Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beacik26

chcę mieć dzidziusia, zaczynamy starania

Polecane posty

NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL xellkaa.................29........PRZERWA.......... PRZERWA......10 lola.....................21.........PRZERWA.......... PRZERWA......5 myszka2028..........22.........PRZERWA..........PRZERWA. ......4 Karolinka już jestem..24.......PRZERWA..........PRZERWA......2 haga....................28..........28.05.............29. 05. ..........4 morelka22.............24........09.05...............10.05 ............10 majeczka87...........23.......PRZERWA............PRZERWA. ....... Talia_D.................22........18.04.................. ...............14 anitia..................28.........18.05..............19. 05.............5 Beacik26..............26........ 24.05..............25.05..............5 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzie rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... aaninimowaja........?............?.............?........ ................ samosiaGosia.........27..........14...................... ......22.10 FeBe....................28............................... ........listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie moja współpracownica powiedziała, że jestem nieczuła. ja-osoba która na biedę i krzywdę innych płacze! dlatego że nie zareagowałam na narzekania pewnej pani że ma sparaliżowanego męża i że z wszystkim jest sama.To że nie powiedziałam nic, nie znaczy że do powiedzenia nic nie miałam! ale mi ciśnienie podniosła.. Ona się uważa za nie byle kogo, ona najmądrzejsza i w ogóle super.. siostra mojego M.. a ja to tylko kurzy pomiot. tylko jak klienci przychodzą to mnie pytają bo jestem milsza! jak ona mnie wk......!!!! teraz milsza część 15 tydzień już chodzę z maluchem w brzuchu :) tylko kręgosłup mi trochę dokucza ale tak to oki jest:) moja siostra urodziła wczoraj synka:D a lekarz jej mówił że na 100% dziewczynka:D teraz mówią mi obie babcie że we mnie jedyna nadzieja :) ciekawa jestem co tam w brzucholu siedzi ;) świnia ze mnie nie..? no nie znoszę takich osób które się wywyższają a nie mają najmniejszego powodu do tego.. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!Ale mamy piekna pogode aby taka zostala przez caly weekend:):)Moj męzulek chory juz ponad tydzien takze nie wiem czy cos z naszych staranek wyjdzie,ale to nic cale wakacje przed nami to cos podzialamy:)taka ladna pogoda nam sie zrobila ze teraz nie bedzie sie nam chcialo siedziec przed kompem,ale mysle ze kazda z nas znajdzie te 5 minutek zeby sie podzielic kazda wiadomoscia:)Caluje Wszystkie i sciskam mocno na dluuugi majowy weekend:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ale tu pusciutko. U mnie niby dzien owulki powinien byc, ale zrobilam rano test owulacyjny a tu nic. I juz sama nie wiem, moze ten test nie dziala, bo juz robie od paru dni a on nie zmienia swojej kreseczki ze niby owulka sie zbliza. Jajniki mnie niby bola jak na owulke, a test nie pokazuje niczego. Sama nie wiem co mam o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z wami przestalyscie sie starac, czy tak mocno sie staracie ze nikogo tu nie ma? U mnie owulka, dwie grube krechy. Przesunela mi sie delikatnie, no ale nie wazne aby sie udalo, teraz czekam na meza i do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anitia a jakich testtów używasz. Ja też w tym cyku bym chciała spróbować z testami ale nie wiem jakiej firmy wybrać. Powodzenia w staraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej haga ja uzywam clearblue albo firstresponse ale ja mieszkam w uk wiec nie wiem jakie u was sa dostepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Co tam slychac? takie pustki tutaj ostatnio... :( eh..szkoda,choc sama zbyt czesto nie pisze ale widze, ze nie jestem jedyna.. Jak tam staranka? I jak tam nasze ciezaroweczki sie maja? piszcie cos dziewczyny :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunia123
