokojnie buszować po necie w pracy. A weekend trzeba było przeznaczyć na różne przyjemności, na które zawsze brakuje czasu :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkania...nawet mi nie mówcie...co ja bym dała żeby sobie kupic w końcu własne gniazdko... ponoc teraz maja stanieć, ale i tak stawki są spektakularne. Wydaje mi się, że ceny nie odstraszą dziewczyn od operacji. zazwyczaj jesteśmy silnie zmotywowane do zabiegu i marzymy o tym latami. Po prostu dłużej to potrawa zanim każda uzbiera tą kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że tak.Ja pamiętam, że jak sobie postanowiłam że zrobię operację to nie miałam całej kwoty. Po prostu uparłam się i zaczęłam zbierać kaskę. Trochę to potrwało zanim wszystko uzbierałam ale się udało:) także nie ma co się załamywać ceną tylko działać, działać, działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaks
czesc dziewczyny. Wlasnie przegadam rozne fora, zeby sprawdzic ile bede wylaczona z uzytku po operacji powiekszenia piersi. Zabieg bede miala 19 kwietnia we Frydku w Czechach. Moze macie jakies rady, cos co powinnam wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kiciaks! to ile będziesz wyłączona po operacji to jest sprawa indywidualna...mi np. zajęło tak z 2 tygodnie zanim zaczęłam w miarę normalnie funkcjonować. innym dziewczynom zajmuje to np. tydzień. to wszystko zależy od Twojego organizmu i niestety ciężko stwierdzić. a chcesz szybko wrócić do pracy? co chciałabyś jeszcze wiedzieć o operacji? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaaa33
ja tak samo jak kicia jade na powiekszanie do Frydka Mistka z tym ze ok. 2 tyg pozniej,lekarz jest przezemnie juz sprawdzony,i przez inne dziewczyny rowniez,a operacja kosztuje w calosci 2100 euro,wiec warto sie zastanowic,szczegolnie te ktore licza sie z kasa,i zalezy im na dobrym fachowcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Chcesz wiedzieć co wpływa na ostateczny wynik operacji powiększania piersi implantami ? Sprawdź również co nowego w medycznym świecie z ,którego tak chętnie korzystasz. Zdobądź wiedzę i bądź świadomym swoich decyzji. http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/218/Chcesz_wiedzieć_co_wpływa_na_ostateczny_wynik_operacji_powiększania_piersi_implantami_?.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie - to wszystko zalezy od organizmu i siły woli :) ja czułam się w miare ok po tygodniu, a po 2 bylo już prawie idealnie. Do pracy poszlam po tygodniu chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joana38
Cześć dziewczyny. Super , że trafiłam na to forum. Za tydzień mam konsultację w Klinice dr.Sankowskiego w Wawie. Strasznie się stresuje, tym bardziej, że mąż Mnie w mojej decyzji nie wspiera. Twierdzi, że to moja fanaberia, bo on kocha mnie taką jaka jestem. Ale przecież tego problemu nie zrozumie nikt kto go nie ma. Mam 2,5 letnią córcię, którą karmiłam tylko przez 4 tygodnie. Myślę o drugim dziecku za rok, jednak najpierw bardzo bym chciała poddać sie operacji. Czy wiecie może ile trzeba potem odczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joana38
Dziękuję ci za odpowiedź. Cięcia przez otoczkę nawet nie biorę pod uwagę. Jedynie pod piersiami i pod mięsień Wydaje mi się, że jako kobieta, która raz już była w ciąży i wie jak jej organizm się zachowuje (przytyłam 14 kg, biust prawie wogóle się nie powiększył, jedynie się napełnił) jestem dobrą kandydatką:-) Czytałam gdzieś na innych forach że niektóre dziewczyny zachodziły już po paru miesiącach i nie było problemu. Nie chcę czekać kolejnych 3 lat do operacji. Chcę iść za ciosem bo ostatnio mój kompleks strasznie mi dokucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joana38 nie ma co się stresować konsutacją! Twój mąz zmieni zdanie jak zobaczy cycuszki ;) heheheh a co do następnej ciąży to wlasnie cięcie na otoczce jest niewskazane....ale to juz wiesz:) zobaczysz ze Twój mąż się jeszcze przekona....tylko pewnie potrzebuje czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joana38
