Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
czarodziejkaaa21

czy ten facet sie mna bawi??? co sadzicie o tej sytuacji?

Polecane posty

mam taki problem, rozmawialam we wtorek z kolega na gg, juz raz sie spotkalismy , zaliczam nasza randke do udanych no i on oswiadczyl mi ze jest w moim miescie, ja mu napisalalm ze sie uczylam do kolokwium- po czym on odparl-wiecie ze nie jest to po jego mysli bo chcial mnie w czwartek zabrac do kina. ja nic nie odparlam ze bym sie nie zgodzila, za chwile gadalismy o biletach ze juz sa wykupioone i zrobil uwage ze moze by trzeba by bylo pojechac do kina wczesniej, moze ktos by zrezygnowal z biletow. myslalam e jest zainteresowany spotkaniem, i glupia narobilam sobie nadzieji wczoraj myslalam ze sie odezwie do mnie i moze cos zaproponuje ale caly dzien sie do mnie nie odzywal , nic mi nie napisal, dzisiaj tez jest cisza- ja tak samo milcze bo nie chce sie narzucac, co myslicie o tej sytuacji., moze mnie za bardzo poniosla ta wyobraznia , moze on nie chcial juz isc do tego kina a ja sobie jedynie nadzieji narobilam, nie wiem juz co mam o tym myslec, poradzcie mi jak sie powinnam zachowac bo pewnie w weekend sie do mnie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×