Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka06

Olej arganowy...

Polecane posty

Gość gość
Uwielbiam olejek arganowy. :) Mam mieszaną cerę i miałam z nią okropne problemy. Nie wiedziałam co do niej stosować, bo z jednej strony problem z trądzikiem, z drugiej przesuszenie. W końcu kupiłam sobie olejek na http://sklep.profarm.com.pl/ i jestem w szoku, że w ciągu 1,5 miesiąca cera może się tak bardzo zmienić. Teraz wygląda super. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magladasza
Widzę że ktoś komuś nacisnął na odcisk z tym ciemnym szkłem. Niestety muszę koleżanki zmartwić iż nic lepiej nie chroni jak ciemne szkło farmaceutyczne. Wiem bo jestem farmaceutka i są liczne badania a kartonik to tylko kartonik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magladasza
Dodam również że uwielbiam ten olej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Farmaceutka, to musisz zrobic jeszcze jedne badania: jak chroni kartonik i jasne szkło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam olejku Arganmidas Moroocan Oil - Marokański Olejek Arganowy naprawdę działa cuda, mam bardzo suche włosy po zastosowaniu tego olejku są jedwabiście miękkie , czasami też nakładam na skórę nóg cierpię na wysuszoną skóre szczególnie latem a cena naprawdę przystępna coś około 30 zł polecam ARGANMIDAS kupuję na www.luciano.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walutka
ja też od dawna kupuję sobie OLEJ arganowy jak to koleżanka wyżej wspomniała nie należy mylić go z olejkiem.. Kupuję go na www.topdrogeria.pl to fajna drogeria internetowa gdzie jest sporo naturalnych kosmetków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam olejku makadamia Bio z manufaktury kosmetycznej. Fajnie się u mnie sprawdza i ładnie pachnie. Ma również działanie antycellulitowe. Kiedyś używałam ziaji, ale ten jest o niebo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam olejek arganowy firmy Oleofarm, używam go jako maski do włosów, ale też ogólnie do ciała. Generalnie jestem zadowolona i potwierdzam wasze zachwyty. Skóra jest miękka i gładka, a włosy lśniące. Chciałabym móc stosować go także do twarzy. Mam jednak problemową skórę i nie wiem czy nie będzie zbyt ciężki. Macie doświadczenia w tej kwestii? Bede wdzieczna za odpowiedzi :) Jula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najlepszy jest ten olej arganowy http://www.ekomy.pl/zdrowa-zywnosc/2712-bio-olej-arganowy-100ml-5901549486292.html Moje włosy dzięki niemu odżyły, z przesuszonych i postrzępionych stały się lśniące, nawilżone i gładkie. Oczywiście regularnie podcinam końcówki itp ale wcześniej to nic nie dawało, dopiero gdy zaczęłam używać oleju włosy wreszcie są na dobrej drodze do ideału. Używam też innych olei z tej firmy np. lniany i w porównaniu z innymi naprawdę są wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję olej arganowy w salonie kosmetycznym Beauty premium w Poznaniu u mnie na osiedlu. Wiem, że na pewno jest prawdziwy, ceryfikowany i co najważniejsze działa. Może do tanich nie należy, bo za 100 ml płacę 65 zł, ale mam pewność, że to nie podróbka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronkaa
Dziewczyny ja też byłam bardzo zadowolona z olejku arganowego i stosowałam go przez długi czas, ale teraz przerzuciłam sie na olejek z wiesiołka, bo ma on jeszcze więcej kwasów la i gla, które mają główne korzyści dla skóry i jestem jeszcze bardziej zadowolona:)) Oczywiście nie neguje własciwości arganowego, ale wiesiołek jest świetny jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saansa
Ja używam oleju arganowego Avy. Stosuję go na suchą cerę i jestem bardzo zadowolona z jego działania :) Szybko nawilżył i odmłodził twarz. Ostatnio zaczęłam też stosować ten preparat na włosy i tutaj także się na nim nie zawiodłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, tak olejek araganowy teraz na czasie... nie wiedziałam, że swoje zastosowanie i skuteczne działanie ma również na włosy. Tylko na którą ze znanych marek się zdecydować? Postawić na cenę czy jakość? Myślę, że zadnie ułatwi Wam artykuł z jakim ostatnio się zetknęłam: http://ibeauty.pl/artykuly,2,38,5229,kosmetyki-do-wlosow-arganowy-zawrot-glowy - ja chyba postawię na Bielende... Marka niedroga a słynie z dobrych opinii. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubię olej arganowy i lżejszy od niego olej makadamia . Makadamia szczególnie spodobała się mojej mieszanej cerze w kremie z Kremowych Sakiewek bez konserwantów , stosuję na noc , polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza X
