Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

Gość seviglimka
nibys widze ze bardzo znasz sie na dobieraniu ubran do figury /urody ..czy moglabys mi pomoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość second hand internetowy
hej dziewczyny niedawno otwarlam internetowy second hand. www.na-wieszaku.pl moda damska, męska oraz akcesoria oprocz wysylki mozliwy rowniez odbior osobisty w tychach i katowicach. mam prosbe: piszcie czy wam sie podoba, czy nie, jakie macie spostrzezenia itd. zalezy mi opinii innych. pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki... dostałam premię :) poprzednią odłozyłam na remont, wiec tę wydam na ciuchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
wow anxi ale miałaś szczęście z tą sukienką super cena za super sukienkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe pumy są na nie:P lejdi-> tak długo obiecywałam że w końcu spełniłam obietnice:) teraz twoja kolej:) masz racje upłynnić będzie je bardzo łatwo. ja mam często ochotę na buty z primarka z tych samych powód nie kupuje. wiele razy prosiłam kumpele jak była w angli żeby mi kupiła coś ale oczywiście nigdy nic z tego nie wyszło. nie wiem tylko czy to dobry pomysł kupować obcasy z prima skoro nie jesteś przyzwyczajona (nie chce cię zniechęcać wręcz przeciwnie) bo mogą być twarde. jak ubrałam tą czarną to nie wypuszczałam z rąk:) mimo bufek których nie cierpię:P w tej sukience nie jest jeszcze tak źle ale bardzo podobały mi się w h&m bliźniaki z bufkami śliczne ale nie na mnie;/ niestety muszę powiedzieć że uwypukla wszystkie mankamenty. a teraz pumpy i cekinowa tuba. hehe moja mam reaguje na nie równie alergicznie:P hehehe wiem że wyglądam jak simbad ale co tam lubię takie spodnie:P mam lniane aladynki. uwielbiam je, całe tamte lato w nich chodziłam ale wyglądają lepiej od tych. bluzka jest kremowa kupiłam ją ostatnio na allegro. oglądałam nowa kolekcje monnari i wreszcie coś mi się podoba co prawda ceny zabijają ale czekam na promocje i outlet. na pewno kupie zwykle bawełniane bluzki bo wreszcie znalazłam tam z grubej bawełny które nie porozciągają się jak zary czy stradiego. jak na razie kosztują 45 zł stanowczo za dużo! jest także śliczna czerwona sukienka z grubym paskiem ale prawie 400 zł. w tej cenie w h&m kupie 4:P zauważyłam ze podnieśli ceny coś co kosztowało dawniej 100 zł teraz kosztuje 150. jeszcze tej zimy sweterki zimowe kosztowały 90 zł teraz letnie są po 120. na szczęście jestem cierpliwa:D Katios-> ja pisałam z swojej perspektywy:) jak mam w mieście h&m i inne sklepy to wole kupić tam po zmierzeniu niż na allegro. znam ból małych miasteczek wtedy allegro to wybawienie:) niby marszczenia i koronka to dla małego biustu ideał ale martwi mnie to że jest tak niska (może tylko na fotce). ja nie lubię takich dekoltów bo mam wrażenie ze będę wyglądać podobnie jak w takich strojach kąpielowych: http://z.about.com/d/teenfashion/1/0/t/4/-/-/Striped_TerryCloth_BandeauBikini.jpg seviglimka-> z tym znam się to przesadzasz:P zawsze udziele rady. pisz:) second hand internetowy -> mała uwaga mail powinien być z końcówką odpowiednią a nie gmail bo to wygląda nie profesjonalnie. frufru -> gratulacje:) to od kiedy zaczynasz buszowanie w sklepach?;P h&m pierwszy przystanek?:P anxipanxi -> widziałam na innym topiku że chciałaś ją kupić:) w 100% twój styl:) ja pokusiłabym się na tą torebkę szkoda że pisze że jest w kiepskim stanie: http://www.na-wieszaku.pl/img/galeria/ona_1_2_324_1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chcialam ta torebke ale rowneiz jej stan mnie odstraszyl :) Szkoda tylko, ze zdjecia moga wprowadzic w blad, bo na nich torebka wyglada idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom właśnie na zdjęciach nie wygląda jak nowa. poluje na taką wilka bo moja z zary się totalnie zniszczyła;/ a w h&m jest niezła czarna za 39 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys- no niestety te pumpy totalnie nie trafily w moj gust :P co do monari to ja w outlecie jak pisalam Ci wczesniej niestety nic nie znalazlam, a czasem cenu outletowe tez powalaja... moze