Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

hej dziewczyny czy jest tu ktos z okolic bielska-białej?? czy któras Pani robiła w bielsku zabieg sculptra??? z góry dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie wiedzieć więcej o zabiegu, to polecam poczytać: http://www.kn-estetic.pl/sculptra.php, tu są chyba wszystkie najważniejsze informacje. Nic nie zostało pominięte, a jeśli chodzi o jeszcze jakieś dokładniejsze info to trzeba po prostu iść do gabinetu lekarskiego i dokładnie o wszystko podpytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest naprawdę dobry i skuteczny zabieg, ale też ma swojego konurenta w postaci Ellanse, czytałam o nim na blogu dra Marka Wasiluka. Przyzam, że zapowiada się bardzo ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria33ss
Mi pomogła dr Agnieszka Ledniowska. U niej miałam jakiś miesiąc temu robiony lifting wolumetryczny i jak na razie skóra zachowuje się bardzo ładnie. Nie opada, jest owa twarzy zachowany, świetnie się w tej swojej nowej skórze czuję – 10 lat młodziej to spokojnie ;-) Polecam panią doktor bo jest fachowa, nie uznaje czegoś takiego jak bylejakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletaaaaa
Myślę, że dobrym wyborem w przypadku liftingu wolumetrycznego będzie Agnieszka Ledniowska. Znam panią doktor już dłuższy czas i jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś od niej z gabinetu wyszedł niezadowolony. Sympatyczna, z dużą kulturą osobistą, zawsze się można dogadać co do ceny, terminu wizyty i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jeszcze raz przeczytam coś o Agnieszka Ledniowska to wpadnę tam z siekierą. Za reklamę pani Lednowska to się płaci. Tu jest forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mola9022
Sculptra to zabieg, który polega na wstrzyknięciu kwasu polimlekowego w problematyczne miejsca. Wiele kobiet poleca go szczególnie wtedy, gdy tracimy owal twarz. Nie ukrywam, że sama zastanawiam się and tym zabiegiem, od czasu, gdy widziałam go w ofercie kliniki SCM estetic u mnie w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, na poprzednich forach piszą o grudkach. Tez jestem po - zaczęłam się macać i znalazłam coś bolącego I głęboko umiejscowionego lekko obrzękniętego jak pryszcz (2 tyg po zabiegu ) czy to ta nieszczęsna grudka? Niestety nie doczytałam i malowałam tylko przez 5 dni 3X dziennie po 5 min - chyba mało ;( ale podczas masażu nie zauważyłam. Dopiero po przeczytaniu forum :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz sprawdzonej kliniki ja wybrałam Magmapore i nie żałuję. Miałam tam wykonywany zabieg Sculptra i zdecydowanie polecam. Zabieg wykonała mi dr Roma Zielińska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×