Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

o sukience pisałam wczesniej w jednym z pierwszych postów po "przestoju" topiku ;) nabyłam ją w zasadzie w no name, to są nadmorskie butiki skupiające włosko-turecko-zachodnie perełki. jest jednym z moich ulubionych ciuchow na lato i ma superprzyjemny, chłodny materiał. nie pamietam ile kosztowała ale zdaje mi sie ze tez ok 90zł. t unika wg mnie powinna byc tańsza z racji na materiał, ale tak jak pisałam, na tle pozostałych cen w sklepie schodzących rzadko kiedy poniżej 200 zł wypadła kusząco. poza tym wdrazam w zycie plan by kupowac mniej, a lepiej i bardziej przemyslanie - to są jakieś poczatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie wieki:) Postanowiłam się przywitać:) Ciesze się że od razu po wejściu na stronę widzę znajome nicki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
a gdzie to sie wacpanna szwedala??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nibys nareszcie :) juz sie balam ze masz znowu etap awersji internetowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
ja bym do tej tuniki ubrala jakis gruby pasek nabity cwiekami np. i legginsy a la skora z weza badz inny oczojebne :D to taki jeden z wariantow ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
albo czarne leginsy 3/4 zakonczone koronka ..optycznie zwiekszaja wzrost..do tego jakis duzy, lancuszek z zawieszka , widzialam na allegro fajne typu konik na biegunach czy nadgryzione jabluszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo nibys witamy, dwaj do nas do stołu :);) mowie z sensem ___ oj nie nie :P mam okropną awersję względem leginsów 3/4 z koronką odkąd tylko pojawiły sie na ulicach pare lat temu :P kojarzą mi się na zmianę z szynką, starodawną bielizną lub peggy bundy ;) pomysł z paskiem już znacznie bardziej do mnie przemawia choć mimo że mam kilka taliowych pasów, rzadko kiedy nosze bo jest mi zwyczajnie niewygodnie - cos tam uciska, usztywnia... ładnie wygląda ale kiepsko sie nosi. jak na razie najfajniejszy zestaw udało mi się stworzyć z tą tuniką łącząc ją z mikro szortami z jasniutkiego jeansu i pomarańczowymi drewniakami na szpilkach. do tego wielkie kolczyki i wieczorno letni zestaw jak znalazł :) poza tym przepadam za połączeniami - coś mikro(szorty) + coś maxi, oversize. wczoraj wbiłam sie w youtube w makijażowe filmiki, znalazłam istne cudotwórczynie! wszystkim które interesują się makijażem polecam kanał ;) http://www.youtube.com/user/pixiwoo to niesamowite co dobry makijaż potrafi zrobić z dość przeciętną twarzą lub jak bardzo potrafi ją zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
lejdi jestem sklonna odsprzedac Tobie moja turkusowa bejsbolowke :D, bo mam ja od trzech lat ,a jeszcze razu nie zalozylam , sam fakt jej posiadania napawa mnie duma, bo estetycznie b jest w moim typie, niestety.. brak zastosowania, jesli jestes chetna odpisz, wrzuce fotke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie z sensem- koniecznie wrzuc fotke i napisz jaki masz jej rozmiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylin jeansowe
wyciagnelam ja do fotki i zauwazylam, ze ma lekko zadarty daszek, nie wiem czy wtej sytuacji nadal bylabys nia zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh albo mi się wydaje albo nie zrozumiałyście się dziewczyny ;) tzn lejdi chce kupić bluzę bejsbolówkę a mowie z sensem sprzedać ale czapkę z daszkiem :) co porabiacie? jak tam wyprzedaże? ja planowałam troche pobuszować w weekend ale chyba już większość mnie ominęła. zostały same niedobitki a w większości butików są już nowe kolekcje. kupiłam czarną koronkową bluzkę w orsay - z sukienką się nie udało to chociaż topem się pocieszę... i ażurowe bolerko w stradivarym. poza tym wyprzedarze - nic ciekawego, nowe kolekcje - podobnie więc wbiłam się w dodatki - paski, spinki, gumki, rzęsy (:D:D:D) o zgrozo takie pierdołki są teraz droższe niż ciuchy :O lejdi, jak tam kuracja? ja przeszlam