Najlepszy olej arganowy jaki udalo mi sie kupic w Polsce, to olej z Oleofarm. Posiada wszelkie niezbedne ceryfikaty, a do tego jest poprostu pyszny! bez chemii, konserwantów i innych sztucznych barwników. Dlatego stosuje ten olej także do pielęgnacji skóry, Tak właśnie skóry i włosów. Nie zapominam też o tym, żeby dbać o siebie od wewnątrz, wiec olej ten dodaje także do sałatek i pasty śniadaniowej. Takie cudo i dla ciałai dla ducha :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misza X jaki puszny olej, mylisz pojęcia. Są 2 rodzaje oleju arganowego, oba mogą być 100%: spozywczy z orzechów prazonych i kosmetyczny z orzechów surowych. Spozywczego nie stosuje się na skórę i włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia909
Od jakiegoś czasu olejuję włosy i mogę Wam z ręką na sercu powiedzieć, że czysty olejek arganowy sprawdza się w tym najlepiej. Nakładam go na włosy na godzinę, zawijam włosy w ręcznik i po tym czasie zmywam olejek szamponem. Włosy są po nim mega lśniące i wygładzone, żaden drogeryjny kosmetyk Wam tego nie da- uwierzcie, wiem co mówię bo trochę tego przetestowałam już na swoich włosach ;) Słyszałam, że olejek sprawdza się też świetnie do skóry, na cerę na przykład, szczególnie przesuszoną, poszarzałą. Ja czasami smaruje nim nogi po depilacji, wtedy szybko wszystko się goi i skóra jest fantastyczna w dotyku. Tylko trzeba bardzo uważać, żeby nie kupić jakiejś podróby. Ja swój olejek kupuję w sklepie Casablanka, tam są oryginalne marokańskie kosmetyki: http://www.casablanca.sklep.pl/marokanski-naturalny-olejek-arganowy-60ml-p-123.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia909
aaa, i spożywczy ma bardziej słodki zapach, kosmetyczny nie pachnie już tak intensywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i moja mama od jakiegoś czasu używamy oleju arganowego i trzeba przyznać, że jest świetny. Od dłuższego czasu nic nie pomagało na wysuszoną skórę. Olejek kupujemy w sklepie internetowym www.pepecompany.com Ma dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kończe pierwsza butelkę oleju arganowego z oleofarmu, i jestem zaskoczona! mam juz 30 na karki i myslałam, ze bede musiala inwestowac w zabiegi, ale na szczescie w aptece odkryłam argan oleofarm. bardzo ladnie napina i wygładza skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylyion
Olej arganowy to najlepszy kosmetyk ever! Swietnie pielęgnuje ciało, na twarz tez można stosować, na paznokcie i włosy tez jest super! Tylko trzeba trafić na dobrej jakości. Sprawdziłam wiele i najlepsze sa dwa: John masters organics i Mokosh cosmetics. Sa w 100% stężeniu, kosmetyczne, organiczne, z tym że Mokosh jest tańszy, a skoro nie widzę różnicy to ostatnio wybieram Mokosh :) poza tym Mokosh to Polska firma a warto wspierać nasze firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam arganowy koncentrat brazujacy z Bielendy. Jestem w fazie testowania, mam nadzieje ze sie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz ten argan bronzer? napisz jak już go wypróbujesz , bo jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bronzer z olejkiem arganowym? Pewnie tego oleju są 2 krople na całe opakowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlejowaDama
Olej arganowy mokosh przypadł mi bardzo do gustu. Kończę już trzecie opakowanie i jestem bardzo zadowolona. Bardzo fajna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam na skórę, ale na dłuższą metę jest trochę zbyt ciężki i tłusty. Czasem latem używam go jeszcze po opalaniu, gdyż bardzo szybko łagodzi wszelkie zaczerwienienia i przyśpiesza regenerację spieczonej skóry. Poza tym smaruję nim łokcie i pięty, żeby je zmiękczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakochanaWArganie
Ja ostatnio kupuje olej arganowy z Oleofarm. Stosuję już 3 buteleczkę i jestem bardzo zadowolona. Olej jest bardzo wydajny - ja go stosuję głównie do sałatek ale świetnie sprawdza się też jako kosmetyk! Nakłądam sobie wieczorem na włosy, często też smaruję dłonie i jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArganHit
Ja już używałam Organique, Moroco, Argania oraz ostatnio Mokosh. Najczęściej używałam Organique ponieważ wydało mi się że jak więcej płacę to jest lepsza jakość. Teraz kończę olej arganowy Mokosh i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka Skowron 33
Potwierdzam, olej arganowy z oleofarm dziala cuda :) Mam skóre mieszaną, skłonna do podrażnień, latem dodatkowo mi sie przetłuszcza - olej bardzo fajnie nawilżył skóre, dzieki temu jest lepiej odżywiona i ma ładniejszy koloryt. Olej pomógł mi także włosy, stsuje tylko na końcówki, zostawiam na noc, rano myje włosy - pozbyłam sie suchych końcówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×