Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

frufru-> ceratowe :D:D dobre ja na opisy patrzę dopiero jak się zdecyduje na zakup bo takie bzdury zazwyczaj sprzedający że nie chce mi się czytać. nie mam zamiaru kupować u tej osoby bo znalazłam na necie ceny ich w deezee i są niższe o jakieś 40 zł. ogólnie to w ogóle zastanawiam się teraz czy którekolwiek kupić przez to deezee bo oczytałam się tyle fatalnych opinii o tym sklepie na necie więc nie wiem czy ryzykować. coraz bardziej skłaniam się do różowych/czerwonych:P(wasza zasługa:P) nie wiem dlaczego ludzie opisując towar na allegro nie będą bardziej szczegółowi. tylko w opisach jest super modna, olśniewająca itp.lub ostatni hit modowy którego zazwyczaj nie przypominają. tak jak ty napisałaś gladiatorki pól roku temu co drugie sandały były tak opisane. w interesie samych sprzedających było by podać markę, kolor, materiał, fason i rozmiar w tytule aukcji. często szukam konkretnego ciucha np. ostatnio chciałam znaleźć moherowy sweterek z szerokim golfem lub dekoltem łódka. oczywiście po wpisaniu tego tak w allegro nic nie znajdę tylko szukając po konkretnych firmach które wiem że w swojej ofercie miały coś takiego. a jak wpiszesz modna to miliardy wyników. kotek birmanski-> ja mam świra na punkcie szalonych butów. i już nauczyłam się na kafę ładnie nazywać je "oryginalnymi" jak mnie pojechano kilkakrotnie. Dlatego na mnie nie patrz pod kątem butów ja bym najchętniej nosiła jak najbardziej nienormalne. nawet pancerniaki Mcqueen wydają mi się ciekawe. nie wiem czy je kojarzycie? http://j.luxlux.pl/l1549/c820ea8b002b82bd4b4cecf8/224317.jpg Poza butami ja uwielbiam prostotę i nie trafie kolorów w ciuchach. mam właśnie otwartą szafę w pokoju (efekt rannego pośpiechu) i widzę że nie mam w niej ani jednego intensywnego koloru. to są 2 najbardziej intensywne kolory w mojej szafie to śliwkowy coś takiego: http://images34.fotosik.pl/9/bf3858e78efe1c3e.jpg i taki szmaragd: http://www.stylistka.pl/img/artykul/2500/jesien-zima-2009-2010-szmaragdowa-melancholia_23351_2.jpg poza tym same naturalne kolory: beże, szarości, czerń, granaty. żadnych falbanek, wzorków (jedynie paski), kwiatków, kokardek, błyszczących bajerów. wszytko jet jak najbardziej minimalistyczne w formie. (no może parę wyjątków się znajdzie :P). kocham proste ciuchy:) z butów najbardziej podobają mi się lakierki. pierwsze są ładne ale postawiła bym na 2. podoba mi się nie regularne wykończeni u góry(?) nie wiem jak to inaczej określić. chodzi mi o to że na pięcie są wyżej i wcięcie do szpica jak noga chodzi do obcasa. nie wiem czy mnie zrozumiałaś. frufru-> no niektóre na liście wiki są dziwnie zdefiniowane:P lejdi -> pasuje mi morski do brązowego. dla mnie to takie delikatne połączenie. mi mała -> właśnie z rurkami wyglądają cudnie, z szwedami też ale do spódnic czy sukienek mi nie grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edssu 93
Czy wy laski szalejecie na punkcie sukienek tulipanow ?moim zdaniem sa boskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki nibys :) chyba zaryzykuje :) podobają mi się spódnice- tulipany ale na wieszaku lub na kimś, ja wyglądam w nich jakbym miała wielką dupe i biodra- chociaż mam obie te rzeczy malutkie hm... nie wiem czemu tak jst chyba kwestia ogólych proporcji i budowy ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edssu 93-> średnio. jakoś nie przekonały mnie jedynie w wersji dzianinowej zastanawiam się nad zakupem o takiej: http://www.allegro.pl/item964635257_vila_sukienka_niebieska_dopasowana_s.html Lejdi -> a to dziwne ale czasem tak bywa. ogólnie tulipany to dość bezpieczny krój nawet jak ktoś ma za dużo w tyłku lub w brzuchu to zamaskują co trzeba:P tylko nie koniecznie dla niskich trzeba zawsze ubrać obcasy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdi-> gdzieś w jakimś topiku na kafę czytałam niezbyt dobrą opinie o tych torebkach. z wyglądu są urocze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam na tym samym :P coś, że trzeba do niej napchać rzeczy ale to chyba nie problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdi -> żaden:P jak mam małą torebkę to tak napakowaną że nie mogę jej zapiąć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm tylko napisali ze jest cienka i malo wytrzymala hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te worki z atmosphere
