Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stradivariuska

zapach w sklepach stradivarius

Polecane posty

Gość stradivariuska

Mam absolutną słabość do zapachu z tego sklepu! Podobno produkują go specjalnie dla tego sklepu ale wiem że jest taki perfum który pachnie bardzo podobnie. Tylko nie wiem jak się nazywa! Ktoś kojarzy może? Błagam, muszę go mieeeeeć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stradivariuska
naprawdę nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zauważyłam żeby tam pachni
ało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stradivariuska
no nie wiem, może nie wszędzie.. na pewno w Krakowie i w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo kojarze zapach
i tez bym chciala wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Faktycznie - zapach w tym sklepie jest bardzo fajny. Lubię sobie czasami wejść do tego sklepu, nawet nic nie kupić, tylko tak po prostu połazić i poczuć ten zapach. Niestety - nie wiem jak się nazywa, ani gdzie można go kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i życie toczy się dalej
ja też lubię połazić tam dla samego zapachu. I faktycznie jest on podobny do męskich perfum, w chwili wolnej poszukam w perfumerii co to za zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stradiva
dziewczyny to jest zapach zblizony to perfum CK one ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majordomuska
Faktycznie zapach w tym sklepie jest mocno charakterystyczny... Czasem bywa drazniacy... Nie wiem w jakim celu tak "perfumuja" ten sklep...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemin
bzdura to żaden CK ONE, to zapach Christophera Laudamiela wcale nei jest stwrorzony specjalnie dla Stradivariusa tylko podrobiony od innej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djaaana
ostatnio moja kuzynka wypsikała się swoim perfum a ja chodziłam za nią i wiedziałam że skądś znam ten zapach :) CK - ONE SUMMER [zielono niebieska buteleczka] pachnie baaaardzo podobnie do zapachu z stradivariusa, sama już zamówiłam perfum i czekam na paczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menewren
ja mam pytanie czy to jest ck one w zielono - niebieskiej buteleczce ( zapach 2006) czy CK one w niebieskiej buteleczce z zielonym napisem ( zapach 2009) . Bardzo porszę o odpowiedż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menewren
a i jeszcze kwestia korka ck one summer 2006 - zółty korek , ckone summer 2009 - niebieskie korek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurak
Też mi się tak wydaje:) Już dawno zwróciłam uwagę na ten zapach:) Jest naprawdę fajny. Jakoś tak jest,że mimo iż nie podobają mi się szczególnie ubrania w tym sklepie ale często tam wchodzę:) Podoba mi sie tam i dobrze się tam czuje. To niesamowite jak zapach jest ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagusiaaa
zapach w sklepie to Christophera Laudamiela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widzę słowo PERFUM
to szlag mnie od razu trafia!!!! PERFUMY - zapamiętać raz na zawsze!!! A wracając do tematu - raz na 3 miesiące przyjeżdża facet z Chorwacji i wlewa do systemu klimatyzacji tego sklepu specjalną mieszankę perfum. Nie ma ich w ogóle w sprzedaży. Wiem, ponieważ spytałam u źródła, bo też bardzo podoba mi się ten zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaa
Dziewczyny a wiecie co rozpylają w Zarze? Ten zapach jest cudowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stradiiii
ostatnio byłam w stradi i widziałam butelkę STRADIVARIOUS PERFUME (duża, plastikowa), właśnie sprzedawca pryskał nią ubrania, więc podejrzewam że jest on specjalnie produkowany dla stradii ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w plazie jest na pewno
a mnie ten zapach wyjątkowo działa na nerwy. pracowałam w centrum handlowym, mój sklep akurat położony był niedaleko Stradivariusa i ilekroć szłam do toalety ten ich zapach uderzał mnie po nozdrzach. okropność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olvvvina
Ja bardzo lubie takie zapachy sklepowe ,bo zwyjle pachna tak ładnie ze zachecaja do tego zeby w takim sklepie zostac.Jak pytałam kiedys w Arkadii w jakimś sklepie to powiedzieli mi ze to lawenda Ambi Pur Freshelle.No i kupiłam do domu i rzeczywiscie tak ładnie mi pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan :)
witam..co do tego zapachu..jest produkowany specjalnie w Hiszpani dla tego sklepu przychodzi w plastikowych butelkach bez żadnych napisów i znaków..jednakże jest bardzo podobny ale to bardzo podobny zapach męski..:) można go kupić tylko w USA i Londynie..i ja ten zapach mam kupiłem jest nie samowity działa nie samowicie na zmysły kobiet ja go Mam ale nie powiem..:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie przyszło by mi
do głowy te sklepowe zapachy nazywać "zapachami" - dla mnie to zwykły smród :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie to wkurza i odstrasza
a szczególnie niby młodzieżowa muzyka w sklepach puszczana tak głośno że myśli nie słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo to prawda, że stradivarius ma swój charakterystyczny zapach, widzę, że to nie tylko mój wymysł :P gdy powiedziałam o tym mojemu chłopakowi to popukał się w czoło, no ale on nie bywa zbyt częstym gościem tego sklepu więc mógł nie zwrócić uwagi po prostu ;) Ale fakt, jest charakterystyczny, jak dla mnie momentami drażniący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA nie dostaje kosza, on
hehe ja tez to zauwazylam, i w olsztynie i w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten zapach to Anti Tabac. Można kupić w rossmanie (zielona buteleczka) perfumy do kominka ok.13zł rozcieńczyć z wodą i popsikać np. firanki albo dodać parę kropel do wody do mycia podłogi lub dodać parę kropel do worka w odkurzaczu. Sprawdzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×