Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

No ja niestety tak nie do końca z polecenia, ale też robiłam risercz gdzie się tylko dało. No i jakieś rekomendacje znalazłam. W każdym razie warto, ja jestem mega zadowolona z efektu. Teraz czuję się pewnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że warto z polecenia. To jest chyba najpewniejsze. Oczywiscie warto wziąć pod uwagę to jakie mamy odczucia przy osobistym spotkaniu z lekarzem...bo nic na siłę jak nam lekarz nie podpasuje. Ale najlepiej zrobić dobry wywiad co do kliniki i lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllizka89
A co powiecie dziewczyny na temat implantów ? Czy uważacie ze jest to dobre rozwiązanie ? Sama sie zastanawiam czy jest to dla mnie najlepszy sposób. ..Wybieram sie na konsultacje do tej kliniki www.estmedica.pl/ chce z miseczki A przejśc do małego C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dla mnie to była bardzo trafna decyzja, zresztą chyba większość z nas tak myśli:). Po to mamy to forum żeby o tym rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regina3020
Czesc dziewczyny! od dluzszego czasu marze o powiekszeniu sobie piersi. zastanawiam sie nad kasprzykiem w krk nie wiecie jaki jest okres oczekiwania?? chcialam sie zapytac o te blizny, czy jak one sie juz zagoja to czy beda zawsze widoczne?? no i zastanawiam sie jeszcze jak takie cycuszki wygladac beda np za 30 lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz00002222
Hej macie jakies fotki Tych waszych piersi? Pokazecie? chuba poto sobie powiekszylyscie zeby sie chwalic, no nie? :) hahahaha jaja sobie robie. Pozdro dla dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do fotek to ja oczywiście mam, ale powiem szczerze, że nie przepadam za dzieleniem się jakoś specjalnie. Zawsze byłam raczej dość wstydliwą osobą i unikałam nagości. Wiem, że tu chodzi o poradę, ale jakoś mnie to nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regina - blizny nie są widoczne. Robią się w kolorze skóry i tylko taka mała kreseczka zostaje. Za 30 lat to nie wiem bo po 10 latach implanty trzeba wymieć (oczywiście jeżeli doktor tak stwierdzi!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie ma jakieś konkretnej granicy, że 10 lat - nie wiem, kawał czasu jeszcze... u mnie w zasadzie prawie nie widać blizn, nie ma się czym przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha no niestety nie zaliczam się do takiej kategorii, a szkoda. :) Zawsze marzyła mi się kariera w show biznesie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniak2008
Hej, jestem zdecydowana na powiększenie biustu u Dr Kolasińskiego w Poznaniu (Swarzedzu), czy któraś z was robiła to u niego?? Jak wygląda cenowo?? A ból do znisienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anarchy ale sie uśmiałam!!!:):):):):):):) Aniak - najlepiej wybrać się na konsultację, dowiesz się wszystkiego dokładnie. Z bólem jest tak, że może boleć bardzo, trochę lub prawie w ogóle. Zależy od Twojego organizmu. Ale nawet jeżeli boli to 3 dni i będzie lepiej, da się to wytrzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniak2008 z bólem wszystko jest do wytrzymania. Na początku bywa ciężko, z czasem wszystko wraca do normy. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona85.85
Jestem pełna podziwu dla kobiet, które odważyły się poddać operacji powiększenie piersi. Ja zdecydowałam się na tabletki, ale to też po wielu tygodniach przemyśleń, rozmów i wątpliwości. Obecnie jestem mamą dwójki dzieci, a mój biust nie będę ukrywała, ale nie wrócił do wyglądu z przed ciąży. Jednak po rozpoczęciu kuracji zaszły w nim duże zmiany. Podniósł się i wypełnił, nie wygląda, jak dwa worki. Skóra stała się delikatniejsza, bardziej jędrna i elastyczna. Szkoda tylko, że rozstępy nadal zostały. Ale nie można mieć wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefrenia
dziewuszki pytałyście o chirurga ze stolicy. z tego co mnie wiadomo, całkiem niezłym specjalistą jest dr Osuch, przyjmował dotychczas w warszawskim Lasermedzie, ale mogło się coś zmienić ,trzeba to sprawdzić. jak ktoś nie kojarzy faceta to polecam go na youtube wyszukać, jest masa programów z nim ,fajnych rzeczy można się dowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona85.85
Trzymam kciuki, żeby Wasze operację się udały i żeby nie było powikłań. Powodzenia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez trzymam kciuki za te dziewczyny, które mają teraz operację! Zielona - tak swoją drogą ciężko mi uwierzyć w cudowne działanie tabletek, które powiększają biust! :) Ale może to coś nowego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona85.85
