Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

anxipanxi --> właśnie w niedziele mam zamiar upolować Escada Ocean Lounge w superpharmie akurat mnie podobała się ta mega słodkość:P choć nie wiem czy jakieś inne nie sprawią że wybiorę je zamiast escady było już tak kilka razy. muszę coś kupić bo mam tylko pół butelki perfum z zary ;/ ja strasznie zraziłam się do bershki po zakupie płaszczyka teraz nie potrafię tam nic kupić bo mam wrażenie że będzie tak jak z nim;/ pisałam o tym lejdi. zapłaciłam za niego pełną cenę a po 3 dniach noszenia muszę go golić i czyścić bo tak się mechaci grr... teraz mijam szerokim łukiem ten sklep. jak piszecie o wakacjach to ja chciałabym już jechać w jakieś ciepłe miejsce... rozmarzyłam się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sprawdzałaś najnowszy zapach Escady? Powąchaj. Moim zdaniem pachnie cuuudnie. P.S. Ile w super farmie kosztują Ocean loungi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
109 zl - 50 ml po tym jak zachwalałaś na pewno sprawdzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam armani- code, a ostatnio spodobały mi się Be Delicious DKNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie lubię takich słodkich zapachów. chociaż ostatnio strasznie mi się spodobała Madame JPGaultiera. też z tych słodszych, ale tolerowalny. a tak to Cool Water Davidoffa, DKNY zielony tylko i wyłącznie, Bright Crystal Versace... i męski l'Eau par Kenzo. na kobiecie oczywiscie :) a jakiś czas temu kupiłam sobie testowo perfumki Sorai - zadziwiająco przyjemne zapaszki, moze nie tak trwałe ale fajne. i tanie jak barszcz. a zawsze lepsze od podróbek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malej rudej mi
no i co, pojechali znow po Tobie na kolejnym topiku? Jak to jest ze gdzie sie pojawisz, no nie liczac tego bzdurnego o fatalaszkach, ale jezeli gdzies jest jakis powazniejszy problem to pojawiasz sie, piszesz swoje zdanie i wszyscy po Tobie jada? Wracaj tam bo z tego co widze panie ciezarne i nie tylko maja do Ciebie pytania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frufru--> Bright Crystal Versace uwielbiam:) ostatnio zamiast niego kupiłam Versace Medusa dla odmiany:) ale wrócę jednak do crystal:) bardzo podoba mi się Masaki Masaki ale zapach jest strasznie nie trwały i tak delikatny. zobaczę co będzie w super-pharmie na promocji:P jeszcze na niedziele mam plan zrobienia paznokci:) mam nadzieje że jest czynne mimo że niedziela. mi mała - też lubię takie pończochy lub podkolanówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frufru - ja tez nie lubie slodkich zapachow.Z tych bardziej "duszacych" lubie Eden CAcharel,ostatnio spodobal mi sie Code Armani,lubie Be Delicious,Cool WAter,a na codzien uzywam Chrome Azzaro dla facetow:) Troche mi sie znudzil i chyba go zmienie.Kiedys uwielbialam na jesien i zime Boucheron Boucheron:),ale to dawno temu bylo.Za Escada nie przepadam,bo ma cholernie slodkie te zapachy.Ble. anxi - a ja wlasnie wole wydac wiecej na dzinsy-moze dlatego,ze generalnie nie niszcze ciuchow,butow czy torebek (nawet kosmetyki koncza mi sie bardzo wolno,mimo intensywnego uzywania) i jedna pare nosze przez srednio 10 lat.Moje ulubione to Midonna PepeJeans..mmm....Mierzylam raz rurki i raz spodnie z podniesiona talia..ble,ble i jeszcze raz ble.Wygladalam okropnie. mi mala- u mnie poszukiwania ladnych kozakow ciag dalszy.Wczoraj maz zapytal,co chce na urodziny (mam pod koniec marca)-juz cos wymysle;) Tym,ktorym jest zimno i tesknia za cieplem i sloncem,moge go troche podarowac,bo jeszcze dosyc mocno swieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cały dzień zleciał i nikt nic nie napisał :( jednym z moich ulubionych zapachów jest jeszcze love love mochino nibys- bardzo fajne te buty :) czekam na