Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość 44lata
*efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do, 44latki
Lekarz odpowiedział,że na jednych działa prędzej a na drugich później,lecz w/g mnie to takie tylko gadanie,bo ile można czekać na efekty,których wogóle nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44lata
jednak chyba tak nie jest... powinno działać po4-6 tygodniach, po tym czasie dostrzykuje się kolejną porcję - ale i tak już po tym pierwszym ostrzyknięciu powinien być efekt. U Ciebie minęło kilka miesięcy... Wejdź na stronę sculptra.pl a może podziałało, tylko Ty tego nie widzisz? Oczekujesz cudów a nie dostrzegasz drobnych zmian które się dokonały? Miałaś robione zdjęcie przed zabiegiem i 6 tygodni po nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Ja sie zgadzam możliwe, że po prostu ty nie zauważasz różnicy bo jesteś ze sobą na co dzień. Mi uświadomiła rodzina, że zmieniłam się i to na lepsze. Jak widzisz siebie codziennie nie jesteś w stanie określić różnicy pomiędzy kiedyś, a teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważajcie Panie na Klinikę LAIME w Krakowie. Informują na swojej stronie internetowej http://www.laime.pl/velashape.html, że wykonują zabiegi VelaShape, ale używają innego aparatu - chińskiej podróbki KumaShape. Cała treść strony jest skopiowana ze strony www.shar-pol.pl z wyjątkiem zdjęcia aparatu. Wypowiedzi celebrytek cytowane na ich stronie internetowej dotyczą aparatu VelaShape! Aparat, którym dysponują nie ma certyfikatu FDA, którym się chwalą! Okłamują tym samym swoich klientów. Osoby zainteresowane zabiegiem VelaShape oryginalnym aparatem VelaShape firmy SYNERON zapraszamy na stronę internetową www.shar-pol.pl Zespół Shar-Pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
No niestety na takie przekręty trzeba uważać i najlepiej jeśli lekarz ma cefrtyfikat lub nalezy do stowarzyszenia lekarzy. Takie rzeczy można łatwo sprawdzić. Ja zanim zaczęłam terapię Sculptrą i to w projekcie jeszcze chciałam wiedzieć, czy faktycznie mogę bez obawy poddać się zabiegom. Na wizycie konsultacyjnej dopytałam się o wszystko co mnie interesowało, a potem w internecie sprawdziłam panią Dr. Efekt taki, że nie narzekam i mogę spokojnie polecić jak i gabinet tak i projekt, w którym uczestniczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olszóweczka
No niestety takie gabinety się zdarzają ale nie należy co iśc na żywioł. Dmychawiec jak tam Twoje zabiegi? Jak efekty? No i co to za projekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, ja jestem po zabiegach Sculptrą :) I na pełne efekty trzeba cierpliwie poczekać :) i najlepiej zrobić sobie zdjęcia... bo patrząc na swoją buzię codziennie można się pogubić w postępnie rezultatów zabiegu :) W każdym razie minęło już sporo czasu i mogę być tylko zadowolona, zero powikłań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do gabinetów... sprawdzać, sprawdzać, sprawdzać :) To nasze prawo i chyba obowiązek wypytać lekarza o wszytsko. Jak jest uczciwy to dla niego będzie to tylko okazją do pochwalenia się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44lata
kilka dni temu powtórzyłam sculptrę. Pięć tygodni temu miałam pierwszy raz. Jest fajnie! Tym razem żadnych siniaczków. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Olszóweczka ja robiłam w projekcie Mój Wehikuł Czasu jak wpiszesz w wyszukiwarkę powinno ci wyskoczyć. 44 lata a na jaką okolicę robiłaś zabieg Sculptrą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44lata
robiłam na twarz. Pani doktor powiedziała, że trzecia sculptra na razie nie będzie potrzebna, ale mam zgłosić się za 2 -3 miesiące do niej, by jej się pokazać. Jeśli będziemy zadowolone z twarzy, to biorę się za szyję i dekolt, ale nie wcześniej niż jesienią. póki co, wybieram się na urlop, za dwa dni lecę na jedną ze śródziemnomorskich wysp - gorąco pozdrawiam wszystkie panie formumowiczki:-) Pamiętajcie - i tak, mimo wieku jesteśmy piękne - wszak jesteśmy kobietami! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
