Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andzia_85

jagody Acai Berry Select

Polecane posty

Gość swieczka86
Nie, nie zamawiałam Bowtrol., ale używam Colon C z apteki, który też pomaga w trawieniu. Może da to podobne efekty. Może pochwalisz się ile kg mniej masz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia2308
Od razu zaznaczam ze biorę tylko 1dziennie i to mój błąd ale zrzucilam 4kg zamowilam kolejne op.i będę brała tak jak się powinno.od początku listopada tak wiec chyba nie jest zle apetyt mniejszy a od grudnia siłownię dorzuce a ty z jakiej wagi startujesz? Ja mam problemy z tarczyca i przez 3miesiace przytylam 17kg wiec moja waga jest moim utrapieniem. Jak byś chciała to daj maila to wyślemy ci dietę od dietetyka dieta jest dobra bo byłam na niej rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieczka86
Waże 67 kg i chciałabym zrzucić do 60. Od dawna chodzę na aerobik, 2 razy w tygodniu po godzinie czasem dłużej, i waga jedynie zniżala się do 65 kg, więc tylko 2 kg. Wystarczy, że zaprzestane chodzić na ćw to waga wraca, być może to też dlatego, że jem kolacje po 18, a tak jak chodze na aerobik to moj ostatni posiłek jest o 16.30.mam silniejsza wole zeby nie jesc :) Dlatego zdecydowałam się na te tabletki, bo może pomogą zrzucić chociaż 4-6 kg przy tych moich cwiczeniach. Co do diet, nie potrafie się do nich zastosować. Dostałam dziś awizo więc jutro lece na pocztę i zaczynam moja miesieczna kuracje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati32
Wiec ta z vitalab pewnie jakas podroba skoro nawet nie jest napisane ile jest miligramow! I cena niezwykle wysoka, dziwne. ja to wole kupowac na oryginalnych stronkach acai jagoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieczka86
Czemu od razu uważasz ze podroba?? Czytalam wiele forum i bylo wiele pozytywnych opini na temat vitalab, że przede wszytskim nie oszukuja. Predzej ja osobiscie bym sie bała zamowić ze stron typu "acai" bo takich jest duzo. Najwazniejsze chyba zeby byly skuteczne, i nie wazne z jakiej strony :) chociaż twoje catia kosztowały coś ponad 80 zl?? bo z vitalab kosztuja trochę więcej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieczka86
cati32: a jak się czujesz po tych tabletkach??? masz wiecej energi, efekty już jakieś sa? P.S. pisałas już cene za acai, gapa ze mnie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia2308
Te z vitalab są 100% oryginalne są sprowadzane z USA. Przed zakupem konsultowalam to z moja kumpela która jest w USA u nich są tez te tabletki,tak wiec nie ma paniki towar godny zaufania a i efekty tez już widzę.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieczka86
Zdarlam z opakowania nalepke po polsku i pod nia jest informacja ile jest mg w jednej kapsulce, a wiec acai(berry)extract 50 mg! w porównaniu do twoich cati to aż o 300 mniej, chromu jest 75 mcg, zielonej herbaty 225 mg, kofeiny 200 mg, L-theanine 8 mg i EGCG (nie wiem co to jest) 135 mg. Teraz to już sama sie nad tym zastanawiam czy to nie jest jakies oszustwo. zobaczymy po 2-3 tygodniach lub wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati32
swieczka86 a gdzie kupowalas acai jagode? z jakiej stronki? A magdusia to chyba sprzedawca bo zachwala rowno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia2308
Nie spokojnie nie jestem sprzedawca. Poprostu sprawdzalam na sobie rożne tab. i najlepsze jak do tej pory była meridia ale niestety nie ma jej,wiec próbowałam inne i jak do tej pory te z acai są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia2308
Ale skoro tak zachwalasz te swoje to może po tym op.kupię te co ty a jak po nich waga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati32
Oh ja ja przegapilam twoje pytanie swieczka, bralam jakies 3-4 dni ale teraz jestem na atybiotyku wiec przestalam brac, ale od czw. zaczne. Przez tych kilka dni spalam krocej a tez wyspana, budzilam sie wczesniej sama, a energia hmm tyle samo co mam, a jestem osoba bardzo energiczna wiec moze nawet nie poczuje roznicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati32
