Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beacik26

chcę mieć dzidziusia, zaczynamy starania

Polecane posty

samosiaGosia ale mnie rozczulaja takie wpisy :* Ciesze sie, ze choroba sobie polazla precz i mozesz znowu spokojnie cieszyc sie swoim stanem :) A w pracy nie nachodza Cie mdlosci? Ja wczoraj mialam akurat lepszy dzien ale ostatnio czesto mnie nudzi i na nic nie mam sily. A jak sie czuja pozostale ciezaroweczki? Kochane staraczki, slonko wyszlo na dobre i na pewno przyniesie Wam szczescie w tym cyklu! Kto nastepny do testowania? Chyba kolej na Ciebie morelka! A potem Karolinka ;) A co sie dzieje z pozostalymi dziewczynami, ktore mialy przerwe w poprzednim cyklu? Wychodzic z ukrycia i i to juz! Musimy miec nastepna ciezaroweczke w kwietniu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znadzieją :)
mam ptanie jeżeli zrobiłam test 5 dni przed spodziewaną @ wyszedł negatywny a teraz juz 4 dzień nie mam okresu to czy mogę byc w ciąży?? czy możliwe było ze na test było jeszcze za wcześnie?? tak pragę dziecka... Boże jakbym chciała żeby to była ciąża. PROSZE NAPISZCIE COS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znadzieją :)
dodam jeszcze ze temperatura nie schodzi poniżej 37,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znadzieją :)
błagam napiscie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Febe-nachodzą mdłości w pracy ale na szczęście tylko mdłości bez wymiotów, a nawet i gdyby wymioty tez to łazienkę mam blisko:) znadzieją- ja miałam tak, że zrobiłam test i negatywny a potem się okazało że w ciąży jestem:D więc mocno trzymam kciuki za drugą krechę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znadzieja - jasne ze mozesz byc w ciazy. Ja nabralam podejrzen wlasnie przez spozniajacy sie okres i podwyzszona temperature. Na kilka dni przed spodziewanym okresem test byl bardzo malo wiarygodny. Sprobuj teraz. Powodzenia! ;) Jak wam mija wieczor dziewczyny? Ja od rana probuje nie myslec o tragedii w Smolensku bo zaraz mi lzy naplywaja do oczu i skacze mi cisnienie. Ale ciezko jest o tym nie myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje mdłości dziś sięgają zenitu..co chwila jestem w łazience. nie jadłam nic ze strachu przed zwrotem a jak czuję jedzenie to łazienka.. dzwoniła dziś do mnie przyjaciółka z wiadomością, że urodziła o 4 rano córeczkę:D 54cm, waga 3100 i bujna czuprynka:D odradzała mi poród bez znieczulenia bo to strasznie boli (a ona właśnie tak rodziła). mówiła: albo CC albo znieczulenie. ja się szczerze zastanawiam nad CC bo nie wiem czy u nas w szpitalu dają znieczulenie.. Czy któraś z was pomogłaby mi w podjęciu decyzji? podobno dzieci po cesarce się inaczej rozwijają-wolniej..:( wiem że wcześnie jeszcze ale same wiecie, im więcej się dowiem tym chyba lepiej.. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam poród siłami natury, bez znieczulenia i mimo, że bolało (miałam bóle krzyżowe, podobno najgorsze), da się przeżyć, szybciej dochodzi się do siebie i łatwiej zająć się dzieckiem niż po cięciu (teściowa rodziła dwa razy naturalnie, raz miała cesarkę i mówi, że wolałaby naturalnie). I powiem Ci że jeśli uda mi się znów być w ciąży to na pewno będę chciała rodzić naturalnie. Przed porodem też strasznie się bałam, że to tak bardzo boli, bolało, nie mówię że nie, ale jak urodzisz zapominasz o bólu, mówią, że ból znika jak przytulisz dziecko, mnie przestało boleć mimo że synka nie tuliłam a łzy jakie spływały z moich oczu to były łzy żalu i cierpienia bo moje dziecko odeszło. Rodząc wiedziałam, że synek nie żyje, jak urodziłam to cieszyłam się, że to było SN. Po CC musiałabym odczekać przynajmniej rok ze starankami a tak już możemy się starać. Wiem, moja sytuacja jest trochę inna, ale ja rodziłam w 36tc i mój poród przebiegał tak jak normalny poród zdrowego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znadzieją :)