witam :) ja też staram sie o dzisziusia. Jestem załamana, bo wczoraj miałam mieć okres a dzisiaj zrobiłam test a tu jedna kreseczka :(((. Może zrobiłam go za wcześnie? Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanos
Pytanie do dziewczyn :jak to jest gdy Wasz partner kończy w Was w środku bez gumek?oczywiscie gdy dziewczyna bierze tabletki anty lub stara sie o bobasa sorry że tak pytam ale zaciekawilo mnie to jak to czują dziewczyny/kobbiety pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja ostatnio malo pisze bo niezbyt dobrze sie czuje. Prawie nic nie moge jesc, czasem wymiotuje i ciagle jestem zmeczona. Jak wracam z pracy to zalegam na kanapie i czekam az mi mdlosci przejda. Takze same widzicie ze nie mam nic atrakcyjnego do pisania :P w piatek widzialam dzidzie - jest wszystko ok. Za dwa tygodnie nastepna wizyta. A co u reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie po starankach juz, teraz trzeba odczekac te dwa tygodnie w oczekiwaniu na @ albo na 2 kreseczki. No wiec nic juz wiecej zrobic nie moge. :) jesli chdzi o ten miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ja mam za tydzien dostac @ tzn.na poniedzialek chyba przypada wczoraj sie nazarlam jak św...:)sutki mnie juz bola chyba 5 dzien brzuch cos pobolewa i jak nic @ przylezie:)ale i tak moj męzus troche chory byl takze mialo prawo sie nie udac ale nigdy nic nie wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) U mnie już po pierwszej @. Byłam niedawno na wizycie u ginka, wszystko ładnie się zagoiło. Powiedział że juz po 2 @ mogę zaczynać starania i jak ujrze 2 kreseczki to szybko do niego i dostane odrazu leki na podtrzymanie. No to u mnie narazie przerwa. Jeszcze niewiem czy zaczynać staranka po 2 @ czyli w czerwcu bo trochę źle mi się składa bo w lipcu mam obrone i wiadomo stres :( i może źle wpłynąć. FeBe kochana jak czytam co napisałaś to przypominam sobie siebie w tym czasie, miałam tak samo. Mimo złego samopoczucia to jednak coś pięknego... :) Anitia trzymam kciuki aby "ciężka praca" przyniosła cudowne efekty :) Morelka a może jednak @ nie przylezie??;) Niunia123 powtórz test za jakieś 2 dni. Laseczki Talia, Haga, Myszka, Beacik, xellkkaa nie poddajemy się, musi być dobrze. Jestem z Wami ponownie wśród staraczek i mam nadzieje że Wy ze mną :):) Trzymam kciuczki :) buziaki słonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka naprawde milo slyszec ze twoje samopoczucie juz lepiej. Co do staranek to juz twoj wybor jak bedzie lepiej dla ciebie, mozesz sie wstrzymac jeszcze ale to juz tylko i wylacznie zalezy jak ty sobie ulozylas plany. Trzymam kciuki za nas wszystkie zeby jak najszybciej sie udalo bez niepotrzebnych stresow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczko ja tez trzymam mocno kciuki. Podobnie jak za cala nasza kochana grupe staraczek. Dzialajcie dziewczynki , to sobie wtedy razem ponarzekamy na mdlosci i zgage ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny dawno sie nie oddzywałam ale czesto czytam co tam u Was Majeczka bardzo mi przykro wiem co przezywasz ale zobaczysz bedzie dobrze U mnie juz 18 tydzien i dzis ide do gina na wizyte pozdrawiam Was goraco i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zgaz milo cie widziec, teraz jak pojdziesz na usg to juz pewnie powiedza ci czy to chlopiec czy dziewczynka :) mam nadzieje ze powiedomisz nas o tym :) pozdrowionka. A jak tam reszta ciezarowek i staraczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, dzisiaj moja przyjaciółka tchnęła we mnie nadzieje po trzech latach starań poszła na wizytę kontrolną do gina a on do niej ze gratuluje bo to już 9 tydzień:) nie zorientowała się bo brała luteinę na wywołanie @ poszła do niego bo po 15 dniach nadal nie miała małpiszona a on do niej z taką nowiną. ciesze sie razem z nią bo strasznie przeżywała to ze nie im się nie udaje. więc dziewczynki wszystko jest możliwe :)...... a zdałam wczoraj prawko. nie wiem może wrócę niedługo do staraczek.... ustabilizowałam