Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Gość aneturda
Witam ja mam wyznaczony termin operacji na 26,06 już nie mogę się doczekać, mam wybrane implanty MENTOR anatomiczne 350 lub 380ml to jeszcze jest do uzgodnienia, cięcie pod mięsień. Mój lekarz stwierdził ,że w moim wypadku będzie to większe C, moja wyjściowa miseczka to A. Mam 170cm wzrostu i ważę 60kg , mam chyba szeroką klatkę. Lekarz powiedział ,że implanty okrągłe ogólnie są lepsze dla osób które miały większy biust a teraz mają obwisły , a anatomiczne dla kogoś kto ma ogólnie mały biust. Już nie mogę się doczekac zabiegu , nie jestem w stanie wyobrazić siebie z biustem :) Cena zabiegu 14tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneturda
Odważna to ja jestem , co prawda wiem ,że bardzo boli niedawno zabieg robiła moja koleżanka i chyba ja bolało , ale ból minie a efekt zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madiksss
Wie ktos gdzie dobrze robia wypelnienia macrolane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneturda - no to już niedługo i operacja! Zobaczysz, że będziesz zachwycona efektem (mam taką nadzieję ;) ) w każdym razie trzymam za Ciebie kciuki! i napisz jak będziesz już po operacji!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneturda
już nie mogę się doczekać efektu, mam nadzieje ,że wszystko będzie dobrze jeszcze 2 tyg do wymarzonego biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@aneturda tak trzymać! Nie ma się co bać bólu, tak jak mówisz poboli i przestanie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam duzy biust
Sama powieszylam biust implanetami koszmarny ból gojenie się i w koncu wyszly krzywe... nie polecam Wyjełam implanty 3 miesiace temu Na szczescie znalazlam inna metode na powiekszanie biustu Kolezanka polecila mi Apteka-Zielnik bylam w szoku mam o 2 rozmiary wiekszy biust polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycatek432542
http://www.tinyurl.pl?jFzvdTMA - zobaczcie na cycki amatorek. One sa rozne: duze, male, srednie, zwisajace, jedrne, jak jabluszko, gruszka, banka. z malymi lub duzymi sutkami, zaokraglone, podluzne... rozne. a i tak wszystkie te amatorki maja swoich amatorow. skad wiecie, ze kiedy powiekszycie sobie cycki, nie znajdzie sie facet waszego zycia, ktoremu byscie sie podobaly, ale.... te obrzydliwe duze cycki :( Nie wszyscy, a wrecz tylko niektorzy lubia wieksze doje... naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie po dlugiej nieobecnosci :) a wiec na temat kredytu; ja dowiedzialam sie ze strony mojej kliniki, skontaktowalam sie e-mailowo z ich konsultantka a ona dala mi namiary z ich opiekunka bankowa ktora pomaga taki kredyt uzyskac. oczywiscie musialam jej przeslac ksero dowodu, potwierdzenia wplywow na konto, miesieczne zarobki i ksero umowy o prace. juz niedlugo mam wizyte u chirurga, nie moge sie doczekac co mi powie :) (musialam zalozyc nowe konto bo nie pamietalam hasla) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa jasne....
to jakas krypto reklama "cudowego srodka", ja nie wierze w to, mam od 1,5 miesiaca anatomy i sa bardzo naturalne. Wierzysz ze ktos wylozyl kupe kasy na implanty a potem je dal sobie wyciagnac bo sie nie podobalo? i zastapil je jakis lekiem?? baja jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam duzy biust -krzywe Ci wyszły? w jaki sposób krzywe? a w ziołowe preparaty na powiększenie biustu niestety ale nie wierzę....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipmus78
ja tez nie wierze,starczy poczytac opinie w necie , zresza taka miesieczna "kuracja cudownym specyfikiem" wychodzi czasem tyle ze po kilku- kilkunastu miesiacach na operacje by starczylo ;) niekiedy pisza ze im sie cos podnioslio czy ujedrnilo,ale to tez moze autosugesjia byc, na zasadzie widze co sama chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie wierzę w te wszystkie specyfiki. Pewnie działa to na zasadzie placebo, no raczej nie inaczej. Krzywe? Może raczej nierównomiernie się ułożyły? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneturda
Witam , ja miałam mieć zabieg jak pisałam 26,06 ale mam dzień wcześniej czyli w poniedziałek, jutro jeszcze idę na usg i jakoś zleci , mam pytanie jak długo dochodziłyście do troszkę lepszej formy, bo 10 dni po zabiegu mam obrone magisterki i tak się zastanawiam w jakiej będę formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@aneturda To wszystko zależy! Ja dochodziłam prawie miesiąc do formy. Z reguły obrona jest w istnej formie, więc mam nadzieję, że stan pooperacyjny nie przeszkodzi w tym wypadku. No a powiedz mi, co rozumiesz przez "formę", dla każdego to pewnie inny stan. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneturda - wydaje mi się, że po 10 dniach dasz radę iść na obronę. Gorzej gdybyś miała pracować w magazynie i przenosić jakieś pudła;) Ale tak czy siak będziesz musiała na siebie uważać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stres przed obroną zawsze ogromny, chociaż najczęściej same "wydarzenie" jest bardzo sympatyczne. :) Prezentacja ma znaczenie, więc wiadomo, że na stracie plusujesz :-D hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak dla mnie to tylko działa na Twoją korzyść:D. Jak dobrze wyglądasz to od razu lepiej się czujesz, a poza tym może w komisji sami mężczyźni będą. Hmm a w ogóle jak tam plany na wakacje, bo ja właśnie nie mam pojęcia co wybrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie gdyby komisja była cała męska! na pewno dostałabyś 5!!!! :) Plany na wakacje póki co nie są sprecyzowane - ale najprawdopodobniej ciepłe morze, słonko i drink z palemką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówcie mi nawet o wakacjach!!!!!! Niedawno miałam urlop :-( Chciałoby się tak odpocząć z miesiąc, ale na taki wypas chyba może liczyć tylko mój szef!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nawet mi mi mów, miałam kilka nieprzewidzianych sytuacji i zostało mi bardzo mało urlopu. Także masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meskim_okiem
amatorki i ich piersi: http://videochat.eii.com.pl/thumbnails.php?album=24 - nie jest z Wami na pewno tak zle, zaloze sie ze przesadzacie i niepotrzebnie siegacie po chemie. co najwyzej mozna zelami ujedrnic. a co jak sie trafi facet, ktory lubi male piersi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ceny to już wiem i mam termin na 05.07 u dr Adama Kruka w Poznaniu. jestem ciekawa efektu, bo trochę mało się kwalifikuję ze względu na małe opadanie ale myslimy z Panem doktorem , że będzie wszystko dobrze. Cała cena z pobytem w Klinice to 13 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zostały Ci jakieś dwa tygodnie:)! To już niedługo:) meskim_okiem piersi mają się głównie podobać nam i my mamy czuć się z nimi dobrze. A generalnie takich co lubią małe piersi jest niewiele:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tippy zdziwiłabyś się... Mój były lubił właśnie bardzo małe piersi, w sumie nie wiem z czego to wynika, ale to dobrze. Gust to kwestia indywidualna na szczęście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×