i nic z tego :( jak nadszedł okres to się popłakałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nadzija, wiem co czujesz, i wiem ze zadne slowa nie pomoga, ale jedyne co ci pozostaje to probowac znowu i znowu miec nadzieje w przyszlym miesiacu, jak i wiekszosc z nas. Przykro mi ze ci sie nie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.No Ja nie bede testowac,kolo czwartku ma byc @ ale jakos z samopoczuciem bez zmian,dzis mnie jajniki pobolewaly w sumie to mnie bola tylka z pierwszym dniem @,ale chyba nic z tego no zobaczymy koncem tygodnia ale @ pewnie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie a moze ktoras wie co to moze byc,kolo czwartku mam miec @,do poludnia pobolewal mnie lewy jajnik,a tera boli mnie podbrzusze taki dziwny bol do wytrzymania ale boli.Nigdy mnie nic nie bolalo zawsze w pierwszy dzien @ chyba sie niczego nie nabawilam,ale tak dziwnie ze 4 dni przed @.Sama juz nie wiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja wiem jakie to uczucie jak @ przychodzi pomimo ogromnych nadziei na ciaze. Przutylam Was mocno i jeszcze mocniej trzymam kciuki za nastepny, wlasnie zaczety cykl. Pomyslcie, ze byc moze to wlasnie od daty tej wstretnej malpy bedziecie za kilka tygodni liczyc wiek ciazowy Waszej dzidzi. U mnie to byl 14 lutego i chcialo mi sie wyc, bo nie dosc ze cykl stracony to jeszcze w same walentynki musialam walczyc z podpaskami i tamponami. A teraz wiek mojej dzidzi licze wlasnie od dnia zakochanych ;) samosiaGosia, trzymaj sie dzielnie. Ja nie wymiotuje ale nudzi mnie okropnie. Sa dni, ze nie moge ustac na nogach i musze szybciutko wracac do pozycji poziomej. Wczoraj caly dzien przespalam, za to dzisiaj nieco lepiej. Najgorzej jest z jedzeniem, bo nie mam w ogole apetytu :( Co do porodu, to ja tez wolalabym silami natury. Bol pewnie jest okropny ale chyba do wytrzymania. A ja chcialabym jak najszybciej potem wstac i zajmowac sie dzieckiem, a nie lezec i rozczulac sie nad swoimi cieciami i szwami. Nie wiem tylko jak to jest tutaj z wadami wzroku u mam, bo ja mam spora wade i wiem ze w Polsce to jest wskazanie do CC. Musze podpytac moja lekarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, co tam u was? Widze bardzo mala aktywnosc ostatnio, przydaloby sie jakies zaciazenie. Ja ciagle troche chora, ale do pracy juz wrocilam. Teraz czekam na @ do wtorku - srody max powinna przylezc i w tym miesiacu znowu zaczynamy staranka - mam nadzieje. Bo teraz na nic sie nie nastawiam, nie czulam sie najlepiej w tym miesiacu i moj mezus tez nie bardzo byl ze zdrowiem no wiec ten miesiac odpuszczony raczej. No wiecie cuda zawsze sie moga zdarzyc :) ale na nic sie nie nastawiam. Buziaki i odzywajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś dostałam @. Trudno, będziemy próbować dalej. Pewnie wydaje się Wam to śmieszne, bo dopiero zaczęliśmy się starać, ale niedawno straciliśmy synka, za dwa dni będzie 4 miesiące i tak bardzo chciałabym być już w ciąży z kolejnym maleństwem... Wtedy starania zajęły nam półtora roku, boe się, że tym razem też będzie długo, mam jednak nadzieję, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL Talia_D................22........18.02...............?.. .............12 margaretka1.........35.........10.03..........12.03..... ........10 Szarlotka80...........29........15.03...........16.03... ............3 Prystelka.............29.........07.02................?. ...............4 anitia..................28.........27.03...........27.03 ..............3 haga...................28.........27.04...........28.04. ..............3 xellkaa.................29........PRZERWA.......... PRZERWA......10 lola.....................21.........PRZERWA.......... PRZERWA......5 myszka2028..........22.........PRZERWA..........PRZERWA. ......4 Beacik26..............26........ PRZERWA...........PRZERWA......5 morelka22.............24.........PRZERWA..........PRZERWA ......9 Karolinka już jestem..24.......11.05.2010.......?..................2 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzie rozpakowania Jessica_27............27.........?.............?......... ............ agaz26................26......... ?.............?...................... Majeczka87..........23..........?.............?.......... ......... aaninimowaja........?............?.............?......... ................ samosiaGosia.........27..........12...................... ......22.10 FeBe....................28............................... ........listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skopiowałam nieaktualna, więc poprawiam: NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL Talia_D................22.........23.03...............?.. .............13 margaretka1.........35.........10.03..........12.03..... ........10 Szarlotka80...........29........15.03...........16.03... ............3 Prystelka.............29.........07.02................?. ...............4 xellkaa.................29........PRZERWA.......... PRZERWA......10 lola.....................21.........PRZERWA.......... PRZERWA......5 myszka2028..........22.........PRZERWA..........PRZERWA. ......4 morelka22.............24.........PRZERWA..........PRZERWA ......9 Karolinka już jestem..24.......11.05.............12,05,..................2 anitia..................28.........20.04..............20. 04 ..........4 haga...................28.........27.04...........28.04. ..............3 Beacik26..............26........ 24.04.2010.......25.04............5 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzie rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... Majeczka87..........23..........?..............?........ ........... aaninimowaja........?............?.............?........ ................ samosiaGosia.........27..........12...................... ......22.10 FeBe....................28............................... ........listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka juz jestem nie przejmuj sie bedzie dobrze. Ja tez stracilam niedawno moje malenstwo, w grudniu w 11 tygodniu ciazy. Fakt ze ostatnim razem staralismy sie a wlasciwie to sie nie staralismy, no ale odstawilam tabletki 3-4 miesiace wczesniej i jakos tak szybko zaszlam, no ale tym razem zobaczymy jak bedzie. Trzymam za ciebie kciuki zeby tym razem bylo o wiele wiele krocej. Jestem z toba. W grupie razniej. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL Talia_D................22.........23.03...............?.. .............13 margaretka1.........35.........10.03..........12.03..... ........10 Szarlotka80...........29........15.03...........16.03... ............3 Prystelka.............29.........07.02................?. ...............4 xellkaa.................29........PRZERWA.......... PRZERWA......10 lola.....................21.........PRZERWA.......... PRZERWA......5 myszka2028..........22.........PRZERWA..........PRZERWA. ......4 Karolinka już jestem..24.......11.05.............12,05,..................2 anitia..................28.........20.04..............20. 04 ..........4 haga...................28.........27.04...........28.04. ..............3 Beacik26..............26........ 24.04.2010.......25.04............5 morelka22.............24........09.05...............10.05............10 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzie rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... Majeczka87..........23..........?..............?........ ........... aaninimowaja........?............?.............?........ ................ samosiaGosia.........27..........12...................... ......22.10 FeBe....................28............................... ........listopad Dobra dziewczynki wpisuje sie od nowa przerwa sie skonczyla bierzemy sie do roboty:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka1
Witam wszystkie kobietki🌻kwiat] i szczere gratulacje dla wszystkich którym sie udao 😘😍 czytam was i nadrabiam zalegosci ,nie mam chwilowo dostepu do neta wiec sie nie udzielam ,starania zawiesiam ,cos u nas nie tak miedzy nami ,wiec same rozumiecie,ja sie poddaam ,co bedzie to bedzie ehhh wszystko pod górke ....zamykaja mi kawiarenke wiec papatki i powodzenia w szczesliwych staraniach i wieeeellllllkich efektow zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! czuję się jak staruszka:( potwornie boli mi lewe biodro i to tak, że tylko siedzieć mogę a jak chodzę to tak boli że ledwo parę kroków robię.. Karolinko czy Ty też tak miałaś w pierwszej ciąży..