Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beacik26

chcę mieć dzidziusia, zaczynamy starania

Polecane posty

Anitia kochana, no straszna rzecz nas spotkała :( Teraz jak sama to przeżyłam to wiem co to za ból, serce mi pękało gdy się dowiedziałam że ciąża obumarła u mnie przyczyną prawdopodobnie było odklejenie łożyska i krwiak a u Ciebie? bo przyznam już nie pamiętam... Teraz tylko czekam na @ i na kolejny i na II kreseczki :)Wiem że moją psychikę i ból serca wyleczy druga ciąza ze szczęśliwym rozwiązaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie wiadomo co bylo przyczyna. Wiesz ja jestem za granica a tu dopiero robia jakikolwiek dochodzenie dopiero przy 3 poronieniach. Pod koniec 10 tyg zaczelam po prostu krwawic i sie okazalo ze niunio nie zyje juz od 8mego tygodnia. W szpitalu powiedzieli " co czwartej kobiecie sie tak zdarza" i nic wiecej nie chcieli mi powiedziec. No wiec musialam sie z tym pogodzic. Tyle. Ale tzymaj sie majeczka, naprawde bedzie lepiej. Wiem ze teraz w to nie wierzysz i bedziesz plakac za kazdym razem jak zobaczysz male dzieciatko na ulicy ale naprawde uwierz, to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już powoli dochodze do siebie. Odkąd u mnie zaczęły się problemy wylałam morze łez, bo najpierw było mocne krwawienie, przyczyna krwawienia nie znana, doktorka która mnie przyjęła stwierdziła że "być może coś się odkleja" prawie 2 tyg. leżałam w szpitalu. Na koniec miałam mieć robione usg nie zrobili tylko wypisali do domu, bo czułam się już dobrze i nie krwawiłam. Na wypisie napisali że ciąża żywa, bez zmian odklejania kosmówki, czyli ucieszyłam się ze wszystko dobrze. Za 2 tyg. kazali przyjść na kontrole, poszłam do swojego ginka. Na kontroli przeżyłam szok, gdy stwierdził że ciąża obumarła - poronienie zatrzymane, byłam w takim amoku że nawet nie wiem jak przeszłam przez światła na ulicy.... Na drugi dzień znów do szpitala, porobili badania i w następny dzień miałam łyżeczkowanie... I tak moje maleństwo odeszło... moje najdroższe tak bardzo je już pokochałam... Ale wierze że będzie dobrze, czas leczy rany. Do moich staranek jeszcze sporo czasu, więc rana jako tako się zabliźni. Anitia a Ty od kiedy dostałaś zielone światlo ? Po ilu @ ? Ale się rozpisałam, ale jakoś tak lżej na duszy gdy się przeleje to co ma się w sercu. No dobrze, ja już uciekam spać, mój M już się ułożył:) . Życze miłej nocki papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz powiedzial ze nie musze czekac, zebym przeczekala do pierwszego okresu i jesli czuje sie na silach i psychicznie dobrze moge sie starac kiedy chce. No wiec wlasciwie od razu zaczelismy tylko ze po zabiegu mialam problemy z okresem troche. Bo niby pierwszy dlostalam po 28 dniach jak w zegarku. Od razu kupilam testy owulacyjne wiec widzialam ze owulka byla ale moj okres byl bardzo skapy tylko 2 dni. Nastepny znowu tylko 2 dni . Kolejny jakies tylko plamienie zamiast okresu no i w koncu ten moj ostatni byl ciut lepszy ale ciagle nie wiem co sie dzieje. A poza tym w tym miesiacu bylam chora no wiec tak miesiac za miesiacem leci. No i zobaczymy. Teraz znowu planujemy kupic mieszkanie no wiec nie wiem czy sie nie wstrzymac z dzieckiem, no ale w sumie zajsc w ciaze to tez nie tak latwo wiec to pewnie tez nam troche zajmie. Choc przyznam ze ostatnim razem szybko nam poszlo, bo chyba w drugim czy trzecim podejsciu juz niunio bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka tak mi przykro... Przeczytalam o Twojej stracie ze lzami w oczach. Mocno Cie przytulam i trzymam kciuki Kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
witam serdecznie współczuje wam bardzo wiem co to znaczy bo też sama to przeżyłam w grudniu poroniłam bedąc w 9tc ciąża obumarła brak bicia serduszka przeżyliśmy szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim!!! Koooopę lat mnie tu nie było.... majeczko, tak bardzo mi przykro kochana, czytam, a tu takie smutne wieści.. :( Nawet nie wiem co mam napisać, żeby choć troszkę ulzyć Ci w cierpieniu i tęsknocie za maleństwem.... Przesyłam mnóstwo ciepła i pozytywnych mysli do Ciebie 🌻 Jesteś bardzo dzielną i silną kobietką i na pewno wszystko powoli się unormuje, Dziękujemy, że podzieliłaś się z nami tą smutną wiadomością ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to widziałam, że szarlotka udziela się na innym topiku i już daaawno tu do nas nie zaglądała.Robię porządki w tabelce, jeśli ktoś się pojawi z nie udzielających się, to poprostu znowu się dopisze. Mam nadzieję, że dziewczyny się nie pogniewają NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL xellkaa.................29........PRZERWA.......... PRZERWA......10 lola.....................21.........PRZERWA.......... PRZERWA......5 myszka2028..........22.........PRZERWA..........PRZERWA. ......4 Karolinka już jestem..24.......PRZERWA..........PRZERWA......2 anitia..................28.........20.04..............20. 