Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beacik26

chcę mieć dzidziusia, zaczynamy starania

Polecane posty

Hej dziewczyny!! A ja mam urlop i uczę się do ważnego egzaminu zawodowego. Trzymajcie kciuki egzamin mam w piątek. W tym cylku próbuję z testami owulacyjnymi jak narazie owulki nie ma a dziś jest 14 dziń cyku. W poprzednich 2 cylkach owulkę miałam ok 20 i 17 dc. Więc cierpliwie czekam. Na teście pojawił się cień 2 kreski więc pewnie za 2-3 dni powinnam szaleć w łóżku z moim mężem a tu egzamin. NIe wiem jak to wszystko wyjdzie. Pozdrwaiam koleżanki, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej haga ja tez w tym miesiacu probowalam z testami, ale sama nie wiem co z tego wyjdzie bo juz wczesniej tez stosowalam testy a i tak nic to mi nie dalo, ale u mnie ja to zwalam na kark tych moich bardzo krotkich miesiaczek. No nic, ale dzis jest moj 21 dc no wiec ide zrobic hormony i zobaczymy czy w nich cos wyjdzie, choc mam cichutka nadzieje ze ten miesiac bedzie dla mnie szczesliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL xellkaa.................29........PRZERWA.......... PRZERWA......10 lola.....................21.........PRZERWA.......... PRZERWA......5 myszka2028..........22.........PRZERWA..........PRZERWA. ......4 Karolinka już jestem..24.......11,05,............12,05,...........2 haga....................28..........28.05.............29. 05. ..........4 morelka22.............24........09.05...............10.05 ............10 majeczka87...........23.......PRZERWA............PRZERWA. ....... Talia_D.................22........18.04.................. ...............14 anitia..................28.........18.05..............19. 05.............5 Beacik26..............26........ 24.05..............25.05..............5 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzie rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... aaninimowaja........?............?.............?........ ................ samosiaGosia.........27..........14...................... ......22.10 FeBe....................28............................... ........listopad Hej dziewczyny, wracam do staranek. dziś miałam dostać @ ale nie przyszła, więc zatestuję jutro, jeśli będzie negatyw to po @ staramy się dalej, koniec przerwy, bierzemy się ostro do "roboty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i @ przyszla,a juz narobilam sobie nadziei..Ale kupilam sobie czekolade i duze lody na poprawe humoru,przykro mi ale co zrobic,licze jeszcze na wakacje moze jakis urlop pomoze a jak nie to sama juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL xellkaa.................29........PRZERWA.......... PRZERWA......10 lola.....................21.........PRZERWA.......... PRZERWA......5 myszka2028..........22.........PRZERWA..........PRZERWA. ......4 Karolinka już jestem..24.......11,05,............12,05,...........2 haga....................28..........28.05.............29. 05. ..........4 majeczka87...........23.......PRZERWA............PRZERWA. ....... Talia_D.................22........18.04.................. ...............14 anitia..................28.........18.05..............19. 05.............5 Beacik26..............26........ 24.05..............25.05..............5 morelka22.............24.........07.06..............08.06.............11 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzie rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... aaninimowaja........?............?.............?........ ................ samosiaGosia.........27..........14...................... ......22.10 FeBe....................28............................... ........listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi morelka ale trzeba miec nadzieje ze moze w przyszlym miesiacu. Karolinka za ciebie trzymam kciuki zeby jednak @ nie przyszla i jak tylko testujesz dawaj nam znac. U mnie 21 dc i wiecie co zrobilam. Wczoraj tak z ciekawosci zrobilam test owulacyjny, no i dzis powtorzylam, z dnia na dzien pojawiala sie coraz ciemniejsza kreseczka testowa. Byla ona ciut jasniejsza od tej drugiej ale chyba w 21 dc nie powinna sie wcale byla pojawic, skoro owulacje mialam 14 dc, czyli juz tydzien temu, wtedy mialam dwie grube krechy, co wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny widze ze topik troszke nadgania Anitia miałam tak samo jak Ty z tymi testami owulacyjnymi i okazało sie ze jestem w ciazy wiec jestem dobrej myśli ze Ci sie uda !!! pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.wpadlam sie przywitac i musze Wam powiedziec ze nadal brzuch mnie pobolewa, cycuchy bola nawet przy njldelikatniejszym dotyku.. mam nadzieje ze @ nie przylezie!;) Trzymajcie kciuki! :) Milej nocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga z naprawde myslisz ze moze to byc znak ciazy? Ale jak ty robilas owulacyjny test to mialas obie krechy grube czy tez ta druga byla jasniejsza? Bo mi wyszla druga jasniejsza ale bardzo wyrazna i widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita ja testy robilam codziennie po skonczeniu @ i tak koło połowy cyklu miałąm owulacje wychodziły dwie grube krechy nawet ta testowa ciemniejsza a pozniej tez robilam i wychodziła dalej 2 kreseczka była juz tylko odrobinke jasniejsza ale dobrze widoczna Karolinka trzymam kciuki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam jeszcze jeden owulacyjny i juz ta druga duzo bledsza. Niby jest tam ciagle ale duzo bledsza. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samoosiaGosia
