Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
adzienka86

Jaka jest najlepsza marka wózka wielofunkcyjnego??

Polecane posty

szkoda,ze dopiero teraz sie o tym dowiedziałam, bo spacerowka bugaboo wyglada na solidniejsza....jedno jest pewne-nigdy wiecej kubelkowych spacerowek :D szwagierka zakochana jest w wozku casualplay,ale ja nie widze w nim nic nadzwyczajnego. jak dla mnie wygrywa maxi cosi mura,pozniej zastanawialabym sie nad bugaboo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam szczerze, że korzystam z wózka coneco toledo od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Mieszkam w mieście i naprawdę idealnie się sprawdził. Zwrotny, zgrabny. Fakt, że na koszyku napisane do 2kg, ale tę normę przekraczałam zawsze i koszyk nadaljest na swoim miejscu. Zapsuł nam się hamulec. Mimo, że było już po gwarancji w serwisie naprawili za darmo i w dodatku na poczekaniu... powiedzieli, że dbają o klientów - wileki plus dla firmy:) Za 1,5 miesiąca będe znów mamą więc nasz wózek będzie służył córeczce. Życzę dobrego wyboru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam bugaboo jest swietny lekki zakreca w miejscu ma doskonała amortyzacje kosztował duuużo ale warto ja też mieszkam na 4 bez windy i ciezar był dla mnie bardzo wazny ale liczy sie tez bezpieczenstwo i wygoda.super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem wózek maxi cosi mura jest fajny ale cięższy od bugaboo o 5 kg. nie ma to zadnego znaczenia dla mieszkanek parteru lub niskiego budownictwa ale gdy ktos mieszka na wyzszej kondygnacji bez windy to waga ma wielkie znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mamuśka
Ja tam proponuję wózek firmy stokke xplory, drogi co prawda ale super, http://www.stokke.com/pl-pl/ szczególnie wygodny dla wysokich osób i dzieciaczek może siedzieć wysoko w zasięgu wzroku, dla mnie zmorą było schylanie się do wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumia
mam bugaboo sprowadzony ze stanów za 3000zł w polsce był drozszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peme
JEżeli ktoś poluję na murę od maxi cosi to na allegro sa modele z rocznika 2008 w promocyjnych cenach, co prawda kolory nie za specjalne ale jednak nie kolor sie liczy a funkcjonalność, ja ostatecznie zdecydowałam się na murę ale od bebe confort i jestem bardzo zadowolona, gondola windoo jest troche mala ale dzidzia rodzi sie na wiosne wiec nie powinno być kłopotów, wózeczek nie jest lekki ale stelaz planuje zostawiac w wózkowni wiec tylko z gondolką na góre:) fotelik tez od bebe confort bardzo dobrze wypada w testach. Czasem lepiej zainwestowac w drozszy wózek bo mozna go potem sprzedac sama polowałam na uzywana mure maxi cosi albo bebe conf ale w moim miescie w hurtowni wystawili mój wózek w promocyjnej cenie i kupiłam cały kpl ok 2500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym takiego juz
nie kupila. Co ztego ze ma w sobie najczesiej 3 funkcje jak ciezkie to cholerstwo jak nie wiem. Nie ma mowy zebo go samej wnisc do autobusu . MOj wazy 14kg :O i bardzo zaluje ze go kupilam . Mam "lux baby star, witpol" , PORAZKA. Nikomu nie polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym takiego juz
matko ale wy macie hajsu... ja bym ie wydala na wozek 2500 albo 3000zl . No chyba jak bym zarabiala miesiecznie jakies 12000zl. Nawet wtedy bym sie zastanawiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2,5 tys to troche dla mnie za duzo. Maksymalnie na wozek planujemy wydac 1200-1300 zl. Ogladalismy ostatnio z mezem espiro adex i nawet nam sie podobal i fajnie sie prowadzil. Ja zastanawiam sie te nad https://ssl.allegro.pl/item872510751_mikado_48kolorow_4_modele_super_gratisy.html Ten czarny w kwaiatuszki jak marzenie :) Ciekawa jestem tylko jak wyglada na zywo i jak sie sprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam jedo pati rewelacyjny wózek.gondola ogromna moj synek do roku z niej korzystał, spacerówka obszerna bez trudu zima można założyć gruby spiworek i dziecko nie siedzi jak na kawałku kija. Wady ma dwie brak skretnych kół i troszke waży ale goraco polecam. Ogromna zaleta jest cena wózka ok 700 zł http://www.jedo.pl/2009/index.html Drugi wózek jaki miałam to mutsy urban roder tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia77
dziewczyny jestem mama dwojki maluchow i za kazdym razem mialam ten sam problem z wyborem wozka.Najmlodszy synus ma 3 latka i jak tylko dowiedzialam sie o ciazy to juz zaczelam myslec o wozku i wybor padl na CHICCO.ach myslalam ze wloska firma to i dobra i naprawde solidna i najlepsza.Otoz drogie mamy,odradzam zakup wozka tejze firmy malo tego kolko odpadlo mi podczas gdy wozek byl na gwarancji i juz byl problem poniewaz sklep nie chcial przyjac wozka tylko kazal mi jechac do serwisu a w umowie jest zupelnie co innego napisane.Tandeta,tandeta i jeszcze raz tandeta.Naprawilam ten wozek ale byla wielka afera bo w wawie jest jeden serwis naprawczy wiec same rozumiecie.Co do wozka to gondolka moze fajna ale waska wiec nie wygodna,spacerowka....pozostawia