Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

cucki tak trzymać! o to właśnie chodzi, bo w moim rozumieniu robimy to dla siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiklinka;<<
dziewczyny ja mam kompleks na punkcie swoich piersi i to straszny... poradźcie mi czy warto decyodować się na zabieg czy może najpierw powinnam porozmawiać o swoim problemie z psychologiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, w sumie każda z nas powie Ci, że warto, każda ma to za sobą i jest zadowolona z decyzji. :-) Ja sobie jakoś nie wyobrażam teraz innej siebie. Wiele zależy od tego, czy siebie akceptujesz, przynajmniej ja tak uważam. :-) Spróbuj porozmawiać z psychologiem na początku, jeśli czujesz, że jest Ci to potrzebne. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiklinka - wiesz, przede wszystkim powinnaś być mega zdecydowana na taką operację, bo raz że jest to dość poważna ingerencja w Twoje ciało, a dwa że mimo wszystko dużo kosztuje. Jeśli nie czujesz się pewnie to pogadaj właśnie z psychologiem lub z zaufaną przyjaciółką. Ja osobiście uważam, że podjęłam dobrą decyzję i że gdybym miała raz jeszcze podjąć decyzję - tak samo bym zrobiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że większość kobiet ma problem z akceptacją swojego ciała. Nie ukrywam, że ja też tak miałam, ale na szczęście miałam wokół siebie właściwych ludzi. :-) Przyjaciółka to słuszna opcja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się nie podobało, że byłam prawie płaska i miałam kompleksy z tego powodu, dlatego zdecydowałam się na powiększenie i szczerze to w życiu nie cofnęłabym czasu. Ale taką decyzję trzeba porządnie przemyśleć żeby później nic nie żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama operacja to dość kosztowny wydatek, wiec raczej decyzja musi być mocno przemyślana... :-) muszę sobie tak a propos zrobić wszystkie badania kontrolne, ostatnio stresuje się każdym drobnym ukłuciem w okolicach piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ale jakoś kupowanie zabiegu powiększania piersi na gruponie...nie do końca mnie przekonuje. A odnośnie ciąży - to ciąża nie niszczy implantów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na grouponie też raczej bym nie kupowała zabiegów, które wiążą się z jakąś ingerencją w organizm... Poza tym nie przepadam za zakupami grupowymi, ostatnio kupiłam kurs taneczny i choć było dużo taniej, to nie poczytałam nic wcześniej o tej szkole i byłam mocno zawiedziona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie, a znając grupona to pewnie jest to minimalna kwota i za różne rzeczy trzeba dopłacić. No a jednak warto wczesniej sprawdzić miejsce, lekarza a nie tak w ciemno zapisywać się na zabieg.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkruk85
Moja żona też chciała kiedyś pójść na powiększenie piersi, ale ostatecznie nie poszła. W końcu pomogły jej jedne tabletki z hormonem poch. roślinnego, które są podobne do hormonów kobiety, przez co piersi jej urosły naturalnie tak jak podczas dojrzewania. Zaoszczędziliśmy kupę kasy szerze mówiąc. Mówię o tych hormonach http://pl.wikipedia.org/wiki/Fitoestrogeny To już było jakiś czas temu, więc zaraz poszukam jak one się nazywały, bo naprawdę nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkruk85
ok jestem, trochę mi to zajęło, ale mam nadzieję, że pomogę komuś zaoszczędzić dużo pieniędzy, no i wiadomo skutków ubocznych itp, tak jak nasza przyjaciółka ma teraz problemy z piersiami. One nazywają się perfect bust. Na stronie dystrybutora http://intymnosc.pl/aff/offer,145/perfect-bust-90tab-rekomendujemy-p-709.html możecie poczytać trochę o tym hormonie i składnikach itp, co mówiłem. Ogólnie widać, że działają bo sporo opinii nawet. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilkruk85 - po pierwsze nie wierze w żadne tablety....sorry ale to na mnie nie działa. poza tym są dwa posty, jeden pod drugim. jeden pisze "mąż" kobiety, a drugi kobieta ....hallo, coś ty nie gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwwwia89
Nigdy nie skorzystałabym z grupona. Juz sie naczytałam jak to działa i jakie sa efekty robionych hurtowo zabiegów. Dlatego już wole dołożyć do tego i wykonać zabieg w profesjonalnym gabinecie, klinice. Teraz własnie myśle o implantach. To nie jest tak hop siup, wymaga to oczywiscie zastanowienia się, dlatego chce iśc do sprawdzonego miejsca i profesjonalnego lekarza. Czy może słyszałyście o takim w okolicach dolnego śląska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanna 29 .
Dr. Mazan powiększał mi biust dwa lata temu , z pełnym , bardzo pełnym sukcesem ;) . Moja siostra się wycwaniła i wyszukała chirurga z Czech koło Cieszyna , D. Furmanka i za osiem tysięcy z kawałkiem ma wstawione szykowne okrągłe natrelle :) . Tych dwóch mogę polecić , bo widziałam ich robotę :) . Obydwie mamy pod mięsien i cięte pod piersią . Wtedy nie ma problemu z karmieniem :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle nie wiedziałam, że takie rzeczy można kupować na grouponie!!!1 przecież to o zdrowie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja nie do końca kumam, czyli że można było kupić operację piersi na grouponie? Jeśli tak to jestem mega zdumiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małe A
Witajcie. Ja jestem zainteresowana chirurgią w Warszawie, zależy mi na tym, by lekarz był sprawdzony, macie kogoś godnego polecania? Wymarzone A na C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież nie musisz robić operacji konkretnie w Wawie, dla mnie było najważniejsze żeby lekarz był super, nawet jeśli to byłby drugi koniec kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie przed swoją operacja też robiłam research w stolicy :))) No a tak po prawdzie tam z reguły jest drożej, jakość i w ogóle oferta się nie różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz bo to pierwsze co przychodzi na myśl, że jak stolica to na pewno najlepsi specjaliści. Ale jak wiemy wcale do końca tak nie jest. Ja tam jestem z mojego mega zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małe A
Ja raczej brałam pod uwagę, że do stolicy najbliżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wcale mnie dziwi, że stolica. Zwłaszcza, że na operacji się kwestia nie kończy. Kontrole i inne sprawy tak czy owak musisz załatwiać u swojego lekarza. :-) Im bliżej tym lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale z drugiej strony taką operację robisz raz a i kontrole kiedyś się skończą - najlepiej mieć wszystko zrobione na najwyższym poziomie, nawet jeśli spędzi się trochę więcej czasu w pociągach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie tippy masz trochę racji :-) najlepiej z dobrego polecenia, wybrać sprawdzonego lekarza, no jak daleko, to koszty wzrastają o dojazdy, noclegi itd. czasem pewnie warto się na to zdecydować. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×