Zobaczymy jak będzie. W każdym razie jestem dobrej myśli. Czekam z niecierpliwością na konsultację. Przerażają Mnie tylko te badania, tyle ich jest. W klinice, w której jestem umówiona muszę zrobić nawet badanie na HIV. Czy orientujecie się może ile się czeka na wynik?? Ja nie chcę dużej zmiany. Wystarczą mi takie , które będą mogły zapełnić chociaż miseczkę B, bo teraz nawet A nie mam:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joana38
Chodzi mi o badania na obecność HIV. Bo podobno to na te wyniki sie długo czeka i są dość drogie. Ale nieważne, jak przyjdzie czas to się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny przerażacie mnie z ta ciążą... niektore kobiety przechodza to tak bezbolesnie i radosnie a inne zmieniają się w wieloryby...ciekawe jaka ja będę... dobrze ze piersi mi sie już nie zmienia uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm chyba się czeka z dwa tygodnie....ale jak musisz zrobić to rób!! Anarchy tak to bywa z tą ciążą, nigdy nie wiadomo ile kg będziesz mieć do zrzucenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joana38
Kurcze, Dziewczyny!!! Co raz bliżej konsultacji (12.04) i coraz więcej wątpliwości. Czy nie będę żałowała, czy się uda, czy nie wyjdą za duże. A najbardziej obawiam się tego, jak poradzę sobie w pierwszym okresie z moją córcią. Niby ma już 2,5 roku, ale ciągle potrzebuje podnoszenia np. przy wkładaniu do wanny, fotelika czy samochodu. I jeszcze to, że mieszkam obok teściów... Jak uda mi się ukryć ten ból... Jakby sie teściowa dowiedziała to za niepoczytalną by mnie wzięła chyba... A wy jak sobie poradziłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joana - wytłumacz małej, że mamusia przez jakiś czas będzie osłabiona, bo zrobila sobie cycuszki i że zrozumie to jak będzie duża i teraz musi okazać dziewczyńską solidarność :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Zapraszamy do Konkursu ZŁOTE STRONY ROKU 2010 tygodnika WPROST WYŚLIJ SMS O TREŚCI WWWR6 NA NUMER 7155 KOSZT SMS TYLKO 1,22 ZŁ Z VAT Głosuj na naszą stronę i wygrywaj cenne nagrody. LISTA NAGRÓD obejmuje m.in. preparaty do zabiegów medycyny estetycznej, kosmetyki kolorowe DIOR, CHANEL oraz bieliznę SPRAWDŹ LISTĘ NAGRÓD http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/43/Zagłosuj_i_wygraj_cenne_NAGRODY_!!!_Do_30.04.2011.html Zapraszamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syl.wik... wiesz może Ty nie miałaś problemów z zrzuceniem kg po ciąży, ale ja np. mam koleżanki ktore przed ciążą były szczuplutkie a po ciąży już nie wróciły do swojej wagi....ech, mnie pewnie to samo kiedyś spotka..... będę taką kuleczką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia84
Witajcie. Strasznie WAM zazdroszcze że udaje się WAM uzbierać na nowe piersi. Pisałam kiedys, ja mam mało ciekawą sytuacje finansową i nic sie nie zmienia. jak nachwile obecną muszę siedzieć z córką (rok i 3 miesiace|) w domu tak wiec nie mam jak isc do pracy. Mąż zarabia niewiele. Jedna z WAS pisała, że trzeba zbierać i zbierać i sie uda.... nie piszcie tak nawet bo nie każdego jest stać nawet jeśli odkłada... Ja czekam na jakiś cud. Już mnie wkurza to życie w tej zabiedzonej polsce, gdzie człowieka na nic nie stać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdzia84 no ok, może nie każdy ma taką sytuację, że może sobie pozwolic na wywalenie 15 tys. na jakąś tam operację. Tylko że nie można się poddawać...nie wiesz jak będzie za rok. może akurat Ci się uda:) głowa do góry:) a może poszukasz jakiejś pracy, którą możesz w domu robić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×