Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

na szczescie są tak genialne portale jak wizaż, damska torebka itp a takze allegro i inne internetowe sklepy - moze obędzie sie bez języka, a nawet bez wycieczki do zachodnich sąsiadów :D ogarne temat i sie Was poradze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) co tak ucichłyście? dawajcie na posterunek bo niebawem spam nas zasypie... co myślicie o kolekcji versace dla h&m? http://www.kimono.pl/Versace-dla-HM-hit-roku-g3030-32515 wszędzie mnóstwo szumu... ja mam mieszane uczucia. z jednej strony uważam kolorystykę i wzornictwo za naprawdę imponujące i ciekawe, z drugiej nie wiem czy chciałabym mieć cos takiego w swoim posiadaniu :P przeanalizowałam kolekcję wzdłuż i wszerz i uznałam że kilka rzeczy mogłabym chrapnąć ;) (bez szału ale mogłabym) w sumie dwie... http://www.kimono.pl/Versace-dla-HM-hit-roku-g3030-32504 http://www.kimono.pl/Versace-dla-HM-hit-roku-g3030-32511 podobają mi się też torebki i biżuteria bo lubię przepych w dodatkach :) mam wymarzone meteoryty guerlaina :D tzn mam "odsypke" ale z braku laku dobre i to ;) kosmetyk jest fajniejszy niz mi sie wydawało. myslalam ze to rozswietlacz a tu nic bardziej mylnego - to normalny puder wukonczeniowy, kulki po zmieszaniu tworza na buzi fajny woal, nie dając tak naprawde zadnego konkretnego koloru - powiedziałabym że wydobywają naturalne piękno skóry - naprawdę fajna sprawa ale mimo wszystko ciezko mi powiedziec czy są faktycznie warte swojej ceny... tak naprawde chyba zadne puder nie jest wart bo to w koncu tylko kosmetyk a nie fotoshop ;) no ale nie narzekam bo kuleczki miło mnie zaskoczyły. musze sobie tylko sprawić pędzelek w kształcie stempla bo moim niewygodnie mi operowac miedzy perełkami - zdaje mi sie ze odpowiedni pedzel sprawi ze jeszcze bardziej polubie ten okrzyczany KWC :) co u Was? :) zjawcie sie bo ciemno i głucho tutaj... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja_lisa
Odkryłam nowy sklep www.big-brands.pl. Mają duży wybór, wiele znanych światowych marek z wyższej półki, promocyjne ceny, wyprzedaże końcówek serii. W szerokiej ofercie można znaleźć ubrania damskie i męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mam jeszcze jedną prośbę. włączcie filmik z linka który wkleję i przyjrzyjcie się spódnicy "z róż" Małgosi Sochy. powiedzcie gdzie takie można dostać? przysięgłabym że gdzieś je widziałam i że była taka w morelowym kolorze... za chiny nie mogę sobie przypomnieć, może Wy pomozecie. kojarzycie je? http://serialprostowserce.pl/1728/prosto-w-serce-odcinek-153.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u Was tez tak szaro i pochmurno? A do tego poniedziałek:-/ hehe kapryśna dziś jestem:-) Szall - o ile dobze pamietam to h & m ,tam byla na 100% taka sukienka z dolem z roz. Raz nawet Kasia Tusk miala ja na blogu, moze poszukaj w archiwum. Ale hm na bank. Kolejny pracowity weekend skonczyl sie zakupami na ebayu:-) Tym razem szara spodniczka z Zary z kokardka, bordowa torba lakierowana z Prinamrk i sliczna bluzeczka z perelkami przy mankietach z Asos. W oncu kobieco! Znalazlam tez fajny sklep z ciekawymi dodatkami, maja tez kilka ciekawych propzycji ciuszkowych. Poki co wyladowaly na obserwacji:-) http://stores.ebay.de/hot-skull-bellarocka-shop?