Karolinko wydaje mi się że Wam się udało :) ja też miałam taką blada ledwie widoczną druga kreskę na teście i się okazało że jestem w ciąży:D trzymam kciuki za Ciebie😘 a ja wczoraj dostałam pierwszego kopniaka od maluszka:) dziwne ale fajne uczucie:D pewnie dlatego dziecko słabo się ruszało bo się szykowało by mnie kopnąć:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze aktualizacja :) NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL xellkaa.................29........PRZERWA.......... PRZERWA......10 lola.....................21.........PRZERWA.......... PRZERWA......5 myszka2028..........22.........PRZERWA..........PRZERWA. ......4 Karolinka już jestem..24.......11,05,............12,05,...........2 haga....................28..........28.05.............29. 05. ..........4 majeczka87...........23.......PRZERWA............PRZERWA. ....... Talia_D.................22........18.04.................. ...............14 anitia..................28.........18.05..............19. 05.............5 Beacik26..............26........ 24.05..............25.05..............5 morelka22.............24.........07.06..............08.06 .............11 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzie rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... aaninimowaja........?............?.............?........ ................ samosiaGosia.........27..........17...................... ......22.10 FeBe....................28............................... ........listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, fajne uczucie, co? Ja pamiętam mojego pierwszego kopniaka, to było przy moim mężu, kazałam mu położyć ręke na moi brzuszku i wtedy maluszek kopnął, maż miał łzy w oczach, ach jakby to było wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Anitia a ile zostało Ci do @ ?? bo mi juz pare dni przed tez wychodziły jasne kreseczki trzymam kciuki za Ciebie Tez juz zaczynam powoli odczuwac ruchy dzidzi:) Karolinka dawaj znac jak powtorzysz test pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowite uczucie:D niepowtarzalne!:D mój mąż za późno rękę położył bo maluszek przestał kopać ale mamy jeszcze duuuużo czasu, na pewno poczuje:) dzisiaj dzidzia daje mi wycisk i się dużo rusza, nawet dzięki niej miałam ochotę na lazanię, a przecież nie mogłam mięsa..:) przed chwilą dzwonił do mnie tata i kazał o siebie dbać i w ogóle mi się tak humor poprawił :D za tydzień jedziemy do moich rodziców i będzie super! Karolinko jak nie chcesz czekać na kolejne testowanie, możesz iść na betę. Ja nie byłam ale jak stężenie wyjdzie wysokie to na 1000% jesteś w ciąży! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby za 4 - 5 dni powinnam dostac. Juz nie robie tych testow owulacyjnych, bede zyc nadzieja ze jednak w tym miesiacu sie udalo. Tak bardzo bym chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka super!!!to jak i tak wyszla blada to na pewno jestes w ciazy:) a Ja mam 3 dzien@ masakra ale jeszcze sie kazdej uda nie ma co.Ja juz mam czasem chwile zwatpienia bo to juz 11 cykl ale poczekamy,ale jak w wakacje nic nie wyjdzie to juz cos jest chyba nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelka a probowaliscie z testami owulacyjnymi albo monitoringiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,jak bylam u ginki to mi powiedziala ze mam spokojnie prubowac ze do 2 lat mam nic nie robic,a mam dosyc regularne @ i prawie jak robilam cytologie to mi mowila ze mam te dni plodne i ze u mnie to wypada 13-14dc,sama juz nie wiem nic innego mi nie zaproponowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,jak bylam u ginki to mi powiedziala ze mam spokojnie prubowac ze do 2 lat mam nic nie robic,a mam dosyc regularne @ i prawie jak robilam cytologie to mi mowila ze mam te dni plodne i ze u mnie to wypada 13-14dc,sama juz nie wiem nic innego mi nie zaproponowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale na monitoring moglabys pojsc prywatnie i tak, wiec tylko tak mowie, ze zawsze to ewentualnie moze pomoc okreslic owulke. Ja tez mam okresy regularne, a owulka mi sie przesunela i gdyby nie testy to bym nawet o tym nie wiedziala. Ja na monitoringu jeszcze nie bylam, bo jestem w uk a tu nie puszcza mnie na to ot tak ale jak tylko pojade na urlop do polski to sie wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ale pogoda do kitu.. ciągle tylko pada.. mam pytanie odnośnie USG 3D, mianowicie w którym tygodniu można je robić? słyszałam że 20-23 tc tylko akurat mnie wtedy w Polsce nie będzie i myślałam żeby je zrobić w 19.. co o tym myślicie? wczoraj maleństwo mnie kopało cały dzień..za karę bo się denerwowałam ciągle i się pokłóciłam z M.. ale wieczorem M położył rękę na brzuchu moim i też dostał :) tylko nie tak mocno :) dziś maleństwo się cały czas wierci w brzuchu :) nie do opisania.. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelko, ja się nie nastawiam, boi to dopiero 2 cykl starań jest a o ostatnią ciąże walczyliśmy półtora roku. Czekam , jeśli do poniedziałku @ się nie pojawi to ponawiam tets. Odebrałam wyniki badań, prl w normie mam 15,1, a norma jest do 23,3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita poczekam jeszcze moze wakacje cos przyniosa,a chyba sie wybiore na ta prolaktyne dla pewnosci,Karolinka no miejmy nadzieje ze wlasnie sie udalo:)Dziewczyny ale ta pogoda mnie juz dobija,chyba lata z tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jest tu kto? Caly dzien nie zajrzalam a tu nawet nikt nic nie napisal. Tak strasznie sie staracie o dzidzie teraz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia, chyba tak zajęte są wszystkie kobietki że czasu nie mają hihihi:) U mnie @ nadal brak, czekamy dalej, zobaczymy co to będzie. Ja podchodzę jak na razie do tego na spokojnie, bo co ma być to i tak będzie, choć wiadomo, chciałabym, już wiedzieć i nie żyć w niepewności ale nawet na betę muszę czekać bo robią u nas tylko w środy , no nic, trzeba czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×