Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

Każda kobieta tak ma :P Czasem trzymam ciuch pólk roku w szafie i dopiero go zakladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahahah
ja po prostu chyba nie umiem robić zakupów widzę fajnie ubrane laski na ulicy ale sama nie potrafie nigdzie fajnych rzeczy dostać:-/ a w sieciówkach tym bardziej nic nie mogę znaleźć chociaz wiemże fajne ciuchy tam są po Waszych linkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam wyczucia gustu wszystko można wypracować:) ja też mam ciuchy w szafie nawet kilka lat nie założone bo jakoś nie było okazji albo pomysłu na nie:P po latach wracam do nich jak kupię coś cz czym świetnie wyglądają:) mi wydaje się ze masz problem innego typu pod tytułem to będzie na mnie źle leżeć, ten krój nie dla mnie itd. ja jak idę na zakupy to w każdym sklepie mierze tysiące rzeczy. nie przejmuje się niczym. tylko ja umieram ze śmiechu w przymierzalni:P zawsze coś znajdę dla siebie bo nie szukam czegoś konkretnego. nie idę kupić tuniki z krótkim rękawem, mini ,kolor fioletowy, z bawełny. w ten sposób nigdy bym nic nie znalazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nibys dobrze Ci radzi. Czasem rzeczy na wieszaku wygladaja niepozornie, a po zalozeniu stwierdzasz ze to jest wlasnie to :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahahah
może masz i rację tylko ja mam ograniczone wydatki... zresztą teraz jestem w trakcie rzucania pracy i juz zupełnie nie będę miała funduszy:( ale i tak przeważnie jak szukam okreslonej rzeczy to i tak kupię coś zupełnie innego... np. teraz nie mam zadnej tuniki i nie moge zadnej znaleźć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahahah
a powiedzcie mi jeszcze jedno hmmm.... jak to jest z tymi rozmiarami bo to mi spędza sen z powiek:P nie jestem szczupłą dziewczyny ale często rzeczy rozmiaru 36 38 są dla mnie za duże a mniejsze rzeczy ciężko dostać więc co robią te bardzo szczupłe albo chude wręcz dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anxipanxi -> dokładnie:) zwłaszcza w h&m ilekroć wchodzę i przeglądam tylko to nic mnie nie zachwyca a jak tylko zmierzę wow. hehehehahahah--> jak szukasz czegoś konkretnego to zawsze tak jest:) ja od 2 lat szukam kozaków z ozdobnymi guzikami i moherowych sweterków i nadal ich nie mam. kupuje niezależnie od pory roku i mody. co do funduszy to nie trzeba wydawać masę pieniędzy wystarczy umieć korzystać z wyprzedaży, outletów, szukać na allegro. rozmiarówka jest różna zależnie czy porównujesz młodzieżową czy kobiecą. 36 z solara to 40 z cropa. są sklepy mające małe rozmiary i mające duże. włoskie i francuskie mają małe rozmiary amerykańskie i niemieckie duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahahah
a mam jeszcze pytanie co do czubów wiem że są już długo niemodne ale czy to wielki obciach je nosić?? w zeszłą zimę sobie kupiłam śliczne złote kozaczki ale z dużym czubem zakochałam się w nich jak je tylko zobaczyłam ale bardzo żadko je noszę bo ten czub:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy co określasz czubem? bo często mylony jest nosek z czubem. ja nigdy nie przepadałam za butami z czubem uwielbiam podkreślać to że mam małe stopy:P musisz odpowiednio złożyć te buty z ciuchami. dla mnie nie istnieje coś takiego jak nie modne, obciachowe. wystarczy jedne modny ciuch czy dodatek i jest super modnie:P obciachowa jest tylko tandeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahahah
hmmm.... tandeta to też pojęcie względne.... wg Was te buty pewnie byłyby tandetne... raczej nie są w Waszym typie... poza tym to jest na prawdę czub który przeszkadza w chodzeniu nawet... to był najgorszy (bo zupełnie nie praktyczny) i jeden z droższych zakupów w moim życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahahah
