Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

Gość Edusiki
a mi jak kotek doradza to lepiej niz kolezanki heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mala- okazalo sie ze przesylka lezala na poczcie od ponad tygodnia!!!! moj durny listonosz nawet nie raczyl jej wziasc ze soba gdy roznosil poczte, tylko wrzucil mi awizo do skrzynki (patrzylam na date na awizo i razem z mama bylam wtedy caly dzien w domu!!!!) tylko ze na awizo napisal pierwsza litere imienia i nazwisko, a ze imie mojego taty i moje zaczyna sie na ta sama litere stwierdzil ze to napewno do niego cos przyszlo bo ja nie dostaje raczej przesylek :P no i zagarnal awizo nie mowiac mi o tym i zapomnial ze je ma, dopiero dzis odebral przesylke z poczty i ze zdziwniem oddal ja mi :) no najwazniejsze, ze jest, wszystko jest super!!! czekam wiec na mailu na reszte informacji zebym mogla przekazac ci kase :) bylam dzis w H&M i zdebialam, zrobili sezonowa obnizke!!! zakupilam dlugi fioletowy sweter na guziki za 40 zl i pasiasta spodnice za 20 zl!!! zapewne ta sama co masz anxi :) ostatnio kupilam jeszcze bluzki z "bufiastymi" rekawami, anxi prezenuje je na swoim bloggu- moje sa identyczne tylko jedna jes czarna a druga w bialo-czerwone paski nibys- juz kiedys kupilam sukienke o ktorej piszesz- tylko ze czarna, wtedy pasioakow nie bylo, ale nie wiem czy nie skusze sie jeszcze na pasiasta :P wogole jest tyle fajnych rzeczy w calkiem przyjemnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dupa z pizy ;( hlip hlip kwiecista sukienka -> byłam w 1 h&m i nie ma miętowego. pani w kasie miała pomalowane nim paznokcie. a w ogóle miętowym nazywacie bardziej niebieski zielony czy taki świeżo zielony: http://photos07.allegroimg.pl/photos/oryginal/928/96/30/928963008 http://stylio.pl/zdjecia/388/388335_l/mysterious/Mi%C4%99towy+lakier.jpg dla mnie zawsze miętowy był bardziej świeżo zielony. a inglot ma miętowy odcień byłam też w inglocie i zwróciłam uwagę ze był:) anxipanxi -> w krk to samo jak byłam wczoraj tez zostało ich bardzo mało i same wielkie rozmiary. rozeszły się jak świeże bułeczki :P z garden collection także wyłącznie duże rozmiary. kupiłam tylko okulary przeciwsłoneczne:) tylko 20 zł! a są super:) jeszcze 2 pary mi się podobały to chyba będzie pierwszy rok w którym łatwo uda mi się kupić okulary przeciw słoneczne:) jeszcze w croppie chciałam kupić ortalionową kurtkę przeciw deszczową w kolorze wściekło różowym ale niestety m;/ marzy mi się taka oczojebna ortalionowa lekka kurtka:) muszę wybrać się do mniej uczęszczanego h&mu bo wasze zakupy mnie strasznie zachęciły:) anxipanxi -> pokaż linka do tej złotej kurteczki bo jakoś ją przegapiłam na twoim blogu. od kilku lat poluje na złotą:) lejdi -> mój listonosz jest gorszy zostawia mi awiza w drzwiach zamiast w skrzynce i późnej znajduje je gdzieś na klatce o ile znajduje;/ strasznie podobają mi się dziewczyny w bluzkach z bufkami! genialne są :) niestety ja mam wąskie biodra i wyglądam jak bym miała wielkie ramiona w nich;/ Irvina-> to na pewno zara? nie widziałam ich w zarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to zara... i wlasnie sie dowiedzialam ze są jeszcze w zarze:) jupiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mi mala- pilnie poszukiwana torebka http://www.allegro.pl/item1000959570_torebka_kuferek_serce_primark_london_ramie_cekiny.html widzialas ja moze w primarku? sa jeszcze ???? bo nie wiem czy licytowac ta na allegro... torebka z moich marzen heheh :P nibys- ja mietowym nazywam oba te ktore pokazalas :D ale bardziej podba mi sie ten pierwszy i wlasnie takiego poszukuje, bylam w inglocie 2 tyg temu i wogole nie bylo takiego... jesli mowisz ze jest to musze sprawdic :D zapraszam do h&m w bonarce, naprawde rozmiarowka jest bogATA, przynajmniej tak mi sie wydaje, wbrew pozorom wcxale nie przewalaja sie tam tlumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys- to co napisalas z listonoszem to juz szczyt wszystkiego;/ rozumiem praca niezbyt przyjemna ale na boga skoro juz sie ktos jej podjal to do cholery moglby to robic profesjonalnie, to wiele nie kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