na kolejny etap - próby ograniczania śmieciowego jedzenia i słodyczy (rzucanie fajek to przy tym pryszcz :P ) a także intensywne złuszczanie pozostałości za pomocą mega szczoty ;) nie spocznę jesli nie zażegnam wreszcie w pełni problemu. przed tegorocznym sezonem wiosennym wymysliłam sobie że chciałabym niewysokie szpilki do "biegania" ze szpiczastym noskiem. w prima modzie jest cos na ten kształt. mierzylam, wygląda cudnie niestety kiepsko wygodne co bardzo mnie dziwi... moze to i lepiej, cena nawet po wyprzedaży poraża wolałabym się na nie nie kusić, tym bardziej że to tylko taki mój kaprys i pewnie po kilku razach całkowicie by mi się znudziły takie retro szpileczki. http://www.primamoda.com.pl/produkt/207/1/45/4994/wysoki-obcas/6D-L107_NAPNERO.html http://www.primamoda.com.pl/produkt/207/1/45/5026/wysoki-obcas/6D-L106_NAPNERO.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladybirdy
Moja bliska koleżanka ma problem z garderobą o ogólnie swoim wyglądem, bo jest raczej "przy sobie." Chciałam jej zafundować na urodziny porady stylistki. Znalazłam już nawet na HotDeals taką ofertę z 20% zniżki, ale nie wiem nadal czy to dobru pomysł. Boję się ją urazić. A Wy jak byście zareagowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ditaaa1
Każda z nas chciałaby wyglądać pięknie i modnie. Stworzono mnóstwo porad na temat jak być piękną a moda nieustannie się zmienia i zmusza nas do ciągłej zmiany garderoby. Mam nadzieje że nie ziści się to co najgorsze http://formlinkus.com/news0042.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ditaaa1
Każda z nas chciałaby wyglądać pięknie i modnie. Stworzono mnóstwo porad na temat jak być piękną a moda nieustannie się zmienia i znusza nas do ciągłej zmiany garderoby. Mam nadzieje że nie ziści się to co najgorsze http://formlinkus.com/news0042.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybirdy___ ciezko powiedziec tak naprawde, nie znamy Twojej kolezanki ani jej podejscia... najlepiej by bylo gdybys ją nieco podpytala czy nie marzy jej sie zmiana wizerunku itd moze dziewczyna dobrze czuje sie w swoim ciele i ciuchach i Twój prezent okaze sie nie na miejscu. podpytaj, wywiedz sie - jesli kolezanka mysli o tego typu nowosciach to super, jesli nie to bylabym ostrożna żeby nie zrobic jej przykrosci. osobiscie uwazam ze taki prezent to fajny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jokamar.pl
Modnie, tanio i dobrze?? Zajrzyj na moją aukcję a na pewno wybierzesz coś dla siebie. Serdecznie polecam: www.jokamar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louboutin na sprzedaz
Witajcie! Mam do sprzedania 6 par nowiutkich Louboutin'ow. Rozmiary 36 (nude, bezowe botki i te brazowe ze zlotym noskiem) Rozmiary 37 (niebieskie, czarne botki, te z cwiekami) Wszystkie maja pudelko , woreczki przeciwkurzowe . Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt e-mail penyl@wp.pl W linku sa zdjecia http://www.fotosik.pl/u/anja177/album/934780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio bylam troche zapracowana i nie mialam czasu pisac, ale widze ze topic znowu upadl, dziewczyny co z wami jestescie tu gdzies??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja krążę, krąże co jakiś czas ale nikogo ani widu ani słuchu :P zaczepiałam Was kilkakrotnie ale nikt nie odpowiadał więc pomyślałam że sezon urlopowy pochłonął Was całkowicie. mnie juz prawde mowiac ów sezon jak i samo lato oraz ciepła pora dostatecznie dały tego roku w kość, wiec pierwszy raz w zyciu z utęsknieniem oczekuje jesieni :P wiem, wiem paranoja, ale tak mam ;) zaczełam wiec snuć plany odnośnie garderoby na tę szarą porę. planowałam zacząć od ciemnych jeansow gdyz w zasadzie mam same jasne, jednak sprawa okazała się trudniejsza niż sie wydaje :P przymierzylam chyba z 30 par i zadne nie pasowały... nie wiem czy to ja jestem niewymiarowa czy te ciuchy szyją teraz jakoś "na okrętke" :O poza tym marzy mi się jakiś fest korzuch z futrzanymi