Anxi podaj link do Twoich ciuszków na szafie zobaczę co masz do zaoferowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała-> tylko pytam czy kojarzysz firmę bo znalazłam na allegro kozaki http://www.allegro.pl/item957371279_timeless_muszkieterki_fredzle_promocja_36.html#gallery i w sumie coś podobnego chciałam kupić(ale oczywiście nie było mojego rozmiaru:/). nie wiem czy nie jest to jakiś badziew. a znalazłam tylko w sklepach online uk więc pytam ciebie :) hehehehahahah--> ja tam lubię złoty:P z czego moje znajome zawsze robią jaja na zakupach pokazując mi jakieś strasznie złote rzeczy:P mała słabostka:P złote podkoszulki i sukienki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahahah
no ja właśnie szukam jakieś sukienki typu kimono i jak zwykle nie mogę znaleźć ale to norma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory będę trochę kaleczyć teraz:P robię sobie terapie dla zniszczonej skory rąk i siedzę w rękawiczkach z oliwką w środku:p ciężko się piszę:P hehehehahahah- kasia zapalą projektuje śliczne kimonowe sukienki ale to chyba ceny będą za duże. spróbuj poszukać vila na allegro. ma być elegancka czy dzianinowa? zobaczę czy nie obserwuje czegoś na allegro:P mi mała - szkoda:( nawet nie tyle boje się że okażą się badziewne ale że będą mi się podobać i się zniszczą a tego nie znoszę:P bo później chce takie same:P ja rzadko kupuje buty na allegro kupiłam 2 pary takich które uwielbiam. pokaż kieckę? chyba ją widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahahah
a możesz wrzucić fotkę jutro może będę to zwróce uwagę a cena mniej więcej?? ja szukam sukienki/tuniki głównie granatowej albo siwej lub z tymi kolorami ale zawsze mogę zwrócić uwagę na coś innego ( może fajnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahahah
podobają mi się takie z połyskującego materiału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała --> będę czekać na zdjęcia:) balerinki + rajstopy + sukienka-tuba ja jestem na TAK:) hehehehahahah->http://www.kasiazapala.com/ tu masz jej kolekcje uwielbiam jej projekty ciągle zabieram się do kupna ale nie mogę się zdecydować. popatrz także na poprzednie kolekcje bo chyba w tej ostatniej jest mało kimonowych. niestety na allegro nie mam nic. ale poszukaj pod hasłem vila to sprawdzone przeze mnie sukienki zazwyczaj jest masa krojów i są tanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahahah
dziękuję bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahahah
a sukienki ma na prawdę śliczne właśnie takie mi się marzą:) prawie wszystkie mi się strasznie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szaleje za większością. już tyle razy chciałam zamówić i ciągle nie mogę się zdecydować którą. i tak już od 3 kolekcji:P myślę że na obronę kupie coś od niej czekam tylko na nową kolekcje. mam masę eleganckich rzeczy i rzadko je nosze teraz:/ nie cierpię zimy ja chce wiosnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mala- świetne są te balerinki jejku :) czy one mają dokladnie ten sam desen jak chanelka anxi?? anxi- boski zestaw a kozaki z fredzlami swietne :) gdyby nie ten obcas sama bym sie na nie skusila :P nibys- nie powiedzialas wkoncu gdzie kupilas plasczyk i sukienke i ile dalas :) hehehehahahah- nibys i anxi mają rację :) trzeba mierzyć mierzyć i jeszcze raz mierzyć :) jeśli totalnie nie masz pomysłu na skomponowanie iuchów poszpraj w necie, na bloggach, look booku- może coś cię zainspiruje :) a potem jak trafisz na podobną rzecz przymierz i zobacz jak leży na tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdi-> w stradivariusie a ceny niestety regularne wiec musiałam trochę wydać;/ chyba 160 za płaszczyk wiec nie jest źle a sukienka podobnie ale nie mogłam się jej oprzeć:P muszę porobić zdjęcia rzeczy których nie nosze i wystawić na allegro ale mi się nie chce. strasznie leniwa jestem nie chce mi się biegać na pocztę. ale teraz to konieczność nie domykam szaf:P zastanawiam się nad zakupem leginsów lateksowych - wet look czy