Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

na dobry poczatek tego co i tak ma swoj koniec

Polecane posty

Gość nieprawdziwa z
to koniec? a kiedy ms bedzie wulgarny? to byla tylko reklama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Nie jesteś wulgarny MS to tylko złośliwość" - na złośliwość to trzeba sobie zasłużyć. I wzbuddać we mnie jakiekolwiek uczucia, choćby obrzydzenia. Chwilowo czerpię satysfakcję z samego pisania, bo na zrozumienie moich słów nie liczę - do tego trzeba mieć jakąkolwiek inteligencję, choćby nawet intrygującą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs ale po co rozwijać? poczucie bycia nikim w necie--brak dystansu poczucie bycia kimś w necie--zatracenie się w wirtualnym świecie bycie sobą w necie--głupota jak nie zażył leków to co ja mu zrobię?>niech walczy o bycie kimś w necie ja sobie poczytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zdejmujemy kaganiec w wirtualu i folgujemy sobie MS" - Ciebie nie stać na to nawet wirtualnie. Może kup słownik skoro masz braki w słownictwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czowiek bez jakiejkolwiek
inteigencji nie potrafi ułożyć słów w zdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami to staje się męczące
ciągłe odwoływanie się do mojej kondycji :) Poszukaj w pamięci, może coś Cię natchnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwa z
Czowiek bez jakiejkolwiek inteigencji nie potrafi ułożyć słów w zdania niech to bedzie podsumowanie brzmi tak doniosle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czowiek bez jakiejkolwiek inteigencji nie potrafi ułożyć słów w zdania" - teoretycznie sadzając nieskończoną ilość małp przy niezliczonej ilości maszyn do pisania to po jakimś czasie któraś napisze wszystkie dzieła Szekspira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ms.. ty sie tak nie unos.. sadze ,ze ta pomarancza ma do ciebie ogromna slabosc i to jej takie nietypowe zaloty... by nie powiedziec "konskie zaloty";P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:24 [zgłoś do usunięcia] Sami to staje się męczące ciągłe odwoływanie się do mojej kondycji Poszukaj w pamięci, może coś Cię natchnie trzeba bylo pisać tak bym się nie miała do czego przyczepić.! szkoda że topiku nie ma,bo było tego dużo.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmując ścieżkę rozważań
teoretycznych - dopuszczam także inny wariant :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ms.. ty sie tak nie unos.. sadze ,ze ta pomarancza ma do ciebie ogromna slabosc i to jej takie nietypowe zaloty... by nie powiedziec "konskie zaloty";P" - ależ proszę Cię.... unoszenie jest przyjemne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwa z
to po jakimś czasie któraś napisze wszystkie dzieła Szekspira po ilu wizytach w lesie ms szekspir zaczyna dyskusje z malpami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami o ile mogę sobie
przypomnieć, odwoływanie się do mojego intelektu, była podstawy celem ataków. Przykro mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miło mi było porozmawiac z
Tobą MS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt Cię nie atakował tylko delikatnie sugerowano Ci ze przynudzasz i jesteś nieproszonym gościem. Więc na koncu zostałeś sam na topiku przy zgaszonym świetle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowo delikatny musisz
rozumieć Sami w dosyć oryginalny sposób :) Pamiętasz do czego nawiązuję :classic_cool: Do tych subtelnych, mile brzmiących słów wypowiedzianych przez Ciebie Sami :) Także :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ przecież Ci o to chodzi o wulgaryzmy wtedy czujesz się wygrany czyż nie?nie o to w tym wszystkim chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy małpy porzez wielokrotne
powtarzanie wersetów Szekspira będą w stanie nawiązać z nim rozmowę? Jak rozpoznać kto jest małpą a który to Szekspir?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie chodzi mi tylko
wulgaryzmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwa z
Jak rozpoznać kto jest małpą a który to Szekspir? po ilosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy malpa nie pisze wierszy
przez ograniczenia intelektualne czy może funkcjonalne? A może nie interesuje jej poezja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:38 [zgłoś do usunięcia] Czy małpy porzez wielokrotne powtarzanie wersetów Szekspira będą w stanie nawiązać z nim rozmowę? Jak rozpoznać kto jest małpą a który to Szekspir? przykro mi ze ode mnie się dowiadujesz ale ktoś musi Ci to napisać Szekspir nie żyje od dawna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami ja nawet nie mam
pewności czy Szekspir się urodził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×