Ja o nich pisałam. Sa urocze ale byle jakie. Ten pokazany wzór jest w promocji i kosztuje całego funta. Sa bez podszewki, cieniutkie wobec tego na pusto wyglądają jak kawałek szmatki. Nie napchasz tam niczego ciężkiego bo są takiej sobie jakości a sztucznie wypychać szalami to pomysł średni. Mam takie dwa bo bezpośrednio w atmosphere kupić generalnie się opłaca.Za cenę z allegro raczej bym nie kupiła. Czasem porządniejsze są gratis w gazetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te worki z atmosphere
Kwiecista, te torby to już zupełnie co innego więc nie ma sensu sugerować się podobnym wzornictwem i tą samą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
nie no te worki są z materiału a te torby z jakiegoś tworzywa ale całkiem fajnie na żywo wyglądają, chciałam tylko pokazać jaką ja sobie kupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogliby na w pl primarka otworzyć:P była bym częstą bywalczynią bo czasem jak coś jest super modne to chciałabym mieć. tylko do jakieś jednej kompozycji a niezbyt opłaca się inwestować pieniądze w coś co rzadko będę nosić i przeleży w szafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
no przydałby się primark na miejscu :) ale ty nibys i tak nie masz co narzekać ja to nawet h&m nie mam :( tylko orsay i reserved ale ciuchy w tych sklepach kompletnie mi nie pasują czasem tylko w orsayu coś znajdę ale to naprawdę sporadycznie. Moich facetów za to ubieram głównie w reserved szczególnie dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys-kojarze te mcqueenowskie kopyta i jak dla mnie to sa po prostu przesadzone do noszenia na codzien.Na pokaz,jako ciekawostka,owszem,ale do noszenia-zdecydowanie nie.Jechania po kims tylko za to,ze ma inny gust,nie rozumiem.Przeciez wystarczy tylko powiedziec "nie w moim guscie/nie podobami sie" i tyle. Co do opisow na all,to wydaje mi sie,ze do wiekszosci ludzie bardziej trafia "olsniewajacy",niz konkretny opis:D,i tak 99% ciuchow na allegro jest "olsniewajaca i supermodna",bez wdawania sie w zbedne szczegoly;) Ja,oprocz ulubionej czerni,mam w szafie ciuchy w bardziej intensywnych kolorach-znajdzie sie kilka czerwonych,intensywnie sliwkowych,niebieskich,a nawet kilka zoltych bluzek.Bez wzorow (no ok,mam kilka wzorzystych rzeczy,ale niekontrastowe,stonowane i delikatne).Buty lubie takie,zeby do wszystkiego-lub prawie wszystkiego-pasowaly:) Stroj urozmaicam kolczykami,szalikami,torebkami.W bezach wygladam okropnie nudno,wiec ich nie nosze. lejdi-Hmm,jesli ten morski jest taki ciemniejszy,to ciemny braz bedzie ok z tym,ze ja wybralabym w zimniejszym odcieniu-gorzka czekolade.Oprocz tego zestawilabym morski z czarnym,grafitowym i ciemna sliwka jako wariant bardziej szalony. edssu-nie jestem wielka fanka spodnic i sukienek tulipanowych-mam wrazenie,ze deformuja sylwetke. nibys-kolor sukienki piekny,kroj-nie bardzo,ale ja za tulipanami nie przepadam:P Wlasnie przyszla moja urodzinowa torebka,ktora wybral maz.Jest piekna-z mieciutkiej skorki,porzadna,kolor jest super.Wyglada 100 razy lepiej,niz na zdjeciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiecista sukienka-> narzekanie choroba narodowa polaków na coś muszę:P brakuje mi kilku sklepów na miejscu bo jestem ich wielką fanką:P Masz reserved i orsay to i tak fajnie. Tam gdzie mieszkają moi rodzice (więc ja mieszkałam do 18) nawet tego nie ma wszystkie zakupy robiłam wyjazdowo:P tak jak pisałam jak coś wybierzesz na allegro z h&m daj znać a kupie ci i wyśle bo te allegrowe marże... kotek birmanski -> patrząc na moje buty to nie mam żadnych klasycznych ani co najwyżej normalne. albo kolor albo materiał albo obcas coś zawsze jest "dziwnego". tych mcqueena też nie odważyła bym się założyć ale tylko dlatego że muszę jednak chodzić w nich a nie tylko wyglądać:P ty urozmaicasz biżuterią ja butami:P złoty też uwielbiam gdzieś zagubił się w tych kremowych i beżach:P kupiłam malinową bluzkę właśnie mam zamiar ją sprzedać na allegro bo nie założyłam ani razu. oduczyłam się kupować kolory bo ich nie nosze jedynie jakąś bokserkę i to do biegania lub ćwiczeń. mimo że czasem biorę coś w intensywnym kolorze mierze i podoba mi się nie kupuje bo znów będzie leżeć. akurat sukienkę rozważam białą tylko ta znalazłam na szybko. ogólnie to tylko była taka prezentacja jaką w tulipanie bym kupiła jeśli już maiła bym kupić bo jakoś szczególnie mi się nie podobają. mi