Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Grzaworok

dobre biuro rachunkowe w Warszawie

Polecane posty

Gość gość
Podzielam opinie na temat biura Qvestum. JEstem bardzo zadowolony! Dla zainteresowanych www.qvestum.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej poszukać biura rachunkowego w pobliżu zamieszkania albo siedziby firmy. Ja korzystam z usług M&M Księgi rachunkowe - www.ksiegi-rachunkowe.com Mogę polecić ich z czystym sumieniem, tak jak i mi ktoś ich wcześniej polecił. Mają dobrych księgowych, szeroki wybór usług księgowych i nie tylko. Organizują też darmowe konsultacje także polecam sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do zapoznania się z ofertą mBiuro i usługą mKsięgowość, która łączy w sobie tradycyjną i internetową księgowość. http://mbiuro.com/ksiegowosc/co-wyroznia-mksiegowosc/ Oferta jest bardzo elastyczna, dopasowana do indywidualnych potrzeb. Co więcej ceny są naprawdę niskie, a kadra bardzo profesjonalna i zaangażowana.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo cenię sobie usługi kancelarii księgowo - podatkowej Abacus https://www.adamus.net.pl/ , mieszczącą się na Ursynowie. Nie dość, że ich placówka mieści się obok naszej firmy to jednocześnie świadczą swoje usługi w niezwykle rzetelny i profesjonalny sposób. W pełni kontrolują nasze przychody i rozchody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omnispola
Gama! Gama Grabowskich :DSuper fajni ludzi i wszystko mi dobrze robią w papierkach :) Polecam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam_olik08
Ze swojej strony mogę szczerze polecić firmę http://bttp.pl. Działam z nimi już kilka miesięcy i współpraca przebiega bardzo pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam biuro Akro http://akro.waw.pl/ , mieszczące się na ulicy Nowogrodzkiej 49. W profesjonalny i rzetelny sposób zajmują się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, pełną obsługą płac a do tego rozliczeniem PIT. Sami byśmy sobie na pewno z tym nie poradzili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezkonkurencyjne biuro angis, nie ma lepszego, ja współpracuje już z nimi od 2 lat i mój mały biznes kręci się nadal i myśle że sklepik nie upadnie dzięki nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda biuro Grabowskich GAMA już się tutaj przewinęło ale dołożę tylko swoje 3 grosze bo naprawdę są profesjonalnym i rzetelnym biurem. Współpracuję z nimi już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona z ich usług. W końcu mam porządek w papierach a rozliczenia są na czas - udało im się zapanować nad chaosem, który sama stworzyłam więc chapeau bas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokratesik123
Jak najlepiej wybrać biuro księgowe dla swojej firmy? Na co zwrócić szczególną uwagę? Zapraszam na serię artykułów na blogu http://www.droga-do.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha83
Ja postawiłam na Batex i jestem zadowolona. To takie stare, rodzinne biuro rachunkowe na Mokotowie. Może nie poraża ultranowoczesnym wyglądem ale za to mają doświadczonych księgowych i kadrowe, którym można zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olijanka
Moja księgowość od 2 lat prowadzi TaxCare. Ostatnio poleciłam ich znajomej. Jest zadowolona bardzo, bo podpisała umowę za 99zł miesięcznie na księgowość i jeszcze dostała na 3 miesiące za darmo pakiet IT i prawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacul84
Ja polecam Goodwill Consulting, mają dobrych księgowych i doradcę podatkowego na miejscu. Pytajcie o Sylwię Grabowską albo Jakuba Orłowskiego :) www.goodwillconsulting.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulszulka92
Ja wolę online. Łatwiej mi ogarnąć sprawy firmy, bo sporo podróżuję i nie zawszę zdążę dojechać do biura na czas. Od kilku miesięcy z powodzeniem korzystamz tax care, mega wygoda, faktury przesyłam przez chmurę, za darmo i bez limitów. Ksiegowa ma wszystko na miejscu, rozlicza na czas i w papierach mam porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratka689
Ja korzystam z usług biura Gama na Myśliborskiej, już kope czasu. Prowadzą mi księgowość firmy, chwalę sobie ich zaangażowanie i nieomylność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam http://horizonfinance.pl/. Prowadzą firmowa księgowość w sposób bezbłędny, sprawny i zgodny z najnowszymi standardami oraz zawsze aktualnymi przepisami i normami. Mnie jeszcze nigdy nie zawiedli, śmiało polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy prowadzi się własną firmę to znalezienie odpowiedniego biura rachunkowego, które zadba o nasze finanse jest bardzo ważne. Mi na szczęście udało się znaleźć firmę http://www.delta.waw.pl/ Ich siedziba znajduje się w Raszynie pod Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnei
Jak potrzebujecie dobrej księgowej, polecam https://www.adamus.net.pl/. Kompleksowa oferta i rozsądne ceny. Załatwiają dla mnie od roku różne sprawy księgowe i przyznam szczerze, zę wszystko jest bardzo fajnie załatwione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełek Giemza
Warto pomyślec, tak jak powyżej wspominano, o Gamie prowadzonej przez Grabowskich. Sensowne biuro, u nas nie było nigdy problemów z fakturami, no chyba że z naszej strony. I z tego co wiem prowadzą sporo różnych biznesów, wiec dość duza elastyczność w usługach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WitoldPanczyk

