Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

kotek birmanski--> nawet nie chodzi o bmi które mam nawet w miarę tylko niedowaga. jak tyję to najwięcej przybywa mi w biuście i brzuchu. nad brzuchem mogła bym popracować żeby przerobić dodatkowy kg na mięśnie a biust większy :D chciałbym jeszcze 1-2 kg wtedy c :D ogólnie to zadowolona jestem z swojego ciała przynajmniej mam nogi tyłek i nawet biust mimo że w miniaturze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję ignorować natretne pomarańcze, ktore muszą zwrócić na siebie uwagę prowokowanie, bo w żaden inny sposób nie potrafia. ja się właśnie chyba uszkodziłam na aerobiku. ciekawe czy dam rade sie jutro wyprostowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mi małej
frufru - tak, prowokuję mi mała gdyż ona sama chyba tego chciała, czyż nie pisała o większym dobiciu mnie? No to chętnie wysłucham o ile ma się jeszcze czym pochwalić :P Tak swoją drogą nie wiecie co to ironia?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczowej coś tam- po raz kolejny powtarza, jeśli nie masz nic do powiedzenia odnośnie tego topicu to proszę opuść go. A swoje frustracje i pseudo ironię umieść we własnym temacie i nie zaśmiecaj naszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mi małej
lejdi - to nie ja zaczełam jechać tonem który obraża. A skoro mi mała jest taka super to niech to dalej udowadnia, przecież tak bardzo chciala mnie zdolowac :P Czemu jakos umilkla? Czyzby brak slow? U osoby ktora tak swietnie orientuje sie w polszczyznie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty, no weź daj sobie spokój. chcesz sobie powtykac z małą mi, to zapros ją na osobny temat albo czep sie innego działu. ja naprawde nie wchodze na ten konkretny topik żeby czytac potoki jadu, na dokładkę nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowa idź spać okej już twój czas. naprawdę. jak bym miała ochotę na czytanie czyiś żali to mam na to masę topików. a tu nawet choćbym nie chciała muszę to widzieć. plis założę ci topik jak sama nie umiesz. nie dobrze mi się robi jak widzę "zyganie", ujadanie, podnoszenie swojego ego, udowadnianie swojej wyższości, pogryzanie. to nie jest ani eleganckie nie przystoi inteligentnej kulturalnej osobie zdarza się każdemu ale ile można. taka zawiść, zajadłość, chęć postawienia na swoim... to jest nie smaczne i proszę cię nie rób tego bo na świeci są inni ludzie i mogla byś nie wtrącać swojej gadki tam gdzie ciebie nie chcą. dzieci cię w przedszkolu nie lubiły że teraz musisz to robi? tak to wygląda jak taki 5 latek z trochę bogatszym słownictwem. frufru--> od godziny zbieram się do ich zrobienia:p ale czuje się zmotywowana już ubieram sukienkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka: http://imageshare.web.id/images/rw3x93e3kcfeme7gxdc.jpg http://imageshare.web.id/images/o5rj8h5l6u739oq7lyul.jpg http://imageshare.web.id/images/rpbhhjiqkrrgj2l71p65.jpg http://imageshare.web.id/images/ncdx4x8k3lx2vz8fhd7r.jpg wygląda lepiej w rzeczywistości bo musiałam je prześwietlić żeby coś było widać;/ i niestety trzymając w ręce aparat nie mogłam pokazać wam kieszonek:( są super:P zastanawiam się nad zmianą paska. co o nim myślicie? do wymiany czy zostawić tak jak jest? jak zwykle przykleić i usunąć spacje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płaszczyk: http://imageshare.web.id/images/61lzbo9r1f9nr862xfp3.jpg http://imageshare.web.id/images/z5rl1kcl3iwtr5shxmzn.jpg http://imageshare.web.id/images/ljc2fp4figwxdvzs9fj.jpg http://imageshare.web.id/images/e50vzdq6zspkcwl6n4s.jpg