mała -. to lejdi wklejała torebkę ja sobie tylko pozwoliłam na taką dygresje o tym że kupiła bym kwiecistą bo uważam że są uroczę tylko w moim przypadku to będzie zakup na jeden raz więc bez sensu. ale mam pytanie ile kosztują ta sukienka: http://www.allegro.pl/item969612810_atmosphere_floral_38_m.html#gallery bo chce wiedzieć ile mam zapłacić na allegro za nią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała- to ja pisałam :) naprawdę mogłabyś?? mam nadzieję, że będziesz jutro na kafe i się dogadamy :) podam Ci wtedy maila, żeby nie na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra nie ma go w stopce ale mi mala kliknij na moj profil to go zobaczysz :) buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała-> dzięki:) ja też szukam kapy a raczej narzuty bo mam łóżko którego ścielenie jest tak upierdliwe (sory za wyrażenie ale inaczej tego się nie da opisać) na razie mam kocyk ale trochę ponuro to wygląda dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, szukam czerwonej torebki, najlepiej nie świecącej się, bez żadnych ciężkich zdobień, jakąś prostą, i do sweterka i też do bluzy z kapturem, ale nie za 9,99zl z Allegro. może być w klimacie sportowym, ale wiecie, bez bijącego po oczach napisu PUMA! ;) szukalam jakichs zdjec w necie ale same eleganckie sie pojawiaja. no, moze cos w stylu: http://www.dorothyperkins.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=20&viewAllFlag=false&catalogId=20552&storeId=12552&categoryId=178019&parent_category_rn=155569&productId=1607940&langId=-1 http://www.topshop.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=20&viewAllFlag=false&catalogId=19551&storeId=12556&categoryId=169015&parent_category_rn=130031&productId=1626902&langId=-1 ale najchetniej na pasku bez tych krotkich uszu. koniecznie czerwień i tak do 150zł (wiec Prada odpada ;p ). Jakbyście widziały coś w tym stylu to będę wdzięczna za info. widzę, że lubicie modę więc może łatwiej Wam będzie na coś wpaść. ja też jeszcze poszukam w Złotych, może na coś trafie. i moje drugie pytanie... czy wg Was okulary np. z Promoda czy Springfielda sa lepsze jakościowo niż takie z H&M czy Orsay? Czy to jest wszystko jeden sort made in CHina i chodzi tu tylko o nazwe firmy? Bo chcialam jakies sunglasy, ale takie lepsiejsze, nie za 15zł (Orsay) ale też nie za 1400zł (nowa kolekcja Vision). Czy do 200zł kupie dobre okulary, które nie zepsują mi wzroku? No i żeby to nie były takie sportowe okulary, tylko takie muchowate ;) Z góry dzięki za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
torebka do bluzy z kapturem? kompletnie mi to nie pasuje, do bluzy to jak coś to jakiś plecaczek ale nie torebka no chyba że taka typowo sportowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam ci polecić torebki H&m, weszłam na neta i oto znalazłam... http://www.groszki.pl/groszki/1,95942,5124955,Torebki_H_M.html jak znajde to u nas to kupie chyba obie. a kuferek obowiazkowo :D a dla Ciebie: http://www.sportmaxx.pl/product-pol-451-TOREBKA-DAMSKA-NIKE-NA-RAMIE-mod-BA2014.html http://www.lajn.pl/Torebki,k191/Torebka-Billabong-Island-Satchell--true-red-,p1924.html http://www.twojetorebki.pl/product_info.php?products_id=321 w razie czego wiadomo - skopiowac adres, usunąc spację. moze byc któras? :) mi sie najbardziej podoba ta Billabong, ale trzeba z nią uwazać żeby nie przesłodzić. pierwsza jest ewidentnie sportowo-casualowa w stylu. okulary - ciężko powiedziec. w okularach najwazniejsze jest żeby miały warstwę filtrującą. a pewnośc tego mamy właściwie tylko kupując w salonach optycznych. ale z pewnością można znaleźc inne niż te za 1400 :D a osobiście to okulary kupuje takie jakie mi sie spodobaja. bywa że i od "chińczyków" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
fanatyczka - polecam okulary Bijou Brigitte. Ostatnio kupilam na promocji w Polsce za...50 zl. bardzo porzadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym linku z billabongi sa dwie spacje nawet do usunięcia :D "kwiecista sukienka - torebka do bluzy z kapturem? kompletnie mi to nie pasuje, do bluzy to jak coś to jakiś plecaczek ale nie torebka no chyba że taka typowo sportowa" popieram!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
często widuję dziewczyny właśnie bluza z kapturem, "adidasy" i torebka :) nie będę tego komentować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×