44 lata no to gratuluję i udanej terapii i wyjazdu. Cieszę się że jesteś zadowolona z zabiegów. Ja jestem po dwóch okolicach Sculptrą i zastanawiam się nad ustami, ale jeszcze zobaczymy. Oczywiście córka mnie namawia, ale chciałabym jeszcze trochę poczekać na większe efekty bo widać, że moja skóra dalej się regeneruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olszóweczka
Dmuchawiec dzięki za info. Okazało się że moja znajoma wysłąła zgłoszenie do projektu. Jest z Warszawy a tam chyba Time Clinic uczestniczy w projekcie. Napisz coś dokłądniej jak to wszystko przebiega, jak wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Wiesz juz odpisałam Ci Olszóweczka na innym wątku. Poszukaj sobie to znajdziesz:) Ja zaliczyłam wizytę kontrolną i jestem zadowolona:) W związku z moim urlopem musiałam przesunąć trochę 3 zabieg wiec jestem przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olszóweczka... najlpiej się sama zgłoś, pójdziesz do lekarza, pogadasz i dowiesz się więcej niż mimo naszych szczerych chęci na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orawianka
byłam na zabiegach wypełniania kwasem w laime w krakowie i jestem bardzo zadowolona, nie chce mi się bawić w bezinwazyjne zabiegi bo wole mieć szybko efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Hmmm Asia Joasia pierwsze słyszę .... A faktycznie można????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12anna
anna do chce w Krakowie. Prosze skontaktuj sie ze mna. tez mieszkam w Niemczech. jade we wrzesniu do Polski do Krakowa i chce koniecznie cos zrobic z moimi zmarszczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce w krakowie
do 12anna.Ja tez jade do Krakowa,nie znam jeszczcze daty wyjazdu .Sculptry jeszcze nie robilam,ale dzwonilam tam pare razy i moj numer jest jeszcze aktualny(chodzi mi o ten projekt)wiec to przy okazji zrealizuje. EOR-nie wiem jak to zalatwic,ale chcialabym sie z Toba spotkac,to dosyc wazne i mysle,ze moze Cie zainteresowac. Odezwij/cie sie prosze.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska+54
ASIA-JOASIA o pośladkach nie myślałam ale o ramionach tak :) Robiłam Sculptre na twarz i dekolt a teraz zastanawiam sie o ramionach by sie pozbyc firanek :))) Moja pani doktor mnie namawia a ze jej bardzo ufam to chyba sie skusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Ja miałam na ramiona i na twarz i jestem na tak. Bezproblemów ja polecam zabiegi Sculptrą tylko wiecie gabinet lekarz tu trzeba być ostrożnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska+54
Ja mam sprawdzonego lekarza z certyfikatem i co najwazniejsze z doświadczeniem :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "chce do krakowa " podaje Ci swojego maila - napisz o co chodzi olga777@vp.pl Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajlonia
Chciałaby zwrócić uwagę na pewną sprawę, otuż sculptra, jak inne zabiegi medycyny estetycznej często mają oficjalne zatwierdzenia tylko na pewne rejony ciała. W związku z tym wykonywanie zabiegu na inne partie ciała przy podpisaniu klauzuli na własną odpowiedzialność może ograniczyć możliwości związanych z odszkodowaniem lub naprawieniem ewentualnych błędów zabiegowych. Z tego co wiem oficjalnie sculptra może być użyta tylko na twarz. Więcej o Sculptrze można znaleźć tu: http://dermedicus.pl/blog/index.php/2012/07/sculptra/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasianeko
Wiem, że w Bellisanie mają zabieg sculptry, który składa się z dwóch zabiegów. Podczas pierwszego opracowuje się okolicę skroniową, łuki jarzmowe i dolinę łez. Dzieki temu następuje podniesienie tkanek oraz efekt przywracający prawidłowy owal twarzy. Drugi zabieg wykonuje się po 8 tygodniach, działając w dolnej częci twarzy głównie wzdłuż żuchwy, poprawiając napięcie skóry i likwidując tzw. chomiki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjddffdd
Na ile czasu starcza 1 zabieg i w jakich odstepach czasu najkorzystniej go wykonac? Mam 42 lata i policzki zaczynaja mi obwisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malllawka
Jeśli chcecie wykonac taki zabieg w salonie w Krakowie to polecam Bona Dea.Juz za 2 dni odbędzie sie SCULPTRA DAY. Tego dnia koszt zabiegu wyniesie 1000 zł za 1 ampułkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×