wiele do zyczenia dodam ze zaplacilam ponad 2500zl za ten wozeczek.Fakt ze sluzy mi do tej pory ale tylko dlatego ze szkoda mi go poprostu wyzucic bo i tak musialabym kupic jakas parasolke wiec dojezdzimy nim do konca i do kosza. NIE KUPUJCIE CHICCO BO NIE MA WIEKSZEGO BUBLA do tego ciezki acha jedynym plusem tego wozka jak dla mnie jest to ze fajnie sie sklada bo w parasolke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie jedo służy od 3 lat i nie było z nim żadnych problemów tepicerke można w całości zdjąć i wyprać w pralce i cały czas wygląda świetnie. Ogromnym plusem jest przekładana raczka która umożliwia zmianę w każdej chwili bez konieczności wyciągania dziecka, przydaje sie w wietrzne dni. W mutsy juz trzeba przełożyć siedzisko lub cała gondole zeby uzyskać ten sam efekt. Musisz wiedziec czego wymagasz od danego wózka. Jeśli masz go wnosić do mieszkania na przykład to napewno waga bedzie miała znaczenie. Skrętne koła tez sie czasem przydają szczególnie w sklepach, pompowane koła sa świetne i w mieście i w lesie sprawdzaja sie zawsze. Dla mnie ważna była wielkość gondoli gdyż dzisiaj sa one tak małe ze niektóre dzieci mieszczą sie w nich tylko do 5 miesiecy nawet krócej, Pati jest w tym naprawdę rewelacyjna, koleżanka miała ma roana marite też gondola była spora. Dla mnie przekładana raczka miała duze znaczenie, amortyzacja wózka też. najlepiej zacznij od tego gdzie bedziesz z tego wózka korzystać tylko miasto czy raczej wieś jakies lasy polne drogi, czy wymagasz od wózka zeby miał możliwość wpinania fotelika samochodowego, rozmiary (w zależności od samochodu ktorym ewentualnie bedziesz dany wózek transportować). jest mnóstwo takich rzeczy a kazda z nas ma inne wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quinny Buzz !!!
Najlepszy, wytrzymaly, lekki i wielofunkcyjny,1,5 roku go juz uzywam i nie zamienilabym go na inny... nie sluchaj tych idiotek co opowiadaja bzdury nigdy nawet nie widzac go w realu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam Ci x-lander
Najlepszym wóżkiem wielofunkcyjnym dla mnie jest x-lander! Po pierwsze polski, po drugie nie odbiega jakością od bardoz drogich wózków zagranicznych, po trzeci momentami są nawet dużo lepsze! My z naszym xq byliśmy juz w chorwacji, teraz wybieramy sie do portugali, i jade nie majac duszy na ramieniu ze bede musial dal dziecka wozka nowego gdzies szukac! Z tego co widze teraz to kazda kolekcja jest lepsza, ale mo model z 2009 roku tez jest bezawaryjny i sie super sprawdza. Jezdziłam gondola, jezdzilam spacerowka i kazdy z tych wózków moge polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaden Quinny ani inne cudo
tylko najwytrzymalsze, najpraktycznie i praktycznie nie do zdarcia sa 3 marki: Emmaljunga, Teutonia i Bugaboo. Inne tylko nadrabiaja futurystycznym wygladem, ale zyt wiele dzieci nie powoza. Zazwyczaj dwoje i wozek zszargany, a te 3 wymione spokojnie po kilkoro. Mozna je dziedziczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy wózek byleby nie QUINNY BUZZ. Masakra. Zakupiłam go w Anglii myślałam, że cena wiąże się z jakością. Niestety pomyliłam się. Wogle nie nadaję się na Polskie drogi.. Koszyk na zakupy b. mały, koła szwankują itp. Jedyną zaletą tego wózka jest jedynie jego wygląd. Sama zastanawiam się nad kupnem spacerówki tylko narazie nie wiem jakiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie najlepszy
wózek wielofunkcyjny to navington caravel. Po pierwsze jest klasycznym wózkiem czterokołowym, który jest naprawdę bardzo zwrotny, a do tego można w nim bujać dziecko. Po drugie jest pięknie zrobiony, bezpieczny, gondola duża, spacerówka wygodna, a na ramie można spokojnie zapiąć fotelik. Składa się dobrze, ogólnie nie ma się za bardzo do czego przyczepić. Ważne to właśnie jak jeździ, no i czy potem się jako spacerówka sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam concorda neo- jak dla mnie super -odpowiada mi zarowno wizulanie jak i technicznie. Tylko cena niemała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam concorda neo- jak dla mnie super -odpowiada mi zarowno wizulanie jak i technicznie. Tylko cena niemała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole cadet
Ja mam navingtona cadeta. Jak na wózek wielofunkcyjny ktory nie kosztuej 5 tysięcy to jest super! Mogę polecić, bo jeździmy od stycznia i wózek sie sprawuje idealnie. A chyba największą zaletą jest to, że jest super spacerówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudka16x
tako jumper x- boski, duze pompowane kola, skretne kola, lekko sie prowadzi, niedrogi, jak dla mnie najlepszy wozek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam JANE SLALOM i też bardzo sobie chwalę, dobry wózek, solidnie wykonany, ma wszystkie potrzebne funkcje, dobre duże koła, hamulec i ogólnie wygodnie i dobrze mi się go prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatatata
ja mam jane nomad już 2 lata i jest super. Nic się w nim złego nie dzieje. Ogólnie sprawdza się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×