Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julkowa

Waga i wzrost dwulatka

Polecane posty

Gość Julkowa

Drogie mamy, bardzo Was proszę, napiszcie, ile ważą i jaki mają wzrost Wasze dwuletnie dzieci. Martwię się, że moja córeczka jest za chuda. Pomimo dobrego apetytu jest taka szczuplutka, że wszystkie kosteczki widać :(. Ma 90 cm wzrostu i waży tylko 12300. Mając 13 miesięcy ważyła 10900, czyli przez prawie rok przytyła tylko 1,40 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synek ma 2 latka i 2 miesiące waży 13,5 kg i ok. 90 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaa789
moja ma ok 95cm a waży ok13kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bilansie 2 latkta 14 kg i chyba 98 teraz ma 2, 5 msc wazy 15, 5 a wzrost chyba 100 ale nie wiem dokładnie zrób badania moj jest szcupły mimo ze je bardzo duzo ale wiem ze dzieci z grionkowcem tak maja jedza a sa chude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luxurylife
Witam. Mam na sprzedaż oryginalne perfumy takich firma jak Lacoste, Chanel, Calvin Klein, DG, DKNY, Carolina Herrera, Givenchy, Paco Rabanne, Versace, Hugo Boss, Armani, Kenzo. Posiadam zarówno męskie jak i damskie zapachy. Możliwość sprzedaży przez allegro. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać w tym wątku, lub gg: 1467750 email: luxurylife@o2.pl link do jednej z aukcji allegro: http://allegro.pl/item894415480_chanel_coco_ mademoiselle_edp_100ml_nowe_bcm.html Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkowa
tilli-tilli, jedynie Twoja córeczka jest podobna wzrostem i wagą do mojej :). Reszta dzieciaczków waży znacznie więcej. Zobaczę, co mi powie lekarka na bilansie dwulatka, to już za niecały miesiąc. tilli, a czy Twoja córcia jest niejadkiem, czy tak, jak moja, wcina dużo, a mimo to jest drobna? Chciałam też zapytać, ile razy dziennie Wasze dzieci robią kupę, bo moja 2-3 razy dziennie. Wydaje mi się to za często, jak na tak duże dziecko i tak myślę, że może ona czegoś nie przyswaja i stąd ta niska waga pomimo dobrego apetytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wzrostu to nie wiem ale 3-4 miesiace temu 87 cm a waga ok 11 kg. tez jak czytam ze dzieci ponad 100 cm i 14-15 kg to sie martwie ze moj to maluch jakis ale wg. lekarki wzrost ma normalny a co do wagi to jedna ciagle przezywa ze za malo przybiera a druga mowi ze to normalne bo dzieci sie robia wybredne i biegaja caly czas. ale moj to niejadek, chociaz miewa dni ze zje nawet sporo (niestety dosc rzadko takie miewa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm i wyglada na to ze moj najmniej wazy :O chociaz mam nadzieje ze teraz troche przybral bo mam wrazenie ze mu sie policzki zaokraglily. na poczatku marca pojdziemy na bilans 2 latka to zobaczymy ile podrosl i przybral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julkowa - hmm co do jedzenia to moja jest owszem - wybrednioch :) ale nie powiedzialabym ze malo je je natomiast bardzo zdrowo, ale to sobie sama wybiera potrafi caly dzien na owocach i warzywach przejechac np. na sniadanie gruszke, potem banana , kromke chleba i papryke, ogorka itd nigdy nie jadla zadnych kaszek (placze i wrzeszczy na widok kaszki ;)) lubi pic mleko i pije bardzo duzo wody czy herbatek srednio 1.5l) generalnie ja sie totalnie nie przejmuje jej waga ma dni kiedy nic nie chce - ja jej nigdy nie zmuszam zawsze sie jej pytam czy jest glodna, robie jej jedzonko ale jak mowi ze nie - to nie :) zabieram jest bardzo ruchliwym dzieckiem z mega motorkiem w tylku, nie placze i spi ladnie w nocy wiec czemu mialabym sie martwic ?:) kupke robi srednio raz na dzien albo raz na 2 dni :) Klusia :D heja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkowa
kluska_serowa, moja mała też jest bardzo ruchliwa, ciągle w biegu, to pewnie też ma wpływ na wagę naszych dzieci. Twój synuś jest młodszy od mojej małej, córcia jest z początku lutego, a Twój Sebastianek, jak widzę w stopce z samego końca. Mojej nic się nie zaokrągla, buzię też ma taką malutką i chudziutką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkowa
tilli, moja też taka z motorkiem w tyłku :D. Też mi nie wygląda na chorą, wesoła, dokazuje cały dzień, a w nocy też bardzo ładnie śpi. Zasypia o 18.30 i śpi do 7 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska Tilli Dziewczyny, zamiast się zamartwiać wzrostem i wagą dzieciaczków, spójrzcie w siatkę centylową. Przecież wasze dzieciaczki są jak najbardziej w normie. Igor ma 93cm i waży 13 kg. Wzrostem jest rzeczywiście wysoki bo powyżej 90 centyla, a wagą w okolicach 50centyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia ma 2 lata i 8 miesięcy i waży 12,5 i ma 98 cm. Pediatra stwierdził że wszystko jest w jak w najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glogowianka z glogowa
moja corka ma 19 miesiecy 90 cm wzrostu, jest szczupla a wazy 13 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
moja corka ( wczesniak z 31 tyg) na bilansie 2 latka wazyla ponad 11 kg i 90 cm wzrostu. Lekarz powiedzial, że waga i wzrost oki a wg tabeli wahg na a 70 centli a wzrost 90 , dziwię sie z ta waga ,że wg tabeli jest oki bo Corka jest za chuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chciałam też zapytać, ile razy dziennie Wasze dzieci robią kupę, bo moja 2-3 razy dziennie. Wydaje mi się to za często, jak na tak duże dziecko i tak myślę, że może ona czegoś nie przyswaja i stąd ta niska waga pomimo dobrego apetytu. " moj jak ma apetyt(bo to roznie z nim bywa sa momenty,ze ciagle jest glody a sa momenty,ze zamienia sie na chwile w niejadka)to robi nawet do czterech kup dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×