dla mnie miętowy to bardziej ten pierwszy co pokazałaś. w inglocie u mnie nie ma mietowego , kupiłam tam taki podobny ale jak się nim pomaluje paznokcie to kolor bardziej taki limonka niż miętowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zapomnialam zapytac, czemu d**a z pizy ???" no loty wstrzymane przeciez... chyba dlatego nie? bo poza tym mam nadzieje ze nic wiecej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminaa
hej,kiedys kliknelam tutaj,pewnie nie pamietacie :/ powiedzcie prosze co sadzicie o tego tupu kurtkach,krotkie,w kratke (ta co widzialam byla szara) szeroki sciagacz na dole. podobna bardzo do tej co wklejam. http://tiny.pl/hg8xn dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminaa
aaa i zapomnialam przede wszystkim ma bufki,tzn poszerza ramiona.ja jestem b. szczupla w talii,mam spory biust,jestem niewysoka 157.w pasie kurteczka jest super,ladnie podkresla talie (ma wiekszy sciagacz niz ta ktora wkleilam),ale nie wiem czy niskie osoby powinny nosisc bufki,tzn nie mam tego typu ciuchow i pewnie dlatego dziwnie sie czulam w tej kurteczce,podobala mi sie,ale nie wiem czy szerokie ramiona ktore mam w tej kurtce(nie pogrubiaja mnie) wygladaja przy niskim wzroscie ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze loty wstrzymane, ale nie wiem kied nibys miala leciec dokladnie wiec zapytalam czemu ja pamietam :) jesli ci sie podoba i jest w ci niej dobrze to czemu masz nie nosic, wedlug mnie wzrost do bufek nic nie ma, bardziej tak jak nibys pisala wyzej ze "nie ma bioder" i wyglada jakby miala szerokie ramiona, wiec ona np unika tego fasonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdi -> w gk widziałam ten bardziej morski/neibieski odcień. może nie nazywa się mięta albo tylko w opakowaniu wyglądał na miętowy a na próbniku jest niebieski. nie sprawdzałam rzuciłam tylko okiem bo nie przepadam za kosmetykami inglota. pędzle i akcesoria do makijażu kupuje w tej firmie bo są dużo tańsze niż innym. h&m w bonarce jest genialny niestety dla mnie to podróż przez całe miasto z przesiadka;/ wydaje mi się że w bonarce nie widać tłumu przez jej wielkość. mój listonosz to istna tragedia ale nie ma żadnej siły. prosiłam na poczcie żeby przekazać żeby awizo było w skrzynce. mnie nigdy nie ma w domu jeszcze mam pocztę czynną tylko w tygodniu więc odbieranie przesyłek to u mnie cała operacja logistyczna:P btw. pomieszałam przelewy na allegro i sprzedawcy zasypali mnie upomnieniami o w wpłaty. nie wiem jak to zrobiłam ale nie ma żadnych przelewów jeszcze opłaty także gdzieś poznikały nie mam pojęcia jak to się stało;/ z lotem jest jak mówi frufru miałam dziś lecieć. no cóż pech.. od samego początku wiatr w oczy widocznie nie była mi pisana Piza w tym tygodniu. jasminaa - osobiście taka kratka mi się nie podoba. ze względu na materiał wydaje mi się jakby był znoszony sprany. jesteś 1 cm wyższa ode mnie :P przy takim wzroście wszelkie zaburzenia proporcji nie są korzystne. ja mam to za przeproszeniem gdzieś:D rurki do trampek, kapelusz, wielka torba, alladynki, szwedy, rybaczki, luźne bluzki, grube sploty niby wszystko zaburza sylwetkę.e jestem niska i co z tego? jak chce wyglądać na wyższą zakładam szpile krótką sukienkę i juhu. jak ma mi być wygodnie i idę na spacer to rurki i trampki. a jak jest gorąco to szerokie lniane spodnie. a jak marzy mi się kapelusz to go kupuje:D sory za ten off top ale kiedyś na kafę radziłam niskim jak ja co jest fajne a co nie czym się kieruje kupując ciuchy. i jakoś wszyscy traktowali to jak żelazne reguły;/ dla mnie nic takiego nie istnieje:P teraz już na temat bufek. najbardziej pożądaną sylwetką wśród kobiet jest klepsydra. duże wcięcie w tali biodra proporcjonalne do ramion. przy bufkach nie jest ważny wzrost tylko proporcje ramion do bioder. przesadziłam z tymi wąskimi:P mojego tyłka nie można uznać za mały (o czym niektórzy lubią mi szczególnie przypominać:P ) tylko w moim wypadku ramiona są dokładnie wielkości bioder i jak tylko dodam cos do ramiomion to musże dodać do pupy bo wyglądam jak pudzian:P anxipanxi -> gdzie ją dopadłaś? szukam właśnie w tym stylu:P tylko że typowo złotej. takiej trochę tandetnej w stylu disco:D te w crropie kosztują obecnie 45 zł. kolor jest super:) nie wiem jak leżą bo mka byłą ewidentnie za duża i wyglądałam jak w worku. ale to by był chyba pierwszy kolorowy ciuch w mojej szafie od lat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminaa
dziekuje za odpowiedzi! jeszcze jutro raz ja przymierze,bo bardzo kusi mnie ta kurteczka,jest ladniejsza od tej z linku,rzeczywiscie troszke ten material jakby sprany,ale pomimo ze jest grubawy to bardzo szczuplo w niej wygladalam,moze dzieki duzemu sciagczowi na dole,pieknie podkreslal talie i moze wlasnie dzieki tym bufkom mnie zaciekawila,bo sie wyroznia.cena 50% off,jakas bezfirmowa w sumie ale 9,99f to niedrogo raczej a nie mam takiej srednio cieplej. jesli jutro nadal nie bede mogla sie zdecydowac to zrobie fotke w przymierzalni i jeszcze raz pomarudze Wam. musze wreszcie nadrobic zaleglosci w pisaniu,czytam na bierzaco,ale ostatnio mialam rodzine z PL u siebie,potem dzieci mialy (az do dzis) wolne w szkole(wiec caly dzien z synkiem) i nie mialam kiedy pokazac moich zakupow,a pare rzeczy kupilam odkad pierwszy raz tu kliknelam.min. http://tiny.pl/hg87g oczywiscie primark,wahalam sie miedzy tymi habrowymi a brazowymi,ale zawsze tak spokojnie sie ubieram,ze skusilam sie na habrowe a cena 6f :) kupilam dwie przepiekne tuniki,sliczne jedna cala czarna z koronki w kwiatki,druga natomiast czarna z przodu haftowana i na plecach,obie obcisle,zrobie zdjecia bo nie moge znalezc w necie.(jedna jakas bezfirmowa,druga z tk max,ale firma jakas nieznana mi). nooo musze nadrobic troszke i porobic zdjecia,bo jestem ciekawa Waszej opinii. dzis gorset z debenhams,piekny,ale swiat mnie w nim nie ujrzy jedynie moj maz :) jakby tak otworzyc moja szafe to wlasnie wieczorne "kreacje" zajmuja wiecej miejsca niz reszta.mam manie na punkcie pieknych nocnych koszulek i bielizny .ale potem okazuje sie ze nie mam co na tylek wlozyc w dzien bo duzo kasy na to wydaje :/ ale sie rozpisalam,wkrotce wkleje troche linkow,jak zalape ktory kabel z aparatu do kompa mam podlaczyc ;) milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminaa
a co do kapelusza to chodzi za mna taki jeden z new looka raptem 4f czarny tzn prawie czarny :/ przewiazany czarna koronka.sama nie wiem jak w nim wygladam,ale jutro bede w innym miescie gdzie go maja i moze wreszcie kupie bo zastanawiam sie nad nim juz z miesiac jakby conajmniej z 40f kosztowal,a nie 4f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminaa
to znow ja,co o tej sukience sadzicie? http://tiny.pl/hg87l i o tej http://tiny.pl/hg87n dzis je zobaczylam ,jeszcze nie przymierzalam,ale mam kilka rzeczy tej firmy i leza wspaniale,te te kroj super,nie wiem jednak czy wybrac grzeczna,hmmm sama nie wiem gdzie mialabym w niej chodzic czy raczej ta pierwsza,jest dosc ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym miala figurę pozwalającą na to - kupiłabym tę pierwszą :-> i kapelusz obowiazkowo. każda kobieta wygląda dobrze w kapeluszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
jasmina obie sukienki mi się podobają :) aa zapomniałam wam napisać że przyszła ta niebieska sukienka z h&m co byłam tak na nią napalona :) jak ją rozpakowałam i wyciągnęłam to się rozczarowałam ale jak założyłam to na mnie wygląda super naprawdę bardzo mi się podoba ten krój no jednak jest ale bo ten materiał prześwituje więc jako sukienki nie mogę jej nosić :( wszystko będzie mi widać a znowuż do legginsów jest trochę za długa więc zaniosłam ją do krawcowej delikatnie ją skrócić w poniedziałek odbieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys. Dzieki za cynk, przy okazji na pewno wstapie do Croppa :) A moja kurtka jest z tamtego roku z BSK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasminaa -> stanowczo pierwsza z białą górą! gdzie chodzić hmmm jak nie ma okazji to trzeba ją samemu stworzyć. na jakąś imprezę będzie idealna:) frufru -> niestety mi kapelusze odejmują cm więc często jest to ryzykowne. ale co tam chce wielki czarny kapelusz i będę go mieć:P niekoniecznie nie naganną. w ołówkowych sukienkach najlepiej wyglądają kobiety o pełnych kształtach i z dużą pupą a na szczupłych dziewczynach lezą one trochę bez kształtnie:) kwiecista sukienka -> dlatego ostrzegałam:) dobrze z dobrze leży:) anxipanxi -> już wiem dlaczego ją przegapiłam unikam breshki jak ognia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
Witam wszystkie :) Chcialam sie pochwalic ze kupilam pierwsza w moim zyciu mala czarna - klasyczna sukienke i to przypadkiem. Bylam w H&M po tunike - tego pasiaka bialo - czarnego z krotkimi rekawkami i bufkami i marszczeniem przy dekoldzie - mi w przeciwienstwie do anxi bardzo sie podoba, slicznie podkresla biust. Kupilam ostatnia S :D i juz same duze byly albo pudrowe, fuuuu. I przegladam reszte rzeczy a tu ta sukienka co pokazala mi linka kwiecista sukienka. Przymierzylam - i lezy jak ulal, dopasowana w talii, idealna w biuscie, cudownie lezy na biodrach. Jestem zachwycona bo chyba nigdy nie udalo mi sie dostac tak idealnie skrojonej na mnie sukienki. Cena tez super - tylko niecale 130 zl. Na allegro wychodzi 5 zl taniej ale ja wole przymierzyc no i w razie czego latwiej reklamowac. Tylko mam pytanie - co pod nia lub na nia? Pasuje jakis sweterek? Czy lepiej koszula pod nia? Nie chce miec golych ramion. Dostalam oferte pracy w Afganistanie ale wole zyc biedniej w kraju z moim lubym niz tam wyjechac na kontrakt i co prawda zarobic ale bez niego bo nie uznajemy zwiazkow na odleglosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasminaa- swietne kozaki :) super ten kolor, tak mysle ze bardzo by mi sie takie przydaly :D czesto chodze na czarno i bardzo ozywilyby moj stroj sukienka tez zdecydowanie pierwsza, nibys ma racje jesli brakuje okazji by ja zalozyc trzeba je stworzyc :D ja tak zrobilam :) kupilam fajna kiecke a potem wahalam sie czy ja nie oddac bo doszlam do wniosku ze nie mam gdzie w niej wyjsc, ale nie oddalam gdyz stala sie ona powodem aby pojsc z facetem na bardziej elegancka kolacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
zapytam się ja - może jakiś żakiet krótki na tą sukienkę, koszuli ja bym nie zakładała pod spód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminaa
hej,kurtki nie kupilam,bo na dworze upal i osechcialo mi sie cieplej kurtki :) kupilam tylko kapelusz z new look czarny przewiazany czarna koronka. sukienke jane norman przymierzalam i talia,pupa przepieknie,ale gora juz srednio,jest ona luznawa i nie odznaczaja sie piersi,chyba zeby pasek byl jeszcze szerszy i zaczynal sie tuz pod biustem to bylo by ok,ale tak gora jest taka dziwna.mam na mysli ta sukienke http://tiny.pl/hg87l tu jest pokazane ze ta gora ladnie przylega do ciala,ale tak nie jest,moze jakby rozm 6 byl to byloby ok. kupilam za to brazowy (jasny) ,szeroki pasek oczywiscie przeceny 3,5f. Lejdi u mnie w primarku kozaczki sa w przecenie za 6f ale tylko rozm "3" zarowno brazowe jak i te habrowe (chyba napisali ze to indygo). lece kapac psa :) milej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminaa
jakis czas temu kupilam w primarku ta torebke,bardzo ja lubie,fajniejsza niz na zdjeciu.funkcjonalna i uwielbiam ja :) http://tiny.pl/hg889

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski, załamałam się. robiłam wczoraj przeładowanie - czyli chowałam ciuchy zimowe i wyciągałam wiosenno-letnie. przy okazji przegląd i taksacja, co jeszcze bede nosić, co juz nie... i - słuchajcie - ja nie mam co na siebie włożyc... po prostu załamka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
frufru to nic jak tylko lecieć na zakupy :) ja jestem na etapie rozglądania się za butami letnimi i nic mi się nie podoba :( chciałabym jakieś na koturnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×