dodatkami i fajne botki bo nigdy nie nosilam innych butow niz kozaki jesienią :) ale to dopiero za kilka miesiecy, na razie tylko w planie ;) lejdi, obiecalam recenzje pudru skinfood :) niestety tak jak sie spodziewalam moja skora dość szybko przywykła do niego... pierwszy tydzien był jak marzenie - piękny mat i porcelanowa wręcz skóra (puder faktycznie lekko rozjasnia ale i tworzy cos na kształt "ulepszenia" cery, taka lalkowata buzia), jednak po dluzszym stosowaniu blyszczenie ponownie pojawia sie po ok dwoch trzech godzinach :( szkoda, bo przez pierwsze dni bylam przekonana ze wreszcie odkrylam skuteczny ratunek - niestety wyszlo ja zawsze. w kazdym razie nie zaluje ze go kupilam bo przynajmniej moge sie poprawiac kiedy chce bez przedobrzenia (puder jest faktycznie niewidoczny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze jestes :) nie wiem co z mowie z sensem i obiecanym foto bejsbolowki :) nie wiem czy ost wpis na ten temat to byla ona pod innym nickiem czy jakis "zarcik" wrednej pomaranczy... pamietacie moj dylemat z szortami z cubusa za ktore dalam 100 zl :P?? no wiec niedlugo po ich zakupie przypadkiem odkrylam ze je przecenili... a ze tak sie ciagle wahalam co do nich, to lezaly grzecznie w szfie z metkami :D wiec poszlam do cubusa powiedzialam pani ekspedientce ze chce je oddac i kupic jeszcze raz po promocyjnej cenie a ona na to "nie ma problemu :)" tak wiec mam je za niecale 50 zl i ta cene jestes w stanie przelknac :) a bedac w cubusie odkrylam fajne dzinsowe szorty i cienka bluzke... ale ze braklo mi funduszy nawet nie chcialo mi sie ich mierzyc, ale mysle ze jeszcze wroce i poprzymierzam :) moja walka z cera ndal trwa... juz ma dosc, co do pudru sypkiego ja zainwestowalam w styczniu w vichy dermablend, jest transparentny wiec generalnie nie mozesz nalozyc go za duzo, cena wysoka, na promocji w superpharmie dalam ok 60 paru zlotych ale po tych 8 miesiacach uzywania praktycznie dzien w dzien nie zuzylam go nawet w polowie, a nakladam go naprawde spora ilosc i musze przyznac ze niezle matuje :) u mnie ten efekt oczywiscie nie trwa kliku h z racji tego ze mam tlusta skore, ale mysle ze bibulki matujace zalatwilby sprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia gdzie mowie z sensem sie podziala ale jesli faktycznie dysponuje bluzą a nie czapką byłoby fajnie - ja ostatnio bejsbolowki widze niemal wszedzie ale ceny niestety dosc wysokie... to jest chyba jakis nadchodzący trend :D fajnie Ci sie udało zadziałać z tymi szortami, miła ekspedientka :) ja dzisiaj tez zwracalam pochopnie kupioną bluzkę ale trafilam na ostatni moment bo zwroty przyjmują tylko 5 dni. dzis za mna kolejny dzien w CH ale zakupy liche :P jeszcze nie wiadomo co kupowac... na sweterki wydaje sie za wczesnie, wyprzedazowe szmatki to już dosłownie szmatki i jak zwykle koncze w takich sytuacjach na kosmetycznym :P vichy dermablend chcialam kiedys podklad ale ostatecznie kupilam area tent bo balam sie ze ten bedzie dla mnie az nazbyt "specjalistyczny" i zrobi mi za mocną maskę, właściwie nawet nie wiedzialam ze jest z tej serii jeszcze puder. troche sie zrazilam do vichy po średnim zadowoleniu z kremow na ktore swego czasu bylam mocno napalona... A co myslicie o Inglocie? ja ostatnimi czasy jestem dosc mocno zaciekawiona ich produktami. zaczelo sie od zakupu świetnego pędzelka do rozcierania cieni (najlepszego jaki mialam kiedykolwiek), pozniej kilka matowych cieni w przepieknych kolorach (od dawna szukalam typowych matowych bez zadnych drobinek, perełek i innych cudów), no i dzisiaj zdecydowalam sie na korektor w kremie - taki do krycia przebarwien i innych niespodzianek. jestem ciekawa jak sie sprawdzi. poza tym na dzisiejszych zakupach dopasowalam wreszcie fajne jeansy w bershce. niestety byly dosc drogie ale bylam juz tak zmeczona wiecznymi porażkami w tej kwestii ze jak wreszcie znalazłam dobrze skrojone i ładnie leżące, nie chcialam nawet myslec ze moglabym