Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka06

Olej arganowy...

Polecane posty

Gość gość
Ja zawsze kupuję olej arganowy efas, wg mnie jest najlepszy a używałam już z różnych firm. Kupuję w salonie Beauty Premium w Poznaniu, można tam też kupić wysyłkowo www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy z wszystkich olejów arganowych jaki znalazłam okazał się olej ze sklepu marokogust. Wysokiej jakości olej, w przystępnej cenie, sprowadzony z Maroka. Od niedawna można tam kupić olej arganowy kosmetyczny ręcznie tłoczony, co jest tylko dodatkowym atutem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równiez olej efas polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina z Lublina
Słyszałam, że oleofarm ma duży wybór olejów tłoczonych na zimno, arganowy jest powszechnie znany, czytałam już na tym forum, że działa cuda. A czy ktoś miał może olej konopny z tej firmy? Jestem ciekawa, czytałam na poradniku zdrowie, że ma wiele prozdrowotnych właściwości, sprawdza sie też na skórę i wlosy. A jaki jest w smaku, ktoś, coś????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakoś nie mogę przekonać się do samego olejku, zdecydowanie wolę produkty, który zawierają go w swoim składzie. Ostatnio odkryłam świetny krem do rąk- http://scananida.com.pl/pl/produkt/72/187 zapłaciłam za niego grosze, a naprawdę zdziałał cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam ten z oleofarm jest naprawdę genialny! jego atuty, to, że bezpiecznie możesz go stosować na skórę - nie uczula, ma delikatny zapach, jeśli masz suchą i ściągniętą skórę, to zostaw go na noc; jest z Maroka!; można go dodawać do sałatek i innych dań przygotowywanych na zimno, a do tego ta piękna buteleczka!! nie wyrzucam ich nigdy, sa ozdoba mojej kuchni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej arganowy na sałatke ? Oo :D Ja stosuje na twarz czasami, super sie błyszczy, daje to mega efekt. Jedyny problem że ten olejek ma dość mocny zapach. U was też go tak intensywnie czuć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej arganowy kupuję w Polsce. Zamawiam ze sklepu marokogust, bo sprowadzają ten olej prosto z Maroka. Jest niezastąpiony, cudowny, jeśli ktoś ma wątpliwości czy kupić proszę się ich pozbyć i spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poleci ktos olej arganowy z tego sklepu internetowego www.sklep.profarm.com.pl ? probowalam juz wielu firm i dalej mi cos nie lezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyllwiaxFlus
Ten olejek z Venity jest ok. Niedrogi - tez go kupuje w Auchan a fajny wydajny i pomaga, sama nie mogłam do niego przekonać, aż w końcu zaczęłam regularnie uzywać i polecam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam na Święta olej Mokosh. Uważam że to olej stworzony dla mojej skóry (love)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiullinkaa
Mam z Venity olejek Macadamia - posiada wysoką zawartość kwasów omega 7 i omega 9, witamin B1 i B2 oraz minerałów: potasu, fosforu i wapnia. Dobrze nawilża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaKK
Trzeba bardzo uważać co sie kupuje, bo czasem olejek arganu nawet nie widział i może bardziej zaszkodzić ta całą chemią niż pomóc. Czytajcie dokładnie składy! Ja ze swojej strony moge polecić olej arganowy ze strony Opes (kosmetyki naturalne). Uzywam od jakiegoś czasu i nie planuję zmieniać :) Tu macie link: http://www.opeskosmetykinaturalne.pl/produkt/najel-bio-olejek-arganowy-80ml/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam olej arganowy zarówno w kosmetyce jak i spożywaniu próbowałam ich bardzo wiele i wg mnie najlepszy jest organiczny marokański olej arganowy firmy ALASSALA, kupuje go w Warszawie w CH Promenada na stoisku Więcej Niż Eko, ale można go też zamówić przez internet http://www.miodymanuka.pl/pl/searchquery/arganowy/1/phot/5?url=arganowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do zapisu do szkoły Policealnej Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Wiedza, którą u nas zdobędziesz pomoże Ci zadbać o urodę na najwyższym poziomie! Nauka trwa dwa lata i jest całkowicie bezpłatna! Zapraszamy do zapisu już dziś! ul. Szewska 17/1 Kraków Pozdrawiam - Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelli34
My tutaj o olejku arganowym, a nie o edukacji;) Ja w domu mam argan praktycznie w szamponie i odżywce do włosów, nie dość że ładnie je wygładza, to jeszcze widać objętosć, bez takie wrażenia, że włosy klapniete. Super jest. Więcej ciekawych info o oleju arganowym mają też tutaj http://luxperfume.pl/drogocenne-wlasciwosci-oleju-arganowego/olej_arganowy/ myślę, że warto poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamonElena
Olejek arganowy odnalazłam w cudnej linii Sessio od Chantal. Piękne włosy, jak z salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenka M
Ja stosuję olej arganowy firmy Arganlife (arganlife.pl), rewelacja. Widziałam na FB, że mają jakąś promocję teraz, niestety ostatnio kupiłam więc nie dla mnie ta promo ale może ktoraś z Was skorzysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejek arganowy to cudowny produkt. W zimę stosuje go głównie jako maseczkę do włosów, natomiast w lato doskonale służy jako kosmertyk do opalania. Wypróbowałam wiele produktów dostępnych na naszym rynku i z czystym sumieniem mogę polecić produkt firmy oleofarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuwie
Arganowy stosowałam i dla mojej skóry tak średnio, ale wiem, że pomaga, zwłaszcza przy skórze suchej. Teraz zamówiłam konopny, bo bardzo dużo dobrego słyszałam, z tego sklepu https://www.konopnymarket.pl/. Stacjonarnie miałam problem z dostępnością, ale udało się przez neta. Polecany jest dla osób z trądzikiem, łuszczycą i azs, więc jeżeli ktoś ma takie problemy, to polecam popróbować. Fanką olejów jestem od dawna, szukam idealnego dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję stu procentowy olej arganowy polskiej marki ekamedica, kupuję w aptekach, więc dostanie go nie jest żadnym problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna kiper
Moja skóra jakoś nie toleruje olejku arganowego, okropne zaskórniki miałam na twarzy po nim. Teraz używam go na włosy i naprawdę świetnie się sprawdza. A co do twarzy to używam olejku avocado, przeważnie zamawiam go na ichemia tutaj możecie poczytać o zastosowaniu i innych ciekawostkach http://www.ichemia.pl/176,olej-avocado-kosmetyczny-100ml-bio-line.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×