ok Magdusia, przepraszam, po twoich postach wydawalo mi sie ze zachwalasz swoj towar, ja niczego nie sprzedaje a na razie jak wyzej napisalam przestala je brac bo mam antybiotyk do jutra wieczorem, a za duzo nie chce lykac. Wole jak skoncze antybiotyk.Mam nadzieje ze pomoga bo jem bez konca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia2308
Zamowilam cati z tej strony co polecasz . Zobaczymy które lepiej na mnie bedą działały.2op.169zl tyle co tam 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia2308
Ale nie masz łaknienia po nich? Bo po tych co teraz biorę jest ok nie chce mi się jeść słodyczy co daje wielki+ a jak przez pare dni niebralas to chciało Ci się bardziej jeść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati32
ja je bralam jakies 3 dni wiec nie moge nic powiedziec, teraz przerwalam jak juz pisalam powyzej, zaczne znow od czw. je brac bo konce w srode wieczorem antybiotyk, mam nadzieje ze beda dzialac.Slyszalam te o tabletkach szwedzkich, ale jeszcze nie czytalam duzo opini poczytam dzis wieczorem, ale ja na razie bede od czw. jesc jagode acai ale jak nie pomoze to od stycznia cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieczka86
Ja kupilam swoja jagode na acai na vitalab.pl mimo wysokiej ceny.Tak jak pisałam bylo kilka poztywnych komenatrzy o tej stronie wiec zaryzykowałam. Dzis dopiero zaczelam je brać, rzeczywiscie mam wrazenie ze jestem bardziej rześka :) zawsze po obiedzie chcialo mi sie spac, a dzis nic. a moze to tylko takie mylne wrazenie (?). Zobaczymy po jakichś 2 tygodniach. Dziś zwazyłam się na siłowni więc będe regularlnie kontrolowac swoja wagę. Jeśli nic mi nie pomoże ta jagoda z vitalab a tobie cati pomoże to kupie w nastepnym miesiacu z tej strony co ty :). a co do ciebie magdusia to tez w pewnym momencie sadzilam ze chyba raczej jestes sprzedawca z vitalab, bo szczerze w koncu nie wiem od ilu dni, miesiecy jesz ta jagode :) no i skoro masz jagode z vitalab to po co zamawiasz kolejne opakowanie z tej strony co cati?:) bedziesz brac wsyztsko naraz ??:) hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia2308
Wiem,ze to może głupie ale tonacy brzytwy się chwyta a ja już mam serdecznie dość mojej wagi. Te z vitalab biorę gdzieś od końca października i jeszcze mi zostało trochę wiec dobiore do końca ,a następne op.wezmę ze strony cati i wtedy zobaczę na sobie po którym są lepsze efekty.wtedy będę wiedziała na które się przerzucić.A tak do świeczki czy robi as sobie badania tarczycy? Bo wiesz ja tez miałam dziwne objawy tzn senność przyrost wagi i takie tam i okazało się ze mam chora tarczyce.przez to byłam senna i przytylam.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieczka86
Nie, nie robilam badań ale nie sadze zebym byla chora. Odkad pamietam zawsze lubilam spać po poludniu a jesli chodzi o wage to ona mi drastycznie nie poszła w góre. Od kilku ładnych lat moja waga utrzymuje się na tym samym poziomie (+,-2kg), teraz natomiast chciałam trochę schudnąc i mam cichą nadzieje ze acai mi w tym pomoże.bo opini jest wiele pozytywnych, zreszta ty sama magdusia schudlas 4 kg?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia2308
Tak, schudlam Ty możesz schudnąć wiecej ponieważ ja przy tej chorobie mam zwolniony metabolizm wiec Ty możesz zrzucić wiecej. Bo faktycznie nie odczuwam głodu i nie chce mi się słodyczy a z tym u mnie najgorzej :-(. I strasznie dużo pije wody jakoś mam ogromne pragnienie ale to dobrze. Mam nadzieje ze po odstawieniu tych tab.waga nie wróci chociaż czytałam ze niektórzy biorą je dalej bo podobno maja jakieś działania zdrowotne? Ciekawa jestem czy to prawda czy reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieczka86
a duzo przy tym cwiczyłas??jesli tak to ile razy tygodniowo? bo zapewne same tabletki cudów nie działaja bo gdyby tak bylo to by wszyscy je brali wkolo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia2308