04 ..........4 haga...................28.........27.04...........28.04. ..............3 Beacik26..............26........ 24.04.2010.......25.04............5 morelka22.............24........09.05...............10.05 ............10 majeczka87...........23.......PRZERWA............PRZERWA. ....... Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzie rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... aaninimowaja........?............?.............?........ ................ samosiaGosia.........27..........12...................... ......22.10 FeBe....................28............................... ........listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to jak ty Beacik? Jakies przeczucia w tym miesiacu? Niedlugo powinnas testowac chyba? A dziewczyny mysle ze sie nie pogniewaja, jakby co to sie dopisza od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Dawno mnie nie było ale przez tą żałobę nie bardzo chciało mi się udzielać na forum. Dodatkowo w zeszłym tygodniu byłam przeziębiona, do tej pory katar sią za mną ciągnie. Majeczka bardzo mi przykro z twojego powodu. Trzymaj się i nie poddawaj się. Co do starań to nie wiem jak nam to wyszło bo z zatkanym nosem raczej nie bardzo chce się kochać. Co prawda miałam skok temperatury w zeszłą środę ale nie wiem czy to nie z powodu przeziębienia. Zobaczymy już w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja wlasnie czekam na @. Dzis 27 dc i juz powinna jutro najpozniej pzyjsc bo w tym miesiacu ja tez wlasnie bylam chora wiec nici ze staranek. No ale cierpliwie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko bardzo mi przykro nie wiem co powiedziec,moge sie tylko domyslic jakie to cierpienie i bol,ale wazne ze sie nie poddajesz,a ja wlasnie koncze z @ i powoli trzeba sie zabrac do roboty,a wlasnie czy ktoras ma tak dlugo @ 8-9 dni?Bo nie wiem,ktoras tez tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelko ja mam na ogol 6-7 dni ale moze liczysz tez jakies plamienia poprzedzajace @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki, Wpadam tylko na chwilkę. Dziękuje kochane za współczucie, niestety takie nieszczęścia się zdarzają i mnie też spotkało:( Ale postanowiłam że nie dam za wygraną i nie poddam się, za bardzo pragnę tego maleństwa :) Kurcze coś mnie brzuszek boli, czy to macica sama niewiem:(:( Wczoraj i dziś troche dźwigałam może od tego. Jutro odbieram wynik badania histopatologicznego, szczerze to boje się jego :(. I czeka mnie wizyta u ginka, jej też się jej boje, teraz to jestem maksymalnie przewrażliwiona. Anitia słonko jak tam samopoczucie? Robiłaś może już teścik? Trzymam kciuki za II kreseczki, bo wiem jakie to wyczekiwane szczęście je ujrzeć:) Dobrze ja juz uciekam do łóżeczka. Trzymam za wszystkie kciuki BARDZO MOCNO i za siebie również:) Pa Miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Majeczka bardzo mi przykro! Bardzo wspolczuje! Ale zobaczysz juz niedlugo znow bedziesz sie mogla z nami podzielic dobra wiadomoscia;) Dlugo sie nie pokazywalam, wiem, ale jakos nie mialam natchnienia zeby cos napisac.. nie wiem, ostatnio jaka przybita ciagle jestem..nie wiem co mi dolega. Juz nie mowie co moj M ze mna przezywa, ciagle cos mi nie pasuje i tylko sie czepiam. Zwariuje niedlugo bo nie moge nad tym zapanowac :( Widze, ze nie ma mnie juz w tabelce ale jesli moge to sie dopisze :) U mnie teraz @ jest 3 dzien, wiec jednak ten moj ''13'' cykl nie byl szczesliwy bo znow sie nie udalo. Juz zaczynam watpic w to, ze kiedykolwiek sie uda... :( Pozdrawiam Was Kochane! Zycze milej nocki i ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL xellkaa.................29........PRZERWA.......... PRZERWA......10 lola.....................21.........PRZERWA.......... PRZERWA......5 myszka2028..........22.........PRZERWA..........PRZERWA. ......4 Karolinka już jestem..24.......PRZERWA..........PRZERWA......2 anitia..................28.........20.04..............20. 04 ..........4 haga...................28.........27.04...........28.04. ..............3 Beacik26..............26........ 