jeodpuscic :P no i mam jeszcze sukienke mini w panterke o wdzięcznej cenie 19,99 :) takich rzeczy nigdy dość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi poki co minal szal bejsball jacket :) ale jesli wpadnie mi w rece ta moja wymarzona w rozsadnej cenie pewnie ja kupie :) ale nie rozgladam sie jakos specjalnie za nia kiedys bylam napalona na kremy z vichy ale przeczytalam wiele negatywnych opinii o nich i sobie odpuscilam, generalnie duzo sie naczytalam ze jest to totalnie przereklamowana firma (cos jak loreal :P) ale ten puder zebral duzo pozytywow wiec sie skusilam i nie zaluje, wyglada jak maka ale nie bieli :) wiec nie mozna z nim "przedobrzyc" i nie ma problemu w dopasowaniu odcienia no i okazal sie wydajny, myslalam o tym podkladzie ale chyba skusze sie na este lauder double ware bo jednak potrzebuje sporego krycia... mysle tez o korektorze z maca... inglot- znam od tak dawna hehe :) pamietam jak ingloty kupowalam za ok 6-7 zl :) teraz niestety te same ciebnie a cena 3-4 razy wyzsza, co ta reklama robi ech :( uwazam ze dobre produkty jednak za bardzo skupili sie nad marketingiem a troszke odpuscili z jakoscia... mowie tu o lakierach do paznokci, ich nie polecam, sa drogie a malo trwale... z inglota mialam swoj ukochany blyszczyk jednak juz go wycofali, a przerobilam chyba z 5 jego opakowan :D ubostwaialm go... teraz mam 2 matowe szminki ale odradzam, strasznie wysuszaja usta, w tej cenie mozna kupic cos o wiele lepszego np polceam szminki z catrise koszt ok 17 zl a nawilzenie jak po blyszczyku :) co ja tam jeszcze mialam.... a mialam roz do policzkow z drobinkami, musze przyznac ze byl swietny zuzylam calego do ost okruszka :) tak wiec kosmetyki inglota przerabiam od jakis 9 juz lat :D niestety szkoda ze cena poszla tak w gore... a dzis wzielam na warsztat malarski kolejna polska firme a mianowicie KOBO :) ma dobre recenzjew na blogach kosmetycznych, dzis kupilam 1 cien i mam zamiar dokupic jeszcze 2, zobacze jak sie sprawdza :) ceny podobne do inglota, moze troszke wyzsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdi odnosze wrazenie ze w kwestii kosmetycznej masz niemal identyczny gust co ja :P jakbym czytala swoje spostrzezenia... tez napaliłam sie na double ware tylko obawiam sie czy nie bedzie dla mnie zbyt ciezki. podobno genialnie matuje i trzyma sie na swoim miejscu calutki dzien. zastanowie sie jeszcze. korektor z maca tez byl na tapecie ale koniec koncow kupilam ten z inglota. jednak troche boli serce jak za cos tak maciupkiego ma sie dac wiecej niz 200 zł a z moimi przebarwieniami na twarzy w zasadzie radzi sobie sam podklad, korektor wiec to bardziej zachcianka niz ratunek. ten ktory wybralam wydaje sie dosc konkretny, sprawdze to :classic_cool: jesli chodzi o inglota to ja oczywiscie tez znam tą firme od lat ale wlasnie zawsze mialam ją za przereklamowane buble, glownie za sprawą kiepskiej jakosci lakierow do paznokci i nietrafionego pudru brązującego ktory robil mi koszmarne smugi... co do szminek mam identyczne zdanie, okropnie suche jak antybakteryjny korektor a nie pomadka :P ja mam teraz fajną szminke z miss sporty - taniutka, slicznie pachnie i dosc trwała. szminki to jeden z tych kosmetykow na ktory zawsze zaluje pieniędzy. i tak poprawiam usta kilkakrotnie w ciagu dnia i tak, nie ma wiec dla mnie znaczenia czy szminka jest za 5 czy za 50 zł ;) do kobo jakos nie moge sie przekonac... kolory cieni mnie nie zachwycają, z kolei pudry, podklady itp jakos nie wzbudzają mojego zaufania. stoisko kobo odwiedzilam jako pierwsze przed inglotem jednak oferta inglota znacznie bardziej mnie zainteresowala. slyszalam za to ze kobo ma fajny tusz do rzes ale nie mam pojecia ktory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
czesc laski ;) dysponuje czapka, niestety... wyjezdzam dzis i bede za ok 10 dni, jesli cos doczytam to odpowiem jeszcze dzis, poki co sprzatam, pakuje sie itd. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×