Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beacik26

chcę mieć dzidziusia, zaczynamy starania

Polecane posty

Marra nie zalamuj sie, my tez placzemy jak okres przychodzi, wszystkie tu staramy sie o niunie i jakos tak wychodzi z roznymi skutkami. Ale razem razniej, bedzie dobrze, musimy miec nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) U mnie 2@ po zabiegu. Juz po niej mogę zaczynać staranka ale z niestety muszę je odłozyć na następny cykl. Żebym nie miała przeszkód to już za kilka dni bym "pracowała" nad maleństwem. Haga teraz kochana tylko czekać musisz cierpliwie;) Czekamy na dobre wieści:) Anitia u mnie poprzedni okres też był skąpy, może nie tak bardzo ale inny niz te co poprzednio miałam. Zobaczymy jaki ten będzie. Kochaniutka przykro mi że się nie udało w poprzednim cyklu. Ale nowy jest i to się liczy. Może akurat:). Teraz jesteś pewnie w trakcie staranek. Karolinko jak to możliwe żeby wyszły II kreseczki a teraz I czyżby poronienie?:( Pozdrawiam wszystkie dziewuszki bardzo gorąco:) Jestem z Wami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej majeczka milo cie tu widziec. No niestety u mnie cos nie bardzo, ale wczoraj bylam na usg, no i pani zbadala mnie i powiedziala ze wszystko sie zgoilo i ze macica jest przygotowana na zaplodnienie, troche mam cienkie endometrium i niby pani powiedziala ze nie jest za cienkie, to i tak mnie martwi. W kazdym badz razie powiedziala mi ze wszytko jest ok. Wrocilam do domu, i nastepnego dnia zadzwonila do mnie sekretarka mojego lekarza, i powiedziala ze dostali list od immunologa i on chce zeby zrobic wiecej badan na krew. No i zaczelam sie martwic co on znalazl ze chce wiecej badan zrobic. No coz musze czekac do nastepnego tygodnia bo badania mam dopiero we wtorek. Ale i tak sie pocieszylam tym ze wszystko sie ladnie zagoilo. Mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja znowu po godzinach w pracy.. szalu zaraz dostane. byłam wczoraj u lekarza i rzekł ze za wcześnie bym czuła ruchy malucha.czułam już jakieś 2 tygodnie temu a ten mi mówi ze mi nie wierzy! przecież to możliwe prawda?to już 19 tydzień. jutro idę na usg do innego lekarza i się podpytam co i jak. a we wtorek Grecja...:D już mi się nie chce stamtąd wracać..:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samosia jak najbardiej mozesz czuc, moja kolezanka czula juz ruchy w 14 tygodniu ciazy, im osoba szczuplejsza tym szybciej moze poczuc ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja nie należę chyba do zbyt szczupłych osób ale czuję w brzuchu coś czego nigdy jeszcze nie czułam. idę dziś na usg :) nie wiem czy się bać czy nie. wiem że nie mam czego ale mam lekkiego stresa jak zwykle przed wizyta u lekarza. wydaje mi się że chłopak będzie.. Aby zdrowe! buziaki słodziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po badaniu. lekarz powiedział że dziewczynka:D to chyba pewne prawda? jak na 3D mi tak wyszło? teraz gorsza wiadomość, nasza malutka ma jakąś plamę na serduszku:( za miesiąc mam iść na echo do specjalisty.. :( moja siostra ma wadę serca więc prawdopodobieństwo jest spore. dopiero teraz chce mi się płakać.. buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, nie smuc sie, moze to nic powaznego, a nawet jesli cos znalezli to chyba lepiej wczesniej niz pozniej. Od razu beda mogli leczyc. Ale badz dobrej mysli, moze to tylko plamka, i nic ona nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!Ja juz po starankach teraz znowu trzeba czekac:)i wkolko to samo,Samosia gosia trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze,wlasnie moze lepiej ze jest szansa wykrywac cos wczesniej bo mozna juz leczyc dzidzie w brzuchu,ale bedzie dobrze wazne zebys Ty sie teraz nie denerwowala,ostatnio przezylam cos okropnego,bo przy tych starankach jednego razu odczowalam taki bol ze myslalam ze umre kiedys juz tak mialam ale to zdarza sie tak ze dwa razy do roku jednorazowo.Myslicie ze powinnam