Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andzia_85

jagody Acai Berry Select

Polecane posty

oprócz spadku wagi zauważyłam, że acai mają działanie takie jak mocna kawa, czyli dodają powera dlatego nie powinno sie ich zażywać późno wieczorem:) mam nadzieję Sem, że będzie tak jak mówisz bo tak naprawdę przecież ja nic od nich nie zamówiłam:D nie zaakceptowałam ich warunków umowy a to że się rypnęli to ich problem...chyba ze sciągają te pieniążki z czyjejś karty...no bo przecież nie z mojej bo jej nie mam he he:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graficzka
Te jagody to pic na wodę fotomontaż, robimy stronki z mężem dla różnych klientów, m.in. dla sprzedawców Acai Berry, to wiemy, jakie bzdety dla pozyskania klienta każą wcisnąć na stronkę Naciąganie na kasę - działa tak jak owoc czarnej porzeczki. Reszta to reklama, reklama, reklama. Podają, że to suplement diety, więc jak nie zadziała, to do nikogo nie można się zwrócic W USA rozprawiono się z takimi firmami, co to za niby 1E oferują jagodę. Teraz przerzucili się więc do Republik Bananowych jak Polska i inne kraje Europy Środkowowschodniej. Wszelkie blogi, strony jakschudłam. ania. pl i tym podobne - to też wyłudzanie kasy. CZYTAJCIE REGULAMINY. I SPRAWDZAJCIE DANE KONTAKTOWE - JAK JEST SAM ADRES EMAIL - TO OSZUSTWO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graficzka
Choćby ten link na dole - schudłam 8 kg w miesiąc - to wyłudzanie kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna2
Witam, polecam Wam sklep internetowy www.bogutynmlyn.pl Znajdziecie odpowiednie produkty oraz szczegółowe opisy. Kupuję od dawna w owym sklepie, zawsze za zaliczeniem pocztowym. Teraz jest jeszcze cenniejsza jagoda MAQUI. W skali ORAC jest na pierwszym miejscu. Jagody nie tylko odchudzają ale wpływają na nasze zdrowie. Zajadam się suszonymi jagodami - goji - oraz piję - sok acai -, moja rodzina także. Jednak wszystko z umiarem. Dotychczas piłam sok noni, teraz jednak dokonałam zamiany. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna2
www.bogutynmlyn.pl podaję jeszcze raz adres strony z produktami, które Was interesują. Można także zadzwonić, zawsze chętnie podpowiedzą. Dodam, iż kupuję jagody oraz pyszne miody celem polepszenia zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka87
Jejku nie zamawiajcie dziewczyny produktów od oszustów ! Nie dosc ze zedra z was kase, to jeszcze nie wiadomo co sprzedadza... ja zamawialam acai berry select w sklepie vitalab i nie zdarli ze mnie kasy a dostalam to co chcialam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alunia 22
Hej dziewczyny.Ja zamowilam te jagodki jakis miesiac temu,trzy opakowania w sumie zapłaciłam "tylko" 500zł :( bo niby efekt widoczny jest po 3 miesiacach,jak narazie cos mi tam zleciało na wadze,ale nie mam powera jak tu pisza inni a wrecz jest odwrotnie jestem ospała i przybita do tego pojawiły sie problemy z koncentracja.Nie wiem od czego to zalezy moze przyjmuje za malo plynow???jezeli ktos jeszcze ma tekie same objawy niech sie odezwie przynajmniej nie bede miala dola ze tylko ja jedna zapłaciłam za swoje zle samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_mi_23
Alunia 22, a ile je już bierzesz? Ja zamówilam jedno opakowanie tylko, bralam je przez miesiac i bylam zadowolona. Moze wielkiego przyplywu energii nie poczulam, ale ja raczej zawsze mam duzo energii po prostu :) a ładne pare kilo zrzucilam, i mam zamiar w razie co za pare miesiecy znow jedno opakowanie kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek kotek
Co jest skuteczniejsze w odchudzaniu Acai Berry Select czy może Hoodia Gordoni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejuś01223
kotek, o Hoodia Gordoni nic nie slyszalam i nie znam, natomiast wiem ze tabletki acai select przynosza dobre rezultaty, zwlaszcza jesli jednoczesnie bedziesz troche cwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alunia22
Hej.Teraz z całą pewnościa mogę potwierdzic dzialanie jagódek,brałam je co prawda nieregularnie,nie cwiczyłam a schudłam 6kg(stres tez chyba mi w tym pomogł :) )Tylko z tym samopoczuciem było trochę kiepsko ale opłacało sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysssiek
nie zamawiacie tych tabletek.ja je zamowilam mialy kosztowac tylko funta a z konta zabrali mi 120 funtow. nie dajcie sie nabrac tak ja ja to jest jesno wielkie oszustwo te tabletki nic nie daja. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina007