24.04.2010.......25.04............5 morelka22.............24........09.05...............10.05 ............10 majeczka87...........23.......PRZERWA............PRZERWA. ....... Talia_D.................22........18.04.................................14 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzie rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... aaninimowaja........?............?.............?........ ................ samosiaGosia.........27..........12...................... ......22.10 FeBe....................28............................... ........listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Testowanie nie potrzebne. @ przyszla ale wlasciwie znowu nie normalna, znowu jakis cholerne tylko plamienie. Jak ja mam zajsc w normalna ciaze jak nawet okres nie jest normalna??? Mam dola, ale nie dlatego ze nie zobaczylam swoich kreseczek,ale wlasnie dlatego ze nie mam nawet normalnego okresu.:( zmieniam tabelke wiec.. NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL xellkaa.................29........PRZERWA.......... PRZERWA......10 lola.....................21.........PRZERWA.......... PRZERWA......5 myszka2028..........22.........PRZERWA..........PRZERWA. ......4 Karolinka już jestem..24.......PRZERWA..........PRZERWA......2 haga...................28.........27.04...........28.04. ..............3 Beacik26..............26........ 24.04.2010.......25.04............5 morelka22.............24........09.05...............10.05 ............10 majeczka87...........23.......PRZERWA............PRZERWA. ....... Talia_D.................22........18.04.................. ...............14 anitia..................28.........18.05..............19.05.............5 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzie rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... aaninimowaja........?............?.............?........ ................ samosiaGosia.........27..........12...................... ......22.10 FeBe....................28............................... ........listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacik no ja mam wlasnie tak ze te 4-5 dni mam normalnie@ a puzniej to juz takie plamienia czasem sie to ciagnie do 9 dni,a czasami mam tak ze kolo tego 6-7 dnia mam taka 1dniowa przerwe i puzniej znowu takie jakies resztki,chociaz tez zawsze mialam 6-7dni,a od paru miesiecy sie tak przeciaga do 9 dni.Ja od dzis tez zaczne staranka sprubuje wlasnie tak sie przytulac co 2gi dzien jak to ktoras kolezanka radzila,bo zawsze pilnowalam na ten 13-14 dzien cyklu hm...zobaczymy.Ale wiecie co dziewczyny,wszystkie moje kolezanki dookola zachodza w ciaze nawet te mlodsze az mi glupio czasami a tu juz 25 prawie na karku,juz prawie rok bedzie jak sie staramy i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. mam dziś kiepski dzień bo łatwo mnie z równowagi wyprowadzić no a przed chwilą ryczałam jak bóbr.. morelko nie przejmuj się my z M się staraliśmy 1,5 roku i jak stwierdziłam że naprawdę przestaję liczyć myśleć itd to się akurat udało. nawet nie wiedziałam kiedy:) także broń Boże nie licz nie planuj, nie myśl po prostu żyj :) biodro mi tak boli, że się ledwo ruszam, nie mówiąc już o pracy... no i wszystko jest do d... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizacja NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL xellkaa.................29........PRZERWA.......... PRZERWA......10 lola.....................21.........PRZERWA.......... PRZERWA......5 myszka2028..........22.........PRZERWA..........PRZERWA. ......4 Karolinka już jestem..24.......PRZERWA..........PRZERWA......2 haga...................28.........27.04...........28.04. ..............3 Beacik26..............26........ 24.04.2010.......25.04............5 morelka22.............24........09.05...............10.05 ............10 majeczka87...........23.......PRZERWA............PRZERWA. ....... Talia_D.................22........18.04.................. ...............14 anitia..................28.........18.05..............19. 05.............5 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzie rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... aaninimowaja........?............?.............?........ ................ samosiaGosia.........27..........14...................... ......22.10 FeBe....................28............................... ........listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamosiaGosia najlepsza na takie dolki jest czekolada:):)Ja sie tak juz nie przejmuje bardzo tak na luzie do tego juz podchodze,bo do nie dawna strasznie przezywalam a przyjscie@ konczylo sie placzem,teraz luzik ale i tak mam czasem takie momenty ze jak sobie pomysle to sie denerwuje,ale i tak sie do siebie usmiecham ze kiedys sie uda,moze teraz sie uda:)Ale sie ciesze ze paru dziewczyna tutaj sie juz udalo:)i czekam w kolejce:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Co tam u Was? bo u mnie juz @ sobie poszla.. trwalo to niecale 3 dni. nie wiem co sie dzieje, wszystko mi sie przestawia z miasiaca na miesiac.. Rozmawialam z moim M o tym wszystkim, probujemy jeszcze jakies 2 miesiace a jak sie nie uda trzeba bedzie poradzic sie lekarza... Pozdrawiam! Milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Talia nie przejmj sie moje wszystkie @ od poronienia trwaja 2-3 dni ale we wtorek ide do lekarza po skierowanie do specjalisty bo tez mnie troche martwi, ze moze cos jest nie tak, no zobaczymy co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, co tam slychac? haga testujesz jutro? Ja czuje sie tak sobie. Generalny spadek formy fizycznej i intelektualnej daje sie we znaki :P Na nic nie mam sily, ciagle mnie nudzi i chce mi sie spac. Nagromadzilo mi sie tyle roboty, ze nie wiem kiedy i od czego mam zaczac. I to zarowno papiery z pracy jak i sprawy domowe i nauka. Mam tylko nadzieje, ze z kropka jest wszystko ok i niecierpliwie czekam na kolejne usg w piatek. buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane! dawno mnie nie było. majeczka współczuje Ci kochana :( powiem wam dziewczynki,ze to chyba jakieś przesilenie wiosenne bo ja też nie mam do niczego siły i na nic ochoty...siedzę taka przybita. nie mogę znaleźć pracy, nie zdałam dzisiaj prawka i ogólnie wszystko do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka nie przejmuj sie zawsze sie zdarzaja zle dni. Tak to w zyciu bywa, ale po burzy zawsze kiedys musi zaswiecic sloneczko. Tez mialam troche dola, wiecie, zawsze co miesiac mam dola, jak przychodzi okres. W kazdym miesiacu mam nadzieje ze a nuz moze tym razem, za kazdym razem obiecuje sobie ze tym razem to pokojniej przejde, ze sie nie bede przejmowac, a jednak nie potrafie. Fakt ze chyba z miesiaca na miesiac troche lepiej to znosze , ale za kazdym razem jednak choc maly nie obejdzie sie bez placzu w poduszke. Wtedy doslownie wszyscy mnie denerwuja, a najbardziej moja mama. Za kazdym razem jak dzwonie do niej to sie dopytuje czy juz moze nie jestem w ciazy, jej nie obchodzi co ja przezylam po stracie swojego dzidziusia, ona by tylko chciala moc wszystkim powiedziec ze bedzie babcia. Nie obchodzi ja ze ja mam problemy tylko jedno za kazdym razem. Strasznie mi wtedy smutno zawsze. I strasznie urlopu mi sie chce, nie bylam juz w polsce prawie rok, a do urlopu jeszcze ponad 2 miesiace. No coz ale musze przetrzymac. Ale jak tylko wrocimy z urlopu kupujemy domek, moj wymarzony domek, juz sie nie moge doczekac zeby zajac sie czyms innym niz tylko mysleniem o dziecku. Boje sie ze nigdy nie zajde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! U mnie niestety lipa. Najpierw zrobiłam test w sobotę tak z ciekawości. Wyszedł negatywny więc od razu zaplanowałam wyjście w góry na niedziele bo piękna pogoda i mogę trochę się zmęczyć. Niestety ciągle nie mam okresu, wczoraj robiłam drugi test wyszedł negatywny, dzisiaj jest 15 dzień podwyższonych temperatur. NIe wiem co o tym myśleć. Czekam na @ bo chciałabym kolejny cykl zrobić z testami owulacyjnymi może to pomoże. Pozdrawiam Buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze aktualizacja NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL xellkaa.................29........PRZERWA.......... PRZERWA......10 lola.....................21.........PRZERWA.......... PRZERWA......5 myszka2028..........22.........PRZERWA..........PRZERWA. ......4 Karolinka już jestem..24.......PRZERWA..........PRZERWA......2 haga....................28..........28.05.............29.05. ..........4 Beacik26..............26........ 24.04.2010.......25.04............5 morelka22.............24........09.05...............10.05 ............10 majeczka87...........23.......PRZERWA............PRZERWA. ....... Talia_D.................22........18.04.................. ...............14 anitia..................28.........18.05..............19. 05.............5 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzie rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?..................... agaz26................26......... ?........... ? ...................... aaninimowaja........?............?.............?........ ................ samosiaGosia.........27..........14...................... ......22.10 FeBe....................28............................... ........listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×