Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andzia_85

jagody Acai Berry Select

Polecane posty

Gość gość
Naprawdę wierzycie w te bzdury? Acai jedynie w czym Wam pomoże to w opróżnienie kieszeni. A wagę? No cóż, jak się mocno wnerwicie, że zrobiono Was w balona, to może schudniecie, ale z nerwów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody Acai, zmniejszają apetyt i dzięki temu redukują wagę. Mają też dużą ilość witaminy C oraz spowalniają proces starzenia się skóry. Używam Acai w proszku, dodaję ją do zmiksowanego banana z mlekiem ryżowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acai Berry nie polecam bolal mnie brzuch przez nie!!! mAsakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja91a
Sprawdźcie sobie opinie o tabletkach Acai Berry 900 sylwetkowy.pl/opinie/acaiberry900.php . Każdy użytkownik może napisać co o nich sądzi, a głosy są oceniane, więc wszystko wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośniuniu
jem ten acaj jestem piekniejsza chudsza mlodsza i nie ruszam sie nic z******te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuję od 12 dni nie schudłam ani grama , to znów nabijanie w przysłowiową butelkę naiwne idiotki do których się niestety zaliczam. to było ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandra93
Strata pieniedzy!! Polecam 2 be slim, tansze i skuteczne w porownaniu z acai berry, s**t!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mygła
Acai Power dla mnie te tabletki to totalna porażka.Nie polecam nikomu no chyba żę ktoś nie ma co robić z pieniędzmi.Na tych tabletkach nie schudłam ani grama.Sądzę że na polskim rynku istnieją bardziej skuteczne tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka1979a
Ja stosuję acaiberry1000 z Healthpharm i jestem zadowolona może nie ma takich efektów jak piszą na stronie, ale już widzę pomału zmiany na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek 1988
Ja kupiłem jagody na http://acaiberry1000.pl obawiałem się trochę, że utopiłem pieniądze, ale póki co jestem zadowolony. Schudłem 5kg po jednym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie biorę żądnych tabletek i nie mam zamiaru, wolę wysiłek fizyczny tańczę zumbę i jestem zadowolona bo efekty widać schudłam trzy kilo w miesiąc 3 centymetry nie jem słodyczy nie pije napojów gazowanych fasfwufów . Polecam pić herbate zielona bio active z pigwą oraz imbir i używać balsamu fitnnes 4 d Moja domowa Zumba youtube Krotoszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenataStar
Jedyne od czego naprawdę można schudnąć to plastry odchudzające. Nie podaje żadnego producenta ani nic, by to nie reklama. Mi te plastry pomogły. Działają termogenicznie. Człowiek się rusza a ziołowe substancje pod wpływem ciepła działają. To całe Acai Berry Select to pic na wodę tak jak te wszystkie produkty cudowne. Tutaj zobaczcie http://jagodaacai.wordpress.com/ jak ludzie o tym piszą, że to po prostu biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałem cga800 i udało mi się zgubić 5 kg więc jak to się mówi d**y nie urywa ale coś tam pomaga Www.cga800.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam od 20 dni - waga ani drgnęła (dieta oszczędna jaką prowadzę to 1800 do 2000 calorii ) - dla mnie wyrzucone pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaKonieczyna
Ja jestem zachwycona Acai Berry ze sklepu nuvialab.com bo znacznie przyśpieszyły mój metabolizm, mają także nie tylko właściwości odchudzające, bo dbają o libido i poprawiają wzrok ;) zawierają także dużo błonnika, jak dla mnie super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwy sekret jagód acai opisany jest w tym artykule chudzianka.pl/jagody-acai-na-odchudzanie-recenzja/ nawet nie wiedziałam, że ten owoc ma tyle właściwości zdrwotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenata
kiedy borykałam się z kilkoma nadprogramowymi kilogramami to stosowałam slimette.pl, które właśnie zawierają m.in. jagody acai. poza tym, słyszałam też, że mają one pozytywne działanie na wzrok, a to cos dla mnie, bo dużo czytam, czy to książek czy też art w necie, jak np. ten teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena13
Czesc Wszystkim. Lepiej by bylo gdybyscie poprosili kogos z USA aby Wam wyslali te tabletki. Tu mozna je dostac za okolo 12$,60sztuk, 520mg. Nie dajcie sie naciagac! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbig40
Zeżarłem 2 opakowania i nic - mimo, że ograniczyłem spożywanie deserów. Tylko dieta i ruch (w Auschwitz nie było grubych...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubięjeść
ten artykuł z chudzianki fajnie opisuje działanie jagód i opisali tam też slimette, które ja stosowałam, może po świętach trzeba będzie do niego wrócić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny Jagody acai w tabletkach i soki kupicie w zwykłym zielarskim sklepie.Ja kupiłam za 21.70zł za 60 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jebem jebem jebem na to łop łop JBMNTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małłamiii
te jagódki z tego co się orientowałam są bardzo popularne w kraju i za granicą, chociaż z tego co widziałam, są różne odmiany suplementów na ich bazie i nie każdy jest równie skuteczny. na stronie http://rtno.pl internauci głosowali na najlepsze suplementy na odchudzanie i suplement na bazie jagód acai znalazł się na 2 miejscu rankingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jebbem na to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×