cieplejsze dni, kiedy zacznie świecić słońce bo teraz tylko ten durny deszcz leje :( anxi- bardzo fajny ten twój "zwyklak"- proste połączenie, dobrze dobrane jest zawsze w modzie, klasa to klasa :) tak sobie czytalam komentarze na bloggu anxi i jej wpis i stwierdzam że te typowe szafiary w ogóle do mnie nie trafiają :/ i co mi to da, że ubiorę się dziwacznie i pół miasta będzie się za mną oglądać? wolę, żeby nikt się nie oglądał, ale za to żebym się czuła świetnie w tym co mam na sobie i pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do jeansów to za żadne nie dałam więcej niż jakieś 130 zł- ta kwota i tak jest dla mnie kosmiczna, ale chyba miałam jakieś w okolicach tej ceny moja znajoma kupiła kiedyś big stary za jakieś 300 zł- no i rozwaliła je na jakimś drucie- moje też zapewne w takiej sytuacji by się rozwaliły ale straciś 300 zł a 50 zł jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie jakiś rok już temu kupiłam sobie BigStary za bodajże 220zł - idealnie dopasowane w stanie nowym po troszku noszenia rozpychały się tak ze nie dało się w tym chodzić. co najmniej o numer za duże się robiły. od niedawna znow w nich chodzę :( i jak z jednej strony sie cieszę (bo trzymac na półce nienoszone 220zł to boli) tak z drugiej strony wcale nie jest to dla mnie wesołe (były za duże...)... :) natomiast najlepsze dzinsy jakie mam to dzinsy z Jukona. idealnie odszyte dla kobiet, z zaokrągleniem na biodra i zwężeniem w talii. polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiście nie kupiłam Escada Ocean Lounge - zdecydowanie zapach na lato i tylko na lato. teraz jakoś nie pasował do mojego nastroju a nie pogody. właściwie sama jestem bardzo zaskoczona swoim wyborem. Versace Crystal Nori. nie różowe jasne które lubię tylko ciemne hmmm kurcze ja lubię słodkie lub świeże zapachy a tu coś takiego. po prostu nie mogłam się im oprzeć:P zawsze uważałam że są za duszne i ciężkie ale dzisiaj był po prostu idealne mam nadziej że tak zostanie. o mało nie wybrałam Escada Incredible Me lub Versace Woman ale jednak Nori zwyciężyły. choć najmniej pasują do perfum jakie kupuje:P a wszystkim miłośniczką Davidoff Cool Water polecam superpharme cena 59 zł kotek birmanski-> mam rurki z podniesionym stanem:P a tak serio to naprawdę muszą się udać żeby dobrze leżały. przypadkiem je kupiłam później chciałam jeszcze jedne ale na razie nie udało mi się trafić na dobrze leżące. dużą role w ich przypadku odgrywa co do nich założysz bo z płaskimi butami i zwykłym podkoszulkiem wyglądają koszmarnie. ja swoje lubię nosić z koszulą w kratkę (farmerską :P) i czerwonymi szpilkami. co do dżinsów to chyba jedyna część mojej garderoby której nigdy nie kupuje drogiej. na pewno jednym z powodów jest to że standardowe firmy typu big star czy wrangler levis nie mają mojego rozmiaru a jak już to muszę obciąć 20 cm. odechciewa się dać 300 zł aby później przerabiać. nie wiem dlaczego ale dżinsy pepe zawsze dziwnie na mnie leżą.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys- myslalam o rurkach wlasnie do butow na obcasie,bo jak widze te dziewczyny noszace do nich balerinki,zwlaszcza te bardziej przysadziste,to...no coz;) Jakos mi sie nie podobaja takie opiete na calej dlugosci nogi spodnie i moj tylek wydaje mi sie w nich mega wielki (bo jest juz dosyc spory;) )-wygladam jak Kim Kardashian:P ;) DZiewczyny szczuple moga sobie pozwolic zdecydowanie na wiecej,jesli chodzi o ekperymentowanie z ciuchami.Pepe uwielbiam za fason i za to,ze mi w talii nie odstaja i ladnie leza na tylku:) Od czasu do czasu kupie Wranglery-bardzo je lubilam,zanim zaczelam nosic Pepe.Zreszta,co tu duzo gadac:spodnie Levi's,ktore kupilam,jak mialam 15 lat,nosilabym do tej pory,gdyby nie byly za duze (dosyc sporo schudlam,jak zaczelam wyrastac);Diesle,ktore kupilam,jak mialam 18-mam i nosze do tej pory (byly jednolitego,granatowego koloru,a teraz maja takie fajne naturalne przetarcia),to samo z Pepe-to chyba mowi samo za siebie.To samo z dosyc droga kurtka skorzana,ktora kupilam,jak mialam 17 lat i jak zrobi sie troche chlodniej,nosze praktycznie caly czas-jest troche wytarta,ale nikt nie wierzy,ile ma lat:) 2pary Martensow,ktore kupilam jeszcze w szkole sredniej,mam do teraz i sa tylko troche przetarte:) Itd....itp...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi malaa