Ja jestem zadowolona ze swojego efektu. Jestem mamą, więc piersi po ciąży i karmieniu nie wyglądały tak apetycznie jak wcześniej. Po tabletkach zauważyłam poprawę jędrności i wyglądu piersi, na pewno się zaokrągliły. Co do tego czy urosły to być może właśnie to ujędrnienie i podniesienie sprawia takie wrażenia. Jak na razie nie zamierzam przerywać kuracji, jestem pełna nadziei na kolejne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale tak samo piersi nieco powiększają się przy tabletkach antykoncepcyjnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona85.85
Dokładnie, bo w tabletkach anty są najczęściej dwa rodzaje syntetycznych żeńskich hormonów, a w tabletkach na powiększenie biustu ze względu na ziołowy skład znajdują się fitohormony. Zresztą uważam, że wybierając jakikolwiek lek, który zamierzamy przyjmować długo i regularnie powinniśmy się dobrze zapoznać z jego składem oraz tym jak działa. Ja wybierając swoje tabletki nie opierałam się tylko na słowach koleżanki. Sprawdziłam też czy jest dostępny w aptekach i co sądzi o nim moja ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona85.85
Anarchy dlaczego? Zauważyłaś coś negatywnego u siebie? Ja też biorę i przyznam, że cały czas mam pewne wątpliwości, może nie co do działanie, bo tego jestem pewna, bardziej w stosunku do reakcji i efektów ubocznych ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona nie wiem ale cały czas ciężko mi pojąć jak ziołowe tabletki powiększają biust. Nie wiem czy one mają aż takie działanie że powiększają biust... A mi jakoś tabsy antykoncepcyjne nie powiększyły biustu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona85.85
Ja też brałam anty najpierw cilest, później yasmin i niestety też u mnie nic się nie zmieniło. Jeśli chodzi o działanie to przed kuracją dość dużo czytałam na ten temat i dowiedziałam się, że większość (te które składają się z ziół) działają dzięki fitohormonom (hormony roślinne). Dzięki temu nazywa się te tabletki naturalną kuracją. Fitohormony działają tak samo jak nasze hormony w okresie dojrzewania, a wtedy przecież rosną nam piersi. Kiedyś też poprosiłam o certyfikaty producenta moich tabletek (tak wiem jestem upierdliwą klientką :)) i je dostałam, bo znalazłam na jego stronie taką informację "Badania kliniczne PS-20062 zrealizowane przez PharmaScope w OmniMed (Holandia) pod kierunkiem prof. dr Labadie, dowiodły skuteczności połączenia składników zawartych w tabletkach w osiąganiu efektu jędrności oraz powiększenia piersi." Ale jak wiadomo na każdą z nas może to zadziałać inaczej, moja koleżanka też stosuje tą kurację i zauważyła, że u niej zaczął rosnąć wąsik i czarne włoski pomiędzy piersiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam w moim mieście świetną kosmetyczkę, która ma specjalne urządzenie do powiększania piersi. Podpina się do maszyny, która wykonuje specjalny próżniowy masaż. już po jednym zabiegu widziałam różnice ale po kilku to rewelacja. Z małego, prawie nie widocznego A mam średnie B. Nigdy nic mi lepiej nie pomogło. Jak ja chodziłam to była jakaś promocja i jeden zabieg kosztował 36 zł. Teraz jest coś drożej po promocji, ale nie wiele. Zamierzam chodzić raz albo dwa razy w miesiącu dla utrzymania efektu. Gorąco wam dziewczyny polecam. Wcześniej stosowałam prawie wszystko co było możliwe, wydałam kupę kasy, ale dopiero teraz mogę z radością powiedzieć, że JEST COŚ CO NAPRAWDĘ POWIĘKSZA PIERSI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, miałam bóle o niezidentyfikowanym pochodzeniu w okolicy piersi. Zrobiono mi USG i piersi są czyste, ale tak sytuacja się powtórzyła i przewertowałam ulotkę tabsów. Od tego momentu nie biorę. Byłam po tym fakcie u ginekologa i nawet dostałam kolejną receptę, ale już kilka miesięcy minęło i póki co wystarcza mi tradycyjna opcja. Nie odradzam czy coś, tyle że nie tęskno mi i czuję się lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooweronika
Powiększałam biust w Swarzędzu/k. Poznania w Klinice Kolasińskich. Zdecydowałam się na ten szpital,ponieważ moi rodzice są lekarzami i bardzo dobrze znają personel,który pracuje w tej klinice. Oboje uznali,że pracuję tam zdecydowanie najlepsi chirurdzy, z ogromnym doświadczeniem, którzy już dawno wyrobili sobie nazwisko. Słowa rodziców oczywiście najbardziej mnie przekonały. Osobiście jestem zadowolona, wszystko wyszło super. Klinika jest bardzo nowoczesna. Przed zabiegiem powiększania biustu,można za pomocą specjalnego urządzenia zrobić sobie zdjęcia i sprawdzić jak będziemy wyglądały z nowym biustem :) Mają też dużo metod powiększania. Jeżeli chodzi o ceny to od 14 tys. do 18 tys. Oczywiście cena zależy nie od wielkości tylko od jakości sylikonów. Ja zapłaciłam 17 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×