Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

awila

wiecie kto podkłada głos w tej reklamie z kostka czekolady

Polecane posty

ogólnie to głowa mnie boli jak myśle że wniedziele mam siedzieć w 200 osobowej sali i przez 9 godzin mam słuchać :| .. nie mówiąc o tym że musze wstać o 4 razo [na pociąg] a o 3 przyjde z dyski, więc podejrzewam ze spać nie bede w ogóle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiessz co, w sumie to moze sobie odpuszczę, to jest wykład o silnikach a to są proste sprawy.. za tydzień mam fizyczne, nie ma opcji zebym opuściła.. może rzeczywiście nie pojade.. zobaczymy jak będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że zaletą studiów są wykłady nieobowiązkowe. Czytając nas tu Leja musi wiedzieć, że lekcje są obowiąkowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ .. biegałam godzinkę na orliku, myślałam że spłone tak mi było gorąco.. przyszlam do domu zdejmuje adki a palce odmrożone jak bym zime pod mostem spędziła :P do teraz ich nie czuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żużel to dla mnie jedyna rzecz z którą będę przez całe życie, mimo że mi krzywde robi i ręce łamie :P chłopaki robią większą krzywdę - psychiczną, gdy po czasie i tak zdradzają/zrywają.. złamana kość się zrośnie, złamane serce nie :P mimo że z prozoru jestem typepm "w morde dać moge dać :P" to jeśli chodzi o sprawy sercowe boję się angażować bo jestem dość stała w uczuciach.. a po za tym mam niemiłe "wspomnienia" z dzieciństwa jeśli chodzi o płeć przeciwną :( .. DLa tego nie ma nienia szans żebym zostawiła ten sport :) _ sie ropisałam ale chce unikną następnego pytania tego typu z Twojej strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mam ;) Mozecie nie wierzyc.. mi na tym nie zalezy :classic_cool: Oczywiscie, ze nie... ale mozna byc kobieca, a nie jezdzic na motorkach w kolko ( nie to, zebym miala jakies zarzuty :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1. maszyna żużlowa to nie motorek :) po 2. trzymanie formy chyba nie jest złym trybem życia? po 3. nie jeżdzę cały czas non stop. poprostu to jest to czym się zajmuję w życiu. a życia każdy ma dwa , nie? jedno zawodowe, to drugie jest towarzyskie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sądze że tuleja ma o mnie wyobrażenie dziewczyny chodzącej w spodniach z kroczem na wysokości kolan :P .. przeciez jestem normalną dzieczyną tez sie maluje i ubieram jak dziewczyna :P .. tylko mam nietypowe zainteresowania i burzliwą przeszłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×