sie udac do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!Ja juz po starankach teraz znowu trzeba czekac:)i wkolko to samo,Samosia gosia trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze,wlasnie moze lepiej ze jest szansa wykrywac cos wczesniej bo mozna juz leczyc dzidzie w brzuchu,ale bedzie dobrze wazne zebys Ty sie teraz nie denerwowala,ostatnio przezylam cos okropnego,bo przy tych starankach jednego razu odczowalam taki bol ze myslalam ze umre kiedys juz tak mialam ale to zdarza sie tak ze dwa razy do roku jednorazowo.Myslicie ze powinnam sie udac do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamosiaGosia, trzymam kciuki za Twoja kruszynke. Bedzie dobrze, najwazniejsze to wiedziec co sie dzieje z dzidzia i postepowac wedlug wskazowek jakiegos madrego lekarza. A przede wszystkim nie zamartwiac sie, bo to moze tylko zaszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam dane :) NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL xellkaa.................29........PRZERWA.......... PRZERWA......10 lola.....................21.........PRZERWA.......... PRZERWA......5 myszka2028..........22.........PRZERWA..........PRZERWA. ......4 Karolinka już jestem..24.......15,06,............21,06,...........3 haga....................28..........28.05.............29. 05. ..........4 majeczka87...........23.......PRZERWA............PRZERWA. ....... Talia_D.................22........15.05.................. ...............14 anitia..................28.........16.06..............16. 06.............6 Beacik26..............26........ 24.05..............25.05..............5 morelka22.............24.........07.06..............08.06 .............11 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzie rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... aaninimowaja........?............?.............?........ ................ samosiaGosia.........27..........17...................... ......22.10 FeBe....................28............................... ........listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.. Co slychac? Dawno mnie nie bylo (jak to ostatnio bywa) troszke zabiegana jestem..Postaram sie to jakos naprawic, jutro zdaje ostatni egzamin i cholera nic sie nie uczylam bo tak mi sie nie chce :P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko, ja już raz miałam ciążę biochemiczną, możliwe że teraz znów, mam znajomą, która była kilka razy w ciązy i za każdym razem poroniła, ale nie o to chodzi, w każdym bądź razie za każdym razem zanim zaszła w ciążę miała ciażę biochemiczną, czyli doszło do zapłodnienia ale zarodeczek się nie zagnieździł, ja przed ciążą z Adasiem też tak miałam, na 3 miesiące przed, więc wierzę, ze to dobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w trakcie staranek. Wyglada na to ze owulacje mam 2 dni wczesniej, moze to po tym wiesiolku ktory zaczelam pic. Ale tak wlasciwie mnie to cieszy, bo w razie czego w polsce bede w pozniejszym dniu cyklu i bede mogla sobie zrobic monitoring, a moze do polski wyjade juz z nadbagazem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny jakie tu pustki podbijam nasz topik bo go nie odnajdziemy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ty sie czujesz agaz? Kurcze tak bardzo bym chciala i ja byc znowu w ciazy, tak bardzo sie boje ze nie zajde, pozniej jesli nawet zajde, to ze nie donosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiatełko we mgle
Witajcie my też sie staramy :) trzymam kciuki za Was!! ja musze czekac jeszcze 5 dni do zrobienia testu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiatełko we mgle
