Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

na dobry poczatek tego co i tak ma swoj koniec

Polecane posty

Nie pamiętasz? W ubiegłym miesiącu. SIedziałyśmy w ławce w parku. Był taki piękny dzień. Powiedziałaś mi o Szekspirze. Mówiłaś, że małpy przepisują jego wiersze. Pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem to dziękujemy za podnoszenie topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Lusiu. Kopernik była kobietą. Tak powiedzieli w telewizji. W ksiązce telefonicznej jest jej numer telefonu - "Kopernik Kobieta". Ona żyje Lusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale calusek powiedziała hasło i ikusia przyszła. A my mówimy hasło i ikusia nie przychodzi. Zimno mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu ale ja mam ciepłe buciki na nogach. O patrz. Nie mamy? Mamy? NIe mamy? Mamy? Otwieramy oczka. Zamykamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załóż koniecznie nauszniki, Lusiu. I ciepły szal. Bedziemy szły do śmietnika. Ikusia tak chce. I Lusia tak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu, zostawiam Cię tu samą. Pa dziecinko. Muszę lecieć. Tylko pamiętaj, żebyś zgasiła światło kiedy będziesz wychodziła. Ikusia zawsze tak robi a my robimy, tak jak ikisia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostanę tu sama. Nie boję się ślimaków. Nie boję się kosmitów. Nie boję się kosmitów. Nie boję się kosmitów. Nie boję się kosmitów. Nie boję się kosmitów. Nie boję się kosmitów. Nie boję się kosmitów. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za mdła kobietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×