Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Witaj, mam pytanie do dziewczyn które w tym roku robiły operacje- jak wygląda sprawa VATu? czy ceny które podajecie są z Vatem czy to tylko cena operacji ale Vat osobno trzeba uiścić? 23% to sporo....planowałam operacje w 2010 roku ale z powodów osobistych musialam zrezygnować, teraz temat powrócił, niestety doczytałam, że od 2011 opodatkowano operacje plastyczne;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jak gabinet podaje ceny, czy są brutto czy netto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja tez w koncu od ładnych kilku lat zastanawiania sie zdecydowalam sie na zabieg :) mam konsultacje 29 czerwca w Szczecinie Dr. Pastucha. Duzo o nim czytalam i jestem w stanie mu zaufac. juz nie moge sie doczekac kiedy sie dowiem co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex zazdroszcze:) ja planuje na przyszle wakacje zabieg...daj znać jaką cene Ci podał:) no i jaki rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne moge zdac cale sprawozdanie :) bardzo chetnie sie podziele, przynajmniej tu znalazlam kogos kto mysli i czuje jak ja :) a piersi chyba na kredyt bo tak to za dlugo musialabym czekac. no ale na miejscu dowiem sie co i jak :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex! Pewnie, będziemy czekać na wieści co i jak:) jak nie masz możliwości wyłożenia gotówki za operację, to pewnie że na kredyt. Tylko ze spłacasz wtedy więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚlicznotkaNR1 Wiesz co w sumie jesli chodzi o cycunie to nie dbam o to ze wydam troche wiecej zawsze o tym marzylam juz kiedy bylam nastolatka a teraz mam szanse wiec czemu jej nie wykorzystac :) wazne by sie wszystko udalo i zebym jak najmniej cierpiala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze. Wiadomo, że najważniejsze to zdrowie i żeby Cię nie bolało (chociaż na to nie masz za bardzo wpływu) Będę trzymać za Ciebie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ŚlicznotkaNR1 ;) co do bolu to jestem swiadoma ze kazdy przechodzi to inaczej, musze sie przygotowac fizycznie i psychicznie. Juz nie moge sie doczekac wizyty ale to jeszcze miesiac. dobrze ze mam urlop i bede w PL (nie wspomnialam ze mieszkam w UK) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się zastanawiam, czy można zaciągnąć taki kredycik na cycki.... można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej coś w rodzaju rat... Myślałam, że masz na myśli bank, który daje kredyt na taką opcję, tak to jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex a nie myślałaś żeby operację zrobić w UK? a na cycunie można kredyt wziąć, moja koleżanka brała na operację nosa... tylko za bardzo nie wiem jakie dokumenty trzeba przedstawić bankowi....tak trochę zabawnie powiedzieć panu w banku "poproszę kredyt na powiększenie biustu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ;). Wczoraj byłam na konsultacji u dr Brzuchańskiego (Czechy) i ogólnie jestem baaardzo zadowolona z wizyty. Operacje mam dobiero na wrzesień, więc jeszcze sporo czekania przede mną :(, no ale trudno jakoś wytrzymam. Mam tylko małe pytanie do Was. Obecnie mam rozmiar A/małe B 75, waham się pomiędzy implantami anatomicznymi o rozmiarach od 350 do 400. Mam 165cm ważę 58 kg, czy 400 nie będą za duże ? Waszym zdaniem jaki to będzie rozmiar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie z tym kredytem na powiększanie biustu to swoją drogą zabawna sprawa :-) aż z ciekawości poczytam, poreaserchuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no czyli tak jak myślałyśmy, że trzeba wziąć kredyt w banku. Klinika czegoś takiego nie robi.... Czyli idziesz do Pana do banku i mówisz "dzień dobry, chciałabym wziąć kredyt na cycki" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ŚlicznotkaNR1 ja już sama nie wiem, no by chyba trzeba podać powód brania kredytu... Mam to szczęście, że z kredytami nie muszę mieć wiele wspólnego. Zadzwonię może na infolinie i się przekonam? Co sądzicie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinnnaja
Ja wcześniej myslałam, ze można powiększyć piersi tylko przez implanty, ale jak zaczęłam bardziej interesować się tym tematem, znalazłam w gabinecie Bellisana możliwość wykonania zabiegu preparatem macrolane. To właściwie nowość na naszym rynku, na forach znalazłam informację, że jest najbardziej naturalnym sposobem na uzyskanie większego rozmiaru. Nie wiem czy ktoś może stosował taką metodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinnnaja - ale macrolane jest na chwilę i kosztuje kupe kasy. Jeżeli chcesz mieć stały efekt powiększonych piersi to musisz co jakiś czas powiększać sobie, bo efekt mija. poza tym nie będziesz miała spektakularnych efektów bo dzięki macrolane możesz powiększyć o rozmiar...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie neguję tego, ale muszę zgodzić się ze ŚlicznotkąNR1, no chyba, że pieniądze nie są dla Ciebie problemem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisicca
Dziewczyny proszę o pomoc czy ktoras z Was wymieniala implanty z anatomów na okrągle ? Nie jestem zadowolona z obecnych piersi te wkladki to byl błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja też nie neguję tego, że ktoś chce zrobić sobie macrolane. Zresztą jak bardzo tego pragnie to i tak zrobi. Tylko dla mnie to takie trochę bezsensowne jeżeli chce się mieć efekt długotrwały. Lisicca - a co Ci się nie podoba w Twoich piersiach ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisicca
Mam anatomy i gdybym była opcykana 3 lata temu tak jak teraz to brałabym albo te z ekstra pojekcja albo okragle wkładki Nie podobają mi się chyba dlatego ze sa za bardzo naturalne Zakladam ''puszapy'' żeby ładnie je uwypuklic i meczy mnie to juz Mialam wybor we wkladkach ale lekarz radzil anatomy bo mowil ze okragle wychodza sztucznie tylko moja znajoma ktora niedawno robila operacja i ma okragle to jakos sztucznie nie wyglada :O ma je ladne i takie fajne :( Nie wazne Mam nadzieje ze uda mi sie je wymienic kiedys na forum to bylo nawet jeszcze przed moja operacja pisala dziewczyna ze niby z okraglych nie wymieni sie na anatomy bo w srodku jakos te tkanki sie zrastaja i tak dalej a jestem ciekawa czy w odwrotnej sytuacji czyli anatom na okragly tez tak jest Nie wiem tez ile prawdy jest w tym co pisala jak dzwonilam do doktora bo chcialam o to zapytac to zapraszal na konsultacje a nie wiem czy oplaca mi sie jechac placic za paliwo za konsultacje jesli uslysze ze nie moza bez sens Dlatego myslalam ze moze tu znajde kogos kto byl w takiej sytuacji i mi udzieli jakiejs porady Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@lisicca przed operację też miałam taką rozkminę, ale jesteś w ogóle pewna takiej zmiany? No i z tymi konsultacjami, to jednak warto się wybrać, na zdrowiu nie ma co oszczędzać, no opinia lekarza to opinia lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe widzę, że nas wątek robienia piersi na kredyt nie opuszcza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×