Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka06

Olej arganowy...

Polecane posty

Gość gość
miranda90 dzięki za informację, chyba się w niego zaopatrzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia w
Ja znalazłam fajne olejki w sklepie manufaktury kosmetycznej w internecie Olej Avocado (ECO) jest po 16zł dobra cena i jakościowo bardzo dobre kosmetyki naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia909
no no w tej Top Drogerii są spoko rzeczy kiedyś zamawiałem i byłam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejek bielendy nie ma nic wspolnego z prawdziwym olejem arganowy. Ma w składzie jakieś sladowe składy oleju arganowego i jest kolejnym sprayem do włosow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Nigdy nie stosowałam oleju organowego na włosy ale zastanawiam się nad jego zakupem bo jednym z moich noworocznych postanowień jest dbanie o włosy:) Mam zamiar też kupić olejek wzmacniający włosy z http://www.farmana.pl/kosmetyki-naturalne/balsamy-i-maski-do-wlosow.html bo słyszałam, że jest naprawdę skuteczny. Czy ktoś z was go używał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje tylko sprawdzony olej arganowy firmy Efas. Ma go akurat moja kosmetyczka, do której chodzę na zabiegi. Wem, ze zawsze ma oryginalny: www.beautypremium.pl/aktualna-oferta-i-cennik/olej-arganowy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, olej arganowy to kosmetyk - cud ale tylko w czystej postaci, nie jakieś kremy z dodatkiem oleju, bo nigdy nie wiem ile go tam naprawdę jest! Używam czystego oleju już rok i zawsze kupuję na guidobeauty.pl bo mają wszystkie atesty i duuży plus - opakowanie z pompką! Dzięki temu nie rozlewam kosmetyku i zawsze nabieram taką ilość jaką chcę. Polecam dziewczyny jeśli jeszcze nie spróbowałyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja też ostatnio zrobiłam tam zakupy i mam dwa cudeńka w swojej łazience: olej arganowy http://guidobeauty.pl/pl/p/Olej-arganowy-Zymophar-50-ml/103 i olej z czarnuszki na gorsze dni, świetny dla cery trądzikowej http://guidobeauty.pl/pl/p/Olej-z-czarnuszki-50-ml/106 może polecicie mi jeszcze jakieś produkty? zastanawiam się nad czarnym mydłem. Miałyście już może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uzywam tylko olej firmy Efas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można sprzedawać olej arganowy w przezroczystej butelce. Kupujecie bezwartościowy produkt i wywalacie kasę! Jakaś masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraz sobie, ze ten olej w przezroczystej butelce ma jeszcze opakowanie kartonikowe i tak sie go przechowuje, wiec jest lepiej zabezpieczony niz w ciemnej butelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia 1879p
uwaga na olej arganowy z maroko, sprawdziłam nie ma odpowiednich badań, sprawdzajcie i kupujcie tylko z EU, same sprawdzcie poproście o badania które są na terenie uni, nikt kto sprzedaje z Maroko nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaem
Oczywiście oleje muszą mieć międzynarodowy certyfikat ECO-CERT, innego nie kupuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej Efas ma certyfikat EcoCert i jest wspaniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialyście moze ten z bielendy arganowy 3 w1? ja dzisiaj go kupiłam, bardzo ładnie pachnie mam nadzieję że i dobrze nawilża skórę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja kupiłam ostatnio olej marki Argaland, bardzo fajny, zapakowany w szkło przeźroczyste ale za to ma kartonik:) Polecam Wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bielenda to nie olej arganowy tylko jakas mieszanka chemiczna z domieszką oleju arganowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! ja też miałam tej olej Argaland, bardzo porządny, dość szybko się wchłania i zostawia moją skórę baaardzo aksamitną...:) Aha no i tak jak już ktoś wspomniał ma pompkę co jest wygodne i ekonomiczne bo zawsze za dużo rozlewałam gdy jej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzis kupilam na promocji ten olejek z bielendy, zobaczymy jak sie sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam arganowy z bielendy i bardzo łądnie pachnie przypomina mi błoto pożegnanie z afryka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiklaa
Mnie zainteresowała firma Mokosh. Koleżanka mi poleciła która stosuje olej arganowy dla dziecka. Dziś zamówiłam olej arganowy i zaczynam testować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesiaaa3 wklej link jeszcze raz bo nie wiem o jaki olej chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tych olejków jest sporo.. nawet w niedronce jakis widziałam, ale wątpie, żeby miał on cokolwiek wspólnego z prawdziwym olejkiem arganowym. Ja mimo wszystko zamawiam takie rzeczy w sklepach specjalizujących się kosmetyka naturalna, mam wiesze zaufanie do nich. Teraz mam u siebie ten olejek arganowy: http://herbakos.pl/pl/product/argan-olej-z-orzechow-arganowych-certyfikowany/?kategoria=133 . A i sklep też sprawdzony, wiec możecie na luzie zamawiać u nich. Co do samego olejku: ja stosuje na włosy, bo mam strasznie przesuszone to po pierwsze, po drugie matowe. Jak sobie zrobie naoliwianie raz na tydzień to calkiem inaczej te wlosy wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKspertka
Jest OLEJ arganowy a NIE olejek arganowy - ludzie nauczcie się za min zaczniecie pisać bzdury i reklamować jakieś badziewie. Jak możesz coś rekomendować skoro nie widzisz podstawowej różnicy. Po drugie każdy olej musi być w butelce z CIEMNEGO SZKŁA. Do tej pory widziałam same opakowania pet i szklane, ale z przezroczystego szkła. To jest niedopuszczalne, ponieważ tracą swoje właściwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiesz na to jak olej ma przezroczyste opakowanie i tego karonik, ktory bardziej chroni przed światłem niz ciemne szkło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja slyszalam ze olej arganowy potrafi zdzialac cuda ze skora, moze sama zaczne go stosowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak, kartonik bardziej chroni kosmetyk od czarnego szkła więc w zasadzie nie ma potrzeby, żeby specjalnie ich szukać. Ja mam zawsze taki w kartoniku nazywa się Tifaout i jest super. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze jest to, że na opakowaniu jest napisane "olej" a nie "olejek", a to, że ludzi mowia roznie.. no jak komu pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×