http://imageshare.web.id/images/v87oudx61eppo3v0ero.jpg http://imageshare.web.id/images/k3j9hoz214i9pmzotdph.jpg ma super opcje z ściągaczami i guzikami. tak że można z niego zrobić bombkę lub skrócić rękawy. nie widać tego na fotce z tyłu bo musiałam się wygiąć ale fajnie odstaje właśnie na pupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic takiego, naciągnęłam sobie chyba czworoboczny grzbietu. źle mi sie ściąga ramiona, prostuje łopatki i obraca głowę. ale to tylko mięsień, no moze i jakieś ścięgno, w każdym razie nie dyski i ogolnie nic z kręgosłupem. na ten tydzień chyba jedna porcja ćwiczeń wystarczy, do przyszłego się rozejdzie. mówiłam że ja nie umiem na pół gwizdka? i to sa efekty :) mi się przedłużane włosy nie podobaja. przede wszystkim dlatego że miejsca zaczepów przy skórze NAPRAWDE są i widoczne i wyczuwalne (chyba ze kogoś stać na takie metody jak hollywoodzkie aktorki mają, to moze tego nie widac, ale nie wierzę że nie czuc). jedna znajoma moja miała i źle to wyglądało. a mój mąż lubi się bawić moimi włosami, gładzić je, plątać w nich palce - i chyba bym się nie zdecydowała zafundowac mu takie atrakcje dotykowe :) no i wydaje mi się że - jak z tipsami - troche to jednak włosy niszczy. ostatecznie logicznie rzecz biorąc - zwłaszcza jak już trochę włosy odrosną - to te wstawki obciążają włos i osłabiają cebulki. i potem się mogą sypać włosy na potęgę... wolę mieć krótsze ale mieć niż mieć długie i przerzedzone :) nibys, płaszczyk nie w moim stylu, ale sukienka bardzo fajna. ja bym pasek zmieniła. a jak to wygląda całkiem bez paska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mi małej
Tak bo to ja Cie wyzywam - nie ale chyba wezme z Ciebie przyklad i jezeli ktos tu jest debilem to jestes Ty :P I mylisz sie bardzo - nie rozmawialam z Toba na zadnym topiku nie liczac tego :P Tak ogolnie to mam Cie gdzies bo znow sie mylisz - moim zyciowym celem nie jest gnebienie totalnej idiotki ktora tak naprawde nie ma nic do powiedzenia. Och no dobij mnie prosze, dobij, poopowiadaj jaka jestes wspaniala, ile to nie zarabiasz, jaka to masz figure i wspaniala prace :D Z chcecia to poczytam, posmieje sie. I jak na prace w wydawnictwie to robisz bledy masakryczne, w sumie angielski jest prostszym jezykiem niz polski wiec dobrze dla Ciebie ze sie wyprowadzilas :D Hahahaha no nie moge z Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mi małej
Jestem lekarzem. Skonczylam dobre studia, dobrze zarabiam wiec nie musze emigrowac zeby sie dowartosciowac, zlosliwa tez nie jestem, pacjenci mnie lubia, mam milych znajomych. Wiec naprawde Twoja suuuper praca i te co lepsze oferty nie robia na mnie wrazenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moim zyciowym celem nie jest gnebienie totalnej idiotki ktora tak naprawde nie ma nic do powiedzenia." jesli tak to odmelduj się stąd. bo na razie desperacko udowadniasz że jest całkiem przeciwnie. i owszem, to Ty zaczepiłaś małą mi pierwsza, co ładnie widać na stronie 16. jesli zatem mi jest dla Ciebie takim "nikim" i nie chcesz sie zniżać do rozmowy z nią, to po co ją zaczepiasz? :D szkoda że na tym forum nie ma "ignora" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminaa
