Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andzia_85

jagody Acai Berry Select

Polecane posty

Gość zadowolonabardzo
A może powinnas jeszcze bobrać acai bo może twój organizm potrzebuje więcej czasu żeby schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonabardzo
Ja polecam ten co ja biore ze strony odchudzaniezefektami ten acai berry strong z chromem, na mnie on działa rewelacyjnie i wiem że to nie jest podróbka tylko napewno oryginal. Sprobuj sobie go pobrac i zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała i uznaje zioła Tybetańskie za naturalną bardzo skuteczną oraz zdrową metodę odchudzania i zmiany metabolizmu człowieka na szybki. Badania ”WHO” wykazały bardzo szerokie i dobroczynne spektrum ziół Tybetańskich ( Tibetan Herbs ) nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii Natural Product For Slimming. Zioła Tybetańskie to naturalny susz ziołowy nie tabletki czy proszki oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez ryzyka jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam efekty po spożywaniu tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam ten acai berry strong z tej strony odchudzaniezefektami.pl i w dwa miesiące schudłam 13 kg. Takze polecam. Jak narazie efektu jojo nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co robiłaś oprócz brania tych tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko mniej jadłam bo po tych tabletkach nie chce sie jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wam powiem ze nie schudlam po tych tabletkach... moze na kogos dziala ale watpie w cud tych tabletek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdka9494
No cóż. Kupiłam tabletki z jagód Acai i z tego co czytałam to kobiety chudły nawet 5 kg w 2 tygodnie. Niestety ja już biorę te tabletki ponad 2 tyg, a nic one nie dają, a mało tego zgrub-łam 2 kg. Może na kimś innym one działają, ale ja nie jestem zadowolona, a jem dużo mniej niż kiedyś. Zwłaszcza, że siedząc 8h w pracy nie bardzo mam czas na jedzenie jakiegoś wielkiego posiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOZENKA KARKOW
Ja też przyłaczam się do zadowolonych z Acai berry bo jak narazie biorę acai ten z chromem z tej strony http://odchudzaniezefektami.pl juz dwa i pół miesiaca i jestem lżejsza juz o 16,5 kg. Jeszcze tylko 8kg. mi zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesz23
Na mnie jedyne tabletki które zadziałały i dzięki nim schudłam to amerykańskie tabletki Foreverslim.Wystarczyła trzymiesięczna kuracja i waga spadła o 13 kg.Warto w nie zainwestować bo to chyba jedyny działający suplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biore akai barry miesiac i nic nie dzialaja naciaganie ludzi na kase, nie ma cudownych srodkow po prostu dieta i cwiczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola60
A ja straszny niedowiarek jestem :) Mam nadwagę, ale nie jakąś wielką, więc nie jest to dla mnie ostatnia deska ratunku. Dowiedziałam się od koleżanki, że jej mąż kupił te kapsułki. O mało zawału nie dostała kiedy dowiedziała się ile kosztują. Przyznam, że trochę podśmiewałyśmy się, że kasa poszła w błoto. Patrzę, obserwuję i szczena mi opada. W ciągu 4 tygodni schudł 8 kg. Kupił z podanego linku. Zaczęłam szukać w necie. Znalazłam dużo tańsze. Mają 500mg zamiast 900. Chcę spróbować, będę brała dwa razy dziennie. Jak zadziałają napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłaś duzo tańsze tak piszesz, obys tylko nie trafiła na podróbkę. Podam ci jeszcze raz linka http://odchudzaniezefektami.pl tu napewno są oryginalne i działają w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta odchudzanie z efektami to szajc z polski, miałam zieloną kawę i był syf to podruby są. Dopiero te z USA się sprawdziły. Przysyła mi je ktoś albo tam kupuje mam ostatnie opakowanie na następne trzeba czekać więc spieszcie sie http://allegro.pl/jagody-acai-100-produkt-z-u sa-oryginal-i4392234096.html nik monikaw2727 rewelacja, kupione w USA zaczęłam sprowadzać chudnie sie po tym nawet do około 17 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dziś zakupiłam ten trudno dostępny suplement w Rossmanie za 39,90 . Zobaczymy za tydzień jaki będzie efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłass jakąs tania podóbę acai. Ja polecam tą stronkę: http:odchudzaniezefektami.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgs
Świetny listing sklepów, które pracują na swoja sprzedaż jagódek ;) Łapcie tam, gdzie miejsce jest pewne (Polska!!), ceny są rozsądne (a nie jakieś piramidy) i macie sensowny wybór (można porównać, ocenić). Sprawdzcie np. tu: www.plantaMED.pl albo w ogóle wrzućcie sobie w Google i przefiltrujcie jak powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika Listkiw
Ja nie jestem zwolenniczką tabletek,ba powiedziała bym ,ze przeciwniczka.Fakt jest oczywiście niezaprzeczalny ,ze warto jagódki jesc.Moja znajoma kupowała ostatnio sok na http://monavie-polska24.pl i jest bardzo zadowolona.Również testowałam kilka kieliszków i jestem pod wrażeniem.sok to sok a nie jakiś zamulające żołądek tabletki.Kazdy ma swoje zdrowie i podejmuje decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama na WP i tak ch**a dała pieniądze wywalone w błoto co nie haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agga23
Raz odważyłam się na suplementy mianowicie na ForeverSlim no i przy ćwiczeniach schudłam 9 kg w 4 miesiące było to rok temu. W te jagody to nie zabardzo wierzę to nie suplementy a na jagody to mogę iść do lasu pojeść z krzaka albo na pierogi uzbierać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesss1122
Odwiedźcie stronę http://www.gala.pl/styl-zycia/dieta-tabletki-odchudzajace-slimette-moc-natury-zamknieta-w-kapsulkach-16092, gdzie można znaleźć wszystko o Slimette. Przekonałam się, że jest to doskonały suplement diety, który w krótkim czasie przyspiesza metabolizm, dzięki czemu organizm szybciej spala tłuszcz, z co więcej dodaje energii. Sprawdźcie! POLECAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ForeverSlim reszta to g**no a najwieksze to to co 2tyg bylo na wp reklamowane! pieniądze pójdą w błoto haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×