hej dziewczyny - to ja, jeno klikam z pracy;) ruda mi mala - to do mnie mialo byc??? po 1 nie bardzo rozumiem, o co Ci chodzi, pomaranczko, a po 2 od zawsze mam zlocistobrazowe wlosy (teraz ciemny braz), wiec chyba pomylilas adresata wypowiedzi?;) ja dzisiaj ubralam ta falbaniasta sukienke, na czarny golf, do ciemnych rajstop i kowbojek- jest boska:D a potem w lecie bedzie akurat na cypr;P musze dzis w koncu zrobic fotke. kolory ma swietne, wg mnie. a moje wiosenne must have to azurowe - badz z cienkiej skorki z koronka, przewiene letnie kozaczki;) na razie nigdzie nie ma nic ciekawego, ale trzymam reke na pulsie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malej zlocistobrazowej mi
Tak, do Ciebie :P Ale wszedzie gdzie wchodzisz chca Cie wywalic i nazywaja ruda, ciekawe dlaczego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI MALA: Piekne azurowe kozaczki z cieniutkiej skorki maja w Stradim za 200 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anxi- dorwałam w innej bereshce to twoje wdzianko błyszczące :) i jeszcze takie cekinowe, ale w jednym i drugim wyglądałam koszmarnie więc odwiesiłam je bez żalu :) no cóż- nie ta figura :) a to cekinowe, nie wiem czy kojarzysz? było tak masakryczne, bo jakiś debil wyłożył wewnętrzną stronę ściągacza przy rękawach cekinami i drapało niemiłosiernie ;/ znalazłam za to super skórzaną kurtkę właśnie w Bereshce- ciemno szara, może jak dorwę jakąś fote w necie to wkleję w stradim też byłam ale nie zauważyłam tych butów :( jaki mają obcas i czy mają w ogóle? moje wiosenne must have to ta kurta z bereshki :) jak na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondix
Hey laski Chcem kupic 2 pary legginsów z poniższego linka..I do biegania a 2 i tu sie wlasnie zastanawiam ...na codzien do tuniki ,szpilek itp ..Jak myslicie nadaja sie czy tylko do sportu ? Mam juz koronkowe ,panterke ,zeberke, kolorowe ,matowe i połyskujace skoropodobne itp wiec pomyslalam o zwyklych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozaki ze stradiego sa plaskie. Kurtke cekinowa mierzylam, niestety w Mce nie wygladalam najlepiej a S-ek nie bylo. Moje kust have? nie mam takowych, kupuje zawse pod wplywem impulsu, nigdy nie planuje i nie tworze zadnych list ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jak dużo postów:) kotek birmanski---> ja rurek nie kupiłam przez bardzo długi czas dopiero jak znalazłam idealne wtedy się przekonałam. u mnie powód był inny. wszystkie firmy produkują dżinsy najkrótsze w długości standard. large jest a small??? nie rozumiem tego. można skrócić większość ale rurek się nie da bo kolana wychodzą mi gdzieś na łydce;/ później trafiłam w francuskim sklepie na genialne ale kosztowały 600 zł w promocji a na dodatek były białe błyszczące :P wtedy pomierzyłam więcej i okazało się ze jednak uda mi się coś znaleźć. masz racje że z dużą pupą rurki to niezbyt fortunne połączenie najlepiej nosić to w czym człowiek czuje się dobrze:P z pepe mam właśnie odwrotnie zawsze odstają mi na tyłkiem co wygląda straszni;/ jak ty z dżinsami mam ze wszystkimi innymi chuchami :P bluzki i swetry z Monnari czy Solara mam po kilka lat to samo z swetrami, sukienki też. prawie wszytko oprócz ciuchów z zary mimo że uwielbiam ta firmę