Witam,obserwuje Was od jakiegos czasu i uwazam,ze powinnyscie ignorowac ta pomaranczowa,w ogole nie komentujcie jej postow.takie jak ona lubia siac zamet i wiecie wraca taka po pracy albo klika z pracy i otwiera kafe z niecierpliwoscia i zastanawia sie "odpisaly czy nie?!" nic nie ma do roboty i klika bzdury. uwazam by zlekcewazyc ja totalnie i juz. a ja Was podgladam,bo macie fajne pomysly,sama poluje na smakowite kąski i lubie poprzegladac mode by wplesc ja w moj sposob ubierania sie. P.S. nie moga otworzyc butow na ktore zachorowala "nibys" ,nawet jak kasuje spacje :/ a jestem ciekawa :D pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mi malej
Tak naprawde to strasznie ci zazdroszcze pieniedzy. wychowalam sie w polsce a tu zazdrosci sie kazdem kto ma wiecej, komu lepiej i ja szara zakompleksóna mysz chce cie sprowadzic do mojego poziomu. o to mi chodzi, WIEC NIE DAJ SIE Wszyscy olejmy ja i nie odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mi małej
O widze ze ktoras z was juz nie wytrzymala i napisala podszyw, nonono :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mi małej
frufru - zaczepiam bo mi mala byla taka wygadana a jak chcialam zeby jeszcze cos dopisala to zamilkla a ja lubie sie posmiac, tylko dlatego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała -> myślałam o przedłużeniu włosów jak fryzjer nie zrozumiał mojej wizji:P tylko jak zwykle miałam iść za tydzień za 2 a teraz już odrosły:P. widziałam ładnie przedłużone włosy nie zauważalnie prawie. jednak dziewczyna narzekała na to że strasznie ją ciągnęły przez długi czas. a później ją denerwowały właśnie zaczepy. mam mieszane uczucia do tego zabiegu. poza tym ja lubię mieć krótkie włosy:) frufru -> jest przyszyty po bokach dlatego nie dałam rady go zdjąć do zdjęć. bez paska jest trochę nijaka, zwykła potrzebuje tam jakiegoś dodatku. zastanawiam się tylko jaki pasek hmmm gumowy? ze skory prawdopodobnie nie dostane takiego krótkiego;/ może eko ale nic na alle nie widzę ;/ jasminaa -> zapraszamy też do wypowiedzi a nie tylko obserwowania:P moje buty na stronie hegosa to pierwsze z lola cruz. granatowe na drewnianej jasnej platformie z czekoladowym obcasem:P. jak na mnie to są prawie "normalne":P szkoda tylko że drogie ale będę cierpliwa może uda mi się je kupić na promocji:D strasznie rozbawiło mnie stwierdzenie jestem lekarzem was też? :D przynajmniej raz jad mnie rozśmieszył choć reszta nie:/ smutne że ludzie się tak zachowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała -> dzięki:) niestety jest tak wąska że nie da się kompletnie ubrać nic pod nią. jedynie top. muszę czekać do maja co najmniej:( buuu już chciała bym ją założyć:P to właściwie jest takie coś pomiędzy długa kurtką a płaszczem. jeśli nie jest ściągnięty w pasie i na dole wygląda jak płaszcz przy ściągnięciu bardziej kurtka. długo marzyłam o beżowym trenczu stąd kolor:P. niestety trencze są nie dla mnie w każdym wyglądam jak po starszej siostrze;/ bardzo podoba mi się jak dziewczyny noszą trencz w ten sposób że nie widać ubranej pod spodem spódnicy. wyleciał mi z głowy tytuł filmu w którym główna bohaterka właśnie tak się ubiera. uważam że wygląda to bardzo kobieco i seksownie. też tak chce:D mnie zastanawia jedna rzecz w przedłużaniu włosów. jeśli ktoś ma proste włosy to nie problem ale pofalowane lub kręcone? wiem że wtedy doczepia się także kręcone. jednak moje włosy mają swoje ja i czasem są prawie proste, czasem śliczne loki a czasem totalne siano. nie wiem czy to możliwe aby te doczepiane zachowywały się dokładnie tak jak naturalne. a jak ja chciałam przedłużyć tylko przód to wyglądało by co najmniej śmiesznie gdyby połowa była inna:P na szczęście już po problemie bo odrosły zanim mój ja ("szczyt" lenistwa) zdążyłam iść do fryzjera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pracy to mimo wszystko zawsze jest ciężko w takiej sytuacji. nie wiadomo co powiedzieć takiej osobie ani jak się zachować. mimo że nie dotyczy nas samych stres a czasem i żal dotyka także nas. spędzamy w pracy dużą cześć dnia więc w jakiś sposób przywiązujemy się do ludzi pracujących z nami. nie mówiąc o przyjaźniach i koleżeństwie w pracy wtedy jest jeszcze gorzej. sama przeżyłam coś takiego po kryzysie i było koszmarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirvina
Witam was dziewuszki raz jeszcze, potrzebuje waszej pomocy:) Zwracam sie do osob mieszkajacych w UK. Jakie są sklepy z fajnymi ciuchami w Londynie, ktore maja swoja strone www gdzie moglabym obejrzec co maja na stanie, bo mam szanse aby ktos mi kupil i przyslal pare rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirvina
dzieki ci bardzo zaraz poprzegladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirvina
a moglabys jeszcze mi powiedziec jaki jest angielski odpowiednik rozmiaru s i xs ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zjadło mi wpis;/ właśnie nie mam takiego golfa z długim rękawem. hmmm chyba udam się na zakupy:) zainspirowałeś mnie. choć chyba wolałabym biały uwielbiam połączenie biały top + dżins:) czytając o markach nasunęła mi się myśl. Jakim cudem w Polsce walis wypromowano na droga i luksusową? ilekroć wchodzę do tego sklepu to poraża mnie sztuczność materiałów. no nie wiem jak patrzę na sukienkę z poliesteru która nawet w dotyku się elektryzuje i widzę cenę to zastanawiam się czy w Anglii mają inne ciuchy a tu wyłają 2 jakość? miss selfridge uwielbiam:) ja chce ten sklep w Krakowie to samo topshop:P w sumie to jeszcze vile, ri, vs już wszystkie moje ulubione marki były by dostępne:P w płaszczyku nie przekonuje mnie kołnierz. połysk ma coś w sobie i może być interesujący ale kształt kołnierza mi przeszkadza bo wydaje mi się że nie można będzie go postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadzam trochę z ta luksusową:P ale do tańszych nie należy. rzadko wchodzę do tego sklepu więc nie kojarzę cen dokładnie. pamiętam tylko tą sukienkę z poliestru która kosztowała 260 zł a ja za nią nie dała bym 50. z ciekawości sprawdziłam na necie ceny: spodnie 200, bluzki 100 spódnice 200, sukienki 250 jak na Polskę to dość dużo. ceny co najmniej jak w zarze. na zdjęciach podobają mi się ich kolekcji ale w rzeczywistości t wygląda całkiem inaczej. ta fioletowa tutaj: http://cogdziezaile.pl/obrazki/wallis_aw2.jpg lub zestaw białe spodnie i złoty podkoszulek: http://cogdziezaile.pl/obrazki/wallis2_ss09.jpg tylko że w sklepie wyglądają jak szmaty. właśnie płaszczyk od czasu do czasu przy dobrany do niego reszty stroju. jak połączysz z czymś nie przemyślanym to może wyjść kiczowato. jednak fajnie mieć czasem coś odmiennego:) zwłaszcza że cena jak na angielskie warunki zachęcająca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirvina
mi mala.... moze orientujesz sie w jakim sklepie są teraz fajne ramoneski w stylu tych z h&m, jesli chodzilas po sklepach moze pamietasz? znalazlam tylko 1 w river island ale zostaly tylko duze rozmiary:(((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeglądam buty bebe powinni mi tego zabronić:P akurat maja w nowej kolekcji większość butów takich jak lubię czyli platforma i wielki obcas:) niestety linki tak wielkie że ciężko to nawet wkleić. jak któraś z was ma ochotę zobaczyć to na stronie bebe: http://www.bebe.com all shoes 2 strona: ostanie w 2 rzędzie i pierwsze 2 pary w ostatnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×