Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andzia_85

jagody Acai Berry Select

Polecane posty

Gość Vaness
do ulalala-napisałam tylko,ze po meridi chudlam,a po innych nie,wiec nie mam sobie czego darowac,a to ze meridia ma skutki uboczne to tak jak kazde leki,i tak samo jak jacai berry, wiec mi tu nie mow co mam pisac, a co nie. A acai berry to pieniadze wyrzucone w bloto!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vaness
Tak po acai berry jest sie bardziej pobudzonym,ja sie zle po nich czulam dlatego odstawilam i napewno gorzej niz po meridi,ale to juz idywidualna sprawa kazdego organizmu. I wcale tu nie zachwalam meridi,po prostu jedyne tabletki po ktorych chudlam,bo nie odczuwalam glodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniasonia
Żadne tabletki! jagoda jest znacznie skuteczniejsza w postaci soku. poza tym TYLKO WTEDY PO SMAKU MOŻNA POZNAĆ, że to nie lipa!! Acai mają charakterystyczny smak. Jesli w soku jest ich dużo, b. łatwo to odróznić. P> AcaiBerry900 to jest szczyt!!! 30 kapsułek Z NIEWIADOMYM SKLADEM za 110 złotych. No, ludzieeeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka777
Agnes, pije sok kilka dni. na razie mogę na maksa potwierdzic, że zapobiega wzdeciom. wiadmo, że acai tak działają. wydaje mi sie tez że trawię wszystko szybciej. jesli chodzi o efekt odchudznia, to zobaczymy po miesiacu. do dziwnego smaku już się przyzwyczailam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika9030
dziewczyny napiszcie gdzie kupiliscie sok z acai bo wertuje strony i nie wiem juz sama gdzie zamowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka777
Monika, miałam taki sam problem.Ostatecznie kierowałam się stężeniem acai w soku i kupiłam Mistify w SynergyClub. Napisz do nich i zapytaj o aktualną cenę. Na przesyłkę czeka się jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka777
Monika, miałam taki sam problem.Ostatecznie kierowałam się stężeniem acai w soku i kupiłam Mistify w SynergyClub. Napisz do nich i zapytaj o aktualną cenę. Na przesyłkę czeka się jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulaart
prawdziwego soku z acai nie kupicie w sklepie tylko od dystrybutora.Zapoznajcie się z firmą Mona vie.To jest firma która zapoczątkowała wykorzystanie jagody acai .Dr.Schauss przebadał ta jagodę w dżungli amazońskiej w niezależnych laboratoriach na całym świecie.Widząc jak wielkie ma właściwości razem z Larsenem i innymi zapoczątkowali pozyskiwanie soku z jagody.Dlatego jest to jedyna i pierwsza firma która ma patent na liofilizację jagody ,po to by zatrzymać w niej 99% wszystkich wartości odżywczych.Tylko ta firma sprzedaje ją w postaci liofilizowanej,żadna inna! To jest bardzo ważna wiadomość.Reszta firm i produktów tylko bazuje na tym i żaden produkt nie będzie miał tyle właściwości co mona vie.Bo jagody będą suszone inaczej przetwarzane.Jeśli poczytacie to jagoda ta traci swoje właściwości kilka godzin po zerwaniu .Dlatego tak ważna jest technika przetworzenia jej by zatrzymać wszystko tak jak w świeżym owocu.Polecam stronę :dobrajagoda.com Jesli ktoś chce kupić produkt może pisać na maila:sadek3-31@tlen.pl. Warto o czymś wiecej poczytać ,niż wydać pieniądze na mało wartościowe produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maga1
Hahaha, co dałeś lub dałaś gosiulaart ;) Uśmiałam się do łez. Zapomniałaś napisać jaka jest procentowa zawartość acai w WASZYM soczku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berry frajerry
Niestety wasze tabletki nic nie dają, dlatego darujcie sobie spam reklamowy na forach. 30 tabletek za 100 zł zawierających.... no właśnie co? Szukałam wszędzie, nigdzie nie podajecie składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilago
Jaka jest różnica pomiędzy EUTERPE OLERACEA a EUTERPE BADIOCARPA ? W składzie moich tabletek (producent - Alter Medica z Żywca) sa te drugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoonlightLuna
Dziewczyne, a jeli chodzi o sok co powiecie o tym: Bio Sok Acai Pure 100% Organiczny - Uprawa ekologiczna? Czy któraś z was miała już z nim styczność? Ceny nawet dostępne i z tego co piszą to jest to 100% wyciągu z acai. Wiadomo, że pisać może jedno a w rzeczywistości może być inaczej dlatego pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłoszekT
Acai Berry 900 nie działają kompletnie, zresztą co ma w nich niby działać, jeśli producent nie przyznaje sie do składu, nie podaje, ile tam jest tego acai, hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martykowska
Ja uważam, że dobre są soki z acai. Tylko żeby miały chociaż te 50% wyciągu z tych jagód! Inaczej to słabo działają. Ja piję dłuższy czas mystify i muszę powiedzieć, że super mi wyregulował trawienie. Praktycznie pozbyłam się wstrętnych wzdęć, które ostatnio miałam juz po byle czym. Koleżanka pije monavie, ale sama mówi, że jest mało skuteczny. na mnie działał, bo próbowałam, ale musiałm go obebnić dwa razy tyle, co mistify, a kosztuja tyle samo. Efekt odchudzjący też jest, ja schudłam w pasie 3 cm w miesiąc, co wydaje mi się niezłym wynikiem. To tyle mojej skromnej opinii o acai :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stent