jak je inaczej nazywają. tylko nie wiem czy jest sens bo jednak to był hit zimy a latem niezbyt się przydadzą. jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI MALA: Butki sa najslodszymi jakie ostatnio widzialam. Musze je miec, cociaz kiedy spogladam za okno ciesze sie, ze zainwestowalam w nowe kozaki i nie wierze, ze kiedys jeszcze bede nosic baleriny. Jest jesiennie, a nie wiosennie. LEJDI: Balerinki sa dokladnie w ten sam desen co panterka. A buty cale szczescie, ze maja obcas bo przez te fredzle sa dosc szerokie i na plaskiej podeszwie deformowaly by sylwetke ;) NIBYS: Czy cos przeoczylam, czy nie wrtzucilas jeszcze fotki plaszczyka? Cena 160 zl jest calkiem normalna, choc po wyprzedazach ciezko na nowo przyzwyczaic sie do cen regularnych. Wet looki mi sie znudzily, i cale szczescie, bo znosilam kolejne. Poza tym one dla mnie sa dosc dziwne, bo ilekroc nawet tylko lekko je wymoczylam w plynie do plukania zeby pozbyc sie smrodu fajek, to tracily polysk. I te tansze i te drozsze. Jak to prac? Jednak calkiem mozliwe, ze po chwilowym znudzeniu one znowu powroca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anxipanxi-> tak dużo piszemy że łatwo coś przeoczyć. na stronie 20 są linki. jak zwykle trzeba się pobawić z linkami. właściwie to uważam że 160 zł to nie jest wygórowaną ceną zwłaszcza że te które mierzyłam w innych sklepach kosztowały około 250. (patrz zara:P) ja miałam kupić jak wchodziły ale jakoś nie wyszło. a teraz właściwie nie wiem kupić, nie kupić. właśnie sama się zastanawiałam jak to wyprać:P znając mnie to wrzucę do pralki (ostatnio z lenistwa wyprałam jedwab w pralce.... na szczęście przeżyły:P) a miałaś może styczność z leginsami vili? mam kilka rzeczy tej marki i pozytywnie nie drogie a jakość ok. tylko kupiłam spodnie vili na allegro i rozmiar xs okazał się s/m:P więc zastanawiam się jak duże są leginsy w rozmiarze xs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te balerinki sa swietne a jeszcze jakby ta torebka do nich ;d;d wiem wiem laczenia torebki z butami jest passe ale akurat to mi sie strasznie podoba ;d;d nibys- takl muslalam ze w stradim widzialam ja dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminaa
hej,dziewczynki widzialyscie te buty??odlot! cena tez odlotowa.ja sie zakochalam,ale chyba jestem za malo odwazna by je zalozyc. http://tiny.pl/hg9qb (skrocilam link,bo byl za dlugi.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminaa
noo ,ale w wersji letniej. ciekawe czy anxipanxi sie w nich "zakocha" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehahahah
Cześć dziewczyny była wczoraj na tych zakupach może nie kupiłam dokładnie tego co chciałam ale w sumie jestem zadowolona.... 1) W orsayu kupiłam śliczną niebieską bluzeczkę z krótkim rękawem (niebieski to mój ulubiony kolor więc nie mogłam się oprzeć) co sądzicie o tym sklepie lubicie tam kupować? Rzeczy mają dosć ładne no i ceny dość przyjazne... 2) W H&M kupiłam tunikę też z krótkim rękawem taką typowo na lato w granatowe paski w stylu marynarskim wiązana pod biustem (nie za bardzo byłam przekonana do niej- nie lubię pasków, cena średnia 59 zł za kawałek zwykłej szmatki, no ale przeważyło to że nie mam co do legginsów nosić a niedługo zrobi się ciepło poza tym w sam raz na plaże będzie). Poszłam za Waszą radą i milion rzeczy do przymierzalni wzięłam. Ja to bym chyba mogła pół życia na zakupach spędzić, zupełnie tracę poczucie czasu:) No ale po galeriach nie lubię za bardzo chodzić bo tam rzeczy drogie no i często nic fajnego nie widzę, pomimo że na pewno jest. Wolę zakupy w mniejszych sklepikach na mieście. No a co do h&m-u to u nas była wczoraj promocja minus 40 zł na wszystkie kurtki i marynarki, podobała mi się taka jedna za 89 zł po obniżce no ale cóż nie można mieć wszystkiego...:( i tak mam wyrzuty sumienia że już tyle w tym miesiącu wydałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×