_rdc=1 Ja chyba za wygodna jestem z tym kupowaniem przez neta. Patrzylam tez na to serum i 7ml plus jakis krem kosztuje 16 E i sie zatanawialam nawet czy nie kupic.Przeczytalam jednak opinie na innym portalu i zawahalam sie. Takze szukam dalej czegos madrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta sukienka nie jest z H&m tylko z zary i faktycznie kasia tusk prezentowala ja na blogu, dodam ze miala wtedy znakomite zdjecia a jedno spokojnie nadawloby sie na reklame chanell lub czegos w tym stylu :) nie przepadam za kasia tusk jako zjawiskiem medialnym, ale potrafie docenic jej urode i ubior, niewazne czy to sa jej pomysly czy kryje sie za tym sprytny stylista... wazny jest efekt dziewczyny mialam nic nie kupowac... ale sytuacja mnie zmusila do kupienia 2 kremow, jednego na noc a drugiego pod oczy, wczesniej stosowalam 1 krem i na dzien i na noc, nie mialam z tym problemow ale odkad mam krem z spf to szkoda mi go "psuc" na noc :) wczesniej takze smarowalam cala twarz 1 kremem, nie stosowalam osobnego kremu pod oczy, ale niestety zaczely mnie one od pewnego czasu piec gdy podjade pod nie kremem do twarzy, zwykly krem takze nie dawa rady z odpowiednim nawilzeniem skory pod oczami a mam ogromny problem z przesyszaiem jej sie tam kupilam cethapil , jego pojemnosc to az 250 ml, koszt ok 42 zl, mozna go stosowac do calego ciala jednak ja ogranicze sie do samej twarzy, co wskazuje na to ze wystarczy mi go na jakies 2 lata :P chyba ze sie nie sprawdzi wtedy skonczy jako krem do stop :P a pod oczy kupilam zel z flos-lek-nawilza idealnie! jego pojemnosc to 35 ml! a do aplikacji wystarczy pol pompki (ma dozownik z pompka :)) wiec jesli tylko te produkty sie sprawdza to bedzie inwestycja dlugoterminowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze zalewaja nas reklamy... Mi dzis udalo sie wybrac na male kosmetyczne zakupy. W koszyku znalazlo sie jednak serum olay 7 in 1 - normalnie wyprobowalam na rece i byla tak gladziutka niesamowicie, poza tym poczytalam wczesniej opinie i zobaczymy. W sumie nie mam jakis wiekszych zmarszczek procz dwoch na czole od marszczenia i wokol oczu mimiczne. Mysle , ze za jakies 2 tyg bede mogla sie wypowiedziec. Szukalyscie blyszczykow bez brokatu, dzis trafilam na takowy z essence stay with me, efekt mokrych ust i pokrycie prawie jak przy uzyciu pomadki. No i plus za cene 1,99 E. Ja mam kolor nr 4 taki intensywny roz/fuksja. Do tego serum do biustu i dekoldu i kilka dodatkow do wlosow( mam krotkie i na etapaie zapuszczania do srednio dlugich, wiec wszelka pomoc w utrzymaniu jakiejkolwiek fryzury jest mile widziana) Do tego otrzymalam pierwsze przesylki z ebaya- wszystko lezy super! A co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z ...
powyzej wskazane buty-jak dla mnie troche futurystyczne :D osobiscie nie mialbym odwagi takich ubrac.. kupilam wczoraj dlugi granatowy swetr, bardzo prosty i cardigan w odcieniu stonowanego rozu z kieszonkami.. sliczne :) w ogole tak nabralam smaka na kupienie czegos jesiennego, ze musialam sie moooocno hamowac :P sporo rzeczy wpadlo mi w oko.. biala futerkowa kamizelka :)))) chce ja miec... aaaa.... widzialam sliczne sukienki atrakcyjne cenowo i mysle, ze jeszcze wroce do tego sklepu, ktory nie jest zadnym filialem jakiejs znanej marki, tylko niepozornym butikiem.. zycze wam udanego weekendu dziewczyny, buzka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam po weekendzie? my postanowilismy wykorzystac jeszcze ladna pogode i dzis ponad 2 godzinna przejazdzka po miescie:-) Czuje sie niesamowicie dotleniona:-) A wy jak spedzilyscie weekend? przyszedl moj plaszczyk z Vero Mody, lezy cudnie. Kocham ebaya! Odzywa sie tam moja druga natura lowcy:-) Teraz potrzebuje jeszcze jakis elgancki plaszczyk, ale to chyba jak wybiore sie do PL. Pod koniec tygodnia zapowiada sie, ze bede miala troszke czasu na wedrowki po sklepach:-) Juz mi sie buzka cieszy. Pilnie potrzebuje swetrow i bluzek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z..
