Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andzia_85

jagody Acai Berry Select

Polecane posty

Gość gość
Acai faktycznie działa. Ta 35-letnia mama schudła 11 kg w 4 tygodnie. Na tym portalu o niej pisali, można zobaczyć także jej zdjęcia http://www.croc.link/3c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimette!! bardzo polecam też zamawiałam tam gdzie moja poprzedniczka.http://nplink.net/dZiA8hQI Na początku byłam sceptycznie nastawiona w dodatku cena jak dla mnie troche spora ale było warto i już jestem po 2 opakowaniu, cieszę się że ktoś tutaj poruszył temat Slimette!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie i tam w Slimette jednym ze składników jest właśnie jagoda Acai także też polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o widzę tutaj fanki Slimete :) :) moja siostra to kupiła z tej samej stronki i teraz jej zazdroszcze figury ;p Słyszałam o tych jagodach Acai podobno zawierają dużo witamin i są dobre dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy. A w Slimette czytałam że właśnie są w składzie, może dlkatego daje to takie efekty. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie również wyniki głosowania internautów na najlepsze tabletki na odchudzanie, wyniki dostępne na stronie rtno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Green Barely Slim! Świetnie wspomaga odchudzanie, zawiera naturalny ekstrakt z młodego zielonego jęczmienia. Przyspiesza spalanie tłuszczu, oczyszcza organizm, naprawia metabolizm...Młody zielony jęczmień jest ostatnio bardzo popularny, mówili o nim nawet w "dzień dobry tvn" Wszystkich zainteresowanych zapraszam na: http://greenbarleyslim.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowością są teraz tabletki z ekstraktem aż 4:1 z zielonego jęczmienia, mają największe stężenie wszystkich zawartych w jęczmieniu składników odżywczych, ja znalazłam Green Barley Slim i po miesiącu stosowania z dołączoną dietą i ćwiczeniami mam 5 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jaka jest różnica między na przykład Acai Berry 900 a 1000 czy innymi numerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ainai  Asa
Brałam Acai Berry rok temu udało mi się zrzucić około 12 kg i 6 cm w pasie. Kupiłam orginalny produkt http://www.croc.link/KF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupujcie tych tabletek za takie pieniądze najpierw mozecie je wypróbowac za darmo, na mnie podziałały plus regularne posilki i spacery zgarnijacaiberry.pl/7179

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina198383
Dzisiaj jest drugi dzień stosowania Acai Berry 1000 i wcale nie czuję głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina131990
a drugiej stronie Waszego tekstu o jagodach Acai można przeczytać, że "Acai Berry znacznie obniża poziom antyoksydantów" co jest oczywiście pomyłką i pisała o tym modelka https://jemercedes.wordpress.com opisując swoją miesięczną diete w której zrzuciła 14 kg, bo owoce te zawierają antyoksydanty (związki jak najbardziej pozytywne) i zwiększają ich ilość w organizmie. Na dodatek na jego podstawie można wysnuć błędny wniosek, że Acai są środkiem na odchudzanie. Stąd fala komentarzy typu "stosowałam i nie działa". Wg mnie ta modelka musiała jeszcze do tego dołożyć przynajmniej ćwiczenia na siłowni, bo same jagody maksymalnie o 7-8 kg w miesiąc odchudzą, nie więcej, nie wierzcie w to! Zawierają natomiast obok wymienionych wcześniej przeciwutleniaczy cenne witaminy oraz błonnik, co czyni z nich wartościowe pożywienie, które odpowiednio wykorzystane może być pomocne w odchudzaniu, ale samo w sobie go nie przeprowadzi, bo nie ma jak. Ż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaiula
Koleżanka się skarżyła że strasznie długo się u nich czeka na paczkę, wypróbowałyśmy inne źródło, przysłali po 2 dniach: www.aptekazdrowia.com.pl/sklep/on/acaiberry-900/ Ja stosuję jagody + ćwiczenia, nawet diety specjalnie nie, tylko się nie obżeram po prostu. Gwarantuję, że nie ma lepszego sposobu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anchela13467
uwaga !!! laski właśnie się dowiedziałam że nawet zwykłe tabletki antykoncepcyjne mają także działanie poronne o czym się z przyczyn marketingowych nie mówi, nie wierzycie to wpiszcie to w wyszukiwarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadłam sobie tableteczki Acai 6200 i nie schudłam nic;) jadłam 4 dziennie 2 rano po sniadaniu i 2 po kolacji:) mialam diete cwiczylam a wiec kopchane :) to nie działa schudłam za to po zabiegu LIPO CRYO;) na efekty musialam czekac 6 tygodniu ale polecam zabieg robilam w zielonej gorze w gejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjne są tabletki z ekstraktem z młodego jęczmienia, cynku, chromu i biotyny. Odkwaszają, oczyszczają, odżywiają i wzmacniają nasz organizm. Pobudzają metabolizm i poprawiają pracę jelit. Polecam wszystkim osobom pragnącym zgubić zbędne kilogramy. A znajdziecie je tutaj: https://greenbarleyslim.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o dobry suplement, który szybko ale racjonalnie pozwala gubić zbędne kilogramy, to polecam tabletki z ekstraktem z młodego zielonego jęczmienia Green Barley Slim. Wraz z dołączoną do nich dietą i ćwiczeniami, schudłam 18 kg w 3 miesiące, jestem już sporo pa zakończonej kuracji a efekt nadal się utrzymuje. Polecam Wam ten produkt bo działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie zdecydowałam się na ten zielony jęczmień green barley slim, bo obejrzałam o nim ciekawy program i postanowiłam spróbować. Produkt w pełni spełnił moje oczekiwania, początkowo zamówiłam tylko 1 opakowanie ale działa rewelacyjnie i właśnie zamawiam kolejne pakowania, zwłaszcza, że jest promocja i zamawiając dwa trzecie otrzymam gratis. Również polecam zielony jęczmień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani monika
Jeśli mają być oparte o jagody Acai to polecam http://pl.bestacaiberryplus.com/ łatwo przyswajalne kapsułki i rzeczywiście wysoka zawartość Acai w nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×