tarczyce.....kto wie kto wie :) pozdrawiam was kochane i trzymam za was wszystkie kciuki i za staraczki i oczekujące dzidziusia no i oczywiście za dziewczyny które mają przerwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki :) Co u Was?Jak tam dzionek minal? U mnie nie wiem co sie dzieje..wczoraj tak mnie brzuch rozbolal(choc pobolewal od 2 dni) jak na @ ze szok. Jeszcze tak nigdy nie mialam,zeby w 19dniu cyklu tak brzuch mnie bolal przez jakies 2godz, do tego moje cycuchy bola jak cholera :S . Dzis brzuch mnie pobolewa i co jakis czas czuje jakies ''bzyczenie'' (nie wiem jak to nazwac :P ) Wczoraj tez mnie zemdlilo, kiedy napilam sie red bullka..Do tego towarzysza mi biale czasem kremowe uplawy (sorki za szczegoly) nie wiem juz co mam myslec.. robie sobie taka malutka nadzieje, ze to moze byc to :D Bardzo sie boje znow zawiesc..ale na to tez sie nastawiam. Jak myslicie dziewczyny? Isc z tym do lekarza? czy czekac? Zwariuje.. :( Milego weekendu! :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talia, do lekarza chyba nie masz co na razie biec ;) Czekaj cierpliwie, kto wie, moze cos sie tam wlasnie instaluje u Ciebie. Na pewno nielatwo bedzie wytrzymac w niepewnosci ale taki juz nasz staraczkowy los :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a u mie 19 dc no i tylko czekanie, zaraz po owulce mialam jakies przeczucia a teraz przeczucia ucichly i zostala nadzieja. Wczoraj spotkalam kolezanke ktora ma termin na tydzien po mnie kiedy ja bylam w ciazy i ma taki fajny brzusio juz. I tak sobie pomyslalam ze moj tez juz taki powinien byc. I tak z jednej strony fajnie bylo na nia popatrzec a z drugiej strony przykro mi sie zrobilo, ze mojego nie ma juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Anitia co czujesz... razem z bratowa mojego M zaszlysmy w ciaze..dokladnie.. Ona urodzila slicznego synka, niestety mi sie nie udalo donosic.. :( tez czasem mysle jakby to bylo kiedy wszystko dobrze by sie potoczylo i juz bym miala moje malenstwo przy sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,powiem wam ze wrocilam z zakupow i czuje sie okropnie nie dosc ze mi dzisiaj zolodek szwankuje to jakos dziwnie sie czuje,jeszcze @ ma dzisiaj przyjsc a moze nie przylezie cala jestem nerwowa bo moze temu sie tak czuje ze ma przyjsc sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzymam kciukasy zeby jednak @ nie przyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc kochane ja tak z ranka na szybciutko,bo zaraz do pracy,nie chce zapeszac ale,dziewczyny nie dostalam jeszcze @ trzymajcie kciuki,miala byc wczoraj ale sie nie napalam jeszcze czekam nie testuje bo moze sie spuznic,ale zazwyczaj mam regularne no to buziaki i milego dnia wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki morelka, bardzo mocno zeby ta glupia malpa znikla z twojego zycia przynajmniej na te 9 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dawno mnie nie było, okazało się że mam kiepskie wyniki znaczy niedokrwistość i poważną infekcję w okolicach pęcherza. skierowanie na dokładne badania dostałam..lekka załamka:( Morelko! najmocniej jak tylko potrafię trzymam kciuki aby ta wiedźma nie przylazła! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, u mnie ciagle pada i pada. Tak juz od kilku dni :( morelko, zdawaj nam na biezaco relacje, trzymamy kciuki! samosiaGosia, nie martw sie kochana. Jestes juz w II trymestrze, wiec infekcja nie bedzie na pewno taka grozna dla maluszka, a lekarz cos odpowiedniego Ci na to przepisze. A wynikami krwi tez sie nie przejmuj, w ciazy zawsze organizm troche szaleje. Wszystko da sie wyrownac :) Ja tez mam jakies niepewne wyniki odnosnie tarczycy, nie wiadomo czy to nadczynnosc czy TSH wyszlo niskie bo wiecej hormonu sie produkuje dla malucha. Moja ginka na razie nic mi na to nie dala, ale zawsze mowi, ze najwazniejsze to zachowac spokoj, bo nerwy wyrzadzaja wiecej szkody niz te nasze przypadlosci. milego dnia slonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×