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samosiaGosia-nie, nie miałam tak. Ogólnie prawie całą ciążę czułam się super, nawet lepiej niż przed ciążą. Tylko czasem podbrzusze pobolewało, nic poza tym. Ja muszę zrobić przerwę. Odebrałam dziś cytologię i wynik jest szokujący. Mam zmiany nowotworowe na szyjce macicy, na szczęście jeszcze nie złośliwe. Trzeba to wyleczyć , więc dla dobra mojego i maleństwa przerywam starania. Będę jednak tu zaglądać i Wam kibicować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL Talia_D................22.........23.03...............?.. .............13 margaretka1.........35.........10.03..........12.03..... ........10 Szarlotka80...........29........15.03...........16.03... ............3 Prystelka.............29.........07.02................?. ...............4 xellkaa.................29........PRZERWA.......... PRZERWA......10 lola.....................21.........PRZERWA.......... PRZERWA......5 myszka2028..........22.........PRZERWA..........PRZERWA. ......4 Karolinka już jestem..24.......PRZERWA..........PRZERWA......2 anitia..................28.........20.04..............20. 04 ..........4 haga...................28.........27.04...........28.04. ..............3 Beacik26..............26........ 24.04.2010.......25.04............5 morelka22.............24........09.05...............10.05 ............10 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzie rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... Majeczka87..........23..........?..............?........ ........... aaninimowaja........?............?.............?........ ................ samosiaGosia.........27..........12...................... ......22.10 FeBe....................28............................... ........listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tu takie pustki. Nikt nic nie pisze. Nasze ciezaroweczki nam tez poginely. Co sie z wami dzieje, meldowac sie tu szybciutko. Ja wlasnie jestem w oczekiwaniu na @ zeby od przyszlego miasiaca juz znowu zaczac staranka bo ten troche przechorowalam. Szczerze mowiac to sie troche zastanawiac zaczelam czy to jednak dobry czas dla nas na dzieciatko czy nie powinnismy troszke przeczekac. Jestesmy w trakcie szukania mieszkanka no i pewnie to troche potrwa zalatwienie wszystkich formalnosci, no wiec sama nie wiem, ale w sumie zobaczymy. Co bedzie to bedzie. A co tam u was dziewuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, Nie było mnie baaardzo długo, przepraszam, ale dopiero teraz się pozbierałam... :(:(:( Moje maleństwo odeszło :( ...Mój najdroższy Aniołek, mamusia kocha całym sercem... :) NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL Talia_D................22.........23.03...............?.. .............13 margaretka1.........35.........10.03..........12.03..... ........10 Szarlotka80...........29........15.03...........16.03... ............3 Prystelka.............29.........07.02................?. ...............4 xellkaa.................29........PRZERWA.......... PRZERWA......10 lola.....................21.........PRZERWA.......... PRZERWA......5 myszka2028..........22.........PRZERWA..........PRZERWA. ......4 Karolinka już jestem..24.......PRZERWA..........PRZERWA......2 anitia..................28.........20.04..............20. 04 ..........4 haga...................28.........27.04...........28.04. ..............3 Beacik26..............26........ 24.04.2010.......25.04............5 morelka22.............24........09.05...............10.05 ............10 majeczka87...........23.......PRZERWA............PRZERWA........ Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzie rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... aaninimowaja........?............?.............?........ ................ samosiaGosia.........27..........12...................... ......22.10 FeBe....................28............................... ........listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FeBe gratuluje fasolki:) Widzisz mówiłam że się uda :):):) Dużo zdrówka dla Waszej dwójeczki:) Kobietki trzymam za wszystkie kciuki Wam też się uda, zobaczycie:) Ja dołączam niestety do górnej tabelki, mała przerwa i znów do dzieła :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko bardzo bardzo mi przykro. Naprawde wiem co przezywasz. Mialam to samo w grudniu. Tez to przezylam, ale wierz mi czas naprawde leczy. Moj aniolek odszedl juz bedzie 4 miesiace temu i go nia zapomnialam ale juz teraz potrafie o tym rozmawiac bez placzu. Potrafie zyc bez niego. Bedzie dobrze a wkrotce znowu bedziesz sie mogla postarac o malego skarba. Jestem z toba jak i reszta dziewczyn wiec nie poddawaj sie. Trzymaj sie cieplutko i wspierajcie sie nawzajem to w tym momencie jest bardzo wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×