Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyyystraszonna troszkę

rozmowa kwalifikacyjna o staż na WSK Rzeszów - jak przebiega

Polecane posty

Gość wyyystraszonna troszkę

Witam, czy ktoś był na rozmowie kwalifikacyjnej o staż na WSK Rzeszów?? Dodam, że jest on finansowany z urzędu pracy (trzeba być zarejestrowanym jako os. bezrobotna, ale urząd nie pomógł mi w znalezieniu tej pracy, ja znalazłam ogłoszenie że jest rekrutacja na staż wysłałam cv i sie odezwali). Tylko teraz się zastanawiam jak to będzie wyglądać czy to taka normalna rozmowa kwalifikacyjna i mam małe szanse, czy może rozmowa o staż wygląda trochę inaczej.....Może ktoś był na takiej, jakie pytania zadają, czy też jest rozmowa w języku angielskim, sprawdzają obsługę komputera, czy ta rozmowa jest troszkę łatwiejsza??? ( Jest to dział związany z marketingiem i zarządzaniem a nie żadne techniczne działy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie wie
:( ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajjaaćć
tylko jak w innych firmach wygląda rozmowa o staż:) nigdy nie miałam żadnego stażu to nie wiem....a czy nic strasznego....to się okaże, ale myślałam że ktoś cokolwiek podpowie chociaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam wiec ci podpowiem
Nie ma się czego obawiać... choć po częsci rozmowa jest uzalezniona od działu do jakiego aplikujesz. Na co możesz się przygotowac.... hmmm... rozmowa przebiega w miłej atmosferze, oceniaja znajomość obsługi Office'a i sprawdzaja znajomość języka angielskiego ;) Nic strasznego, choć w porównaniu do innych firm zajmuje to trochę wiecej czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajjajaać
hmhm ale mówisz o stażu??? Też spr ang i obsługę office?? :( A jakie pyt mniej więcej z ang zadawali możesz coś więcej napisać?? i w jaki sps też sprawdzali umiejętności obsługi offica???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajjajaać
i ile trwała ta rozmowa?? skoro sprawdzali to wszystko tak skrupulatnie, to chyba musiało to trwać strasznie długo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
To jest staż z urzędu pracy więc nie mają prawa wymagać od ciebie nie wiadomo czego. Nie mogą pytać jak na zwykłej rozmowie. To ty idziesz uczyć się zawodu do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajaaaaaać
Dzięki, też tak myślałam, ale osoba wyżej troszkę mnie wystraszyła:/ więc już nie wiem jak to będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam wiec ci podpowiem
Sprawdzanie znajomości ang jest całkiem naturalne - napisałam zresztą ze uzależnione od tego do jakiego działu aplikujesz. Ja ubiegając się o staz w innej firmie miałam rozmowe po angielsku. A więc jezeli aplikujesz do działu gdzie występują kontakty z obcokrajowcami, czy tez prowadzona jest korespondencja w jezyku obcym znajomość jezyka bedzie sprawdzana. I w tym miejscu nie ma znaczenia czy aplikujesz na staz czy ubiegasz sie o pracę. Jak masz się nauczyć czegokolwiek jak nie bedziesz w stanie zrozumiec chociażby korespondencji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam wiec ci podpowiem
Teraz dopiero doczytałam inny post w którym pytasz o obsługę komutera... to chyba oczywiste jeżeli masz odbywac staz na stanowisku biurowym, związanym z obsługą komputera to musisz potrafić go obsługiwac :P A co do czasu to zajmuje to ok 2 godzin :) Ale bez obaw Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahjajajjac
hmhm to nie o to chodzi że nic nie rozumiem:/ owszem rozumiem, ale mam problemy z wypowiadaniem się - jestem na poziomie średniozaawansowanym - taki był w wymogach, ale mam problemy z mówieniem w ang...tym bardziej że nie miałam za bardzo czasu powtórzyć tego wszystkiego, a dawno nie miałam styczności z ang...tak samo obsługa komputera.....teoretycznie kiedyś umiałam wiele rzeczy, ale teraz - jak nie korzystałam na co dzień to jest problem - na to potrzeba trochę czasu aby wszystko sobie poprzypominać:/ a ja nagle się dowiedziałam że mam iść na rozmowę to boję się, że banalnych rzeczy chociażby w excelu nie będe potrafiła zrobić bo ostatnio z niego w ogóle nie korzystałam i zrobie z siebię idiotkę, bo napisałam że znam obsługę komp. tylko że teraz wiele rzeczy zapomnialam nie mówiąc już o accesie, którym kiedyś potrafiołam się obsługiwać i to wszystko kwestia przypomnienia. więc dlatego się denerwuje. Z reszta przecież jest tak, że nie wszystko na raz jest potrzebne...uczymy się i przypominamy sobie w trakcie. |Ale na rozmowie kwalifikacyjnej nikogo nie będzie obchodzilo to że "znałam" i musze sobie przypomnieć hehe. Myslałam że będę maila więcej czasu na przypomnienie sobie wszystkiego:) Dlatego się pytam a Ty byłas konkretnie na wsk czy w innej firmie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahjajajjac
aha sorry już zauważyłam, że byłaś w innej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahjajajjac
ale chodzilo mi o przykładowe pytania zarówno z ang i obsługi komputera jak bys mogła podać....jest to dział związany z marketingiem, finansami, itp, dokładnie sama nie wiem bo było mało inf co dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam wiec ci podpowiem
Staż odbyłam w innej firmie, a w WSK aplikowałam do pracy :) Jak dla mnie nie ma róznicy czy rozmowa dotyczy odbycia stażu czy tez podjęcia pracy. Odbywając staz pełniłam w firmie normalne obowiązki jak każdy pracownik w dziale. Co do znajomości języka nie stresuj się tym, po prostu mów :) Nie skupiaj się za bardzo na małych błędach gramatycznych. Jak mówisz na poziomie sredniozaawansowanym czyli swobodnie potrafisz porozmawiac na rózne tematy, nie bedzie problemu. a co do Office;a to głównie Excel. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gisc
i co bylas??? jak przebiegala rozmowa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaaaaa
byłam dzisiaj i nawet spoko pytali mnie czy zamierzam coś studiować jakie programy komputerowe umie posługiwać sie czy mam prawo jazdy czy szybko sie ucze i to wszystko : przyjeli mnie nawet zapytali czy bede chciała u nich pracować dłużej ale już nie formie stażu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsk wsk:)
odświeżam, wlaśnie agnieszka, rozmowa była w języku angielskim?? długo trwała?? były jakieś zadania na komputerze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może napisać czy na rozmowie w sprawie stażu w WSK są pytania ogólne czy może bardziej szczegółowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś jak jest na tej rozmowie o staż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak przebiega ta konkretna, ale mniej więcej wiem, jakie są pytania rekruterów, których my nie bardzo znamy. ściągnij sobie aplikację na telefon virtual recruiter. Tam są podobno pytania układane przez rekruterów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gojkaz
Witam. Też chciałabym dowiedzieć coś na temat rekrutacji na staż w WSK. Jak przebiega taka rozmowa o co pytają, czy rozmowa jest tylko w języku polskim czy też po angielsku. Dziewczyny byłyście już na tej rozmowie?Do jakiego działu aplikowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy mogłby ktoś napisac jak wygląda rozmowa o staz w WSK chodzi o staż w dziale finansowym. Był ktos moze na takiej rozmowie i moze pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoeprizperbsnig1975hnqtq
To jest staż z urzędu pracy więc nie mają prawa wymagać od ciebie nie wiadomo czego. Nie mogą pytać jak na zwykłej rozmowie. To ty idziesz uczyć się zawodu do nich. Jasne http://twsi.in/enQq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w bufecie ha ha na kawce ha tam jest tyle wydziałów ze hej pracuje tam 4000 tys ludzi a w srodku autobus jeździ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peophocute1982zrfjn
To jest staż z urzędu pracy więc nie mają prawa wymagać od ciebie nie wiadomo czego. Nie mogą pytać jak na zwykłej rozmowie. To ty idziesz uczyć się zawodu do nich. Jasne http://twsi.in/enQq Jasne http://norw.in/j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×