Same jagody acai dzialaja, a potwierdzeniem tego jest fakt ze sa dostepne w wielu preparatach oczyszczajacych organizm. Co oczywiscie nie oznacza, ze kazdy produkt od kazdego sprzedawcy jest dobry. Ostatnio zrobił się duzy boom na te jagody, i to sklonilo wielu oszustów i naciagaczy do szukania latwego zarobku. Jak ktoś wyżej już wspominał... acai berry select, ale tylko z normalnego sklepu, a nie z podejrzanej stronki "za 1 "... Ja brałam acai bo akurat takie dostalam, po tym jak dłuuugi czas robilam po sto brzuszkow dziennie i efektow nie bylo. O dziwo, po polaczeniu brzuszkow z kuracja acai nagle faldki zniknely. To chyba o czyms swiadczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alunia22
Hej Polecam stronke VitaLab sprawdzona zero przekrętu no i przy nastepnym zamówieniu czegokolwiek sa rabaciki.Robicie zwykły przelew nie podajecie nr konta ani innych dupereli takze nie mają z czego sciągnąć a płacicie normalnie w PLN a nie w funtach. Na mnie osobiście tabletki działaja nie ćwicze bo nie mam czasu ale ruszam sie dużo jak to młoda mama:)Dolegliwości związane ze złym samopoczuciem minęły pije mniej kawy więcej wody i gitara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik82
Witam wszystkich! Tak wiec ja od 3 dni biore Acai ekstrakt w kapsulkach.Powiem szczerze,ze jakos nie ufam stronom internetowym i zamowilam je w aptece aha wspomne ze mieszkam w niemczech. Zaplacilam za kuracje miesieczna 16,55 czyli na ceny rynkowe tanio.Az sie zdziwilam.Jestem sama ciekawa czy cos schudne,bo przed tymi jagodkami stosowalam Almased i schudlam juz 5 kg.Polecam tez super dieta!!! No mam nadzeje ze cos sie ruszy w koncu bo szczerze mowiac czuje ze cos schudlam ,ale boje sie wejsc na wage.ODCZEKAM TYDZIEN NA PIERWSZE REZULTATY!!! spytajcie sie w polskiej aptece czy mozna to zamowic,bedziecie po tej pewnej stronie bez oszustwa,a moze macie znajomego w Niemczech,ktory wam to przywiezie.Ja zamowilam je rano w aptece i popoludniu juz je moglam odebrac.Pozdrawiam i trzymam kciuki za EFEKTY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiulekM
asik82 napisz co i jak z Tobą ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttwo
Drogie Panie, OSTRZEGAM przed kontaktem z firmą poweracai.eu mam niestety BARDZO NEGATYWNE doświadczenia jeśli chodzi o ich uczciwość. Może są dostępne w inny sposób ale niestety w dobie internetu mamy niewielką możliwość uniknięcia oszustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonikaa
Myślę, że co do samych jagód to mają one sporą ilość róznych witaminek, ale właściwości odchudzające? Wystarczy przetłumaczyc stronę wiki z angielskiego i będziecie wiedzieć co prawda, a co fałsz. W ameryce normalnie jest sprzedawany sokz tych jagód w przystępnych cenach, ale już nie jest reklamowany jako środek odchudzający. http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&u=http://en.wikipedia.org/wiki/A%25C3%25A7a%25C3%25AD_palm&ei=v3E6TrOuHsbMtAbj6fAa&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CB8Q7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dhttp://en.wikipedia.org/wiki/A%25C3%25A7a%25C3%25AD_palm%26hl%3Dpl%26client%3Dopera%26rls%3Dpl%26channel%3Dsuggest%26biw%3D1213%26bih%3D805%26prmd%3Divns

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska_____
Ktoś powyżej pytał o skuteczność Acai Berry vs Hoodia Gordonii - powiem tak (na podstawie własnych doświadczeń). Jeśli macie problemy z przejściem na dietę tj. na przykład ograniczenie objętości posiłków jest problemem, a do tego ciągle podjadacie zdecydowanie Hoodia Gordonii. Jeśli problemem jest metabolizm i brak energii Acai Berry. Ospałość i "niechęć do życia" takie objawy też ktoś opisał mogą być sygnałem że organizm jest niedożywiony brak mu może większej ilości składników niż może dostarczyć Acai, albo to początek depresji. Radziłabym wnikliwiej przyjrzeć się diecie. Aaaa: komunikad dla wszystkich zainteresowanych jagódkami - można je wygrać (bez ściemy, podpuchy, bez konieczności płacenia za niewiadomo co i kupowania kota w worku). Blog, który regularnie czytam ogłosił konkurs - w nim do wygrania i Acai i (co ciekawsze!!! w każdym razie dla mnie gratka ;-)) krem wyszczuplający !!! Szczegóły tutaj: http://www.vitalab.pl/blog/2011/10/konkurs-konkurs.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrl
tabletki tabletkami, ale zanim je spróbuję w działaniu, to podzielę się relacją że nieźle u mnie zadziało użycie diety "odchudzanie na zawolanie" czy jakoś tak się dziwnie to nazywa, tyle jednak że zastosowane działa. Regularne jedzenie niewielkich posiłków, dużo picia płynów, 5 posiłków dziennie, bardzo duża możliwa elastyczność możliwych zestawień, a pożytek bieżący jest taki, że odzwyczaiłem się jedzenia chlebusia, pieczywka, ciast, kremówek, drożdżówek :)) itp fałszywych pyszności. Nic na siłę, ale po prostu nie warto ich jeść, ziemniaczków również. a szczególnie gdy jako paliwa są żle/kolizyjnie zestawione. Za to pokochałem rozmaite warzywa gotowane na parze, bez soli itp dodatków. Wyniki? Ze 110 zjechałem na 92 kg w ciągu ok 3 m-cy, potem odszedłem od diety, waga po roku, półtorej wróciła o kilka kg - tak do 100, teraz kontynuuję dietę i ona dalej działa mam 96kg i chcę zejść może do ok85- motywacja już jest mniejsza, ale jest pewność że mogę na tym jako na metodzie polegać. Normalnie kupiłem to w necie od tej osoby która zdaje się też 5-monutpwe odchudzanie czy też brzuch-stop oferuje - z tych kolejnych rzeczy/ofert już nie korzystałem, a podaję to powiązanie jedynie dla skojarzenia tego sprzedawcy/czyni. Teraz mam ochotę spróbować samych tych jagód, widziałem je luzem na Starym Kleparzu w Krakowie na stoisku z owocami kandyzowanymi, smak mają taki sobie średni, ale spróbuję ich działania, jako równolegle z dietką. Nie od rzeczy jest stosowanie jakiejkolwiek formy ruchu, np żonka moja często używa domowy rowerek stojakowy, tzn robi dziennie po ok 10 km, i mając poważne kłopoty z endokrynologią, gdzie lekarze wykluczają możliwość w tym stanie pozytywnych zabiegów odchudzania, to jednak wyniki trochę mniejsze niż u mnie, ale jednak są. Czyli sprawdzona dietka, ruch i wspomaganie tego np jagodami lub preparatami z nich i można pozytywnie w przyszlość patrzeć :) - pozdrawiam wszystkich znękanych próbami odchudzania i walkami z tzw "samym sobą" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia2308
Witam widzę,że jest dyskusja na temat acai powiem coś od siebie,tydzien temu zamówilam op.acai berry select oraz do tego jeszcze wzielam bowtrol(sa tam 2 opakowania bowtrol probiotic i bowtrol colon cleanser).Jestem zadowolona ponieważ na forum czytałam o zaparciach i takich tam natomiast ja nie odczuwam zadnych skutkow ubocznych zaparc itd.Jezeli chcecie odchudzac sie acai to polecam ale razem z bowtrol efekt jest suuper.Za miesiac dam znac jak z waga. Pozdrawiam http://www.vitalab.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catia32
A ja zamowilam 1 opakowanie z tej stronki, bo na allegro wydawaly mi sie podroby i nawet w opiniach, zaczne brac od jutra wiec mama nadzieje ze beda jakies efekty za te 89 zl!! http://acaiberry900.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia2308
a które to te mocniejsze???Możesz podać nazwę dokładną pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia_25
Witajcie:) Ja również zamówiłam sobie ten specyfik i odchudzam się z nim od 3 listopada. W sumie zaczęłam odchudzanie od 1.11.2011 r. i dziś na wadze 67,1:) Moja waga startowa 70,0:) Więc ten specyfik na prawdę działa:) Oczywiście odmawiam sobie niektórych produktów żywieniowych i jest ok. Czuję się dobrze i lekko:) Mój cel 60,0:) Buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati32
Wiec na moim opakowaniu pisze ze jest 350 mg acai fruit 4:1 extract, 50 mg green tea, i chrom 60 mcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia2308
ja polecam ze strony vitalab używam tych i nie odczuwam napadu głodu i nie chce mi się słodyczy ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catia32
Ile mg jagody ma ta z vitalab??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieczka86
pytanie do magdusia2308: czy mogłabyś mi powiedzieć ile czekałaś na przesyłkę z vitalab?? Moje zamówienie zostało wysłane 7 listopada, jutro mija tydzień a ja tabletek nadal nie mam. :( Może przy okazji powiesz czy są już jakieś efekty na wadze??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia2308
W acai beret select nie ma napisane ile jest acai,ale napisano ze to extract i oprócz tego jest tam extrakt z zielonej herbaty,chrom itd.polecam mi osobiście pomagda pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia2308
Tez czekalam pare dni tylko ja zamawialam ża pobraniem pewnie powinno niedługo być a zamówilas bowtrol? Bo razem z acai jest super efekt pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×