Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość didey
Witam Was.Właśnie naskladałam kasę na sculptrę.Wybieram się na konultację 1 lutego.Boję się tylko,żeby twarz nie zrobiła mi się gruba,bo hasło: twarz się wypełnia, trochę mnie przeraża.Wypełnia czyli pogrubia?Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea65
Ja idę po raz drugi do doktora Kęckiego w Opolu.Miałam juz wcześniej przez niegio robioną Sculptrę i chcę dostrzyknąć. Robi zabiegi prawie niebolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję :) wszystko bardzo dobrze .Kilka drobnych siniaczków,ale zasłaniam to golfami i nie ma problemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Co do bezbolesności to sprawa indywidualna zalezy jaki kto ma próg odczucwania bólu. Ja mam ysoki więc ukłucie jest dla mnie bolesne, ale nie zraziłam sie tym. Co do ypełnienia to nie ma obaw skóra z czasem wiotczeje i traci jędrność a to ma za zadanie przywrócenie tej jedrności i elastyczności skóry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie,,,,
mialas zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie,,,
mialas zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
W Juwenie w Katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszwe tam podjechac
a nuz przed wiosna troche sie podciagne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się muszę zmobilizować w końcu do ramion :) wybieram się, wybieram... i wybrać nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się też cały czas zastanawiam nad ramionami . jestem bardzo zadowolona ze sculptry na buzię i szyję ,ale zastanawiam się czy na ramiona nie lepiej iśc na zaffiro . Pewnie najlepszy elekt byłby jakby najperw zrobić trzy zabiegi zaffiro ,a potem iść na podwójną sculptrę :) ale to znowu masa kasy,czasu i potem to masowanie rąk ....Już sama nie wiem co robic . Macie jakieś doświadczenia z ramionami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
No ja dopiero zaczełam przygode z sculptrą wieć co do ramion nie pomogę. A pewnie gdyby nie projekt i przystępna w miarę cena to też bym się nie wybrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce w krakowie
DMUCHAWWIEC czy jestes juz po drugim zabiegu?napisz prosze coc na temat projektu MWC,bo jesli taniej i lekarz sprawdzony,to moze tez sie tam wybiore.Mieszkam w Niemczech i pracuje wiec nie jest to wszystko takie proste.Pytalam o ceny w Niemczech,ale troche za drogo,wiec wybiore sie na sculptre do Polski.Mozesz napisac kiedy pojawila sie ta grudka,bo obawiam sie,ze jak ta sculptre zrobie,wroce do domu i po np.dwoch dniach zauwaze grudke/grudki,to co ja wtedy biedna zrobie.Jedyne wyjscie,to w samlot i lot do pPolski.Kliniki w Niemczech nie lubia poprawiac po innych,a jesli to robia,to licza podwojnie.Zazdroszcze Wam odwagi,bo ja bardzo bym chciala,a strach mnie ogarnia.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Wiesz mnie też strach ogarniał bo to była moja pierwsza przygoda w ogóle z takimi zabiegami. Jedyne co mogę ci napisać to to że w projekcie masz obowiązkowe kontrole po 2 tygodniach od każdego zabiegu. No a poza tym lepiej mieć jednak kontakt z lekarzem, więc musisz się liczyć z częstszymi wizytami w Polsce. Ceny faktycznie w porównaniu z innymi poza projektem to niebo i ziemia. Zresztą możesz wejśc sobie na stronę i poczytać tylko ja nie wiem czy mogę tutaj podać ci stronę???? A nie wiem też czy można wysyłać prywatne wiadomości, bo ja ogólnie nauczyłam sie pisać tutaj dzięki córce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce w krakowie
do dmuchawca.Ja tez dopiero chce zaczac z tymi "upiekszajacymi"zabiegami,wiec doswiadczenie-zero.Moge podac moj adres e-mailowy,to sobie "pogadamy".Co Ty na to?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
hmmmmm jakbym słyszała siebie:) No to nie łatwa decyzja, ale chyba warto. Ja teraz mam świadomosć że zrobiłam coś dla siebie. Fakt pieniążki cieżko było wydać pomimo że to i tak niższa cena była, no ale pomyślałam, że choć raz coś od początku do końca dla siebie zrobię. Na początku to w ogóle nie wiedziałam co to forum :) Ale jak znalazłam mój wehikuł czasu to stwierdziłam, że pora się odnaleźć w tym światku internetowym bom strasznie do tyłu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce w krakowie
Do dmuchawwiec.Sorry,ze zawracalam glowe,jesli nie mozesz sie zdecydowac,to jakos sama musze z tym poradze.Zycze powodzenia ze sculptra.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce w krakowie
mialo byc...z tym poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do chce w krakowie... a zaglądałaś na strone mojwehikulczasu.pl ? Tam jest gabinet w Krakowie w ramach projektu, toż przecież zapłacisz połowę ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile kosztuje trzeci zabieg wg zasad wehikułu czasu ?. Byłam na tej stroniw i widzę ,że plan przewiduje tylko dwa zabiegi w ramach projektu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
do chce w Krakowie . Nie wiem czemu tak zareagowałaś jeśli chcesz proszę bardzo możesz podać mi e-mail . Chętnie wymienię się spostrzeżęniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Zresztą widzę że asia-joasia była odważniejsza i napisała stronę projektu. Tam są wszelkie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce w krakowie
do dmuchawiec.myslalam,ze nie chcesz tak prywatnie,bo nic o tym nie wspomnialas.w krakowie mam troche rodziny i troche popytalam,i zostane przy katowicach albo gliwicach.potrzebny jest mi tylko urlop.dziekuje za info i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce w krakowie
do asiajoasia.nie znam tego i chetnie tam zajze.diekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Chce w karkowie i jak zdecydowąłaś sie na coś???? Jestem ciekawa czy podjęłaś jakąś decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce w krakowie
Hej dmuchawwiiec,ciagle nie wim co wybrac.Zastanawiam sie nad Voluma i sculptra.W kwietniu wybieram sie do Polski i zdecydujemy wspolnie z lekarzem.Ty jestes juz po drugim zabiegu napisz czy nie bylo problemow.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
No u mnie po drugim zabiegu w porządku choć siniaczki utrzymywały sie teraz nieco dłużej. grudek tym razem nie mam żadnych i bardzo dobrze. No dla mnie drygi zabieg o wiele bardziej komfortowy niż pierwszy ale może dlatego, że wiedziałam co mnie czeka w gabinecie. Za niedługo na dniach na kontrolę idę i tam porozmawiam z panią dr czy będzie potrzebny jeszcze jakiś zabieg czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po sukcesie na twarzy, poddałam się terapii ramion :) Jestem po pierwszym zabiegu, nie bolało, zostały dwa siniaczki, które powoli zanikają. Dam znać, jak coś się zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
O proszę to Asia informuj na bieżąco jestem ciekawa jak terapia działa na inne partie ciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce w krakowie
Do ASIA_JOASIA.Jak to jest z tym projektem MWC.Chce wykupic ale nie wiem jak.Wczoraj dzwonilam do Juwene ale pani przy telefonie tak mi namieszala,ze nic juz nie wiem.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce w krakowie
Zapisalam sie do projektu.W komputerze byla jakas blokada i przez kilka dni nie moglam tego zrobic.Zadzwonilam do Juwene,bo mysslalam ze wina lezy po ich stronie.Nie wiem czy cos z tego bedzie,ale i tak decyduje sie na sculptre.Chce zrobic twarz,szyje i (chyba)brzuch,bo przestaje mi sie podobac.Dzieki Waszym wpisom,nawet moj maz jest za.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×