a reszta kobitek gdzie sie wloczy??? wracac mi tu na temat ;) dla mnie weekend nadal trwa i skonczy sie pojutrze :) maanda masz jakies fotki? chetnie bym sie blizej przyjrzala, ja zaszalam w H&M i przyszlemu bratanowki kupilam dwa t-shirty po 1 :P jeden jest swietny, bo granatowy z zolta lodzia podwodna The Beatles.. wyglada bardzo cool :) drugi bezowy tez z jakimis napisami..to by bylo na tyle z dzialu dzieciecego :D wiem, ze to konca miesiaca nigdzie sie juz nie rusze z przyczyn czasowo-zawodowych, wiec dalam dzis czadu na zakupach i kupilam cztery sweterki w tym:jeden zapinany i jedna tunike dbajac o moja edukacje umyslowa takze dwie ksiazki plus bylam zrobic manicure :) ogromnymi krokami zblizaja sie moje 30!!! urodziny ;) massakra.. a jak wy po weekendzie? dziewczyny polecam tez blyszczyk essence z berry sorbet , super efekt :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z..
swetry zakupilam tam gdzie dwa poprzednie, bylam w H&M i przejrzalam dzial damski-- czysta bieda z nedza, nie znalazlam ani jednej ciekawej rzeczy w rozsadnej cenie i absolutnie NIC nie wpadlo mi w oko.. hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) ja niestety jestem zakupowym abstynentem... no coz czasem trzeba w zyciu miec priorytety, niekoniecznie zakupowe co sprawia mi ogromny bol :P choć jutro święto, poważne, nostalgiczne... to od paru lat zauwazylam zjawisko "pokaz mody cmentarnej" mam nadzieje ze mnie dobrze zrozumiecie, po prostu da sie zauwazyc ze dla niektorych to jest doskonala okazja zeby sie zaprezentowac, a czasem kobiety zakladaja na siebie tak "dziwne" rzeczy, ze nie sposob nie zwrocic na nie uwagi, wtedy modowi kosmici skutecznie potrafia skupic na sobie uwage, jezdzac na groby bliskich na wies wciaz przekonuje sie ze trend bialych kozaczkow nie wyginal i ma kolejne rzesze fanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z..
do tych bialych kozaczkow futerko, kusa bluzeczka, mini badz zbyt obcisle spodnie, ostry makijaz i mocno wytafirowane / usztywnione wlosy, a do tego kilka lancuszkow, kolczyki, pierscienie i gotowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh mnie w tym roku to zjawisko ominie, coz praca to praca. Choć moje lenistwo sięga zenitu!! Ciekawa jestem ile Pań wyciagnie juz futro pomimo 15st na dworze:-) No a białe kozaczki muszą być i to bez podziału na wieś czy miasto. Wczoraj doszła spodniczka z zary i ogromna torba z Esprita, gdzie mieszczą mi sie nawet najwieksze ksiazki:-) Teraz cale tomy moge nosic!!! Cos mnie ostatnio wzielo na kokardki:-) Nie zebym chciala z siebie dziewczyneczke zrobic, ale to takie kobiece i slodkie:-) Probowalyscie moze serie kosmetykow z Flos Leku Oval lift? http://www.floslek.pl/polska/kosmetyki.php?kat=OVALIFT Do 35+ to mi duzo jeszcze brakuje, ale wolalabym sie chyba wczesniej zaczac chronic i zabezpieczac, tym bardziej , ze widze juz po szyi znaki czasu. Ogolnie Flos lek ma calkiem dobre opinie i bardziej mam zaufanie do takich firm niz do Lorealow itp, ktorych cen dyktowana jest glownie reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z..