w tym sezonie bedzie lepiej :) te primarkowe szpilki wiem ze zapewne beda niewygodne a zwlaszcza dla mnie, ale sa cudne :) nawet gdybym miala raz je zalozyc :P oczywiscie jesli bylyby w normalniejszej cenie a jutro ide do h&m moze cos znajde :) chyba wezme jeszcze jedna spodniczke, anxi na swoim blogu prezentuje taka bialo-czarna- mam identyxzna tylko w gestsze i ciensze paski, i chyba wezme jeszcze zwykla czarna, sa mega tanie bo tylko 20 zl a zawsze sie przydadza :) no i zestaw prosto z nich skonstruowac :) anxipanxi- fajna ta kiecka ale nie moja kolorystyka :) przezyjesz taki szok kolorystyczny :P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdi -> ważne ze mi się podobają:) akurat outletowe ceny monnari potrafię znieść. ta biała kosztowała 25zł reszta oscylowała koło 60 zł. tylko że nie chce mi się jeździć bo nie po drodze. jak bonarka. teraz się wybiorę przed obroną może wtedy powiem czy jest coś ciekawego. tam zawsze trzeba mierzyć bo wszystko wygląda tak poważnie na wieszakach a czasem wystarczy dorzucić pasek rurki czy cokolwiek zamiast sztywnej garsonki która obowiązkowo wisi na wieszaku. ja długo nie kupowałam w h&m bo nie mogłam nic znaleźć bo wszystko pomięte byle jak powieszone. nigdy nic tam dla mnie nie było później nauczyłam się ze w h&m trzeba mierzyć mierzyć i mierzyć. na wieszaku średnio na ciele super:) także szukałam tych spódniczek ale niestety w m1 już nie było:( możesz mi spojrzeć czy w bonarce są bawełniane sukienki z tych co pokazywałam a nie udało mi się kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne nie ma problemu, zerkne :) ale najpierw spojrze jeszcze raz na zdjecie bo juz nie pamietam ktora to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE JESTEM PEWNA ALE CHYBA IDIALAM JE W GALERII KAZIMIERZ... a co do pump to masz absolutna racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdi -> thx za info ciekawa jestem ich ceny. na szczęście do kazimierz mam bliżej. ta łososiowa koniecznie muszę kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEJDI: Szok kolorystyczny hahahahahahaha. Jesli bedzie idealnie lezala na sylwetce, to bede ja dumnie nosic ;) A te spodniczki w paski za 19 zl sa swietne, tylko, kurcze .. ciut krotkie. Bylam w tej pasiastej na imprezie i co chwila musialam pilnowac, zeby mi sie nie podniosla do gory. Ale rowniez zastanawiam sie nad czarna, bo zawsze sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katios
Ta łososiowa tunika jest super; (bylam w niemczech w h&m bo mam blisko ale niestety nie znalazlam moze jeszcze bd : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seviglimka
Hmm to mam opisac sowj typ urody ? figure ?wiek ?mow co potrzebujesz :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no za jakies 2h bede w bonarce w h&m to sprawdze :) anxipanxi- przegladajac twojego blogga zauwazylam ze masz wiele kolorowych rzeczy ale zadna z nich nie kumuluje w sobie az tylu kolorow naraz :P no nie licze tej hmowej kurteczki w kwiaty bo jak pisalas chcialas ja nosic chyba do czarnych rzeczy wiec sie nie liczy :P:P a sukienka naprawde fajna :) i ten zip z przodu daje swietny efekt, widzialan na str wiecej jej zdjec, ale jak mowie nie moja kolorystyka :) ale czekam az dotrze ona do ciebie i zaprezentujesz ja na sobie bo masz lepsza fugure niz "modelka" ze zdjec wiec efekt napewno bedzie lepszy :) kurcze wiesz co zaskoczylas mnie ta spodniczka z h&m ze jest krotka, bo moja (pisalam ze ma inne paski) jest dluzsza, tzn ubralam ja i musialam ja wyciagnac nad pepek zeby uzyskac dlugosc do polowy uda... a tej teojej w ogole nie widzialam... zmierze dzis czarna, moze ta moja pasiasta jakas inna jest, ale cena byla ta sama co twojej... sprawdze dzis i dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seviglimka- wszystko co napisalas jest potrzebne zeby komus cos doradzic :) dorzuc tez kolor wlosow, jakie kolory lubisz, czy wiesz w jakich kolorach ci do twarzy? na innym topicu dziewczyna wrzucila swoje zdjecie, oczywiscie bez twarzy, ale to dalo wiele mozliwosci doradzenia jej czegos, wiec jesli sie odwazysz to ulatwiloby sprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ja tez nosze w talii :) ale i tak mam wrazenie, ze ta w grubse paski jest troche krotsza od tej w drobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calkiem mozliwe :) ciekawa jestem jak bedzie z czarna... widzialam jeszcze zolte tzn to byl chyba bardziej musztardowy, ale czarna bardziej praktyczniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seviglimka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bylam w h&m ale niestety mialam tylko chwilke dzis :( nibys- nie mam pojecia czy byla ta sukienka, na wieszaku to wszystko jakies dziwne jest, bylo cos co ja przypominalo ale nie wiem czy to sukienka czy dluzsza koszulka i kosztowalo ok 25 zl... kupilam ta czarna spodniczke, nawet nie jest taka krotka :) i biala bluzke z bufkami z serii tych co ma anxi ze stradiego a w h&m tyle cudownych rzeczy!! juz wypatrzylam pare ale nie mialam dzis czasu mierzyc a i nie znalazlam tej twojej sukienki z koronka nibys :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seviglimka
a wiec info o mnie : I7 lat wlosy jasne brazowe krecone do polowy plecow oczy ciemne brazowe dlugie rzesy czarne karnacja dosyc jasna z szybka tendecja do opalania sie na braz waga ok 50 wzrost ok I69 moze ciut uroslam figura mysle ze gruszka ..ogolnie szczupla piersi male a/b brzuch plaski glebokie wciecie w talii dosyc masywe uda lydki szczuple pupa wypukla ,duża ale zgrabna ogolnie jako gruszka nie wygladam nieproporcjonalnie hmm co by tu jeszcze napisac: Ostatnio najczesciej chodze ubrana w ciemnych rozach ,czerni , bardzo pasuje mi biel ...w sumie to wszystkie kolory po trochu.. Przez wiekszosc zycia ubieralm sie na sportowo ale ten styl nie pasuje do mnie mam figure typowo dziewczeca jak i urode...juz zaczelam to zmieniac... Mowi sie ze do figury gruszki nie pasuja rurki .. Mi bardzo pasuja Rowniez pasuja mi sukienki tulipan i olowkowe spodnice :) W swoim ubiorze chcialabym wyeksponowac bist choc na tym mi az tak nie zalezy ..podkreslic maje wciecie w talii oraz moze i sie bd smiac ale nie ukrywanie tylka ...wiem ze sie on podoba wielu facetom i nietylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seviglimka
jezeli jeszcze brakuje jakis informacji to piszcie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomość dla was dziewczyny miss-sporty ma miętowy lakier niestety chyba jest perłowy. w serii club bing colours. http://www.rossnet.pl/images/Rossmann/Portal/BinaryPL/4503/933/1269600651291_4612005_FORMAT4_PHOTO_171x180.jpg na stronie miss sporty w zakładce miss radzi -> wiosenna świeżość ostatni slajd. znalazłam moją farbę:) jupi!! Katios-> w Niemczech to masz super bo h&m ma tam jeszcze serie dla domu. oj jestem zakochana w ich pościelach, ręcznikach i innych bajerach do domu szkoda ze w pl ich jeszcze nie ma:( http://files.hm.com/media/products/806/MLH806_0840_001R_71618.jpg http://files.hm.com/media/products/806/MLH806_0836_001R_71513.jpg http://files.hm.com/media/products/826/DXL770_66432_10103_74_0313.jpg http://files.hm.com/media/products/826/MLH826_0280_001R_78835.jpg http://files.hm.com/media/products/806/MLH806_0495_001R_71868.jpg http://files.hm.com/media/products/806/MLH806_0533_001R_71653.jpg http://files.hm.com/media/products/806/MLH806_0571_001R_71619.jpg najbardziej podobają mi się te panterkowe:) kiczowate. nie wiem czy wam mówiłam ale planuje urządzić moje mieszkanie teraz na granicy kiczu bo mam dość nudnego minimalizmu. uwielbiam minimalizm ale teraz każdy mam mieszkanie minimalistyczne w odcieniach kremowym i brązowym. na jedno kopyto;/ bleee rzygam już tym zero oryginalności tylko urządzone jak z magazynu... lejdi -> hmmm jestem ciekawa czy to ta sukienka czy tylko dłuższy top. muszę to sprawdzić bo jak za 25 zł to kupuje:) musimy się zamienić h&mami ty znajdziesz sukienkę koronkowa a ja łososiową:P:P seviglimka -> przeczytam spokojnie i odpisze zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
ja wczoraj kupiłam ten miętowy lakier z miss sporty nawet ładnie wygląda no ale jest niestety perłowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×