Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

no buty boskie. trochę się musze przyzwyczaić do platformy (nie uwierzycie ale to moje pierwsze buty na platformie!), ale generalnie bardzo OK. wszystkie babki w pracy mi nogi oglądały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaa
frufru moje tez :) szybko sie przyzwyczaisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienki nie "moje", ale na Tobie bedą OK :) normalnie rośnie Ci zamilowanie do wzorów, paski, kwiatki, kiedy dojdziemy do kratek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, narazie nie lubie kratki ;) A te sukienki po porstu kocham. Tylko w grube pasy (brazowe i bezowe) jakos mnie nie przekonala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
Hej :) Kurteczka nie w moim stylu, czytalam bloga i fajnie anxi ze do tylu rzeczy bedzie Ci pasowala, ja niestety mam w szafie pelen przekroj przez kolory i hmm tylko kilka rzeczy by sie znalazlo zebym mogla ja zalozyc :) Za to sukienka super, podoba mi sie czarna i ta biala w paski, a po ile one sa? Musze wam powiedziec tylko sie nie smiejcie ze ostatnio kupilam sobie tunike w pepco - mam ten sklep kolo pracy, obok rossmanna i jak ide do niego to do pepco tez czasami zagladam, kosztowala ok 20 zl, material taki sobie w sensie ze chyba dlugo nie wytrzyma z moim zamilowaniem prania ale ma takie fajne kolory ze nie moglam sie powstrzymac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
http://www.pepco.pl/ tunika jest na ostatniej stronie gazetki promocyjnej, taka w fioletowe kolka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam sie ja- nie moge znalzc tej tuniki :( jst na tej stronce? jesli tak to wklej pelny link anxi- do kurtki nie jestem przekonana, taka zbyt kwiecista:P a sukienki kapitalne :) ale 60 zl to dla mnie dość drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, anxipanxi- super sukienki, takie w moim stylu :) zastanawia mnie czy robimy zakupy w tym samym hm, pewnie tak, jeśli robisz zakupy we Wroclawiu.. Mam do Was moje drogie pytanie: czy poza ciuchami interesujecie się też np. biżuterią? Ja mam fioła na tym punkcie!Szczególnie jesli chodzi o zegarki, właśnie przymierzam się do kolejnego zakupu... Jeśli Was to nie interesuje to nie będę t o tym pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mediterranea-> szukam własnie okularów z wzorem panterki:) tylko że trochę bardziej retro :) anxipanxi-> jak reszta nie potrafię się przekonać do kurtki w kwiatki. jestem ciekawe z czym ją ubierzesz i pokażesz na blogu:) i znów nie wiem jak przegapiłam sukienkę w paski. kocham paski. bardzo fajna:) Zapytam się ja-> przyznaje że nie mam pojęcia co to pepco. całkiem fajna tunika i w tej cenie wydaje mi się dobrym zakupem:) nawet jeśli założysz ją tylko 2 razy a później zniszczy się. mediterranea-> hmmm z biżuterią u mnie jest podobni jak z butami podobają się tylko mnie:P bardzo lubię etniczną biżuterie zwłaszcza drewnianą. drewniane kolczyki naszyjniki itp ale ciężko dostać coś oryginalnego bo większość jest nudna. często kupuje biżuterie w postaci łasuchów nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć to mój ostatni zakup z tej serii: http://allegro.pl/item925495185_monnari_bransoleta_i_kolczyki.html#gallery podoba mi się biżuteria w stradivariusie tylko zabijają mnie cenami 50 zł za byle naszyjnik do tego z metalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to się mówi, są gusta i guściki. Mnie kurtka kompletnie zauroczyłą. Do tego stopnia, ze dałam wiecej niz moim zdaniem byla warta. Bardzo lubie ten wlansnie fason (to juz moja druga i na pewni nie ostatnia) . Natomiast sam desen (moim zdaniem bardzo uroczy) bedzie swietnie kontrastowal z reszta mojej farderoby. Jedynm zdaniem, jestem zadowolona z tych zakupowo jak malo kiedy. MEDITERANEA: Ja bywam w PG albo na swidnickiej najczesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem miłośniczką pereł, może dlatego, że mam b. ciemną karnację i na mojej skórze i przy moich włosach wyglądają fajnie i elegancko. Kiedyś kochałam wszystko co się świeciło i błyszczało, ale teraz już mi się to wcale nie podoba i z tego powodu nie noszę np. bransoletek... ale zegarki to moja miłość.. na każdą pore roku, do każdego ubrania ... :) Z tego co obserwuję to wy( prawie) wszytskie macie fioła na punkcie butów... musze nad tym jeszcze popracować, bo jeszcze nie zawsze wiem co z czym łączyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe wiem czy mam "fiola" na punkcie butow, ale nauczylam sie, ze dobry but moze "zrobic" caly stroj. Dlatego na buty jestem w stanie przeznaczyc duzo wiecej, niz na cokolwiek innego ;) A bizuterii jakos nie lubie. A moze nie jstem przyzwyczajona bo nigdy nie nosilam? Az sie boje jak to bedzie z pierscionkiem zareczynowym :P Bo dla mnie kazdy pierscionek wyglada podobnie i zaden mi sie jakos szczegolnie nie podoba. Dziwadlo ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szykuję się na zakup jakiś spodni.. Opłaca się kupować modne ostatnio "lejeansy"? Jak myślicie, utrzymają się na "topie" dłużej, czy to tylko sezonowa moda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeansy, ale na gumkę. W H&Mie są takie jasne, z zasuwakami u dołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PG mam daleko ale na świdnicką wpadam często i do Arkad też:) może nawet kiedyś miniemy, to pewnie ja Ciebie poznam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A orientujecie się gdzie można znaleźć takie w ciemnych kolorach :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle, ze n swidnickiej to ja jestem raz na pol roku :P do pasazu mam blizej a i z parkowaniem latwiej niz w okolicach rynku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mediterranea-> tez kocham perły:) na razie mam 1 naturalne hodowlane śliczne, malutkie wręcz drobne o nie regularnych kształtach w postaci 3 sznurów. do tego mają więcej lat niż ja - prezent od mojej mamy:) poza tym kolczyki i wisiorek już z klasyczną perłą. poza tym cała masę plastików udających perły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
lejdi - no wlasnie nie da sie wkleic linka bezposrednio do tej tuniki. Trzeba wejsc na www.pepco.pl i kliknac na gazetke promocyjna i bedzie tunika na ostatniej stronie :) A bizuterie lubie, zegarki tez :D Ostatnio mam manie kolczykow, kupilam chyba w ciagu 2 miesiecy z 10 par :) I kocham tez wszelkie ozdoby do wlosow - spinki, opaski, klamry, wszystko co jest :D Lubie opaski i klamry z H&M. Co do butow - to wlasnie nie mam duzego fiola na tym punkcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewkowa lola
Dzis zobaczyłam w h&m pewna sukienke i sie zakochałam kolor jednolity bez wzorkow miseczki profilowane mogla przypominac troche z ponizszego linku widziala ja moze ktoras z was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma linku, więc nie pomożemy ... a ja właśnie chwile temu odwiedziłam reserved ( pracuje w galerii) i zakochałam się w sukience... czarna bombka, u dołu w kwiaty, na górze prosta z suwakiem na całej długości góry... boskaa... i tylko ta jakość ubrań z Reserved... naprawdę żal patrzeć jak z prania na pranie wygladaja gorzej...i co tu zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×