Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Gość kornikowa3
A czy orientował sie z Was ktoś ile kosztuje taki chirurgiczny zabieg powiększania piersi ? Nie przez macrolane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzia84
spoko spoko, mjestem zatrudniona ale przebywam na urlopie wychowawczym. Nie zarabiam wiele, studia skonczone ale wtu gdzie mieszkam wypłaty marne. Przyszłość beznadziejna. Ja z roku na rok mam nadzieje ze bedzie lepiej a z roku na rok jest gorzej.... tak wiec cieszcie sie swoim pieknym biustem a ja dalej sobie bede o nim bezustannie marzyc i snic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kornikowa - u każdego lekarza jest inaczej. Ale jest to koszt 10-15 tys jak nie lepiej. Wybierz się na konsultację to będziesz wszystko wiedzieć:) a przy okazji zrobisz już mały rekonesans pośród chirurgów :) Magdzia - no masz mało ciekawą sytuację...ale nie załamuj się ! głowa do góry i zobaczysz, że wszystko się poukłada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beciakk23
Wczoraj widziałam na stronie gab.afrodyty ze to koszt wlasnie ok 10tys złotych. Sama sie naprawde powaznie zatanawiam,ale ja sie troszke boje ,czy ten zabieg nie bedzie dla mnie zbyt bolesny...jak myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzia84
możde sie poukłada.... lepiej zeby tak było bo powoli zaczyna mnie wszystko złościc tak wiele bym chciala a tak niewiele mge zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ból jest do przezycia, jestesmy twarde babki i się nie dajemy ! Magdzia, badz dobrej mysli, może coś się nagle zmieni, może ktos ci zrobi niespodziankę - nigdy nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech z tym bólem jest różnie, ale żadnej z nas od niego nic się nie stało! przeżyłyśmy, zniosłyśmy to i jest cudownie!! poza tym ból przecież nie trwa jakoś długo ...no i dostaje się środki przeciwbólowe....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzia84
Chciałabym dostać taki prezent eeeeeeeeeeeh chciałabym marzenia ściętej głowy. Realia są takie, że nie każdego człowieka stać na takie rarytasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joana38
We wtorek byłam na konsultacji i koszt wyniesie mnie 16,5 tys. Ale to Warszawa, może dlatego... Z tego co dziewczyny pisały wcześniej w pozostałych częściach kraju jest sporo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm faktycznie 16 tys to bardzo dużo. tylko jak my robiłysmy operacje to nie było podniesionego vat-u wiec i koszt operacji był mniejszy. Ale dowiedz się jeszcze u innych lekarzy, może spoza Wawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożkkka
Oj w Warszawie mozesz zrobić to taniej,odrobine wiecej niz 10tys zapłacisz w Afrodycie w Blue city.Po prostu trzeba poszukac gabinetu,i porównywac ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że tak, nie ma co wybierać najtańszego lekarza. Taka operacja to bardzo poważna sprawa, nie ma co ryzykować! lepiej wybierać dobrego i stosunkowo taniego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie w pełni !!!! nie ma co popadać w skrajności, wiadomo że dobrze jak mozna zaoszczędzić, ale nie za wszelką cenę. Z reszta co tu duzo gadać, tak jest we wszystkim..nawet z butami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra widzę, że wszystkie dziewczyny chyba porwał wir porządków przedświątecznych.... ale chciałam Wam tylko życzyć Wesołych Świąt! i niech Wasze biuściki będą zdrowe!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po świętach...ufff teraz czas odchudzania :) a jedzonko było pyszne :) dziewczyny wracajcie na forum, bo mam rozleniwienie i pogadać by się chciało :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to odchudzanie jak nic!!:) ech ale dobre jedzonko było... mam nadzieję, że u Was minęły tak samo miło jak u mnie :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylla
Ale przecież można sobie powiększyć piersi za mniejszą kasę. Z tego co wiem to tańszy jest ten bezinwazyjny z z zastosowaniem preparatu o nazwie Macrolane, który umożliwia bezbolesne powiększenie piersi bez ingerencji chirurgicznej. Kosztuje ok. 3400 zł i teraz widziałam w klinice La perla promocję na niego, chyba 15% rabatu mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matylla masz rację. jest coś takiego jak Macrolane, i można taniej powiększyć biust. Tylko ze nie są to duże rozmiary, efekt większych piersi trwa do roku no i jest ryzyko, że zrobią Ci się grudki na biuście bo specyfik źle Ci się rozprowadzi po biuście.... a jeżeli ktoś chce na stałe sobie powiększyć biust to po prostu jest to marnowanie pieniążków...tak w kółko poprawiać sobie biust żeby był pełny! lepsze są implanty - płacisz więcej ale efekt jest długotrwały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcolane jest dla mnie bezsensu, bo ciagle trzeba powtarzac...to jak golenie sie maszynka kiedy mozna uzbierac i zrobic sobie laser albo fotodepilacje albo chociaz kupic depilator i przecierpiec troche ale miec lepsze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syl.wik...a wiesz, że nie wiem czy pytałaś. Jakoś musiałam przeoczyć chyba... ja przed operacją byłam płaska....tak jakbym w ogóle nie miała biustu. a teraz mam E...chociaż powiem Ci, że czasami D jakiś stanik mam ....ale też nie należę do drobnych osóbek :) hallo hallo gdzie reszta dziewczyn się zgubiła ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzia84
święta święta i po świetach a ja dalej czekam aż mi ktoś niespodzianke zrobi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no święta szybiutko zleciały, nawet nie wiadomo kiedy....! syl.wik.....no rozmiar jest pokaźny! ale taki właśnie chciałam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochalam sie:) ehhh moge to juz powiedziec :0 w facecie, który rozmawia z moimi piersiami, mowi im rano dzien dobry chłopaki :) stro razy mu mowilam ze to dziewczyny ale on ciagle chłopaki...a niech mu juz będzie :) lalalalalalalallala ptaki spiewają, słonce świeci lalalal jest pięknie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anarchy gratulacje! w ogóle jak słodko ...facet gadający do Twoich piersi :D wiosna, wiosna...wiosna ach to Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, jesteście kochane że cieszycie się ze mna :) wczoraj byłam pierwszy raz na spinningu - masakra ! co za wysiłke ! muszę zrzucić to wszystko co mi sie przytyło przez te miesiące kiedy nie mogłam ćwiczyć i nic nie robiłam. Tragedii nie ma, ale nie pamietam kiedy byłam taka grubiutka...ehhh mały słonik :((( ale nie dam ćwiczę ! myślę, ze w 2 miesiące wrzuce to co trzeba :) teraz mam motywację !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anarchy my się cieszymy, że tak dobrze Ci się układa... a na spining sama bym się zapisała.....to chyba dobry jest sposób na spalenie zimowych zapasów,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzia84
ciesze sie z Toba Anarchy i zazdroszcze tych chłopakow łobuzerskich;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co masz na mysli :)) na początku mnie to krępowało, ale teraz sie smieje :)))) bo czasami to jest takie zabawne...ostatnio np. szło dwóch facetów i jeden gapi mi sie na cycki i gada cos do drugiego potem tamten sie obraca...jakos mnie to nie raduje wyjątkowo, ale tez nie przeszkadza ! a tam niech sobie patrzą, tyle sie wycierpiałam z tymi małymi groszkami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×