Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka06

Olej arganowy...

Polecane posty

Gość gość
Czy ktoś z was wie gdzie można kupić szampony z olejem arganowym royal moroccan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, już zamówiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka90210
A może któraś z was stosowała ten olejek - https://www.indigo-nails.com/pl/olejki-arganowe/c-19745042 ? Własnie zastanawiam się nad jego zakupem gdyż poleciła mi go koleżanka.. Ale w sumie nie jest to taki łatwy wybór bo i sporo tego w sumie. Co polecacie? I czym należy się kierować przy wyborze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam super olej arganowy o zapachu kwiatu pomarańczy i jestem bardzo zadowolona :D nie zapycha i nie robią się zaskórniki a dodatkowo daję jako odżywkę do włosów. Ja mam marki Bio Agadir jakby któraś z Was też chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam i z powodzeniem stosuję stosuję olejek arganowy :D świetnie nawilża i odżywia skórę ^^ obecnie stosuję kosmetyczny olej firmy Bio Agadir i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyczny olej arganowy jest super :) warto jednak pamiętać, żeby olej był w 100% arganowy a nie zmieszany z czymś tanim. Ja polecam osobiście olej firmy Bio Agadir, który świetnie nawilża i odżywia skórę :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavlovic
Olej arganowy ma genialne właściwości. Jeden produkt, a można odżywiać każdą część ciała - Ja stosuje i na włosy, na twarz, na paznokcie - no rewelacja. Jednak trzeba uważać, bo niektóre są niepotrzebnie szpikowane dziwnymi składnikami, które mogą tworzyć różne reakcje na naszej skórze. Dlatego zawsze zamawiam na https://eko-banka.pl/ bo jest w 100% naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem uzależniona od olejków, uważam, że zdecydowanie najlepiej działają na moje włosy. Oszalałam z radości, jak znalazłam cameleo omega - farbę z olejkami, nie macie pojęcia, jak śliczne są po niej włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartaa

Jeśli olejek arganowy do włosów, to zdecydowanie kosmetyki Moroccanoil. Super rozwiązanie, bo w każdym ich produkcie jest olejek i czego bym nie używała (a mam bzika na punkcie pielęgnacji włosów, więc trochę tego jest) to zawsze używam też w jakiejś części olejku. A na włosy sprawdza się doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×