Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andzia_85

jagody Acai Berry Select

Polecane posty

Ja już udizelałam się w tym temacie w podobny tasku ale napiszę jeszcze raz:) Jestem właśnie w trakcie kuracji. Biorę Slimette, którego głównym składnikiem jest właśnie acai berry, czyli słynna jagoda acai. Poczytałam rankingii i artykuły i wybrałam właśnie ten, bo ponoć najlepszy. Jak wspominałam nie żałuje bo się sprawdził i działa:D Ta jagoda faktycznie to jakiś cud żywieniowy:p Zrzuciłam na razie prawie 5 kg. Zastosowałam się też do zaleceń i więcej się ruszam i staram się trzymać dietę. Jestem też w kontakcie z dietetykiem, który uznał że Slimette jest bezpieczne bo opiera się tylko na naturalnych składnikach. Ja zamawiam od producenta, podaje stronkę: http://slimette.pl/ Pozdrawiam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enneka
nic to nie daje, szkoda kasy na kupoanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaM
Daje, daje, tylko trzeba kupić wysokiej jakości sok, np. Mistify od synergyclub, a takie soki nie są niestety tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga.
że nic nie daje, to piszą ludzie, którzy nigdy nie uzywali, używali za mało albo podróbek. z soków faktycznie najlepszy jest mistify, w kazdym razie jako jedyny ma 50% soku z acai w składzie, a reszta to soki z innych wartosciowych owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysiak
Ja tam wam polecam suplementy Acai bezpośrednio od producenta ( http://www.acaiberry.info.pl ) efekty rewelacyjne jeżeli stosowanie ich poparte jest z aktywnością sportową. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwycona
a ja polecam te, które przyjmujemy a ponieważ znam rezultaty sprzedaje je z pełną wiedza o skuteczności produktu. Świetne wyniki badan, mąż prawie przestał być diabetykiem, fajny poziom trójglicerydów i cholesterolu, spadek wagi czego wymagać więcej? hiszpanka@mail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A czy ktoś stosował i zna Acai Berry 900 ? jeśli tak to proszę o opinie na temat konkretnej nazwy tych tabletek bo jak na razie czytam wypowiedzi wiele ale niestety większość osób nie podaje konkretnej nazwy tylko pisze jakie te jagody są złe a wiadomo preparatów z jagodami acai jest wiele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może coś takiego?
Jeszcze większa prywatność, rejestracja, to fikcja, wpisujesz mail jaki chcesz, z głowy zmyślony, możesz mieć wiele kont, nie ma ograniczenia czasowego w pisaniu postów, możesz w wielu zakładkach mieć otwarte forum i pisać nieomalże jednocześnie. :) Forum świeże, mało tematów, możesz zostać gwiazdą nowego forum ;) Odpowiedz innym albo sam/a załóż temat. :) http://informatywny.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potaska
ważna jest zawartosć suszu z acai w dawce dziennej i to, żeby owoce były LIOFILIZOWANE a nie suszone czy pasteryzowane. moim zdamiem pod tym wzgledem rewelacyjnie wypada sok mistify. widziałm na synergyclub.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ruch zacznie się już za jakiś czas... pod koniec września bo wraca do życia szkła tańca ale potrzebuję już tracić wagę a niestety ruchu mam teraz tyle co wcale... :( a bieganie uniemożliwiają mi korzonki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara_
Mistify jest naprawdę niezłe. To jest jedyny sok z Acai i innych owoców, mający status suplementu diety a nie zwykłego soku wieloowocowego, który może mieć w składzie wszystko i nic (jak np. monavie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halaszka
Acai kupiłam tydzien temu w aptece niecałe 25zł za60szt. Apetyt jest o wiele mniejszy, nie chce się podjadać między posiłkami jak to u mnie niestety było. Bierzemy razem z mężem , on też ma mniejsze łaknienie, jak będzie dalej dam znać jak zjemy całe opakowanie, ale ćwiczyć trochę trzeba na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haleszka to daj znać czy coś Ci one dały. Jeśli chodzi o mnie to 2 tydzień na APLEFICIE i BIO CLA a do tego zero podjadania, systematycznie 4 posiłki odpowiednio dobrane i do tego pół godziny biegu prawie codziennie i na minusie ZERO :( nic a nic nie schudłam ale nie poddaje się i dalej walczę z moimi 5 kilogramami za dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *alicja*
@halszka 60 kapsułek za 25 złotych?? to mg ile jest suszu w jednej kapsułce? chyba znikoma ilość... dzienna dawka suszu acai, najlepiej w postaci soku z liofilizowanego owocu acai, to minimum 1200 mg. tyle jest np. w 30 ml soku Mistify ( http://www.mistify.pl/ ) . Najlepiej przyjmować 2500 mg na dobę, zeby były efekty. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halaszka
biorę 2 kapsulki dziennie przed posiłkiem lub 1 kapsułkę i 2 łyżki soku. Nie jestem głodna. Dzisiaj zjadłam kromkę chleba a na obiad zupę jarzynow (duża miska). Jak na razie wcale nie mam ochoty na jedzenie. Zobaczymy jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najciekawsze jednak w tym jest to, że żadna ale to żadna laska tutaj nie napisała konkretnie czy schudła na aca i ile schudła i na jakich dokładnie np tabletkach... każdy tylko pisze o acai ale zero konkretów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariiolcia
ja schudłam w sumie 3 kg przez dwa miesiace. pije przed sniadaniem 60 ml soku z jagód mistify. mam tez zero wzdeć . tak ogolnie czuje sie jakos lepiej. nic nie trenuje ale codziennie chodze na spacer ok pół godziny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Acai
Samo Acai dobre ale jeszcze lepsze efekty miałam gdy dołączyłam do kuracji Ketony z Malin Swanson w kapsułkach .Rewelacja i ponadto bezpieczne ketony dla organizmu gdyż są z malin .A do tego piłam zieloną herbatę przed posiłkami .W 3 miesiące 8 kilogramów schudłam plus długie spacery i krótka gimnastyka w domu .Niektóre osoby wypowiadające sie na forum brały preparaty wieloskładnikowe z Acai lub różne Acai o dużej dawce lub małej . Zgadzam się jedna kapsułka dziennie 50 do 300 mg to rzeczywiście za mało .Dobry preparat nie może być tani i z tym się też zgadzam a jeżeli tani to trzeba zwiększyć dawkowanie odnośne do odchudzania .Któraś pisała że wydała 300 zł i schudła a inna wydała podobnie ale zażądała zwrotu pieniędzy i tego nie rozumiem o co chodzi ?Czyżby zamiast Acai było coś innego lub cena była ukryta lub był brak efektów ? To dobrze że podajecie nazwy i przykłady Acai - ma się wybór i temat jest ciekawy !Mnie najbardziej interesują osoby co Acai stosują a nie te co je zwracają a chodzi konkretnie o wymianę wypowiedzi praktycznych a tym samym przydatnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -kryśka-
Albo można używać całego pakietu Synergy Vital3 tzn. Acai-Mistyfy, Proargi9 i chlorofilu Phytolife.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_Kr
Mistify, tzn. ten sok z Acai od Synergy Worldwide mozna kupić w pakiecie 3 sztuk (po 0,75l) za ok. 360 złotych z przesyłką. Widziałam na mistify.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acai-jest-ok :)
ale jagoda suszona z tabletet i kapsułek jest mało warta. weź porównaj zioła świeże i suszone. albo np. czosnek. wiadomo, że ten suszony to tylko dla smaku i zapachu, bo poza tym nie działa. z jagody to tylko soki i to te niepasteryzowane a np. z owoców liofilizowanych a nie suszonych!! takie soki sa dośc drogie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p-u-d-i
ja stosuje slimette http://slimette.com.pl/ - główny składnik slimette to niezastąpiona Jagoda Acai, perła wśród owoców pomocnych w odchudzaniu i oczyszczaniu organizmu. Ten bogaty w witaminy i najzdrowsze tłuszcze składnik z powodzeniem wspomaga metabolizm, zwiększa energię oraz pomaga redukować tkankę tłuszczową. Oczywiście w pojedynkę nie była by tak efektywna. Dlatego Jagoda Acai została połączona z Guaraną, Zieloną Herbatą, Papryką Cayenne oraz L-Karnityną - zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deotyma
np. Mistify jest z owoców liofilizowanych acai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladybird76 - jeśli chodzi o ACai Berry 900 to tam nie ma nawet zawartości jagód napisanych... Dla mnie to dziwne, bo w zasadzie może być tak, że zawiera ich znikomą ilość, a płacisz jak za naprawdę dobre tabletki Acai. Widząc efekty koleżanki polecam Ci http://AcaiBerrySelect.Pl. Schudła 5 kg w miesiąc nie odcjhudzając się jakoś drastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabellka822
Ja odchudzałam się z jagodą acai jak przestałam karmić synka po urodzeniu, bo miałam aż 18 kg nadwagi, więc chciałam wspomóc jakoś fitness na który chodziłam dlatego akurat acai po 3 miesiącach udało mi się pozbyć 13,5 kg z tej nadwagi a efekt jojo żaden się nie pojawił, a kupowałam ze strony http://jagodyacai.strefa.pl polecam sprawdzone przeze mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzzia
Acai Berry to silny przeciwutleniacz, zdecydowanie bardziej zaawansowany niż ten znajdujący się przykładowo w winogronach. Skutecznie walczy z wolnymi rodnikami oraz usprawnia pracę wielu organów. Tabletki na odchudzanie z Acai Berry pozwalają usprawnić funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego oraz krążenia. Ich systematyczne dostarczanie walczy również o dobrą kondycję stawów, przeciwdziała także licznym chorobom, ja zarzywam suplement diety Slimtte zawierający acai berry, więcej info znajdziecie na tej stronie http://schudnijzslimette.pl/tabletki-na-odchudzanie-z-acai-berry-czy-naprawde-warto.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja..s
pije soki z acai od dwóch lat. nie tyje i mam na 100% lepszą przemiane materii/ np. wzdęć prawie zero, no chyba ze najem sie np. za duzo kalafiora. od wakacji kupuje sok mistify. drogi jest ale moim zdaniem niezły. wystarczy wypic 1/4 szkalnki dziennie. poprzednio piłam "sok z acai pure" /tańszy/ i ten sam efekt był po 2/3 szklanki. pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadne_pastylki!
acai-berry-900 to ściema, jesli już, to pijcie tylko soki z acai!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×