MoonlightLuna, piłem Bio Sok Acai Pure 100%. dobry, tylko jakby rozwodniony. Wydaje mi się, że ten Misify jest bardziej stężony, chociaż ma niby tylko 50% acai..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluna999
Mistify ma 50% acai i do tego 50% kilku innych owoców, które tez działają super na trawienie itp. Trzeba pić to na pusty żołądek, wtedy działa najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka777
własnie sprawdzilam na nalepce, że w soku Mistify jest 1250 mg suchego ekstraktu z jagód acai na każde 30 ml soku. czyli na zalecaną dawke dzienną. tzn. oni zalecają 30 ml raz lub dwa razy dziennie. do tego jest bardzo dużo ekstraktu z innych egzotycznych jagód, np. Goja, które są nawet zdrowsze od acai. butelka ma 0,75 litra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka777
wszystkie naturalne składniki Mistify: - jagody acai (51%) - granat - goji (wilcza jagoda lycum) - żurawina - zielona herbata (ekstrakt) - czarny bez - winogrona i ich pestki - maliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steffany
Mistify jest niezłe i nie aż tak drogie, zwłaszcza jak się weźmie dwupak na synergyclub.pl. Na wzdęcia i ogólne "doładowanie" z rana jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -kasiula
ja też kupiłam mistify. piję już tydzień, czuję się... lekko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożenciaP
noooo, ten mistify niezły jest . bardzo ładnie mi trawienie uregulował. tylko żeby to można było kupować u nich zawsze w tej cenie klubowej ! bo tak to drogi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagody_na_palmie
już tyle raz było, że acai berry nie działa, no chyba, że na kieszeń..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagody_na_palmie
ps. acai berry 900 oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka.karska
może te berry 900 nic nie dają, ale tak w ogóle to dobry sok z acai działa bardzo ładnie, przynajmniej na mnie. przemiana materii jest lepsza, zero wzdęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulaart
Ludziska poczytajcie książkę Dr.Schaussa na temat jagody acai.On pierwszy badał kilka lat tą jagodę i do teraz trwają badania.Stwierdził w swojej książce jednoznacznie że firma mona vie jest pierwszą firmą ,która opracowała najlepszą formę przetworzenia jagody czyli LIOFILIZACJA!!!!! Ma na to jako jedyna patent!! Każda inna jagoda będzie w formie suszonej i podobnej. Dzieki LIOFILIZACJI mamy zatrzymane w owocu 90% wartości odżywczych!!! Więc wszystkie inne produkty z jagodą nie będą mieć takiej wartości i tylu składników,tyle procent . Tylko ta firma dostała na to patent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulaart
A co do diet to polecam wykłady Mac Macdonalda.Prowadzi w tej chwili program z produktem RVL . To jest już rewelacja w Stanach i dociera do nas.Kontrola wagi ciała,regulacja cukru we krwi.Nie żadne chore diety bo one działają zupełnie nie tak jak powinny. Poczytajcie.Ja słuchałam go na żywo i to wszystko jest dla mnie sensowne .Zresztą moi znajomi mają efekty,ja nie potrzebuję się odchudzać więc nie wypowiem się na swój temat.Mogę powiedzieć że sok działa tej firmy rewelacyjnie na różne dolegliwości.A RVL to będzie niewątpliwie już niedługo hit na rynku. http://media.monavie.com/pdf/europe/ditch-dieting_OBTAINER-PL.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuliczka @onetpl.
Jestem naiwna nigdy sie nie odchudzalam wiek swoje zrobil nabilo sie na wage 88kg. i dosc .Zima byla ostra nauczylam sie na laptopie wiec te zbede kg. juz mnie dobily. Nie chce byc laska tylko bobieta . Zkupilam tabletki z owocami ACAI przez internet -owszem doszla paczuszka -ponad 300zl cholera mowie nie dojem -a schudne / I wielkie GÓWNO- tak to nie dziala zazywam juz 25 dni -waga stoi w miejscu-apetyt sie wzmaga -jem malo i po trochu-nie chce wiecej przytyc. To nie dziala-fikcja -ktos sie pod kogos podszywa i CUDA-a gowno. Kolorem sa szare przypominaja tabl. ziolowe .Mam swoje 63 lata jestem atrakcyjna kobieta ciaze przeszlam dzieci sie porodzilo -nie mialam nadwagi ot -pulchniejsza -nie przeszkoadzalo mi to -teraz -tak / Kobiety szkoda kasy na to gówno -ujelam sobie z renty a szkoda. Nie polecam tych pigoł sa szare -bez smaku i zapachu . Schowalam opakowanie z danemi z wysylki odmaluje odpowiednio=gwarantuja -zwrot gotowki. Zobaczymy-pozdr. i nie nabijcie sie w butelke jak ja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolikaM
Mistify od synergyClub jest najlepszy bez dwóch zdań. Maa 1200 mg suszu na jedną dawkę, a w kapsułkach jest max. 300...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×