majac 35 to mozna sobie juz zostawic te kremy, bo na wszystko za pozno po ukonczeniu 24 r zycia spada wydzielanie sie hormonow i z kazdym rokiem skora bardziej traci na elastycznosci..mysle, ze 24 to odpowiedni moment, zeby zaczac powaznie myslec na nawilzaniem i profilaktyka, szczegolnie, jesli sie pali badz prowadzi bradzo aktywny tryb zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Mam pytanie... Przymierzam się do kupna dobrego kremu. Mam 28 lat i do tej pory jakoś nie specjalnie martwiłam się o zmarszczki. Jeśli chodzi o kosmetyki do cery to używałam głównie preparatów, które pomogłyby mi choc trochę opanować trądzik. Ostatnio zaczęłam używać kremu Eucerin na noc - pod kątem zapobiegania zmarszczkom. Jest całkiem ok, ale szczerze mówiąc to nie mam porównania, więc może powinnam używać czegoś innego? Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Troszke mnie nie było ale widzę że nie mam gigantycznych zaległości. Jak zwykle mnóstwo chciałabym Wam powiedzieć i jak zwykle nie wiem jak to uporządkować więc pewnie będę na bieżąco uzupełniać swoje wywody "na dniach" ;) sukienka z różyczek - wiedziałam że ktoś mi pomoże! dzięki :) faktycznie musiałam tez ją widziec na blogu u Kasi Tusk. Nie miałam czasu jej ponownie odgrzebac ale juz zaczynam coraz więcej kojarzyc... nie uważacie ze jest urocza? :) mnie bardzo przypadła do gustu, szczególnie w morelowym kolorze na lato... nosiłabym do niej zwykłą czarną bokserkę i szpilki. swoją drogą jak zwykle przeskakuję za wczasu do kolejnego sezonu i snuję plany na lato mimo że jeszcze zima sie dobrze nie zaczęła :D w sumie biorąc pod uwagę mój zakupowy deficyt oraz brak perspektyw na najbliższy czas, pomysły na przyszłe wakacje mogą być jak znalazł ;) maaanda, widzę że zaczynasz się rozkręcać zakupowo i z radością stwierdzam że sprawia Ci to coraz mniej kłopotu :) wnioskuję że odnalezienie własnego stylu jak i dobór odpowiednich rzeczy zaczynają stanowić dla Ciebie coraz mniejszą abstrakcję :D super! w miarę mozliwosci wklejaj fotki lub linki do aukcji, chętnie podpatrzymy, moze podpowiemy to i owo ;) podejrzewam że lejdi podczas swojego przestoju z zakupami podobnie jak ja chętnie choć "oczy nacieszy" cudzymi nabytkami ;) mowie z sensem - tez sie pochwal zakupami ;) ja mam mega chęć na jakis cieplusny , wygodny i skrajnie "niekobiecy" sweter :) wiem jak to brzmi ale uwierzcie ze marzę czasem o odpoczynku od tych wszystkich ultra sexy fatałaszków i pragnę wbić się w jakieś grube getry i wielgachny sweter prawie do kolan, w tym sezonie najlepiej w jakieś "skandynawskie" wzory ;) w zasadzie z racji na to ze aktualnie moje wyjscia kierują mnie zamiast do biura, na bazarek po marchewke i do supermarketu, mysle ze taki ciuch byłby wcale niegłupią inwestycją :D Święto Zmarłych. Uśmiechnęłam się po przeczytaniu posta lejdi bo dziś siostra opowiadała mi że spotkała się w pracy ze znajomą która mijała nas na cmentarzu wystrojona jak rzadko kiedy (:D) i podobno ta znajoma dopadła od razu do siostry z pytaniami skąd i gdzie nabyła to cudowne futerko które miała na ramionach 1 listopada :D jednak ludzie nie dosc ze marzą o tym by w tej wątpliwie sprzyjającej aurze zaprezentowac sie najlepiej jak to mozliwe, to jeszcze szukają inspiracji wśród przechodniów i wcale się z tym nie kryją :P szok... ja odkąd pamietam, także co roku miałam kłopot z doborem ciuchów na ten dzień, ale to raczej z racji na to że trzeba wybrać coś co zapewni ciepło i komfort podczas możliwych zmian pogodowych, chlapy, deszczu itp ;) nie ma nic gorszego niż brodzenie po kostki w błocie między grobami w szpilkach - strojenie się na cmentarz raczej nie dla mnie :P maaanda - ja tez lubie kokardki :) i w ogóle wszystko co przestrzenne, co można gdzies przypiąć, podpiąć, przyzdobic... kokardki, kwiaty, falbany - mój