jakość pozostawia dużo do życzenia. kupuje tylko dlatego że nie mogę się im oprzeć:P nie cierpię jak ciuchy mi się niszczą :P choć mam jedne tanie dżiny już 5 lat z patrola i nadal się trzymają tylko delikatnie zmieniły kolor:P nawiąże do tematu cekinów. nadal nie wiem jak mam nosić tą tubę. ładna jest i ten kolor szałowy ale jak to drapie. nie wyobrażam sobie w niej więcej niż godziny. okej mogę ubrać ją na golf lub koszule ale jednak chciałabym nosić samą tylko jak? kondix ->reklama? hmmm gatta prześwituje. choć do sukienki lub czegoś za tyłek i prześwitujące są fajne. kolejny temat ażurowe kozaki nie wiem ja jakoś nie przepadam za takimi butami. na wiosnę mam ochotę na kozaki z odkrytymi palcami ale w Polsce to nie możliwe:( mi mała --> mi najbardziej podobają się 2 ale nie chce ci mieszać:P bo ja jednak mam dziwny gust jeśli chodzi o buty:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondix
ale one nie sa z gatty ; ) i jest napisane ze kryjace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondix-> rzuciłam tylko okiem. zastanowiłabym się nad nimi skoro nie są z gatty. 20 + 10 zł za przesyłkę a materiału nie zobaczysz chyba że chcesz kupić więcej sztuk. może lepiej wybrać się do sklepu nie będą dużo droższe. nie mam pojęcia ile kosztują teraz legginsy w regularnej cenie bo patrzyłam jeszcze na promocjach:P ale myślę że dziewczyny wiedzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała mi Ty jestes ruda?? uwielbiam rudaski :) nie spotkałam jeszcze brzydkiej rudowłosej dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała- jak dla mnie to zdecydowanie 3 buty :) legginsy rajstopowe nigdy nie będą dobrze kryły tyłja bo zawsze się tam naciągną :) nibys- a jak wygląda ta twoja tuba? i czemu drapie? może jakaś bielizna hehe wyszczuplająca :P oczywiście nie dla korekty twojej figury ale chodzi mi raczej o takie bieliźniane body czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anxi- no chyba nikt nie robi listy zakupów ciuchowych bo trochę to bez sensu :) ale czasami szuka się po prostu czegoś konkretnego... ja też przeważnie kupuję coś jak to zobaczę, ale np wiem, że potrzebuję nowe jeansy więc skupiam się na tym a z tą kurtką to jest takie moje małe must have- zobaczyłam i ją chcę :) tylko na razie funduszy brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdi-> wstawię zaraz zdjęcia. to zwykła tuba coś jak to: http://www.allegro.pl/item935809779_bluzka_tuba_cekiny_miss_berge_r_36_38_nowa.html#gallery tylko ładniejsza:P drapie mnie w hmmm "biceps"??? pomiędzy ramieniem a łokciem. od ocierania się. nie mogę tego znieść. :/ ja jak wbije sobie coś do głowy to później szukam i szukam i nie mogę znaleźć takiego jak chce. chciała bym umieć szyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, ale ja nie mialam na mysli must have typu idzie wiosna musze kupic lzejsze buty, albo znosilam moja ulubiona pare dzinsow, pora znalezc godnego nastepce ;) ... na blogach czesto spotykam sie z rozbudowanymi listami must have uwzgledniajacymi wszystkie obecne trendy. chyba zwariowalabym gdybym narzucial sobie taka presje, a uwierz mi ze sa dziewczyny ktore systematycznie skreslaja poszczevolbe punkty i dodaja kolejnych 10 ;) z tym kojarza mi sie sezonowe listy must have

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frufru - rude=ladne,powiadasz?To fajnie,bo kiedys sama mialam rude wlosy.Teraz wracam do naturalnych i tez sa odrobine rude,mimo ze moj naturalny kolor to jasny lekko popielaty braz.W sloncu blyszcza sie na rudo i generalnie sprawiaja wrazenie naturalnie rudych:P Nawet maz,ktory normalnie na takie rzeczy nie zwraca uwagi,mi to powiedzial:) Mala mi wklejala kiedys zdjecia-stad ci,ktorzy je widzieli wiedza,ze ma rude wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×