Nie jeszcze nie cwiczylam. Ale teraz wiecej chodzę a nie jeżdżę autem. Do czerwca chodziłam na siłownię od pon-piat.i cwiczylam po 2godz. Chodziłam a efektów nie było tzn.waga nie spadała chociaż ciało było inne-jedrniejsze.dopiero po wizycie u dietetyka momentalnie zauwazalam efekt.po 6tyg prawie 10kg mniej no i cm ubyło a wcześniej nic.tak wiec od grudnia zaczynam znowu siłownię +sauna i efekty powinny być jeszcze lepsze.poprostu po tych tab.nie chce mi się tak jeść i mam wiecej energii wiec pewnie jakbym jeszcze dołożyła regularne ćwiczenia efekty byłyby lepsze.to tez indywidualna sprawa każdego.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieczka86
Tak zgodze się z toba ze to indywidualna sprawa. Kazdy ma inne trawienie, metabolizm i inaczej pewnie chudnie. Ja co prawda tabletki biore trzeci dzień, poki co jedynie zauwazyłam więcej energii, ale zmniejszenie glodu jakoś nie specjalnie... a o której bierzesz tabletki?? w jakich godzinach?? bo ja pierwsza tabletkę jem gdzies o 8 a druga o 13. Ostatnio wziełam o 16,30 i nie mogłam spać do 1:00 w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia2308
Ja późno chodzę spać i późno wstaje tak wiec 1 biorę ok12 a ta 2 to udało mi się wsiąść 4razy bo jakoś nie pamietam,ale oprócz tych tab.biorę colon cleanser bowtrol,wiec to może razem daje takie efekty nie wiem cieżko mi powiedzieć bo zamowilam razem i razem biorę ,ale jedno jest pewne nie wiem czy to placebo ale nie jem słodyczy co dla mnie to była udreka jadlam ich bardzo duuuzo.no i nie odczuwam napadu głodu wręcz przeciwnie muszę pamiętać o jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieczka86
każdy ma inny rytm dnia wiec o innej porze bierze :). przyznac natomiast trzeba ze bardzo duzo cwiczylas, bo piec razy w tygodniu to wg mnie duzo, ja nie cwicze tyle bo pracuje w takich godzinach ze gdybym cwiczyla codziennie to by mnie w domu w ogole nie bylo a niestety tez nie jestem zmotoryzowana. no zobaczymy :) mam nadzieje ze pochwalisz sie swoimi osiągnieciami. ciekawe jak tam catia, czy ma juz jakies efekty :) bo coś zamilkla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia2308
Te jagody z vitalab jest ich tam 60 a te z tej drugiej strony jest ich 30 wiec dlatego sa tansze ;-( a jak tam odchudzanie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieczka86
czyli co zamowiłas te tabletki co catia?? ja jakos nei widze spadku wagi ani luzu w spodniach. moze jeszcze wczesnie za efekty. a ty magdusia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia2308
Kurcze nie biorę tak jak trzeba bo biorę 1dziennie muszę się zważyć ale wydaje mi się ze trochę spadło no i muszę zacząć ćwiczyć.fakt mam mniejszy apetyt ale wiem od dietetyka ze trzeba jeść 5ray dziennie i wtedy organizm szybciej spala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia2308
Tak zamowilam ale jeszcze ich nie brałam bo mam tamtych jeszcze bo biorę 1dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieczka86
To ja nie wiem czemu ja nie widze efektów. ale ty jednak bierzesz dluzej niz ja. Zreszta w sumie po tygodniu to dopiero organizm sie przyzwyczaja. ja jem sniadanie po godzinie 8, zupe po godzinie 13 i drugie danie po 16. i to by bylo na tyle. czasem moge cos podjesć, typu kawalek ciasta, pomarancze. Ogolnie staram się jesc ostatni posilek max do 17. choc czasem przed 19 zdarzy mi sie jeszvcze zjesc kolacje typu płatki z mlekiem najczeciej.Albo jak pojde gdzies do znajomych to tez to jakies paluszki, salatka. No niestety. Porcje jem takie same jak przed braniem tabletek. Więc nie ograniczyłam jakoś specjalnie jedzenia. Staram się cwiczyć wiecej ale nie zawsze tez mam na to czas. I tak jak mowilam jestem niezmotoryzowana a to jednak troche utrudnia sprawe. Bo pracuje do poznego popoludnia. Troche bede zalować ze wydalam prawie 2 stowy a efektów zadnych. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×