Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

awila

wiecie kto podkłada głos w tej reklamie z kostka czekolady

Polecane posty

Gość Problem miałaś kiedyś
W Ustach Pałe? Myślę że nie skoro nagminnie oglądasz mecze. Albo podejrzany albo przegrany z Ciebie towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, zagladŁam i pomyslałam, ze tak byc nie może, O co tu biega, jakas zazdrość ? ;) bo nie czytałam wszystkiego , dlaczego TD jest obrazożna i AMP :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O tobie to ja nie
Pisze żeli bo z Tobą jest jeszcze gorzej skoro ci facet ucieka po obiedzie bez sygnału. A ty wielka dama też masz coś z mózgiem skoro czas w necie spędzasz adorujac przygłupka który nie potrafił nigdy sklecić posta dłuższego niż pół swej stopki a do tego bez żenady pisze że jest zagrożony w drugiej czy tam 3 kl technikum. Tak musi Ci brakować czegoś albo seksu albo 5 klepy.BYE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierzecie to na serio
przeciez wiadomo, ze dama to na zarty mowila :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Problem- ty się rozejrzyj
Dookoła siebie zanim coś napisze że kogoś nie trawisz. Bo sądzę że Ciebie w realu to mało kto trawi. Jesteś ogólnie ciężko strawna jak twoje ubostwo umysłowo emocjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh nie ma o co być zazdrosnym, mnie tez Tuleja prawił komplementy, pisał że sie zakochał, ale jakos AMP nie jest o mnie zazdrosna.... Przeciez to dziecinne, ja sie nie narzucam ze swoimi Uczuciami i jest oki. :D ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×