styl :D nie znam kosmetykow o ktore pytasz, ale widzę że mają sporo opinii na wizażu - poczytaj http://wizaz.pl/kosmetyki/producent.php?prod=159 mówie z sensem ma racje w kwestii pielęgnacji! im wczesniej tym lepiej a w mysl zasady ze "lepiej zapobiegac niz leczyc" warto zaopatrzyc się w dobry krem sporo zanim zobaczymy ze nasza skóra faktycznie o to mocno "woła". poza tym tak jak pisałam wczesniej, skóra jest na tyle "inteligentna", że sama sobie wybiera z kosmetyków składniki które są jej potrzebne. nie ma więc co sie szczypać ze w wieku dwudziestu paru lat, krem dla 30-tek nas przeciąży - wręcz przeciwnie! ten wiek na pudełkach jest podawany bardzo ogólnikowo, w rzeczywistosci liczy sie tryb życia itp, np czy palimy, czy przebywamy w dusznych miejscach, na powietrzu czy raczej w biurze przed komputerem itp itd - wszystko ma wpływ, a co za tym idzie dziewczyna w wieku 20 lat moze miec skóre w znacznie gorszej kondycji oraz większe wymagania wobec skłądu kosmetyku, niż 10 lat starsza koleżanka. tak więc lusterka w dłoń dziewczyny i szacujemy jakiego poziomu pielegnacji potrzebują nasze buzie ;) straciatella77___ o ile dobrze pamiętam to kremy z Eucerin używała nasza lejdi i sobie chwaliła (jak zresztą wiekszosc internautek z tego co czytałam kiedyś), tak więc nie jest to raczej zły wybór :) ze swojej strony moge polecić kilku przedstawicieli z 3 półek cenowych których używałam i które się na mnie swietnie sprawdziły, ale jak wiadomo jest to dosc osobnicza kwestia więc nie namawiam ale podsuwam pomysł na przeszukanie opinii w necie ;) średnia półka - Dermika - ceny 40-60 zł, spory wybór i wiele ciekawych propozycji. mialam jakis dotleniająco-energizująco-"cudujący" krem na dzien i bylam bardzo zadowolona. aktualnie uzywam tez tego kremu pod oczy http://www.domzdrowia.pl/75805,dermika-stem-lift-aktywny-krem-pod-oczy-i-na-powieki.html uwazam go za rewelacyjny pod kazdym niemal względem ;) wyższa półka - Biotherm, Clarins - takze do wyboru do koloru i jak dla mnie 0 bubli. i kosmetyki bardziej ekskluzywne, kiedy mamy ochote i mozliwosc "zaszalec" - lancome, shiseido, la praire - jesli jestes zainteresowana przejrzyj oferty tych firm, próbowałam kilku kremów i także nie mogę złego słowa powiedziec. no, może na ceny... :O jesli chodzi o marki których nie polecam, nie lubię i na które mam powody by narzekać to l'oreal, olay, lirene, soraya, avon, AA... w skrócie - albo cena nieadekwatna do jakości, albo uczulenie, albo kompletnie zerowe działanie :O życzę udanych łowów i poszukiwań KWC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie inspirują w modzie różne stylizacje gwiazd, czasami blogi streetfashionowe, porady dotyczące dobierania stroju i image do figury etc :) Dziś np. trafiłam na fajny artukuł odnośnie porad stylistycznych na blogu Stilago: http://blog.stilago.pl polecam przeczytanie najnowszej notki, wertuję poprzednie wpisy i ogólnie blog wydaje się godny uwagi i zerknięcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalll- oj jak ja lubie falbanki!!! Wtedy od razu bardziej kobieca sie czuje! Teraz testuje wygladzajace serum Olaya i jak na dzien jest super, faktycznie zmarszczki na czole sa mniejsze. A przynajmniej mniej widoczne. Ja oprocz kremu przeciwzmarszczkowego polecam jeszcze wysokie filtry. Jakos moja karnacja nigdy nie lubila opalania, nie smazylam sie na sloncu i nie uzywam solarium. Plazowanie i owszen ale z ochrona, a teraz od roku stosuje tez filtry na codzien. I powiem Wam, ze moja szwgierka, ktora uprawia duzo sportu, zyje aktywnie, zdrowo jada itp. a jest tylko rok ode mnie starsza niestety jest posiadaczka wielu zmarszczek. Niestety solarium czesto i na plazy maksymalnie filtr nr 6. Takze kto nie uzywa, niech zacznie jak najszybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z..
