Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

poznanski kwiat polny

Ładną miałam sukienkę na studniówce?

Polecane posty

Gość koteczka..
mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się
dziwna jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie kupilam sobie taka, cala waska i obcila przed kolano :) prezentuje sie slicznie, niestety musze chyba ograniczyc slodycze i chipsy zeby moc sie w niej normalnie poruszac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaa90
kabaretki - ochyda sukienka moze byc a buty za 60zł ale wygodne co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka ok ale ja bym
nie dawała do tego siatkowych rajstop, bo za duzo sie dzieje, gryza sie z skienką. I inny naszyjnik - np jakis skromny czarny. Byłoby stylowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosiaczek i Kubuś
mi sie osobicie nie podoba.. taka pospolita i nijaka co ja można kupic wszedzie, mi sie podobają sexowne suknie podkreslające nasza kobiecość, z nutka szaleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wg mnie wyglądałaś slicznie, masz piękne włosy i bardzo ładną figurę. Sukienka mi sie podoba - lubie fiolet - i pasowal tobie jako brunetce. Buty tez bardzo ładne niezbyt wysoki obcas. Bizuteria mi sie podoba - jak dla mnie bomba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna :) i ogołnie całość baaardzo ładna.. a kabaretki.. pasują jak najbardziej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaa90
ja w tych butach rok temu całą studniówkę przetańczyłam , ps. masz ładne nogi ale te kabaretki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhnhbikjhi
nie podoba mi się sukienka jak dla mnie ciężka jeszcze kilka lat temu królowały długie suknie i takie wydają mi sie bardziej odpowiednie na bal maturalny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola- dziękuję mimo wszystko za te nogi ;):D Hmm, no właśnie, gdyby to było te kilka lat temu.... Chciałam na początku długą, co z tego, kiedy się okazało, że nikt w długiej nie idzie... Az tak się wyrózniać nie chciałam :O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaa90
po co buzie zasłoniłaś , bardzo ładna jesteś zepsułaś zdjęcie, a ja musiałam iść w długiej bo u mnie taki był nakaz w szkole ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhnhbikjhi
mnie nie dziwi nakaz może teraz wam sie to wydaje dziwne, ale dojrzejecie zrozumiecie to jest BAL maturalny, nie wesele, czy dyskoteka od pokoleń na BALE ubierało się eleganckie długie kreacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galeryja
Mnie się osobiscie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałabym nic przeciw nakazowi w mojej szkole :P ale cóż, było, minęło... Właśnie to byla dla mnie argumentacja.. BAL! Czy będę jeszcze kiedyś na jakimś balu? Takim z prawdziwego zdarzenia? Cholera wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warm sweterek
nie podoba mi się. Wydaje mi się, że tobie nie bardzo pasowała... sukienka jak dusza..musi pasowac.. kolor ciekawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnolubna
Ślicznie wyglądasz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×