Też polecam Biuro Gama - jest bardzo sprawne, są naprawdę porządni. Do tego koszty prowadzenia księgowości nie są duże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia

Również mogę polecić P. Grabowską i jej Gamę - biuro któremu można zaufać i już nieraz pomogli mi się ratować z trudnych sytuacji! Naprawdę rzetelni w swojej pracy i terminowi, a to chyba najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastacja

Ja ze swojej strony też mogę polecić biuro rachunkowe p. Jadwigi Adamus z Warszawy. Niedawno wykonali dla mnie kilka rozliczeń i jestem bardzo zadowolona z poziomu obsługi. Fachowo i na czas. Same panie księgowe bardzo uprzejme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Warszawy polecam biuro rachunkowe EZ TAX, zajmują się u mnie całą księgowością, rozliczeniami w zakresie podatku VAT, prowadzeniem ewidencji, sporządzaniem deklaracji w przedsiębiorstwie liczącym ponad 50 osób. Wszystkie rozliczenia mam na czas. Otrzymuję też wszelkie potrzebne informacje dotyczące nowych spraw podatkowo-księgowych

 

Kontakt: 

EZ TAX Sp. z o.o. 

ul.Calineczki 43 (Białołęka) 

03-289 Warszawa 

Tel: +48 500 176 251 

E-mail: biuro@eztax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadziksaa

Również polecam biuro Abacus p. Jadwigi Adamus z ul. Lanciego. Współpracuję z nimi od pół roku i naprawdę wszystko jest okej. Rozliczenia firmowe mam zrobione na czas, dokładnie, tak jak potrzeba i do tego miła obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekjacercki

Moim skromnym zdaniem, o wiele lepszym rozwiązaniem pozostaje skorzystanie z możliwości, jakie oferują specjaliści z Cube Account https://cube-account.pl . Współpracuję z nimi od dłuższego czasu i nie mam do tej pory żadnych zastrzeżeń. Doskonały kontakt i perfekcyjne wykonywanie swoich zadań, to bez cienia wątpliwości jedne z największych atutów firmy Cube Account. Jeśli zatem poszukujecie osób tego typu do współpracy, dobrym pomysłem będzie skontaktowanie się z nimi! :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama

ja początkowo księgowość prowadziłam sama ale potem zwyczajnie zaczęło mi brakować na to czasu, teraz kwestie księgowe powierzam biuru rachunkowemu gama z Warszawy i bardzo profesjonalnie to wygląda ze strony ich zespołu, terminowo, w sensownych kwotach więc nie ma co się samemu szarpać z księgowością bo to straszny pożeracz czasu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdriannaL

Ja polecam z ul. Lanciego biuro Abacus. Bardzo dobrze się z nimi współpracuje. Rozliczenia sa dokładne, na czas itd. Jak ktoś prowadzi firmę, albo potrzebuje jakieś usługi księgowe, warto się skontaktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×