czarne koronki z aksamitem :) marze o takiej minisukience..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wystarczą same czarne koronki w postaci minisukienki :) obejde sie bez aksamitu byleby gdzies takowe cudo wreszcie odnaleźć :P od zeszlego sezonu poza Asosem ciiisza w tej sprawie na sieciówkowych wieszakach... z kolei teraz marze o tej biżuteri... zakochalam sie w niej juz dawno i dzis mi sie owa miłość przypomniała :P http://www.bydziubeka.pl/ szczególnie podoba mi się kolekcja Maya's Secrets... przymierzam się do zakupu (a raczej zasugerowania komuś odpowiedniego prezentu dla mnie na imieniny :P) w postaci długich, barokowych kolczyków. które byście na moim miejscu wybrały? http://www.bydziubeka.pl/kolczyki_kolczyki615-5410.htm http://www.bydziubeka.pl/kolczyki_kolczyki616-5411.htm http://www.bydziubeka.pl/kolczyki_kolczyki610-5405.htm http://www.bydziubeka.pl/kolczyki_kolczyki597-5345.htm http://www.bydziubeka.pl/kolczyki_kolczyki617-5412.htm uwielbiam też bransoletki w tym stylu http://www.bydziubeka.pl/bransoletkinasznurkuirzemieniu_bransoletka532-5735.htm chyba dziś nie zasnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalll- nie wiem czy o takowa Ci chodzi, ale latem przymierzalam taka w c&a, czarna z plecami z koronki ( nie zamsz). Plus widzialam takowe na allegro. No i z Asosa mozna na ebayu znalezc bardzo czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolczyki troche w moim stylu, ale te wygladaja na duze i ciezkie ( oj uszy bola). Jesli mialabym wybierac to ostatnie. A bransoletka super!! Nie posiadam, ale czas sie za takowym cudem rozejrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z..
mam jedna dosc podobna, ale jej nie nosze, na co dzien wydaje mi sie zbyt ekstrawagandzka, a jakies imprezy itd. to u mnie rzadkosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maaanda mozliwe ze umkneloby mi cos takiego bo c&a z reguły omijam a jesli juz wchodze to zakrecam rogala za pierwszym wieszakiem i wychodze. ja szukam klasycznej, prostej minisukienki z koronki, cos w stylu tej szlagierowej z asosa http://img.szafa.pl/uploads/clothes/c1/d3/d830/3996491/1290536452.jpg ale wolałabym mieć możliwość przymierzenia bransoletka wlasnie wydaje mi sie taka codzienna, uniwersalna :) ot taka ani nieprzesadnie elegancka, ani dziecinna - mam podobne bo bardzo lubie biżuterię tego typu ale ta jest prześliczna i także mnie korci :) kolczyki też muszą byc moje ale wciaz nie moge sie zdecydowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, caly czas wam czytam, ale w zasadzie nie mam co napisac... nie mam ochoty nawet komentowac waszych linkow... chyba jesienna depresja mnie dopadla, mam nadzieje ze u was wszystko ok :) pozdrawiam was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z..
lejdi pozdrawiam cie goraco i polecam mleko z miodem i czosnkiem ;) do tego goraca kapiel i od razu swiat jest piekniejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×