Witajcie my też sie staramy :) trzymam kciuki za Was!! ja musze czekac jeszcze 5 dni do zrobienia testu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podumarł, po prostu dziewczyny korzystają i "robią" dzidzię. Hyhyhy A u mnie 17 dc, 4-5 dni po owulacji. Dziś rano niewielkie plamienie, takie jednorazowe, może implantacjne ? Muszę poczekać jeszcze trochę do terminu @, jeśli @ nie zawita to poczekam do 22 czerwca i wtedy idę na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez sie staram o bobaska juz od 3 miesiecy juz zrobilam mnustwo testow i czasami juz rezygnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce bobasa nie martw się, pomyśl o tych dziewczynach które starają się wiele lat. Mam koleżankę, która ma syna i 8 lat się starała o ciążę, dopiero co zaszła. Ja wprawdzie staram się tyle co Ty, ale o pierwsze dziecko starałam się półtora roku, więc dość długo. Musisz nauczyć się cierpliwości a będzie dobrze. Zobaczysz że w końcu się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu nic z tego, wczoraj przyszła @. Ale w sumie nie przejmuję się tym bo i tak ten cykl był trochę pokręcony przez stresy. Ale przynajmniej sprawdziłąm że testy owulacyjne działają, bo dwa dni po pozytywnym teście był skok temperatury i dokładnie 2 tyg po owulacji przyszła @. Teraz przydałby się bezstresowy i poprawny cylk i na pewno się uda. Poprawiam dane NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL xellkaa.................29........PRZERWA.......... PRZERWA......10 lola.....................21.........PRZERWA.......... PRZERWA......5 myszka2028..........22.........PRZERWA..........PRZERWA. ......4 Karolinka już jestem..24.......15,06,............21,06,...........3 haga....................28..........07.07.............08. 07. ..........5 majeczka87...........23.......PRZERWA............PRZERWA. ....... Talia_D.................22........15.05.................. ...............14 anitia..................28.........16.06..............16. 06.............6 Beacik26..............26........ 24.05..............25.05..............5 morelka22.............24.........07.06..............08.06 .............11 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzie rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... aaninimowaja........?............?.............?........ ................ samosiaGosia.........27..........17...................... ......22.10 FeBe....................28............................... ........listopad Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a u mnie 21 dc no wiec jeszcze jakos tydzien i sie dowiem ze znowu pewnie nic sie nie udalo, no ale to nic jesli nawet, bo jakos w tym mieisacu sie nie nastawialismy na nic szczegolnego. Ale wiecie zawsze jest jakas nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Anitia kochana trzymam bardzo mocno kciuki, aby ta nadzieja Cie nie opuściła aż do ujrzenia II kreseczek:) Pamiętaj że musi się udać:) Ja w tym cyklu powstrzymałam się od staranek, bardzo chciałam ale biłam się z myślami,że gdyby się udało to później by mogło się coś źle dziać i bym żałowała i nie wybaczyła sobie tego:(. Tak więc zaczynam w następnym m-cu:) Dziewuszki jak teraz się nie udało to trzeba poczekać na następny cykl i próbować dalej!:) Cały czas jest szansa, limit staranek nie do wyczerpania:) Agaz kochana a co u Ciebie? Jak maleństwo, pewnie fika koziołki w brzuszku na całego:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! jestem juz jakis czas po starankach, na sobote oczekuje @.. :( mam nadzieje ze nie przylezie i bedzie fasolka ;) Chociaz pewnie i tak nic z tego.. jakos moja nadzieja sie konczy :( Czuje sie jak co miesiac..bol piersi, chociaz brzuch mnie prawie w ogole nie pobolewa jak to bylo do tej pory kazdego miesiaca.. nie wiem. Nie nastawiam sie na nic, co bedzie to bedzie ;) A co tam u Was kobitki? jak tam staranka? no i oczywiscie nasze ''brzucholki'' jak sie czuja? :P Caluje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Talia, ja tez po starankach, za niecaly tydzien dowiem sie, z jakim skutkiem, ale wiesz jakos juz spokojnie do tego wszystkiego podchodze, nie nastawiam sie na nic. Czekam wlasciwie do wyjazdu do polski zeby tam pojsc do lekarza i zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×